Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

apna
6. nov 2009

lumi a nie si tehotna? 😀 😀 😀 😀 ja minule na rezne na miesto oleja dala ocot,tiez sa to stratilo 😀 😀
fajny je ten kolac,nie,taky nesladky velmi.a to aku polievku si varila?

pan caf,citaj citaj

mukky
autor
6. nov 2009

lumi a maly ti nespi ceze den?a pridaj sa k nam vecer aspon trosku ak vladzes,pozalujes sa,ci pokecame a bude ti lepsie,chybas tu

apna
6. nov 2009

no jo aspon na chvilu si na nas najdi cas 😉
mukky som myslela,ze spis 😀

mukky
autor
6. nov 2009

apna ale ja som v mojom recepte nemala cibulu 😀

apna
6. nov 2009

mukky ja sa da bez cibule,vysvetli,to by nebolo ono,a este som ju len porezala na hrube kruzka a nechala taku polosurovu.mnam

mukky
autor
6. nov 2009

😀 usmev za cibulu
😀 usmev za spanie

mukky
autor
6. nov 2009

skor rehot vlastne 😀

lumi alebo urob len strudlu,povalkaj,natri lekvarom,zatoc,potri vajickom,pec,posyp praskovym cukrom,jedz 😉

apna
6. nov 2009

lumi nemusis ani porezat,len tak zober do ruky a jedz 😀 😀 😀

lumistri
6. nov 2009

hubovu som varila, tehotna niesom 🙂
to planujem az buduci rok..
maly spi cez den, od obedu do druhej - tretej.. nemozem si ist k nemu lahnut, bo ked ma mm poobednu tak mu musim dat papat, ked maleho ulozim, a ked ma ranne musim mu navarit.. a navyse vzdy je tu taky binec vratane riadov, ze kym to spracem trva to aj hodinu, a potom som rada ze si mozem dat kavej a pozriet priatelov.. a potom sa uz maly zobudi a je po pohodke a zacina kolotoc.. chudatko som, unavene 😀 😀
mukky dik za recept, tie slimaciky tiez poznam 🙂

lumistri
6. nov 2009

este horucu, povalat v prachovom cukre, do ruky a bezat nech mi nikto nezje 😀 😀

apna
6. nov 2009

no aj na mna dnes dolahli nervy z toho vecneho brajgelu,uz ma to nebavi furt to iste dookola 😝

lumistri
6. nov 2009

sak toto, aj mne to lezie na nervy.. joj jak by som brala nejaku malu brigadku 😒

mukky
autor
6. nov 2009

tak taketoi ja od porodu mozem 😀

http://www.katherine.sk/post/francuzske-karamel...

pred porodom som kolace skor obchadazla 😀 ,mala som rada iba listkove rozky so slivkovym lekvarom,pudingovy kolac trosku mohol byt a piskotove cesto a ba tom kysle ovocie a sladka zelatina

lumistri
6. nov 2009

ooooch mukky, neprovokuj 😝

apna
6. nov 2009

tak tak,neprovokuj na vecer,ale aj tak uz som sa nazrala 😀 😀 😝
ja lubim opity izidor,ale nie ten s broskynami,sa chystam vyskusat.
som myslela,ze upeciem malej nejaku tortu na rocik,ale neviem,ci by som to zvladla.ale nie tie potahovane.

mukky
autor
6. nov 2009

aj ja planujem otehotniet na druhy rok len ako tie spe.... do seba dostanem 😕 😕 asi umelym oplodnenim 😀 😀 😀 😀

lumistri
6. nov 2009

mukky to vy uz akoze vobec nic?

mukky
autor
6. nov 2009

nekomentujem 😀 😀 🤐

mukky
autor
6. nov 2009

baby sa mi paci ked sa smejete 😀

apna a som sa pytala na tie placky s masom 🙄

lumistri
6. nov 2009

bleee, segedinsky nemusim 😖
ale ostatne fajne vyzera.. jajaj takto nanoc.. idem daco vykutrat..
a potom mam depky ze sa do gati nevopcham.. tak ako dnes.. som sla ku kozmeticke, urobit zo mna cloveka, a som bola natlacena v nohaviciach jak hurka.. 😠

apna
6. nov 2009

och mukky provokujes,asi urobim nabeh.jak sa drzis v ramci diety?

mukky
autor
6. nov 2009

miesto segedinaku lumi 😀

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=29013

a komu davas papat ked maly spi muzovi ci ako? 😕 a on nema vikendy volne,zeby si si trosku oddychla ci pospala si?nepomaha ti?

mukky
autor
6. nov 2009

http://andrea.weblahko.sk/recepty.html

lumi a neskusala si pôliest z papiera?

mukky
autor
6. nov 2009

pletenie z papiera 😀

pancake
6. nov 2009

nechapem ako niekto nema rad segedin. ved by som sa v nom kupala. 😀 😀 😀

mukky recepty na mimibazare som studovala predvcerom. pecenie. neviem co mam upiect na vianoce. minuly rok som piekla iba tie lepene kolaciky. prvy krat v zivote. idem ti najst fotky, lebo som to slavnostne aj nafotila.

no a teraz vyskusam aj vanilk. rozky lebo tie moze tiez aj maly. 😉

mukky
autor
6. nov 2009

ja robievam nepecenu kokosovu roladu neviem ci poznate,slimakov slanych,tie rozky z listkoveho s lekvarom slivkovym...nerobim vela lebo moja mama strasne vela druhov robi a stale mi da tak naco

aj ja mam rada segedin a aj mm a on ho moze jest aj tyzden,ja tak 3 dni za sebou 😀 ja taky fajnucky robim,mnam 😀 svokrovci robia 😝 casto zo sladkej kapusty 😝

mukky
autor
6. nov 2009

idem si po barilu 😔
lumi kde si?

mukky
autor
6. nov 2009

apna PLACKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY 😠
uz to zoberiem osobne 😠 😀

sunny face a ty si kde???? ☹ ☹

pancake
6. nov 2009

no ja segedin z kyslej kapusty ale maso kapusta knedla robim z cerstvej. to je ,,smrt v priamom prenose,,
akoby povedal moj kolega. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀