Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
6. júl 2009

teraz som prepla..vidis ze mrkvicka zapeka,a varena hlavne,dobre si citala 😉
ja dam zltok az po 18 mesiacoch,juj ale som hladna 😀

apna
6. júl 2009

ok,tak ja idem dat sprchu a spat.rano sa minechce vstavat

mukky
autor
6. júl 2009

tak pa apna ☹ ,aj ja rano musim vstavat,ale potom dospim s malym 😀

apna
6. júl 2009

aj ja chcem baby co bude hajat 4 hodky 😉
dufam,ze aj ja sa raz dozijem

mukky
autor
6. júl 2009

no moj je asi v tomto exot 😀 ,ale maly spaval par minutiek cez den..bolo to narocne

mukky
autor
6. júl 2009

CO budete zajtra varit????

mukky
autor
6. júl 2009

mna caka v piatok a nedelu tazky den...sestra ma oslavu ,promocie..ideme na obed velky 🙄
a v nedelu nas maly narodky,obed velky 🙄 a vsade budu aj torty 😠 😀 😀 😀 😀 😀

lumistri
7. júl 2009

no pridala som tam dalsie fotice 🙂
apna maly sa vola jozef, a na tej fotke som vyzerala straaasne, sice teraz vyzeram este horsie 😀 😀 😀

mukky dnes si idem urobit cestoviny s tuniakom, skusim dat aj malemu, som zvedava co na to povie 😵

mukky
autor
7. júl 2009

lumi ahoj,maly je zlaty 🙂

mukky
autor
7. júl 2009

apna co olo prosim ta vcra v rosalinde v skratke aspon par vetami?Uz n ereprizuju od prazdnin v noci 😠 😠 🙄 ,a dnes opat neuvidim,ideme na nakupy na nedelnajsiu oslavu a tu chladnicku objednat.

pancake
7. júl 2009

baby nepiste tolko ja to nestiham citat. 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

apna diky tak aj ja kupim tu autosedacku. chcela som povodne tu ferarri za 110 libier, ale kaslem na nu. som si povedala ze budem radsej setrit na dom peniazky. koli znacke nedam o 60 libier naviac no nie??? 😕 😕 😕 😕
ten sportovy kocik /golfky/som chcela povodne preto lebo je lahky. ja mam tiez taky co sa nan napichuje vajicko silver cross sedej farby.som s nim vrcholne spokojna, akurat je tazky ako svina. tak ho chcem vymenit. predstavujem si nejaky lahky a polohovatelny. len tu je taky vyber, ze si neviem vybrat. 😔 🙄 🙄 🙄

baby ja mam od predvcera nalozene masko v paci /gyros,kecup,horcica.../ a dnes idem nastruhat uvarene zemiaky a obalit to ako v cernohore. a k tomu varene zemiaky a uhork. salat. a 13.30 idem do roboty, tak uz aj odchadzam od netu.

dakujeme gratulantom. oslava dopadla ok, tak som rada, maly tiez spokojny tak je vsetko tak ako ma byt.

robila som vcera tvarohovy kolac ten struhany a poviem vam, nedalo sa mi to cesto struhat lebo som tam supla deci vody.koza. tak som to len vyvalkala a tak dala. chutovo uno nuno ale na pohlad k smiechu. 😀 😀 😀 😀
recept som nasla niekde na zaciatku v teme rychle a lacne mucniky. ak chcete kuknite.

pa zatial.

a boli sme na ockovani. maly fnukol a hned zaspal. 😎 😎 😎 😎

mukky a ty mi chybas. nemam si kedy ani poklebetit s vami. do frasa 🙄 🙄 🙄
neviem co tam ta baba napisala.nevidela som to. ak to niektora viete, tak napiste.
pa

mukky
autor
7. júl 2009

pancake ahoooj,aj ja som chcela ferari ale crasch testy vysli velmi zle na nu 😖 ,dobre som to napislala anglicky? 😀

mukky
autor
7. júl 2009

najlepsia autosedacka je romer,maxi cosi,tu mame my,a este neviem ktore presne,by som musela kuknut na link.My mame tuto sivu
http://www.enikibeniki.sk/pre-deti-autosedacky/...

najprv som si myslela ze je to vcelku jedno aka je,ale potom som vela citala a vyrala podla bezpecnosti..

apna
7. júl 2009

morning ladies
pan ten moj kocik je super lahucky,preto ho ani nechcem menit.
ja somtaka rada,ze mame tie prve tri ockovnia za sebou,ja sa asi viac narevem jak mala.

lumi to tam strihas maleho?jak zlato drzi 😀

mukky v rosalinde bolo,ze chcela fernandovi vysvetlit,preco nechcela s nim byt,ale ju nepocuval,tak mu povedala,ze koniec a bla bla,ze bude bojovat o eriku.fedre je trochu lepsie uz,chcela ist k lekarovi a ale mal dovolenku ci co.valeria sa uz sa vychrapala s betom,a on s kamosom ju vydiera,teda tenkamos vola,ze ju videl ,ako sa zbavili toho miseriasa ci ako sa vola,tak mu plati.
avril sa nasrala,lebo meskl beto,tak mu povedala,ze chce rozvod a ze nech vypadne z domu.lucy s anibalom sa vratili z cesty.a rosalinda sa zapacila dajakestaremu bohacovi,nespomeniem si jak sa vola,jej dal sperky,auto ale odmietla,isla s nim na veceru a bol tamaj fernando,ta s nim tak flirtovala naschval.a este prisli ju policajti vypocut,lebo sa dozvedeli,ze poznala miseriasa ,ale bola v sprche a soledat povedala,ze ona je rosalinda a tak isla vypovedat ona.asi vsetko.

baby a cernohorsky sa robi z uvarenych zemiakov?ja som myslela,ze riadne z cesta co na zem.placky.ja neviem co dnes urobim.iba daco rychle a easy.asi aj ja cestoviny ako lumi.mam aj tuniaka,to sebe a starewmu neviem co.
nech si ide daco kupit 😀 😀

mukky
autor
7. júl 2009

apna dakujem ,si zlata a pozeraj aj dnes,hej? 😀 My nebudeme doma 🙄

apna urobis si normal cesto na placky,masko si vyklepes,neviem ci kuracie ci bravcove ides robit..obalis do muky,aby ti cesticko drzalo,a potom do toho namacas ale asi budes este musiet ked uz bude napanvici tam s lyzickou este pridavat cesticko..ale daj hladku muku,a nie vela,lebo bude tvrde..noi a nakoniec na to nastruhany syr

pancake
7. júl 2009

no ale je mi luto vyhodit prachy len za znacku. mozno by stacila aj obycajna.skoda ze tu v uk neviem najst link na testovanie autosedaciek. teraz neviem ktoru si mam vybrat. 😒

mukky
autor
7. júl 2009

idem ti kuknut dajaky link,uz som mala spat ale pre te ba vsetko 😀 😀
http://varenie.nadhlad.sk/recept.php?r=243_cern...

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.r...

mukky
autor
7. júl 2009

ja chudnem a taku temu si zalozim 😠 😠 🙄

toto je jedno z mojich naj jedal,mnam 😀 ,som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,teraz som mala broskynku a marhule len 😝 😀

mukky
autor
7. júl 2009

pan to nie je o znacke....teda ferarri ano,je o znacke a dobra neni...aj ja som ju chcela a nechala som si tu poradit babami

mojko tu sa pozri,mozno ti to pomoze
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lumistri
7. júl 2009

apna to som ho strihala prvykrat. teraz uz len strojcekom, najskor si trochu poplakal ale potom ani nemukol 🤐

moje zlaticko male ma teplotu 38,5, nejdeme radsej ani von.. ach ma tie jeho zuby zabiju, moje malinke, taky je zmoreny..chudacik ☹ 😢

lumistri
7. júl 2009

uz ste ulozili planovacov volneho casu? 😀

sunny_face
7. júl 2009

Ahojte prdulka buva tak na hodinku vas idem pozriet. Ja som dnes len varila len tak volnejsie-cuketové lečo.Prichadza cas zeleniny a ovocia, tak to vyuzivam , kym je to zo zahradky, lebo tie sklenikove nie su take dobre.
Ja malej striham vlasky len tak potajomky akoze ju hladkam a šup odstrihnem co vytrca. 😀 Nastastie ma len take jemne plšky, takže schody sú neni vidieť.Aj by som dala nejake fotky do albumu, ale pisem s tatovho pracovneho notebooku a nechcem radsej riskovat, ze tu zabudnem nejake foto a tatino bude mat pruser.

apna
7. júl 2009

cafte
lumi a co je s malym?z coho telpotuje?uz ok?
moja zas ma den ,ked nechce spat,ale keby si sedela ,ale na ruky chce.ja pozehlila koooopu veci,uz som si vybrala veci co beriem domov aj malej a tak .zajtra pobalim.
joj,kukam rozlucku s jacsonoma a revem jak salena,uz ma hlava boli,ale ked sa neda,tak pekne rozpravaju

sunny_face
7. júl 2009

Dievcata poradte nejaky dobry recept s cuketami.Dnes mi mam dala zopar mladych cukeetok a plnit ich sa neoplati.

lumistri
7. júl 2009

malemu idu asi zubky.. teda dufam ze to nie je nieco vaznejsie, som mu dala uz dva cipky, a teraz buva, skusim mu este odmerat teplotu ked si pojdem lahnut.. maznacik malicky, mi srdce puka ked ho vidim aky je zmoreny, uz tak ani nevystraja.. si len na mna lahol a tak lezkal.. 😔 😕
inac apna si sa pytala ako sa vola, teda vola sa jozef po ockovi. som povodne chcela jakuba, ale predminuly rok to bolo najviac davane meno na slovensku, tak som to zmenila.. sme taky netradicny v dnesnej dobe 😝
este si pisala nieco o tych ruskach proti chripke, minule hovorili ze je to naprd bo ten chripkovy virus je taky maly ze cez to aj tak prejde ☹

sunny_face
7. júl 2009

apna-vrarim sa k tomu v čom spáva moja malá. Cez den ked je teplo tak ju davam len v body s krátkym rukavom a ked sa mi zda ze jej moze byt chladno tak ju prekryjem tenkou dekou.A vecer obliekam do overalu z TESCA-je tenke a nemusim sa bat, ze ked sa odkope tak jej bude zima na chrbatik.A odkopava sa statocne-prikryvam ju ked idem spat a este aj v noci ked jej davam mliečko.

sunny_face
7. júl 2009

Lumistri-nemoze mat tie teploty aj z tepla?

lumistri
7. júl 2009

mozno, ale sa mi to predtym nestalo.. uvidim ako sa to bude vyvijat.. ak to bude aj zajtra pokracovat, asik sa zbehnem spytat k doktorovi.. len nechcem robit paniku, bo bude zase po mne pozerat ako po blbej 😒

sunny_face
7. júl 2009

Mna sestra naucila, ze ak ma dieta teplotu do 38 stupňov, tak mam pockat 3 dni a potom ist k doktorovi, lebo ma v sebe asi nejaky zapal a ak je nad 38 tak snazit sa stlmit a ked to nomaha,tak ist k doktorovi.

apna
7. júl 2009

lumi tak asi to bude zubkami,nie?i ja sa toho bojim,uz teraz je zafnukana a na ruky sa taha.sunny tak samotnu cuketu neviem,ja robim iba ked robim maso alebo tofu na zelenine tak pridam.ale minule som videla na paprike,ze namoili do cesticka a vyprazali.
a vy ste nekukali tu rozlucku?
inak mne mala vzdy nespi,ani nevyzera nato,zeby sa chystala