Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

sunny_face
16. sep 2009

Ako napis, u nas ide vo velkom.

lumistri
16. sep 2009

my este zijeme.. a mali sme ich vcera 😀 😀

nadhera
16. sep 2009

lumistri, svietite?

sunny_face
16. sep 2009

Vsak som luskala v rychlosti tu nasu temu a nenasla som ten clanok, ale Mukky ho určite najde.Hlavne ze som sa pobavila na niektorych nasich temach.
Cavky Lumi a uz ste poupratovali.... 😀 Mukky ešte robi poriadok.Prepacte to som sa len trosku pobavila na vasich stresoch z bordelu.Ja to už neriešim mam jednu velku debnu a tam vzdy vecer vsetko nahadzem a upratujem vyhradne len v sobotu, ked sa tato venuje malej a su vonku.

mukky
autor
16. sep 2009

cawte idem vas docitat

lumistri
16. sep 2009

sme sa boli dnes ockovat do laveho predlaktia, a on sa pozeral ako mu to tam sestricka picha, ako mu to vybera a este mu to prelepila a on ani nepipol.. normalne nechapem.. akoby to ani nebola jeho rucicka, dufam ze to tak bude vzdy.. 😀
teraz by sme mali ist az v troch rokoch na prehliadku.. aj vas chcu tak malo vidiet? 😕

sunny_face
16. sep 2009

Ja som to už minule spominala, že nemam dalsi termin kontroly a netušim ani kedy bude dalsie očkovanie.Teraz už aspon viem v 3 rokoch dik.

mukky
autor
16. sep 2009

baby jedzte mrkvu,je dobra na oci 😀 ten clanok som tu smarila dnes o 12.15 tusim

nadhera
16. sep 2009

mukky,jasne,ze je mrkva dobra na oci, ved si videla zajaca s okuliarmi? /stary vtip/ moje sviste miesto hryzatka hlodali mrkvu - karotku. kazdy den som im ocistila a co nezjedli,zjedla som ja.

mukky
autor
16. sep 2009

sunny a na com si sa konkretne rehlila? 😀 hej vela tem sme tu prebrali a nasmiali sme sa...
tak hoho chcete otravit a svietite? 😀

moj prave odisiel spat,pred tym este povesal pradlo pod jemnym natlakom 😀 ,teraz som dala prat este jednu varku tmave,a uz mam konecne prazdny kos,len maleho vecicky sa opat kopia ako vzdy..

mukky
autor
16. sep 2009

😀 no inac to musim vyskusat aj na mojho,lebo rad papa sam strasne korku a vtedy je kludnucky..ale ci by mi neodhryzol velky kus z nej?to si asi davala len ked im zubky sli,ci? 😕

lumistri
16. sep 2009

no mukky ty mas takeho dobreho muza, zavidim.. 🙄

mukky
autor
16. sep 2009

baby ved kazdy nech robi ako chce,no nie?ja som len hodila do placu to co ma zaujalo.."pangana" myslim

mukky
autor
16. sep 2009

lumi nemas co,ved isto aj tebe tem tvoj pomaha,a ak nie tak aspon casto sexuje aj to sa ceni no nie? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
autor
16. sep 2009

ty stale ze tutu mutu robite tak som si dovolila.. 😀

lumistri
16. sep 2009

ja by som radsej keby ozehlil 😀 😀

mukky
autor
16. sep 2009

ja to druhe 😀

mukky
autor
16. sep 2009

hej dobry muz je,vcera mi kopy pozehlil,dnes povesal nieco a aj to druhe bolo 😀 😀 😀 😀

nadhera
16. sep 2009

neocisti malemu tenk mrkvicku,ale hrubsiu -pripadne mu nechaj hrubsiu cast /vrchnu/. este aj teraz ked nemam kupene jabko,tak chrumaju mrkvu. podotykam - karotku - ta je sladucka. mam 4hryzatka , ale nemal ich kto hryzt. mohla som davat do chladnicky,do studenej vody,hovbeles, karotka bola vzdy lepsejsia. vyskusaj. je zdrava /pokial dakto nevytiahne ,ze co obsahuje 😀 / a aspon maju betakaroten.

mukky
autor
16. sep 2009

nadhera tak dik a ked nieco niekto vytiahne tak som to ja alebo pancake 😀 😀

nadhera
16. sep 2009

nic netahaj,lebo budeme vsetci o halde a smade 😀 😀 😀

nadhera
16. sep 2009

keby ste vedeli,ako mi tu rozvoniava po byte chlebik,ktory peciem....dufam,ze aj susedia si robia chute 😀

mukky
autor
16. sep 2009

take nieco by som si dala,mnam,osviezujuce..no nic,idem si po vodu z vodovodu,hadam aj ta osviezi 😝

http://www.oetker.sk/oetker_sk/html/default/deb...

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14784

nadhera
16. sep 2009

ale to mame az na rano 🙂

nadhera
16. sep 2009

jaaaj,ty pises o sladotach 😀

nadhera
16. sep 2009

preco to so mnou nic nerobi ... som asi ina...pamatam za mlada,ked mi sestra vyzierala sladkosti,ktore sme dostali. dodnes jej to ostalo,zavislacka sladkasta. 😀 😀 😀

mukky
autor
16. sep 2009

chlebik piekla moja mama a na tu vonu si pamatam..mnam a aj na chut
mam chut na sladke ale tiez nie som kolacova ci zakuskova,ja som zmrzlinkova a lentilkova a taka no fajnotkova 😀 😀 ale teraz by som si dala take nieco bez pecenia s ovocickom,mnam

mas pekaren chleba?

lumistri
16. sep 2009

idem spat.. nepiste vela bo pridem az v nedelu, aby som potom dve hodky necitala 😉
tak sa mavajte pekne a dobru noc 😔

mukky
autor
16. sep 2009

lumi a kde ides opat? ☹

nadhera
16. sep 2009

a kde budes 4dni?