• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recept na vianočné medovníčky

17. decembra 2014 
Baby, čo je to za ingrecienciu "salajka" ? chcem to kúpiť, ale neviem že čo to je:slight_smile:
16. dec 2014 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chovancova27 je to niečo ako kypriaci prášok, tam to väčšinou aj mávajú v obchodoch
16. dec 2014 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chovancova27 ja davam miesto nej sodu bikarbonu, strasne citit amoniakom ,ked je v niecom pouzita
16. dec 2014 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chovancova27 @mokon V živote som si nič s názvom salajka v obchode pri kypriacich práškoch nevšimla, ale ak máte tip, v ktorom reťazci, dajte prosím vedieť. Moja teta robí už roky fantastické koláčiky, volá ich "salajkové kolieska". Sú s maslovým krémom a ak som schopná pre niečo vraždiť, tak pre tieto kolieska. Rada by som ich vyskúšala a keď mi poviete, kde nájdem tú salajku, pohľadám na ne recept a hodím ho sem :slight_smile: A inak tento rok som urobila také zdravšie medovníčky podľa tohto receptu. Sú skvelé, mäkké a už je po nich, tak musím robiť ďalšiu várku. http://varecha.pravda.sk/recepty/zdrave-medovnicky-z-celozrnnej-raznej-muky/47028-recept.html
16. dec 2014 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ester79 jednota, Tesco a tuším aj Kaufland
16. dec 2014 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chovancova27 salajka alebo tiez jelenia sol , je to kypridlo vo vacsine receptov sa pouziva soda bikarbona v tomto salajka
16. dec 2014 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mokon Vdaka, ked tam pojdem najblizsie, napnem zrak.
17. dec 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok