Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
4. júl 2009

pomoze mi len manzel..pecenych zemiakov by sa mi tak vela nezmestilo asi pre tolko ludi na plechy do rury...a salat kazdy lubi moj..nechcem sa chvalit ale robim vyborny,plave v majoneze 😀 moj ho zboznuje ja si dam ale nejak nebasnim po nom 😀 a hej iste ku kap salatu skor zemiaky..no a babke budem musiet nieco zvlast,ona nepapa vobec maso len ryby

mukky
autor
4. júl 2009

holubkov asi lubite nie? 😀 my velmi,okrem mojho otca

apna
4. júl 2009

uznikdy nic take,ako teraz necitim nic uz,ale tam boze 😝 😝 .ked som videla tu ihlu mi zle bolo az.
a do pupku boli,nie,co vravela?pupok taky citlivy pre mna.
mne sa to paci na druhych a segra ma nahuckala,ze mam ist 😝

mukky
autor
4. júl 2009

😀 ty si cislo 😀
sa jej spytam..aj pre mna je citlivy strasne,si to neviem predstavit,alebo do intimnych casti 😝 nechces skusit? 😀
a kamienok mas ci co..

apna
4. júl 2009

no p by len to jedol
i ja robim s vela majon.salat,ked tu boli na vianoce svokrovci,ta taky posny urobili,fuuuj,ta onisi odobrali a my si tam majonezy dali este.
boze toto jedlo,hned by so isla daco spraskat.to co som taka nenazrata,nervy mam na seba

mukky
autor
4. júl 2009

ja som dopila to caro..bed si daj kavu,oslad a chlipkaj 😀 ,mne to funguje..

apna a manzel je slovak?
moja svokra super vari ale salat jej mi nechuti..suchy a vela korenia a vidno ho tam

apna
4. júl 2009

hej taky mini mini zirkonik,ani mi nepasuje velmi.a idem sa strihat v pondelok,uz katastrofalne vlasy mam.taku zmenu by som chcela,ale ja nemam odvahu.
no ja neviem si predstavit ako si niekto da do jazyka,obocia,na pery,bradavky....des
dnes sme videli takeho chlapa pokerovaneho,celu hlavu,tvar,krk,ruky,cely komplet bol potetovany.normalne som sa ho zlakla.podla mna nie su normalni taki ludia,sak to je chore

mukky
autor
4. júl 2009

tvoja laurinka sa uz otaca na bok,co robka tak cez den..rada sa sama zahra?

apna
4. júl 2009

hej slovak je chlop moj,ale ma sere,neviem ci ho nevymenim 😀 😀 😀
moja svokra inak fajne vari,ale mysli si ,ze najlepsie,ked daco urobim ta furt musi byt poznamka,ze dobre,ale ja by tam este dala....to alebo to 😀 😀 😀 ale inak je super

mukky
autor
4. júl 2009

chces ho vymenit? 😀 ako dlho ste spolu?
moja velmi nema kedy,my az tak casto sa nenavstevujeme,teda my ku nim papkat ano,raz za cas..

mukky
autor
4. júl 2009

a co ti robi ze sa zas hnevas na neho? 😀 😀

apna
4. júl 2009

hej mala sa otaca,vlastne gula sa z brucha na chrbata tak sa dostane kam chce.a na bruchu sa najprv nasmeruje a ide 😀 😀 😀 no ale dnes akurat sme sa z nej narehlili,lebo uz dviha ritku a s velkym palcom na nohe sa posuva 😀 😀 ,tak sa splha,no zlata bola.
inak dnes rano vstala a pol osmej vypila mliecko a este zaspala a aj ja,p siel dakde prec,my sme spali a potom v stala ale mne sa tak nechcelo,riadne som driemala a ona si kecala atak,som ju dala ku sebe na postel a taka krava som.vobec neviem ako som zaspala,az som sa zobudila nato ako p odomykal a pozeram,mala krizom cez postel vedla mna na brusku spala.ked si pomyslim,ze mohla spadnut 😔

mukky
autor
4. júl 2009

sikam z daktorych jak tancuju 😀

apna
4. júl 2009

nepomaha mi,strasne spohodlnel,ale moja vina,lebo som ho tak naucila a drzy je 😀 a aj keby som bola najkrajsia najlepsia a vsetko naj ,tak neoceni nic uz 🤐
ale inak ok 😀 😀 vsetko na srandu obrati

no m,y ked sme doma ,tak sme u svokrovcov,byt este nemame zariadeny a asi by neprezili,keby sme nesli k nim 😀 a este aj brat s rodinou,vzdy chodime naraz v lete,tak sme full house tam,celkom fajne 😝

apna
5. júl 2009

hej i ja sa rehlim,ale v ke boli lepsi daktori 😀

mukky
autor
5. júl 2009

zlata musi byt 🙂 ,moj sa hra na psika,da daco do pusinky a tak si to aj necha v nej 😀 a tak chodi
juj este ze nespadla..no uz to bude tazsie..davaj na to pozor,nikdy nevies kedy co urobi..ja na postel ked som ho dala tak ku mne ,ku stene a jemu ku nozkam paplony..ale teraz sme dali inak postel a davam ho do postielky uz len..dnes sme spali doobedu 4 hodky 😀 😀

apna
5. júl 2009

ta fajne ste pospali,my tiez dobre,do pol jedenastej.
my mame tak,ze postielka kolo steny a vedla nej nasa postel hned a z tej strany je dole to drevo z postielky,ale nesedi to tak ,a taka medzera je matracami,tak vypchavam to vankusom 😀 a minule sa tak prevracala a vtej medzere si spala na boku.ja som sa tak rehlila.

apna
5. júl 2009

to bol chlap ci zena ,ta blondina,inga ci ako sa volala? 😀

mukky
autor
5. júl 2009

a uz mate byt?koko ste spolu?
moj mi pomaha az velmi,som pri nom asi zlenivela normal 😝 😝 ,a zehli iba on,ja nie..ja periem,ci pracka? 😀
ale uz treti den mam maniu a upratujem 😀 ja musim mat chut a chciet..to radsej budem varit,

apna
5. júl 2009

zlaty maly,na psika sa hra,to musi byt zlate.joj,ja uz sa tak tesim,kedy ma postiska mala,pusu da.teraz sa uz lubi tak pomazkat,ze ju stiskma,bozkavam....
ale posledny tyzden je nejaka zarevana,sice ona odmala velmi neplace,tak ze slzy,ked mala 3,4mes.ta kricala a tak,ale nerevala a j teraz vydava zvyky,ze akoze fnuka,ale slzy nikde.a strasne teraz chce na ruky,nechapem...a taka je tazka uz

mukky
autor
5. júl 2009

chlap,ale transexual 😀 uz bol s nim aj nejaky dokument 😀

mukky
autor
5. júl 2009

jaj aj som ho odfotila 😀 je v albume

mukky
autor
5. júl 2009

asi sa jedna o uzkost osemmesacnych..a moj krici mama mama,umieram od stastia...

mukky
autor
5. júl 2009

dilino v tom rolaku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

apna
5. júl 2009

haha naraz sme pisali a ja som odoslala a pozera,m,ze ukazuje tvoje 😀
my sme spolu 5 rokov 😝 ,hej my vsetko spolu,keby ze sa rozideme tak neviem ako sa podelime 😀 😀 😀
mame byt,ale neviem ani ci tam pojdeme byvat,je 2izb a ked uz tak by som chcela 3,zeby aj izbu malej.bo davat do toho prachy a potom vymenit za vacsi...

apna
5. júl 2009

no ja sa rehlim ,daktorisu fakt....
topanky papa,hej,zlatucky je a jake ma fajne licka 😲
aka uzkost? 😕

mukky
autor
5. júl 2009

ja idem v auguste pred dovolenkou ku kadernicke..a ako sa ides ostrihat

mukky
autor
5. júl 2009

dietatko okolo 8 mesiaca moze zmenit prejavy doterajsieho spravanie,tazko znasa odlucenie od maminy,je placlive,naviazane na matku,zmeni sa spanok..

http://www.kamsdetmi.info/separacna-uzkost-a-sk...

mukky
autor
5. júl 2009

idem dokukat film....papapapa

apna
5. júl 2009

a kam idete na dovolenku?ja neviem iba trochu skratit,lebo chcem dlhe a asi si dam hustu ofnu nabok.este uvidim ci sa odhodlam