Recept na tortu za 5 minút

loren
7. okt 2007

takze jeden korpus piskotovy
dve slahackove smotany
dva mandarinkove konzervy mensie
dva pudingy dr.oetker creme ole vanilkove
na ozdobu slahacka
takze slahacky ,konzervy aj s vodou,pudingy ale len tieto iny tam nesmie ist to je dolezite,dame do hrnca zavrieme a trasieme asi 1 minutu ,nevarime nic len trasieme 🙂 ,dame to na korpus a hotovo na aspon dve hod do chladnicky.ozdobime slahackou

vesi
16. dec 2007

potom napíš aké to bolo s tou kyslou smotanou 🙂

dannynka
16. dec 2007

baby tak dnes som robila tu tortu a mozem vam teda povedat bola super 😀 😀
proste mnamka 😉 😀

katarinas
16. dec 2007

ahoj, kocky, ja tuto tortu robim uz dlhsie, je naozaj super, len ja davam len stavu z konzervy, ovocie dam na korpus a potom krem na to...
Inak, ked chcem len mnamko a nechce sa mi piect korpus, tak si urobim len krem, do poharov dam piskoty a ovocie, krem, ozdobim a dam stuhnut. Mnam. A deti to maju rady, je to take okate, ked tam dam este nejku dekoracnu "cacku" 😉

masinka
17. dec 2007

baby dík za recept
Nelka mala narodky a tolko hosti sme mali, ze som musela oslavy rozdelit na tri dni. jeden den sme tortu kupili, jednu doniesli svokrovci a treti den som "piekla" ja....a hostom "moja" hrk-hrk torta chutila najviac 🙂

dalli
17. dec 2007

chutné, ale nič zvláštne, a je toho aj nejak málo za tú cenu 😒

janca
17. dec 2007

ja tuto tortu robievam s piskotami a troska ich navlhcim s kavou a s nejakym likerom, vajecnym alebo cokoladovym. Potom nemusim cakat do druheho dna a mozem hned jest 😀

mirko06
17. dec 2007

teraz tak rozmyslam nad tou kyslou smotanou, ze ci ide miesto tej slahackovej, alebo len navrch, na hotovu tortu? ☹
som bystra, ze?
robili ste to uz niekto s tou kyslou?

mata2
17. dec 2007

Caute baby,
kolko je vlastne toho kremu?Chcela by som ju urobit malemu na narodky,len neviem ci mozem upiect korpus na velkom plechu alebo len do tortovej formy.

mirko06
17. dec 2007

mata2: toho kremu je dost vela. ked si kupis korpus v obchode, tam su tri v jednom baleni, tak podla mojej skusenosti je toho kremu na dva tieto kupenske korpusy.
takze ked si upecies vyssi a vacsi v tortovej forme, bude to akurat 😉

mata2
18. dec 2007

Diky Mirko!! 😵

ivankaalenka
18. dec 2007

super, diky, skusila som, dobra! ani som neverila, zaujimave, teho kremu tak akurat do formy

mata2
18. dec 2007

Baby a tie mandarinky nechavate normalne cele mesiaciky,alebo ich je lepsie poprekrajovat 😨

vesi
18. dec 2007

mata, môj muž tým triasol tak, že sa samé rozpadli 😀

bibula
20. dec 2007

prave somj u spravila s ananasom,mnam,vrelo odporucam,jednoducho nema chyby.....mnam,nakupoval na to muco,takze vie,co tam treba,sommu povedala,ked nakupi,hocikedy "napeciem" 😀 😎
este raz VDAKA 😝 🙂

sofik
22. dec 2007

Aj ja som ju dnes konecne spravila a je to presne ako na recepte. Jedna minuta a je hotovo. Diky.

mata2
23. dec 2007

Cice,
ja som to robila,za minutu to bolo hotove 😵 A je to uplne super chut,robila som to na oslavu synovych narodenin,davala som to na velky plech,tej plnky je vazne dost.Zjedli sme to za par minut,som bola rada,ze sa mi vobec uslo 😵 .Diky,diky,100x diky 😔 .

dominica
23. dec 2007

mirko06, nečítala som to celé, takže neviem, ako to myslíš s tou kyslou smotanou/kam ju dať/, ale ja som to s ňou robila a dala som ju navrch na tortu, ale dala som do nej jeden vanilínový cukor a je to mňamka

dominica
23. dec 2007

viď môj príspevok na prvej strane

wighy
1. jan 2008

jeeej baby super recept,vcera som ju urobila,je hotova fakt za par minut,aj ked to nie je najlacnejsia torta ale zas je rychlo hotova,nabuduce tam ja pouzijem ine ovocie ako mandarinky,mozno broskne alebo jahody 😉

ale je naozaj chutna mnaaaaaaaaaaaaaaaam

martulanr
27. jan 2008

moja mamka sa tak zalubila do torty ze ju robi kazdu sobotu a vzdy je inaaa mnamky 😀

adusa
29. jan 2008

No skoda ze som to az teraz nasla, uplne som zblbnuta a hned ju dnes vyskusam. Dufam ze najdem vsetky ingrediencie. Puding bez varenia je aj tu, len teraz neviem aku velkost mam kupit. Je aj maly a aj velky 😒 . Nieco uz pospekulujem. Dik za napad 😉

martinask
24. feb 2008

robila ste niektora sama ten piskotovy korpus to tortovej formy???
kolko treba a coho treba......

elise
24. feb 2008

martinka koľko vážia vajíčka aj so škrupinkou dáš muku a cukor a vymiešaš dáš po lyžičkách prevarenú vodu ked to má správnu konzistenciu má sa tvoriť nitka tak šup snou do tortovej formy a dať piecť, ja vyšľahávam zvlášť bielok a vtedy nedávam prášok do pečiva

martinask
24. feb 2008

🙂 daakujem.... 😉

elise
24. feb 2008

🙂 😉

uhlikova09
25. feb 2008

ja robim tuto tortu naozaj za 5 minut,lebo korpus kupim,je to super torta aj ked troska kaloricka bomba 😉

klaymanova
27. mar 2008

zaujimave.. vyskusame tiez 😉

najjulinka
20. apr 2008

miesto hrnca je fajn taká väčšia umelohmotná nádoba s vekom - čo do mrazáku sa v nej uskladnuje papaníčko 😉

lusil2005
20. apr 2008

hej, alebo miska kyska je super na to. a jeden vylepsovak co mi certica spominala - ked nemate cas (alebo nervy) na cakanie kym sa torta odlezi v chladnicke, tak dajte piskotky a ten krem do poharov a deturence/hostia to mozu vyjedat lyzickou. je to tak super a hned! naozaj za 5 minut 😉

vesi
20. apr 2008

lusil, u nás je to aj za 5 mon zjedené 😀 😀