Recept na tortu za 5 minút

loren
7. okt 2007

takze jeden korpus piskotovy
dve slahackove smotany
dva mandarinkove konzervy mensie
dva pudingy dr.oetker creme ole vanilkove
na ozdobu slahacka
takze slahacky ,konzervy aj s vodou,pudingy ale len tieto iny tam nesmie ist to je dolezite,dame do hrnca zavrieme a trasieme asi 1 minutu ,nevarime nic len trasieme 🙂 ,dame to na korpus a hotovo na aspon dve hod do chladnicky.ozdobime slahackou

matula77
26. nov 2007

Hello. No ja som skusala tortu uz druhykrat. Smotany som dala 33%tne a dopadlo to obidva razy super. Druhy krat som dala coko puding a s jahodami - ale vanilkovy + mandarinky... To bola hodne lepsia kombinacia

marty78
2. dec 2007

Fakt funguje, neverila som, ale zatriasla som 3-4 razy a bolo. V Nemecku sa puding vola creme paradise. Super pochutka. Vdaka.

nelly3
2. dec 2007

ja som vcera robila tu tortu, bola uzasna, uz z nej dneska nie je nic 🙂 vrelo odporucam 😉

bibinka
4. dec 2007

teraz bude creme ole v jednote v akcii- tak baby šup šup robiť tortičku 😀 😀

certica
5. dec 2007

ja som vcera robila s vanilk.kremom (myslim ze je to trochu lepsie, ako coko) a dala som kakaove piskoty. zatial je este cela, tak uvidime... 😀

certica
5. dec 2007

no, tak musim povedat, ze povodna verzia, t.j. s vanilkovym pudasom je lepsia ako s coko a hlavne som dala len 2 vrstvy kakaovych piskot a ten krem bol vyraznejsi, ako pri korpuse - skratka viac kremu, menej "cesta", takze to bolo super 😎

curly1983
5. dec 2007

zenyyyyyyyyyyyyyyyy ono to fakt fungujeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 no nebolo mi vsetko jedno ked som liala do misky smotany a tie mandarinkove kompoty so stavou 😀 ale par krat som zatriasla a bolooo 😉 😉 😉 taketo recetiky to je nieco pre mna ... 😀

curly1983
5. dec 2007

len jednu chybu to maaa 😝 ze tortu som robila svokrovi a jest sa bude az zajtra 🙄 😀 😀

curly1983
7. dec 2007

zeny ta torta je fakt bohovska 😝 😝 😝

loren ocakavam dalsie taketo skvele recepty !!!! 😉

kamilecka
7. dec 2007

Ahojte,ja som tiez dnes robila torticku 🙂 je super,dala som vanilkovy puding a jahodovy kompot 😀 mnaaaaaaaam,urobila som 3 poschodovu a na vrch este cokoladu 😀 😀 😀 😀 este odpociva v chladnicke a zajtra sa bude papat.Uz len ten krem je mnaaaaaaaaaaaaam

yesno22
7. dec 2007

noooo, ste ma tak navnadili, ze zajtra bude torticka 😝 mnam, uz sa tesim....
expertka sa pytala, ci je to ta "smotanova" torta...nie je...smotanova je piskoty+ovocie+pochutkova smotana+cokolvek, co sa hodi - cokolada, slahacka, puding...robievam ju na 1000sposobov, ale trva to dlhsie ako 5min 😀

vavka33
8. dec 2007

prave som dorobila tu vasu spec.tortu 😀 dala som na dno formy piskoty a zaliala pudingom s dvomi smot.jogurtami a cucoriedkovym kompotom.Vrch som ozdobila struhanou cokoladou.
Uvidime,co to bude,az to bude 😉

vavka33
8. dec 2007

A slahala som to slahacomlebo keby mi tie cucoriedky vyleteli z hrnca,neumyje to nikto zo stien 😀

simula
9. dec 2007

dnes som ju robila a zhustlo to rychlo a je super

vesi
10. dec 2007

dnes som ju robila, dala som to triasť manželovi, ten na mňa hodil pohľad typu " čo si si to zas vymyslela", ale ked to potom ochutnal... 😀 😀
je to vynikajúce 🙂

mirka20
10. dec 2007

ja som ju robila v sobotu a je super 🙂

zuzka82
10. dec 2007

no prvy krat som sem nakukla, ale tie chutky co ste mi narobili... 😀
pockam kym sa maly zobudi a ideme kupit co treba, nech do vecera torta pekne zatuhne.... 😵 😀

vlasa
11. dec 2007

je super,fakt.manzel ju musi mat kazdy vikend.uz sme davali aj so smotanou a slahackou kombinovane s coko pudingom a bolo to ako pribinacik.fakt odporucam,je to perfektne.aj s coko korpusom.

vesi
11. dec 2007

baby a sakou smotanou ste to robili ? ja s tou klasickou 33%, ale zaujíma ma či to niekto skúšal aj s tou trvanlivou na šľahanie...

sofik
11. dec 2007

Ahojte baby! Ja to asi tiez vyskusam pretoze mi az sliny lezu. A este otazka? ak chcem namiesto slahacky kyslu smotanu tak ich tam mam dat 2 kelimky a cely sacok vanilkoveho cukru?

vesi
11. dec 2007

myslím, že kyslá smotana sa ti nevyšľahá na hustý krém... 😒

certica
11. dec 2007

vesi, ja som davala trvanlivu a tusim 30%
co sa kys.smotany tyka, ked robis smotanovu tortu na studeno, tak ti drzi pokope po zatuhnuti, takze by to mohlo v pohode fungovat. ten puding.prasok to este zahusti, aj ked je tam menej tuku

vesi
11. dec 2007

ahoj certi 😀 môže to fungovať aj s tou kyslou, máš pravdu, len to možno nebude hned také husté... sofik, daj nám potom vedieť ako to dopadlo 😉

certica
11. dec 2007

sofik, len skus, nech nemusime my 😀

maca21
11. dec 2007

cafte no torta je hotovo zajtra budeme papat ale ta plnka je mnamky 😀 a ozaj to stuhlo po druhom traseni 😀

zuzka82
11. dec 2007

ja som ju hned vcera upiekla 😀
a dnes uz je fuc, a bola vybornaaaaaa 😝 😝 dame repete....

mirka
11. dec 2007

CHVÁLIM tento recept, urobili sme si ju čokoládovú s jahodami a bola úžasná, ale drahá je ako pečená torta 😀

maca21
11. dec 2007

zuzi veru aj u nas to tak vyzera, ze repete 😀 a este sa ani nenacala ale za ten cas ozaaj chutna plnka 🙂

dannynka
11. dec 2007

veru babulky uz sa mi aj slinky zbiehaju musim si ju veru urobit 🙂 🙂

zuzka82
11. dec 2007

ja som neverila ze takto rychlo sa to urobi.. 😀 😀 ale super...