Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
30. jún 2009

a aka som hladna ani nerozoberam 😀

mukky
autor
30. jún 2009

apna najprv ti chybam a potom mi zdrhnes 🙄

mukky
autor
30. jún 2009

idem ja kukat 2 panelaky,a zavolaj mi ked tu budes 😀

apna
30. jún 2009

mukky 😀 😀 😀
a ty kde pozeras?v archive?teraz ked zacali prazdniny,tak celkom dobry program,kopu sit.komedii.
i ja som surfovala trochu,o jacka som citala v angl.novinach na nete.

joj,jedlo ani nespominaj,bo jak krava som,nechapem co sa mi porobilo,piate cez deviate tlacim.ale odzajtra uz na tvrdo.aj do solarka pojdem,musim farbu chytit kym pojdeme domov 😝
ty riadne dodrziavas,hej?dobra si,ja vzdy vravim,ze pre mna najlepsie ist spat s malou.keby som tak chodila,uz by som bola taka stihla 😀

mukky
autor
1. júl 2009

ahojte,dnes je opat horuco 😝 ale poobede konecne pojdeme do mestana prechadzku a do nakupneho centra len tak sa poflakat

apna a necakas babo ked tak vela papkas 😕 😕 ,ci? 😀

mukky
autor
1. júl 2009

nikde nikto 😕 🙄 😎

pancake
1. júl 2009

no caute babule. ja zase len na skok. maly spi a ja som prisla z prace a osprchovala sa. dnes mam na hovno den, v robote nervy a do toho to teplo co tu je, no strasne....
a zacina mi byt smutno samej cely cas. doobeda v robote a poobede doma s malym a sama. iba prejst sa chodime a to je vsetko. chyba mi p. a uz mam nervy z toho ze nie sme spolu.nemame sa kedy ani porozpravat. iba tych 15 minut medzi dverami. a to vacsinou o robote. odkazy. nemam kedy ist nakkupit, upratovat, no kopi sa mi to kopi a cez vidend ked budeme spolu doma tak sa nezastavim co budem stale makat. to si to volno ani neuzijeme.bleee
niekedy mam 100 chuti ist domov. eeste ze malicky poslucha a nepisti. je dobry. dobre papka, sam sa zahra, no tak aspon o jednu starost menej.
aj vase deti spavaju dva krat denne? od kedy budu spavat uz iba raz za den???? na to sa vobec netesim.
tak kuknem zase vecer.papa

a mukky dnes idem robit zase slizze z makom. to uz je chvala bohu posledny mak co mam z domu.a este aj usetrim ked bude taky lacny obed na zajtra. 😉 ved cez vikend to dobehneme. bude grilovanica ako svet. 😀

mukky
autor
1. júl 2009

pan ahoj 🙂 verim ze ti je smutno ☹ ,ale aspon maly ti to vynahradi 😵 ,keby si nemala babo,bolo by ti este smutnejsie..

pises ze sa doma v robote potom nezastavis...ved zapoj do upratovania aj p,dajte si to na polovicu,alebo jemu nechaj vacsiu 😀 a budete mat na seba cas skor 😉

a ako dlho sa ti maly sam pohra a ako sa hra a kde?Moj maznacik sa pohra chvilu v prenos.postielke ci spiacej postielke,ale vacsinou casu len stoji,ci vyhadzuje komplet vsetky hracky von,alebo chodi dookola a mrnci ze chce ist von,alebo krici mama,mama,vtedy sa idem rozplynut od lasky 😀 ,on je stastny ked lozi,ale vtedy sa neda robit nic...len za nim byt jak policajt

mukky
autor
1. júl 2009

ja saviera davam spinkat 2 krat denne,a to do kocika,je to rychle uspanie,teda rychlejsie ako keby som ho mala dat len taak lahnut,to budem cakat asi hodinu 😀 ,takze kocikujeme,lebo ked zaspi doobedu tak si idem lahnut aj ja,preto ten zhon 😀 ,a poobede ked zaspi sa idem rychlo najest a pozriet si telenovelu..

pancake teraz by som zjedla aj cisty mak aka som hladna 😀 ,ja mam vybrate z mrazaku kuracie prsia,slaninu,klobasu...asi bude raznici alebo zivansku..ale ked to je vsetko nedietne 😝 ,pancake mi urobila na to chute a som spomenula manzelovi a on teraz to chce na zajtra 😝 tak alebo nieco este vymyslim co urobim..ale ked slaninka to tak fajne ochuti a aj klobaska 😀 ,no ale obed jem viac menej hocico,len vsetko pomimo sa snazim zdrave papat

apna
1. júl 2009

ahojte
pan tak to ti nezavidim,ako som uz pisala tak my by sme to asi nezvladli tak a hlavne p,on potrebuje cas tak pre seba az eby bol na malu sam po praci,to asi nie.i mne to by to slo na nervy.a neda sa aby si sla na par hodin do prace?
mnam i ja lubim rezance s makom,moj svokor to vola,ze ciarka -bodka 😀
aj moja mala spi dvakrat denne,rano ked vstane,tak po troch hodkach,okolo obedu zaspi a my zaspavame vacsinou tak ,ze dopije mlieko a dame dudu a spi.ale kratko iba 40min.mozno,teraz co sa taha po zemi,tak pospi dlhsie,asi sa unavi z toho.a potom poobede okolo stvretej doma alebo vonku,tiez tak hodku.niekedy spala 2krat po pol hodine a koniec.no a potom vecer ide spat,len ona ma take,ze pol hod spi ,potom sa asi 40 min.budi,kym poriadne zaspi,takze furt ku nej behat,lezat pri nej,davat dudku a az potom zaspi poriadne.teraz mi dva dni zaspala neskoro a vstala az o osmej rano.to bolo super,este vypila mlieko a spala takych 40min.

a ako sa volaju vase babatka?

mukky tak sa drzis s dietou,super mas pevnu volu,ja dnes lepsie,ale aj tak som porusila.dnes sme u segry robili tie tvarohovo jablkove dolky,co vyssie pisala lumistri,fajne su,ale sme ich piekli tak na sucho na tefalke,bo na oleji sa mi zdali strasne mastne.a zajtra neviem co uvarim,sak ja uz ani poriadne nevarim 😝

apna
1. júl 2009

mukky si mi urobila chut s so zivanskou,mozno aj ja urobim,klobasy mame domace,svokor robil a j slaninu 😝

zajtra dam malej masko prvy krat,sa mi vyhadzala uplne aj na a za uskami a ja neviem z coho,a strasne si skrabe uska.uz predtym jej sem tam nabehli drobnme vyrazky a v ten den som jej dala 1krat pohankua a potom sa hrala ,bola velmi spotena a mala cervene vyrazky,som myslela,ze potnicky a tak teraz neviem co to ma.a ako mam zistit.neviem co jej zle robi.

mukky nie som tehu,len pazrava 😀 😝 😝 😝

apna
3. júl 2009

haalllo,
dnes nikto?
ta si budem sama so sebou pisat 😀 😀 😀
idem uz spat,ani sa mi nechce,ale som zvedava ako rano vstanem.som zehlila kopec veci,uz sa mi to vsetko kopilo,tak som sa nasrala a pozehlila konecne.aj mam chut pratat,robit daco,ale nebudem tu buntosit teraz.
a kde ste baby?
idem vysledovat mukky do chudnucich tem 😀 😀 😀

mukky
autor
3. júl 2009

apna ty spehun 😀 😀

nikto tu nebol tak som ani nemyslela ze niekto dojde,fiha a ty si bola tak dlho hore?Ja do 3.30 😝 ,a o 7.maly vstal a od 8 nam robia plastove okna,uz cakam kedy skoncia a pojdeme si lahnut,potom niekde von do vecera

aj ja som ta videla v chudnucej teme,ale dlho si sa tam neohriala 😕 😀 😀 😎

uz je malej lepsie?Co si jej dala este okrem pohanky,nedala si jej nejake nove ovocie ci vyzivu?Ja som dala malemu broskynu a sa vysypal sa na hrudi,ale aj slintal velmi a mal taky vacsi vystrih,takze neviem ci je to od broskyne ci od sliniek..vynecham na tyzden ,opat potom dam broskynu a ak nedaj boze zareaguje na nu,vynecham na 6 mesiacov..musim letiet,pa

sunny_face
3. júl 2009

Ahojte dievcata tato tema mi prisla akurat vhod-moj mažel robi tyždnovky, takze cez tyzden varim len pre seba malu, ale vikendy su pre mna pohroma. Musim sa priznat nepatrim k tym super kucharkam a zakazdym cely piatok si lamem hlavu co navarit a nepopackat.A sup nasla som vase receptiky a napady, co su celkom rychle a zvladam ich aspon dufam. Dakujem

mukky
autor
3. júl 2009

sunny ved sa k nam pridaj 🙂 ,pokecame,pokuchtime 😎

mukky
autor
3. júl 2009

a co si varila ,ktore recepty ta inspirovali?

mukky
autor
3. júl 2009

lumistri a ty si kde? 😢

apna
3. júl 2009

cafte,
boze,tu dnes otras prdsi cely den 😝 konecne piatok 😀 horsie jakeby som makala vravim 😀 😀 😀

co varili dnes?ja som urobila zivansku,mukky narobila chute,ale ani som ju nejedla,len ochutnala.faaaaaaaaaaajjjjna.
a som prvy krat robila spenat,aj prvy krat v zivote jedla,tiez fajny.a este som piekla kolac,ten jogurtovy a ovocima a posypkou.dobry,len som mala dat najprv trochu zapiect a tak ovocie,lebo mi vsetko poslo naspodok 😝 cernice som dala.takze tak
mala dajaka zafnukana,len na ruky sa taha a neviem ci jej nepojdu zubky asi.vyrazky ma stale ale take mensie a stale sa skrabe.a tak si sucha nostek.joj,jak mam na to prist,ze co jej robi zle?pockat kym sa vycisti tvar a zas davat od zaciatku vsetko?lebo s tou pohankou som jej dala zeleninu ako vzdy.tak ja uz neviem.

mukky veru som sa dlho tam neohriala 😀 😀 😀

ahoj sunny face,to poznam,ani ja som nevedela varit,a ked sme zacali spolu byvat s priatelom,tak som vzdy len rezne robila.haha.a este zeleninovu polievku.a potom som sa postupne naucila,odkukala.a teraz ma najlepsie vyskolila svokra,ked som bola doma 3mesiace a som u nich byvala. 😝

mukky
autor
3. júl 2009

dobre nie? 😕

https://www.youtube.com/watch?v=cJ6NkfmEqhk


apna ahoj,tak ty si sa dnes cinila 😀
ja som dnes nevarila nic,len take dietne som papala..a na zajtra bude zivanka co zostala...a co vsetko si do nej dala?piekla si v alobale?

neskor ked sa budem nudit hodim dajake receptiky,nie?

idem off ☹ ,potriedit fusekle 😀 a este nejake pradlo..je ho dost,ale dnes vsetko nieee,predsa sa nepretrhnem 😀

maly a stary isli na nakup a trosku na prechadzku a budem mat melooooon,mnam 😀

za 15 minut mi ide telenovela,sakra,asi to pradlo pocka na vecer,idem si robit veceru 😀

iddem off,vecer do mna drgnite ked tu budete 😎

mukky
autor
3. júl 2009

mohla sa aj z pohanky vysypat klude..prvy raz si dala,nie?Ak by to robilo potom opat neplechu,je nutne na 6 mesiacov vysadit..a ako chutilo masko?

sunny_face
3. júl 2009

Ahojte!!!Takze padol mi do ocka segedinsky a aj to preto že mamina ho predvarila dala do zavaracieho pohara a ja teraz len vytiahnem pohar a šupnem do hrnca zalejem mliekom alebo smotanou a tatuldo sa hladka po brušku. 😉 som ja ale kucharka že?

sunny_face
3. júl 2009

Dievčata netrap te sa a nechudnite. Akeje to krasne ked sa mozeme napapať a netrapiť sa. 😀 Ja som sa s touto otazkou vysporiadala-nikdy nebudem modelka a ani potom netúžim a tatino lubi každe moje kilečko, tak ho predsa nebudem trapiť a chudnut (myslim tatina) 😉

mukky
autor
3. júl 2009

sunny hej,dobra si kucharka 😀 😎

je to krasne papat,ale obezita je obezita 😝 😀

sunny_face
3. júl 2009

Mukky az take zle to so mnou neni, lahke veci zvladam aspon mne to chuti.Ryza, kuracie prsicka, zemiakove placky a rychlovky mi nerobia problem. Len som leniva.
A s tymi kileckami som to tiez prehnala-tiez sa musim konrolovat, ale ked to je tak tazke.Pokym je moje BMI do 25 som v pohode ale ked to prezeniem, tak hned nahodim kalkulacku, notes a pocitam Kj.To mam overene a hlavne netrpim hladovkami.

sunny_face
3. júl 2009

Ale uz idem do hajan-zajtra pride tata a musim byt na neho pripravena 😅

mukky
autor
3. júl 2009

pancake tvoje oblubene hrnceky,ale moze to byt dobre,nie?

http://wwww.mimibazar.sk/recept.php?id=192

sunny ja len teraz zacinam zit a ty ides do hajan 😕 🙄 😀

ja rada varim,mam straaaaasne vela receptov z casopisov a varim stale to iste,sem tam, nieco nove 😀

baby 12 steho oslavujeme maleho narodky,bude 12 dospelakov,mam dost 😝 ,uz rozmyslam co budem robit na papanie...mam aku taku predstavu..svokra mi donesie nejaku tortu,mozno aj mama,a aj objednat musim...musime kupit este jednu chladnicku,asi v pondelok..ale fakt 😀

abetka
3. júl 2009

baby, potrebujem pomoc. Maly sa mi pocikal na sedacku a ja som to vyrajbala, ale strasne to smrdi. Neviete mi poradit co na to/
Dakujem

mukky
autor
3. júl 2009

http://wwww.mimibazar.sk/recept.php?id=13833 aj toto sa mi lubi,dobry napad 😵

mukky
autor
3. júl 2009

http://wwww.mimibazar.sk/recept.php?id=5551 roto je super rychlovka,nemam ale zemiaky 🙄 ,zajtra by som to mojmu urobila,ale ja osobne na take moc nie som 😀

http://wwww.mimibazar.sk/recept.php?id=5551

mukky
autor
3. júl 2009

upss 😀