Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
26. okt 2009

AHOJTE,uz som tu 😀
Vecer sme kupili novy notebook a teraz ho konecne doinstalovali 😎 neskor alebo az zajtra odpisem,m na nom ide este daco pohladat 😝

pancake
27. okt 2009

tak to sa tesim mukky. 😵

mukky
autor
27. okt 2009

kde ste? ☹
ja len na skok..isla som spat az rano po 7 a vstali sme o 9..som super vyspata 😀 mne neva ale maly je unaveny a prave zaspinkal..maly skoro celu noc sa budil a poplackaval..mame 4 nove zubky,takze spolu uz 16.Mozno aj viac len nechce pusu otvorit

Nepoznate nahodou tento recept?Co na to hovorite?Taka dietka na Vianoce 😀
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17485

idem spinkat,dobruuuuuu

mukky
autor
27. okt 2009

pan ahoj 😵 😵
ale uz aj odchadzam...oci ma rezu ..pa podvecer

apna
27. okt 2009

cafte,muky caw 🙂
ja idem s malou ku dr,len este spi a o hodinu sme objednane 😲
neskor sa zastavim...

mukky
autor
27. okt 2009

sunny na susedu sa vykasli 😝 a povedz jej nieco potom aj ostrejsie a raznejsie aby pochopila..ja sa uz chystam na to 3 roky 😀
my byvame celkom hore uz v druhom byte co je supeeeer,nic s nikym nemame,nikto nad nami nebucha...uz by som nemenila a susedia oproti mili ludia ale vidime sa hadam raz za pol roka no ale pod nami maju asi skoro 4 rocneho chlapca pocitam..ked sme sa nastahovali bol este maly a v noci plakaval co som chapala...aj neskor ked behaval...ale rodicia by mali usmernit trosku deti ked dieta vstava o 5 hodine skoro 2 roky a beha v kuse po byte ze pod nimi ludia este spia....ja pocujem behanie az hore ale uz som si zvykla..ale chudak ti susedia pod nimi,neviem ci to toleruju a ani neviem kto tam byva,ja by som to netolerovala a trosku poprosila o pochopenie vcas rano..
ale ide o susedu..videla som ju asi 2 krat a ta krici na toho chlapceka od rana do vecera,vrieska doslova od mala na neho a aj na manzela..hnusna je uplne,mileho slova mu asi nevie povedat,naco mala deti?je uz starsia asi 40 a mozno len tak vyzera
sestra raz spala u mna a chcela tam normal nabehnut alebo zavolat na nu socialku ja uz tiez k tomu nemam daleko
lumi macka je super 😀 😀 😀 si sikovnica sikovna,je ti odpustene to zanedbavanie nas 😀
pancake potom napis viac podrobnosti co a ako s tou opatrovatelkou a co v robote bolo a taaaak

mukky
autor
27. okt 2009

pridem okolo 21 hodky,ideme sa pohrat,okupat a spinkat..
mm ma 12 stku a este musia hodinu naviac ostat v praci,maju skolenie... 😠 oni tam niesu normalni..od rana do vecera robit a este po praci skolenie im dat,na hlavu....su tam v uss vo velkom strese a silnej zatazi...
pred tyzdnom manzelovi zomrel kolega,mal 41 rokov 😢 😔 infarkt...

lumistri
27. okt 2009

aaaahojte
mukky som rada ze ta tu vidim po dlhej dobe 🙂
uz som si zacala nove obrazky 😀
potom vam zase odfotim..
zase dakedy kuknem.. 😉

mukky
autor
27. okt 2009

lumi aj ja ta rada vidim nevidim chi chi..nejdu mi smajlovia
ja ti dam ze zas dakedy nakuknes..co si na tabletkach ci co?pekne tu s nami pismenkuj

mukky
autor
27. okt 2009

. 😕 ☹

lumistri
28. okt 2009

ja by pismenkovala, ale maly mi uz beha o sto sesto, a jednoducho som rada ked vecer zaspi, ze si sadnem, najem sa (v klude) a potom si vylozim nohy a cumim na telku, a o desiatej sa zlomena odplazim do sprchy a do postele, daco precitam abo vylustim krizovku a amen az do stvrtej, ked sa mi maly budi a ja mu idem robit mlieko.. bo sme uz uplne bez kojenia 😢 doslo mliecko..

pancake
28. okt 2009

lumi oparovatelka bola uplne na hovno,tak som si povedala ze mi to za tie prachy nestoji a zostala som s malym doma. teraz som na urade prace, chodim sa hlasit kazde dva tyzdne. 😝 prezimujeme tu a na jar ideme domov v marci. tak sa vytesujem a uz rozmyslam co vsetko si tu nakupim aby ma to vyslo lacnejsie ako doma. 😝

mukky uz vecer nebudem pisat, iba takto od pol jednej do pol tretej lebo vtedy mi maly spi. a aj to musim postihat navarit, a dnes si vlasy umyt a vyfenovat, lebo maly place ked si pri nom fenujem. boji sa vsetkeho co ma motor. vysavac, mixer,fen, kulma na vlasy, zehlicka. vzdy ked to zbada, tak place. 😔
chuda ma fobiu.

takze vecery mi uz skoncili,lebo P.robi iba ranne teraz. no a poobede sa venujeme spolu malemu. nepiseme, nekukame telku, len behame kade tade, alebo tak...

tak zatial pa.

mukky
autor
28. okt 2009

no jo dievctata....dietatko a rodina ma byt na prvom mieste 😵

apna
28. okt 2009

cafte 🙂
mukky uz nam robis chute 😝 😀
ako sa mas?co si porabala po veceroch bez pc?ci si chodila skor spat?

mukky
autor
29. okt 2009

ahoj,nechodila 😀 praveze neskor 😀
zajtra napisem viac

pancake
29. okt 2009

apna som sa vcera dozvedela ze mozes poberat nejaku davku a je to do 7 rokov dietata. je to ako podpora, ale nemusis sa chodit hlasit.vcera mi to kamoska objasnovala a dnes tam idem volat ze sickeer allowwance ale toto. ked budem vediet viac, tak napisem.

ako sa mate? ja uz budem pisat iba o takomto case. doobeda ked je p. v praci. poobede uz nemam cas. 😔

mukky
autor
29. okt 2009

ahoj..juj nemozem velmi pisat lebo maly mi tu beha

mukky
autor
29. okt 2009

no ja mozem pisat skor az vecer ked maly spinka a cez den tak pomenej...

mukky
autor
29. okt 2009

idem mu o chvilu varit polievocku a potom ideme spinkat

pancake
29. okt 2009

ja zase teraz,lebo maly spi cez obed. a ked mam navarene, tak super.
a poobede pride p. z prace a to uz mu musim ohriat jest, a vzdy kamsi ideme, vecer okupat maleho a ked ho supneme do postele, tak si pustime film a ideme o desiatej spat aj my. 😉

mukky
autor
30. okt 2009

my sme pred chvilou prisli,boli sme na navsteve,drobec sa hral s 2 rocnym chlapcekom a boli skveli ,obaja z jedneho cesta,neposedeli za tie 3 hodky ani chvilu 😝 😀 opakovali po sebe,salili sa,jasili,parada 😎 .potom sme sli na nakupy do hrackarstva a sadnut si na zmrzlinu,mnaaaam,dala som si len 3 kopceky ☹ a jeden hamburger 🤐

pancake
30. okt 2009

tak neskoro ste prisli? ja upratujem. no teda uz sa mi nechce.... 😝

mukky
autor
30. okt 2009

no hej..maly isiel hnes spinkat,mliecko uz vypil v cukrarni...ani som nedufala ze tu budes 😎

mukky
autor
30. okt 2009

zajtra idem varit toto,vela sa nenarobim ale je to FANTASTICKE.&&robila to moja sestra a velmi mi to chutilo,mnam
akurat ze cestoviny tam dam uvarene do polomakka,nie neuvarene.

mukky
autor
30. okt 2009
pancake
31. okt 2009

mukky to robievam. ked tam davam maggi tak je to len pre nas, a ked tam dam besamel, tak aj maly si zobne. 🙂

ja za boha neviem co budem varit buduci tyzden. dnes idem na nakup a neviem co mam nakupit. 😔 🙄

mukky
autor
31. okt 2009

skus urobit francuzke zemiaky napr,to mas aj na 2 dni,alebo halusky s tvarohom na slano ci sladko,alebo nejaky privarok,ci zapekany karfiol,brokolicu..to mas raz dva..kurca na smotane,ci leco s kuracim masom a cestoviny,rezance s vajickom...
ok idem spinkat,podvecer ta tu uz asi nenajdem 😢

baby a laskavo uz napiste 🙄 ,nesexujte len a nevysivajte 🙄

mukky
autor
31. okt 2009

Co robkate babule?