Recepty na rýchle varenie

hanam
10. sep 2009

Potrebovala by som poznat nejake super rychle recepty na varenie. Mate nejake osvedcene. Lebo moj muzik je stele hladny a ja pri babu nestiham 😉

hanam
autor
10. sep 2009

ak je tu uz podobna tema tak sa ospravedlnujem 😉

nadhera
10. sep 2009

tiez to uvitam, hoci mam dve deticky, cize tri hladne krky 😀 hanam, snad to vyjde a najdeme tu recepty, ktore su hotove cobydub. totiz aj tak varim, nic zlozite. neskor pridam aj ja nieco, ale teraz ma uz hladne dieta vola 😀

nadhera
10. sep 2009

to druhe je v skolke 😀

hanam
autor
10. sep 2009

no ahoj nadherka 😉 dufam aj ja, lebo spenat, alebo slivkove knedle s mrazaku su fakt nie bohvieco ☹

nadhera
10. sep 2009

hanam.dobre receptiky najdes aj v teme vselijake napady od a do z, len treba precitat, lebo je tam toho viac co si maminy pisu. zajtra budem drahemu robit parok v cesticku + zemiak.kasa + kysla uhorka. rychle,mnam.

pancake
10. sep 2009

navar na 2-3 dni a mas pokoj. my mame teraz rizoto s postruhanym syrom a uhorkovy salat. 😉

nadhera
10. sep 2009

alebo spenatovu polievku s postruhanym syrom 😀 vsak pan? uz sa opat na nu tesim.

hanam
autor
11. sep 2009

no idem kuknut na tie dobre recepty 😉

nadhera
11. sep 2009

poradi niekto,aky je rozdiel medzi eidamom 30 a 45%? /okrem tuku / ktory je lepsi na vysmazanie? najnovsie davam dvojobal na syr, aby nevytiekol, ale aky pouzivate vy?

nadhera
12. sep 2009

idem varit rychlovku - grenadir 😀

hanam
autor
12. sep 2009

super nadhera dobry napad to budem varit v pondelok 😉 Inak pozerala som recepty na hrncekove kolace...tiez dobry napad. 😉 Ja som inak dnes robila zapecene cestoviny...tiez je to celkom rychle 🙂

vinka
12. sep 2009

Nechcem vám to tu kaziť ale sledujem,že len vy dve si tu radíte. 😀 😀 😀

nadhera
12. sep 2009

no my si neradime,ja len napisem,co idem navarit - vzniklo to pred troma dnami. vinka - noze daco rychle a chutne pridaj.

mukky
12. sep 2009

nadhera ahoj,kde si nam zmizla? 😀

nadhera
12. sep 2009

nezmizla,ja len nestiham citat 😀 😀 😀

hanam
autor
12. sep 2009

nahodou je to super...nadhera mame tusim fakt spolocnu temu 😀 ale vsak vinka sa pridaj, uz som si totiz zacala mysliet ze sme s nadherou jedine co potrebujeme varit rychlo, lebo ostatne vsetko stihaju 😉

nadhera
12. sep 2009

nie len rychlo ale aj dobre. nemam rada recepty,kde si pol dna v kuchyni a zbasti sa to za 10minut.

nadhera
12. sep 2009

ak potrebujem nieco rychle detom na veceru, tak lievance,palacinky,ryza v mlieku alebo krupicna kasa. maju to radi a razdva hotove. 😉

mukky
12. sep 2009
nadhera
12. sep 2009

par dni dozadu som robila detom vecer hrianky,jemne potrela masielkom a nastruhala syr.

mukky
12. sep 2009

skuste uvarit spagety,na to dat roztopit maslo a pridat nastruhany syr.je to mnamka a ak aj ostane nieco da sa to krasne zohriat a nie je to suche.

hanam
autor
12. sep 2009

😉 presne ja neznasam kuchynu, teda zdrziavanie sa v kuchyni. Poznam baby ktore vyvaraju cele dni, puchnu im nohy a vysledok celeho tohto niekolkohodinoveho procesu je len prazdny tanier a mozno im obcas aj niekto podakuje ale najskor sa z toho stava samozrejmost-teda pre tych co sa najedia ☹ Ja potrebujem rychlo navarit, zjest aj nejake vitaminy a vyzivne latky, poumyvat a bezat robit nieco zaujimavejsie. Nepotrebujem vymyslat a priberat 🙂

briketa
15. sep 2009

ak vies po anglicky, tu je stovka receptov na jedla za 30 minut. inak je to seria v TV a tie jedla su naozaj hotove za pol hodinu
http://www.foodnetwork.com/30-minute-meals/reci...

nadhera
16. sep 2009

briketa,sice anglicky bohvieako neviem,ale dam do prekladaca 😀 a mrknem,lebo taketo receptiky mam veeeeelmi rada 😀 pri dvoch detickach to ani inac nejde a to este robim kazdy den obed do prace mojmu drahemu.

sunny_face
17. sep 2009

Fiha ta webstranka vyzera fajne-skoda, že moja angličtina je dost biedna. Asi by mi dost pomohla, kedže som len víkendová kuchárka. 😅

nadhera
17. sep 2009

sunny,ved mame prekladace,tak nech prelozia. 😉

miraluky
21. sep 2009

poradi mi niekto nieco rychle a chutne... 😀 😀 😀

zofa
22. sep 2009

Francuzska pochutka,
100g sampinonov, 40g cibule, 8 platkou syra (platkovy syr), 100g muky, 1dl mlieka, 2 vajcia, sol, olej.
Sampinony udusime na oleji s pokrajanou cibulou a nechame vychladnut. Potom ich rozdelime na 4 platky syra a dalsimi 4platk. ich zakryjeme a spojime sparadlami. Spojene syry obalujeme v cesticku, kt. sme si pripravili z vajec, mlieka, muky a soli. Vyprazame po oboch stranach.

nadhera
22. sep 2009

zofa,moze to byt mnamove 😉
vecer pridam recept na akoze zemiakove cesto na sulance,gombolce,ale to cesto nie je zemiakove,ale z rohlikov. keby som to nejedla,neuverim,ale je to rychle a chutne. no teraz musim do kuchyne a k pracke a o chvilu do skolky. 😀

zofa
22. sep 2009

Pridam este jeden recept.
Vysmazany syr bez smazenia,
( na 6 porcii )
150g syra, 200g sunky, 6 vajec, 6 cajovych salok, tuk a struhanka na vymastenie salok.
Syr nastruhame a sunku nakrajame na male kusky. Salky riadne vymastime a vysypeme struhankou a zacneme vrstvit. Zacneme vrstvou syra, nasleduje sunka a na nu vajicko ( cele surove ) a na vajicko opat sunka a syr.
Salky vlozime do vyssieho plechu a zalejeme horucou vodou asi do polovice salok. Takto ich dame do vyhriatej rury a pecieme pri teplote 220 stupnov asi 20 min.