Receptíky na zapekaný toastový chlebík

mamina1985
27. aug 2013

maminky poradte prosím dake fajnotky cim naplniť zapekaný toastový chlebík? a čo ešte mate vyskušane že sa dá zapiecť v toastovači? dakujem

sashabb
27. aug 2013

@mamina1985 ja dávam minimum masla alebo bambino, potom šunku (alebo nejaky taky salam), uvarene vajičko, rajčinu, papriku, plátkový syr a hotovo 😉

wena
27. aug 2013

My dávame takmer akúkoľvek zeleninu - paradajky, cibuľu, cesnak, reďkovky, rukolu atď., podľa toho čo práve máme doma. A navrch syr. Šunku a salámu veľmi nejeme, ale to sa dá tiež zapiecť.

vavrenka
27. aug 2013

zapiect sa da vselico. rada zapekam zemlicky - dam tam maslo, tuniaka s kukuricou, platok tvrdeho syru, platok rajciny a papriky, zopar kruzkov z pokrajanych oliv a navrch trochu potrhaneho ladoveho salatu, popr, este trochu poru a dam zapiect- je to velmi mnami. s malou obmenou sa to da urobit so sunkou a syrom a zeleninou, vajickom natvrdo a tak. aj syrovy toustik s porom a sunkou ma zaujimavu chut (aj ked mne to az tak velmi nechuti, ale mm to miluje).
robim aj nasladko- maslo, dzem a natenko pokrajane jablcka. milujem to. popr. maslo tenka vrstva tvarohu sipkovy dzem s/bez jablcok

katyd
27. aug 2013

Prezradim nas recept na sladko 🙂; miesto chleba nakrajame vianocku, na tenke platky nakrajame osupane jablka (namiesto jablk sme zbykli davat este slivky), posypeme praskovym cukrom a skoricou, zakryjeme druhou castou vianocky a zapecieme v toustovaci. Je to velmi dobre 🙂. Dobru chut!

katyd
27. aug 2013

Prezradim nas recept na sladko 🙂; miesto chleba nakrajame vianocku, na tenke platky nakrajame osupane jablka (namiesto jablk sme zbykli davat este slivky), posypeme praskovym cukrom a skoricou, zakryjeme druhou castou vianocky a zapecieme v sendvicovaci. Je to velmi dobre 🙂. Dobru chut!

vavrenka
27. aug 2013

@katyd pomoooc, take receptiky po 20.00 nepiiis, slintam ako pavlov pes 😀 , mnami

katyd
28. aug 2013

🙂...chcela som to napísať len raz, neviem prečo to odoslalo 2x 🙂, ale určite vyskúšajte, chutí to aj deťom 🙂