Recept na tortu za 5 minút

loren
7. okt 2007

takze jeden korpus piskotovy
dve slahackove smotany
dva mandarinkove konzervy mensie
dva pudingy dr.oetker creme ole vanilkove
na ozdobu slahacka
takze slahacky ,konzervy aj s vodou,pudingy ale len tieto iny tam nesmie ist to je dolezite,dame do hrnca zavrieme a trasieme asi 1 minutu ,nevarime nic len trasieme 🙂 ,dame to na korpus a hotovo na aspon dve hod do chladnicky.ozdobime slahackou

droby
14. nov 2007

uzasne kocky hned som musela vyskusat tak som vecer "triasla" a vysla perfektne - cokoladova s mandarinkami a najlepsia bola dnes rano, mnam.
len som, to nerobila v hrnci ale bv umelohmotnej miske.

shiju23
14. nov 2007

dadulik, nikdy si nepomyslela,ze dieta moze dostat na nieco alergiu, ak sa hrnies hned na vsetko? ja svojmu maleho davam vsetko postupne, nepcham ho sladkostiami, koli zubom, je zdravo ma aj maskrtu ked si zapyta. takze asi tak, vies starsie vravia? dakedy bola doba ina, pchali do nad vsetko, tak to aj vyzerta,ze mnohi maju problemy neskor. ja sa riadim svojim instiktom,
rozok zacal jest od 8mesiaca, nie stale. takze neviem co pises tuna,ked tema bola o papayi a nie, co davam malemu jest.

zuzidr
15. nov 2007

ahojte baby...idem vyskúšať ten váš zázrak,ale nemám korpus a piškotové cesto sa mi nechce robiť...môžem to dať aj na piškoty?bude to držať ked dám piškoty,vrstvu plnky,zase piškoty a zase plnku?stuhne to? 😀 dík

dadka212
15. nov 2007

Zuzidr ono tá masa keď ju vymiešaš je sama o sebe veľmi hustá, a myslím, že niekto to tu už spomínal, že to robí s piškótami 🙂

zuzidr
15. nov 2007

dakujeeem...dojem a pôjdem na to...a to mám miešať presne 5minút? 😅

dadka212
15. nov 2007

ja som miešala iba 1 minútku a stačilo to 🙂, kebyže to miešam dlhšie by som prišla o ruky 😀
Ono ten názov je asi, že celkovo ti príprava tej torty zabierie iba 5 min. 🙂

zuzidr
15. nov 2007

ja viem,len si to fakt neviem predstaviť,ale už nebudem okolo toho kecať a idem to spraviť 😀 😀

dadka212
15. nov 2007

choď a potom zreferuj ako to dopadlo 🙂

zuzidr
15. nov 2007

torta hotová 😀 je to haluz...tri krát som zatrepala s miskou kyskou a bolo to...už sa chladí,dúfam,že to bude fajn s tými piškotami 😀 dám vedieť...

janazuza
15. nov 2007

ahojte. slinky sa mi zbiehajú na tú dobrotu, ale nemôžem zohnať ten puding, poradíte mi kde ho zoženiem? (v jednote, agre ani CBA ho nemajú) 😠

dannynka
15. nov 2007

janazuza ja som ho dnes vydela v bille 😉
inak tiez sa na tu tortu chystam tak mi drzte palceky 😀 😀 😀

olianko
15. nov 2007

my sme ho kupovali v Tescu...a musim povedat ze ozaj ta torta je mnaaaamky 😵

dannynka
15. nov 2007

oli ved kvoli tebe sa na nu chystam 😀 😀 😀
od teba som pocula z je supis tak vyskusam... 😉 😉

olianko
15. nov 2007

danny vyskusaj a daj potom vediet
😀

dannynka
15. nov 2007

oli urcite vyskusam uz sa na nu chystam dlhsie 😉

zuzidr
16. nov 2007

aj ja som kúpila pudingy v tescu...a torta je aj s piškotami fajná 😀

janazuza
17. nov 2007

ahojte..konečne som urobila tortu- chladí sa( skoro sme krém zjedli)nobolo treba ani moc triasť
trošku som to pozmenila dala som 1 šlahač. smotanu a 1 kyslú smotanu rozmiešanú s vanilkovým cukrom a dala som čučoriedky 😀
už sa neviem dočkať zajtrajška 😀

mirka414
19. nov 2007

ahoj ja som tortu urobila s marinakeksami ja supeeeer.dakujem za tip.

marorlinko
21. nov 2007

nevie niekto nejaky recept pre rocne dieta? chcem mu daku urobit na narodky,len neviem aku, co tam mozem dat, pls poradte

bibinka
22. nov 2007

tak ja som to tiež robila, ale nevšimla som si, že na pudingu nieje napísanéto olé, a švacla som tam obyčajný sladký moment.no, nebolo to husté, ale bola to tiež mňamka. dnes som konečne zohnala ten "pravý "puding a hneď večer ked už bude v dome kľud sa na to vrhnem 🙂

barja
23. nov 2007

ahoj, tak ja som sa na tuto stranku dostala najprv len omylom, ale tak ma ta rýchla torta zaujala, že na druhy deň už som ju aj urobila a bola fantastická!!!! Celkovo mám rada rýchle varenie aj pečenie, keď možem urobiť ako sa povie všetko v jednom hrnci. Teraz som tu tortu urobila podla hneď toho prvého receptu, len cesto som nekupovala ale urobila som si doma a v sobotu ju chcem urobiť zas a tentoraz urobím z jednej kyslej smotany. Aby som mohla porovnať. a tretí krat ju vyskúšam, že namiesto cesta dám len piškoty. 😀 Mňam 😀

matula77
23. nov 2007

ahojte. Tak ja som ju dorobila teraz 🙂 som sa tesila ako male deco ked mi to zhustlo. Robila som ju s mandarinkami, tak ako bolo pisane, dala som piskotu /piekla som svoju /na to pokrajane marhule a na to ten krem. Som ju pichla do chladnicky a tesime sa na zajtra kedy ju zjeme 🙂 🙂 to s tym cokoladovym a maliny... to musi byt tiez super 🙂

bibinka
24. nov 2007

tak a ja som si dala repete s "varením" torty. tentoraz tam šiel puding olé čokoládový s mandarínkami a masu som vyliala na piškótky.hmmmmm, to bola mňamka. už miostalo len trošičku, bo manžel sa na to vrhol ako sup 😀 😀 😀 😀
odporúčala som to už aj mame aj švagrinej. určite sa budú zalizovať až za ušami 😀

chrobaak
25. nov 2007

caute. tak ja som to vcera urobila presne ako bibinka a nezhustlo mi to 😲 😔
je pravda, ze som tam dala smotanu na varenie a nie slahacky, ale nejde mi to do hlavy... ved tam je len o cca 20% tuku menej a tie pudingy by sa mali vymiesat s mliekom /navod na obale/ a to je este viac odtucnene.... 😝

bibinka
25. nov 2007

chrobaak- práveže šľahačka je podstatná, smotana na varenie je riedka a nevyšľaháš ju nahusto. skús to s tou šľahačkovou a uvidíš, že sa ti to podarí. 🙂

certica
25. nov 2007

caute, ja som robila verziu s coko pudingom. je fajn, aj ked som ocakavala trosku viac 🙂

naty21
26. nov 2007

Ahojte. 5-minutova torta je supeeer. Vcera som ju robila a fakt odporucam kazdemu. Mam rada take rýchle recepty. 🙂 🙂 🙂

sjuzi
26. nov 2007

Pred chvíľou som dojedla posledný kus, čo mi zostal. Som sa blysla včera pred svokrovcami s tortou!!! 😀 😉
S piškótami je tiež výborná! 🙂

chrobaak
26. nov 2007

no ona bola dobra aj taka "rozmocena" - len mi vyzerala ako uz raz zjedena 😀
no ale nabuduce dam opat tie slahacky. 🤐

katka76
26. nov 2007

tak ja som sa pochvalila tortou pred vcerajsou navstevou, zasli aka som cukrarka 😀
ingrediencie som dala do umelohmotnej misky, pretoze pri mojej zrucnosti by z hrna vyleteli 😅
je fakt bombova a najlepsia je na tom ta rychlost pecenia 😉