Recept s malinami

naikilaura
10. mar 2016

Ahojte, na detskú oslavu by som chcela podľa TV urobiť mafiny,kde idú banány, vajcia a maliny. Dajú sa niekde teraz kúpiť maliny? Alebo čím by sa dali nahradiť? Jahodami?

zabina27
10. mar 2016

daju sa kupit mrazene, viem, ze v lidli ich mavaju, asi aj inde. inak aj cerstve dostat, v takych mensich dozickach, napriklad v tescu, ale tie sa mi zdaju teraz riadne drahe. a nahradit? mozno lesnym ovocim (tiez mrazene), jahody byvaju o dost vacsie, v mafinoch by asi zavadzali

kim12345
10. mar 2016

ja kupujem v lidli cerstve ,nahradit mozes mrazenymi,alebo aj inym ovockom: ribezle,cucoriedky...

dasa71
10. mar 2016
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

keby to nahradis jahodami urcite by to bolo vynikajuce

1erika3
10. mar 2016
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

a mozes napisat recept na tie mufiny? dakujem 😉

naikilaura
autor
13. mar 2016

@1erika3 Ahoj, nechodím často na túto stránku, tak píšem až teraz. Je to nejaký rakúsky recept, maliny som nakoniec kúpila vLídli a vyskúšala.2 banány sa rozmixujú so štyrmi vajíčkami, ma dno formičiek sa uložia maliny, zaleje sa to zmesou, pečie sa to v rúre na 200stupňov zahriatej 12 minút. Je to dosť drahé, ani nie veľmi chutné,lepšie zjesť maliny čerstvé.

mamickajanka
14. mar 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@naikilaura Takze nic moc hej? som to chcela vyskusat ale ked si napisala ze to nie je moc chutne tak sa asi teda vykaslem nato