Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Recepty na večeru pre 7 mesačné dieťa

gabriellkaa
11. jan 2013

Ahojte mamicky prosim Vas poradte mi co mam dat na veceru 7 mesacnemu detatu?? cakam aj niake dobre recepty 🙂 😀

xlucia
11. jan 2013

@gabriellkaa takemu malemu mlieko a v pripade nutnosti nemliecnu kasu

gabriellkaa
autor
11. jan 2013

tak on nema celkoom 7 ale 7 a pol a trosicku viac 🙂...uz len mliecko nestaci lebo potom casto je hore v noci a stale by len papal aj 3krat sa zobudi ked ma len mlieko. Pocula som ze teke dieta ma prespat celu noc neviem ze ci to je pravda .Mali sme kasicku od Hipp kasicka na dobru noc ale tu kasicku velmi rychlo spapa 3dni a dost a nie su velmi lacne tie kasicky preto som chcela daco ja spravit ale neviem ake kasicky by som mohla spravit

aadulik2110
11. jan 2013

@gabriellkaa malý má 7,5mes. ale taktiež máme podobný problém.... sme hore 6 - 10x za noc a papáme a papáme.... len problém je aj v tom, že kašička má rovnaký efekt.... po kašičke spíme 2 hodiny, po dojčení 1,5hodiny...

lea641981
11. jan 2013

@aadulik2110 u nas podobne 😒 papa papa aj obed aj veceru a aj tak sa v noci budi casto 😲

jankula
17. jan 2013

maminky, ja si myslím, že to budenie nebude od hladu. Aj my sme s tym mali problem a vždy po prebudeni som dcerke ponukla vodicku/cajik a spinkala dalej. Teraz si pomaly odvykame aj do nočného pitia ... ale je to jednoduchšie, ako v noci ohrievať mliečko. Iný prípad je, keď maminky koja, ale aj to je náročné, ak nie ešte viac. Skúste to, možno aj u Vás to zaberie ;) Držím palčeky.

zu2za3na
25. jan 2013

Ahojte ja mám tiež podobný problém, niekedy sa mi synček zobudil len 2x v noci, trošku som mu dala nacicať z prsníka (kojím už iba v noci lebo mám málo mlieka) a spal pekne aj do ôsmej rána. Zúbky ešte nemá za 9 dní má 7 mesiacov a čím ďalej tým horšie spí v noci, po polnoci mu už varím UM lebo bez toho mi ani nezaspí. Zobudí sa aj 5x, som z toho už unavená, tešila som sa, že keď bude papať príkrmy a na večeru kašu (za tým ešte vypije 150ml čaju), že bude spať celú noc a stále to nejak neprichádza, tiež som si myslela, či mu nemám vyskúšať dať nejakú inú večeru? v poslednom čase sa budí každé 2-3 hodiny, na kontrolu sme boli a je úplne zdravý, tak neviem prečo sa stále toľko budí. Ja som po tom cez deň unavená lebo si vyžaduje veľa pozornosti, je strašne živý a nič nestíham lebo sa snažím dospať cez deň čo som nedospala v noci.

lea641981
25. jan 2013

@gabriellkaa ja som akurat prisla na jednu vec 🙂 hadam nam to vydrzi 😒
mala zaspavala vecer od 21hodky a o 2hodke zaspala 😲
a zistila som ze ked s nou uz poobede nechodim von alebo podvecer ale hra sa pod hrazdou a nosim ju doma a venujem sa jej tak pekne zaspi o 21 a zobudi sa o 2 na mliecko a stiahne 120 a spink az do 7rana 🙂
dobry pokrok 🙂 asi si dobre a hlbokym spankom vonku pospi v kociku a oddychne a potom nemoze zaspat nieje unevana 😒 takze do tej 16 sme naposledy vonku a potom je hore doma a kupame sa a hra sa a pod hrazdou je a zje okolo 17kasu a potom uz len o 21mliecko a spi 🙂

jaj vselico skusame 🙄

michaela1990
25. jan 2013

moj maly ma 7 a pol mesiaca tiez sa stale budi a vecer sme tiez 5 az 7 x hore davala som mu materske mlieko ale teraz mam po ruke caj tak mu dam aj ten nech si nezvika stale len na mliecko ... ale nemyslim si ze je to stale o papani niekedy mu staci prebalit len plienku a spi dalej a idu mu aj zubky dva ma uz vonku takze je vela pricin preco nase deti nespia 🙂 a my sme potom ako matohy cez den :D
😀 vela stastia prajem 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli