• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recept na vianočné medovníčky

17. decembra 2014 
@ewellina aha som myslela ze polevu treba. ale aj take je napr. taketo cosi je tam napisane ze sa pouziva ako nahrada bielka aj na pecenie http://juditcakesart.eu/index.php?main_page=product_info&products_id=619
13. dec 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Vďaka, to by mohla snáď využiť aj kamoška, ktorá má syna, čo má alergiu na vaječný bielok.
13. dec 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina myslim ze hej prave v takej podobnej teme som videla ze nieco take ako nahrada za bielok je prave pre alergigov. ono aj pri tej kralovskej glazure si treba pri alergii davat pozor lebo su aj take co obsahuju suseny bielok a su take co su uplne bez
13. dec 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Ja tú glazúru používam preto, lebo predpokladám, že sú tam pasterizované bielka, takže by tam nemala byť salmonela. Mne sa však zdá, že práve s tebou som sa o tom bavila v téme o marcipánových tortách. :wink:
13. dec 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina tusim ze aj ano :slight_smile:. salmonela tam samozrejme byt nemoze ale tak som myslela ze v tom co som dala link nie su bielka vobec a tam kde je napisane royal icing glazura tak tam su susene bielka. To prve je vhodne aj pre alergigov na bielko. A robi sa ti s tym dobre? ja uz to malicko pouzivam vsetko zdobim bielkom klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Robí sa s tým výborne (a aj to fajne chutí :wink: ), len dávam o máličko viac vody, než je v návode.
13. dec 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina aj mne to bolo veru huste tiez som davala viac. aj ked na ciary mi to vyhovovalo ale na zalievanie ploch nie dost vyrazne to bublinkovalo oproti klasike :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Ja plochy nikdy nezalievam, lebo to s tou glazúrou draho vyjde :grinning: , ale čiary, bodky sa s tým robia výborne. Teraz som dokonca kúpila aj kovové špičky cukrárske vrecká a zdobí sa s tým úplne super, takmer, akokeby som v ruke držala nejaké pero. Moja šesťročná dcéra mi pomáha a veru, celkom pekne jej to ide.
13. dec 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina ved to ze potom to je strasne predrazene :stuck_out_tongue_closed_eyes:. ja prave dost casto zalievam aj plochy hlavne na svietnikoch tak preto som to prestala pouzivat. Uz zarabam len ked mi chyba troska polevy. A so spickami to musi ist fajn nic sa neupchava :sunglasses:
13. dec 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ale nebojíš sa salmonely?
13. dec 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina samozrejme ze stat sa moze vselico ale tak nepripustam si to. Myslim ze skor dostane clovek salmonelu zo salatov majonezovych a podobne ako z pernicku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Keby to mali jesť len dospelí, tak by som nad tým mávla rukou. No minulý rok sme boli s najmenšou v nemocke práve kvôli podobným problémom ako je salmonela a bol to tak otrasný zážitok, že radšej kúpim aj tú drahú glazúru, len aby som nemusela niečo podobné s deťmi už nikdy zažívať.
13. dec 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina ja ti verim len ja som si tak povedala ze to by maly nemohol nikde vonku jest nic s majonezou, vajciami, slabo upravene maso, proste neiste potraviny mimo domu lebo to clovek neustriehne vsade a vsetko.... a to su vsetko veci co je clovek asi castejsie ako pernicek. alebo niektore baby robia polevu aj nad parou
13. dec 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Veď keď budú deti väčšie, tak sa aj ja vrátim k tým obyčajným bielkam.
13. dec 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska_zv no skušala som tie medovniky podla tvojho receptu a su tvrde ako kamen :frowning2: som sklamana :frowning2:
14. dec 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka5584 a ako dlho si ich piekla?
14. dec 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka5584 to faaaaaaaakt??? a nenechala s ich dlho v rure? ja ich mam makkucke uplne
14. dec 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sedem minut
14. dec 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska_zv sedem minut a su tvrde
14. dec 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina presne tak, kto raz zazil salmonelu, ci iny podobny zazitok s dietatom v nemocnici, nebude ani na tych medovnickoch riskovat...ak sa jedna o tepelne neupravene vajce, je to uplne rovnake riziko ako napr. v majoneze zo surovych vajec...este je mozno sanca, ze na tom horucom medovniku sa prip. salmonela znici jeho horucim povrchom (salmonela sa nici po niekolkych minutach pri teplote nad 80st.C)
14. dec 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka5584 hm divne na 180? Ja aj všetky moje kamošky pečieme len podla tohto receptu a sú makke
14. dec 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miska_zv tak ja neviem urobila som ich aj tenšie aj hrubšie som zufala :frowning2:
14. dec 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka5584 naozaj neviem čo sa mohlo stat,ved spýtaj sa aj @persseffona ako sa aj jej vydarili
14. dec 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina jaj blbost som napisala o tom horucom medovnicku...myslela som ked sa hned po upeceni potiera vajickom...v pripade zdobenia by som jednoznacne bielok s cukrom miesala nad parou, aj tak kočky robia...alebo hotovu zmes bez vajec - ci s tepelne upravenymi
14. dec 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miska_zv moje sú tiež maké v pohode aj chuťovo dobré
14. dec 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka5584 a ten druhý recept od eveliny si skušala?
14. dec 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka5584
zavisi aj od typu rury, v teplovzdusnej sa upecu rychlejsie. ved ich skus dat do sacku, alebo do umelohmotnej uzatvaratelnej nadoby spolu s krajcom cerstveho chleba, pripadne s rozkrojenym jablckom. za den- dva ti zmaknu.
ja robim roky podla tohto receptu: http://www.bonad.sk/zasady.htm a su uzasne, ako oblacik. len musim robit min. z 2 davok, lebo miznu rychlostou blesku :wink: dam foto do blogu.
14. dec 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leto nám rýchlo skončilo a Vianoce tu máme už dá sa povedať čoskoro za dverami :grinning: ...musím sa priznať, že cez leto som trošku experimentovala čo sa týka pečenia medovníkov....a našla som si tento recept http://dobruchut.azet.sk/recept/5193/fotorecept-vianocne-medovniky/ ..je fajn keď som o recepte nielen čítala, ale i videla krok po kroku ako by sa to malo robiť :grinning: ..a napokon mi vyšli ..takže na Vianoce už môžem machrovať :grinning: :wink:
6. sep 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. okt 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkabb1 presne tento recept som robila minuly tyzden aj ja, ale dala som hladku spaldovu muku a hnedy cukor, su fakt superske, samozrejme, tiez nepotieram vajcom, je to zbytocne
23. okt 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok