• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

13. júna 2012 
Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... :slight_smile:
13. mar 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. mar 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Ma_se ,zuzana29 ,zajtra Vas tu cakam,ale budem tu az vecer :grinning:
14. mar 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu su skvele recepty a nápady vždy sa tu inspirujem :dizzy_face:

www.mamincinyrecepty.cz

www.recepty.sk

www.receptar.sk
14. mar 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
alena22 dik,sice kym vsetko precitam.maly bude maturovat ale nevadi,idem nieco pokukat,neviem co varit :sunglasses: :grinning:
16. mar 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, urcite sa pridam aj sem. Moj posledny zlepsovak do domacnosti bolo objavenie mrazenych tesco strudli :grinning: , robia ich nemci a su vyborne - jablkove, tvarohove a makove. Hotove za 35minut a zjedene za 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Akurat treba vzdy vydrzat, kym vychladnu, lebo sa nedaju krajat :wink:
16. mar 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
kisska ja radsej strudle robievam ale ak su take dobre isto jednu kupim a vyskusam :grinning: maju teda obal tesco,ano?
16. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, taky zeleny s napisom STRUDEL a vacsinou nemecke popisky a v rohu logo tesco, stoja asi 1,7€ a su vazne dobre :wink: aj ked jasne, ze domace budu lepsie ale tieto maju lepsi pomer kvality a namahy :wink:
16. mar 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja milujem strudlicky z lidlu jablkova,makova,tvarohova a ako pise kisska su super, len ma to jeden hacik u nas nestihnu ani vychladnut :grinning:

inak ak neviete niekedy co robit poradim vam dobry receptik som robila v nedelu mlete masko,ryza,vajcia,majoran,sol,korenie zmiesate na vymastenu zapekaciu misku naukladate gulky z toho vedla seba troska medzerky nech su a zalejete to zmiesanou smotanou s paradjkovym pretlakom ja som dala aj bazalku do toho plus sol a zapekate cca 30 minut :wink: k tomu varene zemiaciky muz sa tak s malym zalizovali maly aj duplu pytal no strasne mu to chutilo masko vypapal s omackou a zemiaky hadzal psovi :grinning: klasika :sweat_smile:
16. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenka naaadherne, nechcel svokor radsej tie prsnate blondky? :wink: :grinning: skvely napad aj s tou chlebovou tortou.
Myslis, ze tie strudle maju jedneho vyrobcu?
16. mar 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tie tesco strudle odporucam aj ja.... :grinning:
17. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ju najst na ich stranke ale tiez je to tusim nemecka znacka akurat ze teda nie tesco ale strasne je dobra chutovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no torticky teda napady som nala na mimibazare ako inspiraciu a doma som uz tvorila podla svojej fantazie ta prve pre svokra bola chutna ale nebola tak pekna ako ta druha pre nevlastneho otca k 40, a teraz si nasi objednali u mna pre ich znamu slanu tortu v tvare muzskeho pohlavia :grinning:
tusim v aprili ju budem robit potom dam foto :dizzy_face: sama som zvedava co vymyslim :grinning:
17. mar 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie strudle myslite mrazene?
17. mar 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica ano...
17. mar 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, dik. vramci lenivosti vyskusam :sunglasses:
17. mar 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja najblizsie urobim takto strudlu,ma to nikdy nenapadlo takto prekladat,ved uvidime :grinning: http://stellahanzelova.blog.sme.sk/c/112070/Deti-to-dokazulast-minute-variacie-na-listkove-cesto-doplnene.html#t2
17. mar 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja viem zase piect iba hrncekove kolace a mafiny ale tato strudla z lidlu sa predava aj v UK a stoji libru. tvarohova je najlepsia a mam vzdy aspon tri v mrazaku pre pripad vojny. :grinning: :grinning:

mukky ahoj :dizzy_face:
17. mar 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som teraz vyzobrala recept na strudlu ale nekysnutu od svokry. mam to v telefone,ked nezabudnem tak dohodim. je to hned na 4,tak ked ju budem robit tak isto napisem. :wink:
17. mar 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzana29 no cauu :grinning: :grinning: :grinning: .neskor ti napisem ten recept na sisky ako ich robievam ja.Uz si tu mala byt davno :grinning:
17. mar 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A hrncekovy kolac robim makovy s nemletym makom,ale konecne som si kupila digitalnu kuchynsku vahu.zuzana 29 tak pridaj nejake hrncekove kolace,budem rada :slight_smile: Ja som v zivote nejedla kolace ani torty,ani v tehotenstve,az po porode sa mi zmenili chute a zacali mi chutit....Vam sa po porode nezmenili chute?????Ale v cukrarni aj tak jednoznacne vedie zmrzlina,tu milujem :grinning:
17. mar 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poznam hrncekovy kolac takyto inak casto ho robievam:
3vajcia
1/2 salky oleja
1 salka kryst.cukru
1 salka mlieka
2 salky polohrubej muky
1prasok do peciva zmiesat naliat na vymasteny plech a na to kompot nejaky a upiect a papkat.
uz som ho robila aj tak ze som nedala ovocie na to som si spravila pudingovy krem a dala cokoladu a bolo to ako taky falsony kremes :grinning:
17. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mam cesticko na domacu strudlu ale tu uz nejak nerobim ked kupujem tie mrazene ale kto by chcel:
30 dkg hladkej muky
1 cele vajce
1/2 hery
1 PL octu
stipka soli
1 dcl mlieka
zmiesame vsetko a na dve hodky v chladnicek nechame odstat rozdelime na 4 casti a valkame plnime pecieme :slight_smile:
17. mar 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este niekedy robievam hrncekovy pernik :slight_smile:
2 salky hrubej muky
1 salka mlieka
1/2 salky oleja
1 salka praskoveho cukru
1 prasok do perniku
2 lyzice kakaa
1 balik hrozienok
1 vajce
1 prasok do peciva

zmiesame upecieme po vychladnuti natrieme slivkovym alebo inam lekvarom a poleje cokoladou
17. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hrncekove robim na 10 sposobov. ale najlepsi je Salamun. ale mam ho v UK. dnes letim tak ku koncu tyzdna vam ho sem hodim.
mukky som u svokrusky dva tyzdne na dovolenke, preto nepisem na konika. ale dnes sa uz vraciame domov, tak sa to opät zmeni :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi stastnu cestu, uz sa na teba tesim :wink:
18. mar 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. mar 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej zuzi ten vyzera super uz si ho aj znacim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky daj prosim ten makovy kolacik. Ja mam jeden,ale ten nie je bohvieco, aj ked zrna mi medzi zubami nevadia :wink:
18. mar 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska ja mam takyto makovec hrncekovy:
2 a pol hrnceka polohrubej muky
1 hrncek cukru
1 hrncek mleteho maku
2 vajicka
1 hrncek mlieka
1/4 hrnceka oleja
1 prasok do peciva
1 mala lyzicka citronovej kory

vsetko spolu zmiesame a nalejeme na vymasteny plech ak je cesto prilis huste je mozne ho nariedit trosicka mliekom. Pecieme 30-45 minut.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeeeem :wink:
18. mar 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok