Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

apna
5. júl 2009

sunny no mala nespala vstala o pol deviatej,ale tato ju zobral 😀 😀 😀
inak mi uz laura pospi aj do rana niekedy,ked ide neskoro spat,t.j okolo pol jedenastej,pospi do siedmej,osmej.inak tiez zaspava okolo osmej,deviatej,ale ona pospi pol hod a potom sa asi dalsich 45min.budi,musim ku nej kazdu chvilu behat,davat dudu a tak.ale ked ide neskoro,tak nie,spi uz riadne.dakedy to je nervy vkuse ku behat.keby som lezala kolo nej,tak by spala.ona si vybera dudu,s rukami naraba a nemoze tak spat.ked som pri nej,ju drzim za rucky a haja

apna
5. júl 2009

mukky dakto tu posal do vsetkych ten,kde dnes niekto prispel same hovadiny,nadavky,

mukky
autor
5. júl 2009
apna
5. júl 2009

tem

mukky
autor
5. júl 2009

hej,a vsetko uz vymazali?a odkial vies?ja som nikde nic necitala..

sunny_face
5. júl 2009

Este mi to neda.Esteze su ti tatinkovia, len skoda ze ten moj my moze zobrat rano malu len cez vikend a to sa mu vačšinou nechce, lebo makal cely tyzden a potrebuje sa dospat. (Ja som predsa na materskej DOVOLENKE!!!Stale doma a len sa prechadzam po ulici a nenarobim sa- oooch ty chlapi). Ja som to mala tiez takto ze Lucka zaspala a po pol hodine pravidelne mraucala dala som jej cajik a spala dalej. Teraz sa uz zlepsila.Zaspava pri caji a spi mi tak do 3 dame mliecko a potom uz az rano o 6.

apna
5. júl 2009

vsetky su fajne,ja mam len jeden a som spokojna,dajak nepotebujem potrebu,kupit iny,neviem,mozno doma

mukky
autor
5. júl 2009

sunny este si tu?ved ostan 😀

sunny_face
5. júl 2009

Tak uz naozaj papa

apna
5. júl 2009

ja som citala,ale som ale som nepisala,lebo sme sli niekde,sak pozri v ostatnych a uvidis,ze ten isty nick,len uz vsade vymazali.ani nechci vediet co,vsade nadavala akurar v prikrmoch daco o hrasku pisala

mukky
autor
5. júl 2009

no my sme museli kupit este jeden 😖 ,lebo tamten mal len letnu striesku chicco a bola este zima a do vanicky sa uz nezmestil..inac ani ja by som nekupovala,niekto ma aj 7,8 krat vymeneny pri jednom babu 😕 😀

som ho aj chcela predat ten chicco,a nepredal sa mi,tak si ho necham pre druhe a je to..

lumistri
5. júl 2009

cafte, ale ste toho naplodili za tyzden 😀
az sa mi to nechce citat 😝

apna
5. júl 2009

caf lumi,kde si bola?
dala som do albumu kocik 😉

lumistri
5. júl 2009

bola som u mami.. nech si uzije vnucika, a uzila si ho teda riadne, lebo mu vysiel treti zub a bol mrzuty 😀
dufam ze to bude uz len lepsie 😒

mukky
autor
5. júl 2009

lumistri ahoj

mukky
autor
5. júl 2009

a bez manzela si bola? 😎

apna pekny kociarik 🙂 cervena sa mi paci

mukky
autor
5. júl 2009

teraz varili a idu jest na VOx kanale,promi diner relacia 😀

mukky
autor
5. júl 2009

teraz piju 😀

lumistri
5. júl 2009

ten bol doma.. hovoril ze sa nudil.. furt mi vyvolaval 😀
pekne kociky mate.. my sme mali zeleny.. neutralny 😵

mukky
autor
5. júl 2009

aj mne teraz moj volal,som mu povedala nech ide makat a nech sa neulieva 😝
lumi a uz nemate?

mukky
autor
5. júl 2009

teraz jedia nejaku polievocku s masovymi gulkami z mleteho masa 😀
a druhe maju plnenu papriku a zakusok neviem co este...

lumistri
5. júl 2009

mame odstaveny v pivnici.. som kupila taky lahky
http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_...
no taketo daco, ale v takej hnedej farbe, sice muz tvrdi ze je to siva a svokra ze strieborna, ale ja furt hudiem ze je to hneda 😀

apna
5. júl 2009

moj p ma v robote prestavku kazdu hodinu a zo zaciatku mi vzdy vyzvanal,az na nervy.teraz uz tak 2krat za smenu
my pozerame nejake dvd komediu,laura nespi,dnes je jak z divych vajec,plna zivota.sme bolui u segry,zajtra iodu na holiday do turecka,jak im zavidim,my toho roku nikam,lebo s malou nechcem este.
mukky,vy teraz prvykrat s malym?

mukky
autor
5. júl 2009

lumi pekny 🙂
apna prvy krat..ja som velmi nechcela ale manzel uz potrebuje vypnut z roboty..dost tazko robi
ano,prvy krat ideme,dufam ze nebude problem,aj ked mam strach z cesty..taki vodici bezohladni,vsade same nehody,toho sa bojim..za 7 hodin by sme tam mali byt,pojdeme cez noc
my sme neboli ani na svadobnej ceste a na dovolenke sme sami nikdy neboli 😝 ,a to sme spolu dlho

mukky
autor
5. júl 2009

apna a to co robi ked ma tolko prestavok? 😕

mukky
autor
5. júl 2009

idem ja na stacionar bambulky,aspon na 10 minut ak vydrzim..potom pridem

lumistri
5. júl 2009

hmm, ja by sla tiez na dovolenku.. ale sme sa so starym dohodli ze az na buduci rok k moru.. dnes sme sli autom 3,5 hodiny, maly spal z toho dve, a potom sa zobudil a chudak bol nervozny z toho ze musi sediet a byt priviazany.. a navyse som ho trikrat prezliekala, lebo bol spoteny a to aj napriek tomu ze mame klimu.. no hrozny cas bol dnes na cestovanie..

takze dovelenka toho roku = tyzdenu jednej starej mamy a tyzden u druhej.. 😀

mukky
autor
5. júl 2009

zvladla som 15 a pol minuty,doteraz najviac,uz sa mi viac nechcelo 😝 a spalenych 110 kalorii..jeden stredne tucny jogurt ma zhruba tolko,uz som smirovala 😀 ,takze nic moc to teda neni 😝

lumi ved aj to je pekna dovolenka..my pojdeme asi na noc,zatial tak to vyzera..

lumistri
5. júl 2009

noo cestovat v noci je lepsie.. aspon nie je tak teplo..

som sa chcela spytat.. vy este kojite?

mukky
autor
5. júl 2009

som si vecer vybrala palette sampon ze si dam na vlasy ale uz na to kaslem 😝

babyyyyyy,ja asi nedam na den narodenin mojmu malickemu nic,az neskor ☹ ,myslite ze to vadi..??
lebo vcera si segra prisla odomna nieco pozicat a sme sa bavili len tak medzi dverami a ja ze chcem malenmu kupit odrazadlo alebo bicyklik ci nieco podobne a ona ze nemam kupovat ze mu kupili uz nejaku motorku..a ja ze idem tortu kupovat no a ona ze mamka urobi urcite pre drobca,no a aj svokra ide dat urobit a ze naco mi tri
😝 ,no tak rozmyslam ze co este podostava..lebo neviem..tak ci nemam pockat co dostane a potom pojdeme do madarska a tam mu kupim co by sa mi este pacilo pre neho..nechc mu nekupim teraz ieco a nahodou to dostane,co stym potom..co vy na to???ved si ho vystiskam a vybozkavam..