Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
7. júl 2009

apna pekne si papala 🙂
30 ☹ ☹ ☹ ☹
apna na deiatu jogurt s bananom a na olovrant chlebik s maslom..

lumi pekne 😕 😀 😀 😀

dievcata som nevydrzala a musela som malemu nieco na zajtra kupit aj tak 😀 wsme kupili sintetizator akoze,taky klavirik,tesim sa co bude robit zajtra 😀 jemu nsa zvuk a hudba paci,juj na rusnacke ludovky jak minule v stolicke skakal 😀 😀 po mne je,so mnou furt nabija 😀 😀 mama vravi ze som ciganom vypadla z furika ama tak nasla 😀

lumistri
7. júl 2009

apna ja som mu zacala davat az tak okolo 11 mesiaca, ale to len trosicku.. ked mal rok tak som mu urobila halusticky do polievky, a teraz uz mu aj kusok chlebika.. ale inac mu davam grahamove rozky..

mukky
autor
7. júl 2009

lumi 😀 zlaty manze..

ja som so svojim 13 rokov,manzelia 4,zijeme spolu 11 rokov..a vy?

lumistri
7. júl 2009

no sak ja som ti tiez pisala ze mu nic nekupim, a som si pekne nas... do huby.. sme boli poobede v kauflande a som mu kupila take vedierko a formicky do piesku, aby sa mal s cim hrat vo vani 😀 on to ma rad.. teraz vo vani viac hraciek ako dietata 😀 😀

mukky
autor
7. júl 2009

lumi 😀 😀 😀

a viete jake pekne odrzadlo auto dostal od mami mojej,disney..neviem najst link,strasne sa mu paci 😀 ,hraje,svieti tusim,no super je,aj tlacit sa da..aj ako hojdacka sa da spravit...zajtra mrknem jak sa to vola na krabici,manzel tam spi a p;oltom ukazem..od sestri tatrovku,tu este nema rozbalenu

lumistri
7. júl 2009

no u nas to malo rychly spad na moje zelanie..
som chodila s chalanom 4 roky, a ked sme sa rozisli som si povedala ze nikdy viac.. takze ked som zacala chodit s mojim manzelom som mu povedala ze bud do dvoch rokov svadba abo to pre mna nema zmysel (sme sa vtedy poznali asi 7 mesiacov) myslim ze som to vcera rozpisovala.. ale:
spoznali sme sa jul 2005, vo februari 2006 sme zacali spolu chodit a v juli 2007 sme maly svadbu 🙂
a maly sa narodil jun 2008 😀 😀

apna
7. júl 2009

tak neskoro si zacala aj ty s lepkom,hej?
mukky dobre to tahate.my sme spolu 5rokov a ztoho 4 tu zijeme spolu
my vo vani zatial len kaciciky mame

lumistri
7. júl 2009

hups, jedna hodka.. zeny ja vas dnes opustam..
dobru noc a zajtra mi drzte paluchy, nic nerobte ani nevarte, decka neprebalujte, len drzte 😀 😀

apna
7. júl 2009

😀 😀 😀
ja rozmyslam ze si zajtra urobim cest.salat ale aby bol dietnejsi,som citala kdesi,ze s bielym jogurtom.len ako to bude chutit 😝

lumistri
7. júl 2009

jeeeezis jaka hruuubka sa mi podarila 😲
ze sme mali svadbu..
to ste akoze nevideli, ok? sa hanbim teraz ☹

mukky
autor
7. júl 2009

lumi dobru 😀 😀 ,vela stastia 🙂 🙂

apna hej,tahame 😀 😀 od mojej 17 stky

lumistri
7. júl 2009

to ja jdu, bo sa to uz zacina prejavovat..
uz naozaj dobru noc 😔

apna
7. júl 2009

az n teraz som si vsimla 😀

apna
7. júl 2009

ok,idem aj ja,lebo som hladna jak pes a ked nepojdem tak si dam chleba s cibulou.a take fajne bagety mame cerstve.
a ja neviem co to so mnou,mne sa tak nechce rano vstavat,des

mukky
autor
7. júl 2009

aj ja teraz 😀 😀
ja tu tiez otras pisem,clovek sa ponahla a je to ine ako pri pisanom pisme..takze ak budeme mat chyby,to neva,myslim ze kazda na konovi tu tak pise 😀

apna aj ja idem,idem kuknut ssitkomi,po slovensky 😀 ),co som vcera a dnes nevidela..ale oci ma bolia,trba mi okuliare,svoj esom pred asi 2 mesiacmi rozbilla a nechce sa mi na ocne,NEZNASAM to meranie ocneho tlaku 😝

mukky
autor
8. júl 2009

ahojte,tak my dnes mame velky den,mame 1 rok 😵 😵

lumistri
8. júl 2009

blahozelaaame a poslielame boku 🤐

mukky
autor
8. júl 2009

lumi dik 😵
ideme papat a potom spinkat,tak sa lucim,dufam ze si pospime dlho 😀

apna
8. júl 2009

halllou,
savierkovi vsetko najlepsie k prvym narodeninkam prajeme,hlavne vela zdravicka 😅

mukky jak ti fajne ze si spis 😀 ja kus popratala som,dala som prat,vcera som pozezlila,a nakoniec varim zemiaky s koprom a maslom a karfiol vyprazany aj brokolice,ale urobim tak ako ste pisali,ze nevyprazat budem,ale dam do rury.to som zvedava.a uhorkovy salat.a este som vybrala masko ,neviem ako sa vola,je to bravcove,take uzke,dlhe,asi panenka alebo svieckovica 😕 😕 😕 potom pride bracho,tak urobim.to robimtak,ze narezem,to su take jak medailonky,iba s prstami potlacim,netreba klepat,lebo je makkucke,osolim ,okorenim a dam do muky a do vajka s kopou syra a vyprazam,alebo namocim do horcice a do muky a peciem.a este z toho robim plnene tak,ze urobim nozom pozdlz dieru,pokrutim nozom,ab bola vacsia a dnu natplnim prazenicu so sunkou,zeleninkou zasparatkujem a opeciem z kazdej strany,maso dam do janskeho,na tom oleji oprazim cibulu,pridam muku a zalejem
rozpustenym bujonom a este si ochutim podla potrby ju a vylejem na maso,prikryjem a dam do rury piect.a podavam s ryzou.

lumi a maly je dnes ok?potom daj vediet ako si dopadla

joj,nervy mam,lebo som si cez net objednala nohavky,dnes mi prisli a neidu nam zvonceky zdola,tak postar mi hodil papierik,ze pozajtra mam si pre nich ist na postu.no nervy mam a to som si priplatila za donasku na dalsi den sakra.

apna
8. júl 2009

ludia preco tie deticky idu tak kde nemaju 😀 😀 malu len stolik s telkou zaujima a na spodnej policke je dvd a len by tam mackala daco.a mam tu taku komodu,na spodnej policke som mala nejake ramiky a sviecky,tak uz som to musela spratat a este tam su knihy,ale takvzadu a predstavte si,ze si ich vybrala 😀 a uz sa natahuje na vrchnu policku 😀

lumistri
8. júl 2009

no maly trochu lepsie.. mu klesla na 37,5, ale ak mu zase vecer vybehne zajtra pojdem k doktorovi.. 😖
nas tiez chodieva hladkat televizor, aj dvd natahuje, furt ho len odhanam 😀

pancake
8. júl 2009

caute. tak ja zase na skok. luskala som ten link od mukky na autosedacky. 😠
no som z toho na prasky, tak uvidime. necham to na tata. 😉
mukky diky.
baby ako vam zavidim, si mozete hladat vsetko na nete co potrebujete a ja nemam kedy. zohnala som si ten film secrets co

mukky
autor
8. júl 2009

apna dakujeme pekne 😵
juj,take fajnotky si napisala,mnam,mnam,pridem k tebe na veceru 😀
potom daj vediet ako dopadli zapekane 'veci' 😀

nakoniec sme spali len 1,5 hod 😖 ,lebo sa zobudil a kakal ☹ 😀 😀
dnes sa mi nechce nikde ist,chcem kuknut rosalindu a len tak lenosit..som co to popratala,manzel ide umyvat okna,a my si s malym lahneme 😀 😀
daco fajne by som zjedla...zmrzlinu...
rano som mala marhule,teraz 2 kusky pizze,ale ohrievana mi uz velmi nechuti 😝
dnes budem uz asi len melon a hrozno,obe take sladucke..alebo este mozno jogurt..

mukky
autor
8. júl 2009

pan este si nesla do prace?

mukky
autor
8. júl 2009

pan a co si zistila z toho linku? 😕 😀

mukky
autor
8. júl 2009

baby a kolko je teraz libra asi?som zabudla..

mukky
autor
8. júl 2009

tie rezne naopak co idem robit na nedelu asi poznate..ale nebude s nimi babracka,a tesim sa na nich 😎sa len obalia do struhanky,a potom do vajicka.. ,v piatok oslava odpadla promocii,takze sa najem len v nedelu,chvala bohu 😀

apna
8. júl 2009

mukky aj ja chcem muza c mi bude okna umyvat 😀 😀 aj baby co bude tak dlho spat 😀 😀 a co ma manzel volno?a to maly ti aj pobede tolko pospinka?
ja som rezne naopak este nerobila,ani som nepocula,az tu som sa docitala.a to kuracie robis?
libra neviem ako doma,ale tu je asi1.2 alebo3,ze za libru dostanes euro 20-30centov.to bolo minule,teraz neviem ako
tie karfioly som normalne obalene dala na plech,potrela som plech olejom.nemam pec.papier sa piekli,ale take sa mi zdali suche,nie poriadne upecene.som zabudla potriet pierkom s olejom a jak som potrela,dala som na 250 a za min.boli jak riadne vyprazane.super ne,hoc potrete trosku olejom,ale nie nasate nim ako ked sa vyprazaju.a menej babracky.uz budemtak robit,aj rezne

mukky
autor
8. júl 2009

poslem ti muza balikom hej,a aj zehli 😀 uz okna v obyvke ma umyte ..ale ma dost,lebo sa ponahla 😀 ,ide vyplatit to okno posledne co nam robili..
maly je dnes prvy krat trosku uplakany 😕 to nepozname..lebo spal kratko,a je zvyknuty na 3,4 hodky doobeda,ale uz spinka v kociari,idem ho preniest a aj ja si k nemu lahnem,sla som spat rano o 4 😖 😖
ňdnes ma volno moj,akurat bol od rana do 13 hod na skoleni,yajtra ma dennu,potom nocnu,a 3 dni volna...robi 12 stky,takze je casto doma..

rezne naopak su super..naklepes,osolis,das len do struhanky,trosku rukou vklepes ak to nejde,a potom len do vajicka a hned pecies,vyskusaj,vyborne a bez babracky s obalovanim
my bzdeme mat kuracie..
a tie v rure robim rezne ako som vtedy pisala,a uz len tak robime,i ked mne trochu ta mastnota 😀 chyba,ale su makkucke a stavnate,v rure som len kuracie robila ale aj bravcove su super co viem..

mukky
autor
8. júl 2009

mam hodit dnes zase nejake recepty? 😀