Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

apna
4. okt 2009

cafte zeny 🙂
jana caf 😀 😀 😀
tak ja uz pracovny vikend mam za sebou,dobre bolo,zbehlo to,takze ok.buduci tyzden vyplata 😀 😀 😀
akurat sme dopozerali superstar,p siel ulozit malu.
mali sme navstevu,tak som nemala ani casu na nic...
ja som dnes nevarila,mame odvcera,som opiekla panenku na platkyporezanu,nakorenenu,trosku podusila,vybrala,dala do vypeku cibulu a sampiony,podusila,zaliala slahac.smotanou a do toho syr postruhany,pekne to zahustilo omacku a dala tam to maso.este som robila vyvar hovadzi...a este to je v chladnicke,lebo mame tichu domacnost,tak si robi sam jest 😀 -parky,leco z flase a tak 😀 😀 😀

mukky
autor
4. okt 2009

apna ahoj..fajnotku si robila...
tichu domacnost? 😀 si mu trosku naznacila nech ti pomaha?ci? 😀

mukky
autor
4. okt 2009

mala uz je zdrava?

apna
4. okt 2009

a vy co ste dnes porabali?
inak ,mala ako si tak keca po svojom,tak sem tam pomedzi to rozprava ze ma ma ma ma 🙂
tolko som sa nasmiala z nej,lebo vsetko si dava za krk ako sal ,napr najlepsie ako som dnes vesala na susic pradlo a vzdy si niecoukradne,zavesi na krk a uz uteka...ked mam nejaku bizuterku,hned dava dole a sebe na krk,alebo s opaskom sa rada hraje,da si ho na krk a tak...
som ju ucila,ze kde na hracke,ze kde ma macko ocko...tak neukaze so svim prstom,ale mne chyti prst a tak ukazuje mojim. a ked pocuje pesnicky hned akoze tancuje,to ju uci tato na tanecky.este tuk tuk opakovala a ked som akoze pluvla na nu,tak aj ona.zlata bola,sa vytesujem z nej,dnes ju mal tato na starosti,vsetko robil,lebo je velmi pohodlny 😠

apna
4. okt 2009

caf mukky 🙂
hej uz je ok,mala.
no presne,na tom sme sa chytili,lebo som ho poprosila nech umyje riad,ja som cosi robila,tak sedel a cumelna tv.tak som si umyla sama,vsetko porobila a povedala mu ,ze diky za pomoc,ta cosi zanadaval a siel prec.frajer je,co?to si vies predstavit tie nervy moje,ale bol tu oco,tak som sa nechcela hadat a potom som uz nekomunikovala 😀

apna
4. okt 2009

iba take nutne sa pytame jeden druheho 😀 sakra kvoli malej musime,ne 😀 ale po praci po mna prisiel 😀
ako dopadol kolacik?co si dala namiesto orechov?dala by som si nieco,dnes som nejedla nic take,rano v praci toast a volske oko,po praci som zjedla polefku,ale ako sme sli autom a ja krava som sa navonala,notak mi bolo zle,ze normal.musel zastavit a som sa vyblula.som si spomenula na tehu 😝
a okolo siedmej hrianky s maslom a cibulou.a hlad sa hlasi,no uz by som nemusela sakra...

mukky
autor
4. okt 2009

no to si ja neviem predstavit ze by mi nepomahal...mas to tazke ☹ napr moj mi dnes po aj pred obedom poumyval riad,nakrajal cibulu do plnky,namontoval mlyncek...ocistil a nastruhal jablka na kolac....obliekol maleho po kupani do pyzamka a podobne..a to sa venoval este do 12 krpcekovi lebo mamka spala 😀 a to nehovorim o tom ze ho bolia este stale tie krize..som mu dnes povedala ze som sstastna ze ich mam...
som mu velmi vdacna ze ho mam aj ked sa casto hadam ☹
apna zotrvaj nadalej a neustup...musis ho prinutit nech ti viac pomaha lebo cim bude starsi tym to bude horsie..a ked budete mat nahodou este jedno mimi tak vsetko bude na tebe.. ☹

mukky
autor
4. okt 2009

dnes som mala tlak 300 na 800 asi 😠 a hadajte z koho? 🙄 😠

mukky
autor
4. okt 2009

no a jasne ze si to odniesol mm i ked za to nemoze.. ☹

mukky
autor
4. okt 2009

kolacik je este teply..ochutnala som ale no ja nejak az tak nemusim kolace urcite..ale mm ma radost sa nevedel dockat kedy ho bude jest 😀 ,dlho som kolac nerobila..tusim velmi dlho,vcera sme mali z lidlu strudlu tvarohovu
akurat sa zdvihol ze si ide este po kolac,som rada ze mu chuti 😀
nedala som nic miesto orechov...len som si tam pridala hrozienka a trosku rumovej aromy a citronovej stavy..viac muky a este aj granko som dala...no nesla som vobec podla receptu nejak 😀 😀 a dala som navrch lekvar kyslasty marhulovy a slahacku este na to na tanieri BEZ CHOLESTEROLU z lidla 😀 😀

apna
4. okt 2009

hmm dala by som si..
idem si dat jogurt bez TUKU 😀 😀 😀
mukky a co ta zas nastvala?

apna
4. okt 2009

som pokukala linky,co si dala o jacksona,smutno mi je,skoda ho bolo....keby stihol tie koncerty aspon este... ☹

mukky
autor
4. okt 2009

apna 😀
nooooo....ked bol krpcek chory,mm im povedal prvy den ze ma horucky..a bol chorucky 2 tyzdne a ani jeden z nich nezavolal ci sme boli u lekara..co povedal,ci sa mu polepsilo a celkovo ziaden zaujem o vnucatko..
on ma narodky a v sobotu nas pozvali a ja neidem prave koli tomuto...nemam zaujem absolutne...a dnes on zavolal ze kedy da moj mm starej peniaze za ten jej darcek ...ty kokso ma skoro trafil slak..a spolu robia tak dobre vie ze vyplata je o tyzden a ze sme jej povedlai ze tento mesiac jej dame..nemam slov,fakt nemam...a mm je chory ,teda s tymi krizami a jeho matka mu nevie zavolat ako sa ma jej syn..ale toto uz tak nenecham a poviem jej to co si o tom myslim..otec mu raz zavolal ako sa ma..aspon on a moja mama a babka kazdy den sa na neho pytaju ako mu je..

mukky
autor
4. okt 2009

som vedela ze tam nakuknes 😉 ano aj mne je smutno..a deti stratili otca,matka dieta..

mukky
autor
4. okt 2009

medzi mojou mamou a mojou babkou a nimi je velmi velky rozdiel...moja babka je velmi pobozna az velmi...to je na dlhu debatu ale ta ho zboznuje..som jej dala urobit fotky krpcekove a aj mojej mame a mojej babke s ktorou sme sa videli asi 3 krat no a babka moja predvcerom ze drzim savierkove fotky a pozeram na neho..tak strasne mi prirastol k srdcu..az slzy mi idu do oci..ona doslova po nom hynie...jak ho lubi..jej zomrel vitko szncek asi ked mal 8 mesiacov ☹

mukky
autor
4. okt 2009

apna do akych tem este prispievas?

apna
4. okt 2009

mukky tak to ti verim,poznam to trochu...a za aky darcek,ak sa smiem spytat 😕 ?som zvedava,co ti nao povie,
to je dobre,ze si vies povedat svoje....
mukky sak m zato nemoze a ty sa na nom vyvrsujes 😝 mas super muzika,aj jeho to urcite trapi,len neprizna...

mukky
autor
4. okt 2009

nevies za aky?co si sama vybrala a ze nech jej ho zaplatime lebo 3 roky spievala ze ona 60 oslavovat nebude a v stredu dala vediet ze v piatok je oslava a my sme nemali nic kupene lebo sme s tym neratali..tak mm tam isiel po nieco a povedal ze my nic nemame sme s tym neratali a ona mu podstrcila sadu oriflame za 15 e nech jej zaplatime 😕 😕 😀 😝 😝 🙄 😠

mukky
autor
4. okt 2009

hej apna ja viem a moja mama mi stale vravi nech mu nic nevycitam...ale ja nie jemu ale proste musim mu povedat ze co ma stve a co urobili robia a podobne.

apna
4. okt 2009

hahaha si nepisala...alebo som prekukla 😕 som myslela,ze nic ste jej nedali ako si vravela...dobra je 😀 😀 😝
a teraz vam vola,ze kedy jej date 15eur?hej?ty vole,dobra je 😀 😝

apna
4. okt 2009

mukky neprispievam nikde,iba sem
tak musis sa mu vykecat a on co nato,ked mu vravis nieco na nich?nezastava sa aj ked vie,ze mas pravdu?

mukky
autor
4. okt 2009

hej vyvolaval stary dnes mm ze kedy da mame tych 15 eur 😀 😝 to je skor na ved vies co...
no to radsej do ip by som napisala co na nich vravim 😝 😀 a hresim a nadavam 😝 😀
no popocuva ale aj skrikne na mna ze co to im nepoviem 😝 😀 a ze co vrieskam a podobne 😀 ale ked ma vypite tak povie ze mam pravdu..no asi mu je tazko z toho.. ☹ a sa mu nedivim..alebo povie ze on nechce nic od nikoho ze da malemu vsetko..a podobne

mukky
autor
4. okt 2009

mm uz isiel spat a som sa spytala ze ci rano vstava on a ze hej 😀 tak mozem si pospat rano 😀 😀
chape tie moje nocne excesy 😀 no zlaty je...vie ze toto je pre mna relax 😀
i ked stale ked maly rano je s nim a zapisti..ci zaplace usi mam hned hore..vies jak chlapi..sa bojim ze neda az tak pozor na krpceka ako mama 😀 nepredvidaju tak dopredu,...ze tam je roh a podobne..

mukky
autor
4. okt 2009

apna pre mna je tento klip veeeelmi dojimavy a mam ho veeelmi rada..a casto si to pozeram..
je to nadherne urobene...a ako sa rozkosne usmeje na tej stolicke..skoda len ze nerozimiem anglicky ☹

https://www.youtube.com/watch?v=apsPr9EEogg
apna
4. okt 2009

mukky nejde mi spustit nic na you tube,zajtra skusim..
no nenastve vas ten chlap,ked zajtra robi rannu a on si spomenie az teraz,ze nema vyprate tie veci,co nosi do roboty,tak dal preprat alen na 30min. a radiatory mi tu pozapinal,sauna normalene,neda sa dychat.to aby mu vyschlo do rana...

mukky
autor
4. okt 2009

apna ale vidim pokrok..aspon ze sam si to dal prat 😀 😀
apna a laura uz chodi?? 😕

apna
4. okt 2009

mmukky nechodi este,iba v chodaku beha o zivot...ani po styroch nevie,len sa tak sikovne plazi...

vidis,to ma ani nenapadlo,aj to je plus 😀

idem ja spat,dufam,ze mala pospi,bo som unavena..tak zajtra

mukky
autor
5. okt 2009

ahojte.... 😕 co robkate?
my sme teraz vstali nedavno,vsetci sme spali takmer 3 hodky 😀 ..maly je uz napapany,my pijeme kavicku,najeme sa a pojdeme ku maleho prababke na navstevu ,prekvapko..nech sa babka potesi..
vonku je pekne,slnecno..krasne pocasie 🙂

jankando
5. okt 2009

Caf Baby...

Apna..a nebudes nahodou tehu> 😉 😨 😕
......baaby..ti chlapi...ani nestoja za riesenie...ja mam doma kapitolu samu o sebe...hah....
ale mam sa rozculovat stale?
musim vsak povedat, ze tento vikedn bol dobry..hah..akoze JOhn...
uz nefrflall.... 🙂 a to som ani nevarila..

jankando
5. okt 2009

Mukky..
jak tak citam, tak to mame doma dost podobne...s tymi rodinami...
ale ja uz neriesim, riesila som, a len zle to robilo, lebo john neda dopustit na svoju rodinu.
tak som sa na to vyprdla,ale ked sa hadame a zachadzame daleko do podrobnosti..vsetko poviem..neviem sa udrzat.. 😝 a pritom viem, ze by som nemusela...ha...

Malinky mi spinka...

Apna..
ty mas sikulicu a typicke dievcatko doma...😉 len by sa paradila
Petik nas cely vikend varil, hrnce, varechy, len to tu tak trieskalo..
Petik tiez zacal tancovat, ale len na nejake pesnicky, co sa mu lubia..hah..