Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

lumistri
14. júl 2009

hmm, tak konecne aspon viem ako vyzeras 🙂
vsetky ste take kocky, sa o seba starate.. len ja pustnem 😒 asik by som s tym mala daco robit..

lumistri
14. júl 2009

pan 😀 😀

mukky
autor
14. júl 2009

pan 😀 ahooj..

a to kde si kukala ten film...ja ani neviem ako sa daju stiahnut take veci..som trosku antitalent technicky,ale uz to co viem..
😀

lumi preco si myslis ze pustnes 😀 ,no ale teraz mam o 15 kg viac ako na tom fote 😝 ,tu som radsej nedala,brr

pancake
14. júl 2009

lumi ake kocky?? 😕 😕 😕 ja nemam kedy si nechty ostrihat. 😝 a to nehovorim o vlasoch. tie si umyvam ked ma maly dobru naladu a vydrzi kukat do vane 3 minuty. 😀 😀 😀
namalujem sa len ked idem do roboty. ked som bola na materskej tak ani raz. a do obchodu chodim zasadne v teplakoch. to by si ma musela poznat. tu v uk keby si videla tie baby, tak si povies, ze je to pravda ze slovenky su najkrajsie na svete. nedbaju o seba, kazda ma nad 100kg,fajcia, fetuju, spia na zemi cez vikendy /po diskotekach/
no totalny humus.
ja ked som zacala robit u nas v robote, tak sme tam prisli 3 slovenky a vsetci anglani boli do nas zamilovany.do slova a do pismena. dostala som za prvy mesiac 2 ponuky na sobas s cernochmi. 😀 😀 😀

pancake
14. júl 2009

je to okolo strany 10 na tej teme o michalovi jack.... tam som si to stiahla.

aj ja som pribrala po porode, ale seriem na to. aj teraz som si dorobila desiatu na zajtra do prace a zjedla som bagetu s pastekou a rajcinou. zabijem sa??? 😕 😕 😕

lumistri
14. júl 2009

nooo mozno taky cernoch by nebol na zahodenie.. ze vraj maju velkeee.... oci 😀

no ja som malovaniu nedala zabrat ani predtym.. ja si dam nafarbit obocie a riasy a to je asik tak vsetko co urobim ohladom malovania 🙂 a vlasy.. melir maximalne dvakrat do roka, a umyvanie.. hmm, to stiham ked maly spi 😀 a do obchodu vyhanam muza 😉

mukky
autor
14. júl 2009

pan nezabi sa... 😀 no a kde ides do novej prace ak prezradis?

Ja sa licim stale,aj po porode som sa ale az asi po mesiaci ked sme uz zacali chodit aj inde ako za branu 😀

pancake
14. júl 2009

to neviem ake velke maju ,,oci,, ale aj ja som to pocula. no a aj som mala take akty cernochov v maily ale asi som to uz vymazala. bolo to daaaavno. na tych obrazkoch mali velke oci. 😀 😀

ja v robote nechty poobhryzam a doma len dopilnikujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a aj zoznam do obchodu si pisem tam. a aj rozmyslam co budem varit iba v robote, lebo doma nemam kedy.
je to tak. dnes som sa chystala vytrhat burinu pred domom ale nevyslo mi ani to.
isla som s malym von a tak sa rozprsalo, ze sme sa hned otocili. no a ked nespi, tak s nim lezim na zemi a hrame sa. to by bol koniec sveta keby som sa postavila. a ak nahodou musim, tak hned zacne plakat ze chce ist na ruky. aj ked mu idem iba jest dat. preto nemozem ani mailovat, lebo pri tom sedim. uz som to s nim raz skusila a vythol mi behom sekundy 4 klavesy, ktore doteraz funguju len na bozie slovo.

mukky
autor
14. júl 2009

baby musim ist,lebo chcem si popozerat asi 6 sitcomov co som nestihla koli vam po veceroch 😠 😀 😀 😀 a aj toho michaela jacksona mam par linkov v oblubenych poloziek...

majte sa krasne a dobru noc

lumistri
14. júl 2009

zeny ja vas opustam..
dnes som bola rano taka nervna, ze som nakricala do maleho, bo mi liezol do kuchynskej linky.. som ho predtym dala 5x prec, a dohovarala som mu.. nepomohlo.. musela som kricat ☹
tak sa idem radsej vyspat o nejaku tu hodku dlhsie, nech chudacik nema taku nervnu mamu 😝
zase zajtra drzte palce, minule pomohlo 😀
dobru noc 😔

mukky
autor
14. júl 2009

ze oci 😀 😀 pipiky nie?? 😀 😀 mala som cernocha priatela,teda mamu mal bielu ale bol tmavy dost ale bal sa mi ukazat sa .. 😀 bol vtedy hanvblivy

pancake
14. júl 2009

som vam tam supla fotky z minuleho tyzdna.tak kuk, lebo ich vymazem. ine nemam, na vsetkych je len maly. 😀 😀 😀

este neviem co budem robit, ale robotu uz mam. bud pojdem pickovat alebo budem robit to co teraz. 😉

mukky
autor
14. júl 2009

lumi a nemas prenosnu postielku ci stolicku na papanie..ja ho tam davam..a nekricim.. 😀 asi som nejaka ina ci co..ale nechcem na neho kricat,je este malinky,puklo by mi srdiecko

pancake
14. júl 2009

zrovna ked mi ide net, tak odchadzate. a ja mam trosku casu. ☹
no tak ok.
lumi kup si v ikei tie zabrany proti otovreniu linky. ja to mam a je to super. nechala som malemu len jednu skrinku s hrncami, nech sa nenudi a ostatne neotvori. v tom baleni ich je veelmi vela. este mi tristvrte ostalo. 😉

lumistri
14. júl 2009

mukky netreba vidiet, staci citit 😀

ja tiez nerada kricim.. ale nechcem ho furt davat do stolicky.. chcem aby sa hral.. ale nie na mojom piesocku 😀
pan mam v umysle to kupit.. len sa musim dostat niekde do obchodu 🙂

pancake
14. júl 2009

ja tiez na neho nekricim.

moj by dostal infarkt keby som ho dala do prenosnej postielky. mam ju novu v pivnici. mame tak dom, ze sa moze hrat uplne vsade kde chce. vsetko mame zaezpecene. po celom dome. akurat na schody sa nedotane, tam mame ohradku a dokonca sme zrusili aj postel, a ked je na poschodi, tak tiez si beha kam chce. nechali sme si len matrace a on sa nahana po celej spalni.aj v skriniach mam dole veci ktore mu neublizia a hore, tie co sa ich nesmie dotknut. takze ovorim dvere na spalni, nech ma volno po celom poschodi, a ja si spim veselo dalej.lenze on ma aj tak nenecha.sticuje ma facka. ☹

mukky
autor
14. júl 2009

pan co budes robit???? 😀 😀 tomu slovu nerozumiem 😀

maly je zlatucky..a ty si jaka chuda..kde ako si pribrala???

pancake
14. júl 2009

tie pismenka mi vynechavaju lebo mi maly vytrhol 4 klavesy a vlozila som ich naspat, ale funguju iba obcas. takze prepacte.

lumistri
14. júl 2009

mate pravdu, musim sicko lepsie zabezpecit 😒
pan ste zlatucky 🙂
teraz uz fakt idem..
bru 😔

pancake
14. júl 2009

picking je ked robis v sklade a plnis klietky tovarom, a potom sa davaju do kamiona a posielaju po obchodoch. isto si uz niekde v obchodaku videla ako predavacky dokladaju tovar. maju take klietky, nie? teda aspon tu v uk ano. neviem ako je to doma.to som robila predtym.a potom este good-in, to je zase ked do skladu chodia kamiony naplnene paletamy na ktorych je tovar. to je ako prijem. musis to vytiahnut a zratat ci sedi kazdy kus. na to su take ,,pistole,, minipocitace a tam to vsetko zapisujes. no tak toto asi budem robit. ak nic lepsie nenajdem. ale prvdu povediac ani nehladam,lebo toto mam iste a aj tak tu uplanujem byt uz iba par mesiacov. a tu je tiez pekny problem nieco najst.
toto mam kamosa manazera v tej firme. vola sa british petrol ta firma. takze ak sa najde volne miesto, budem mat lepsiu poziciu, ale ak nie, tak idem na picking alebo goods in.
staci? dost vycerpavajuca odpoved?? 😉 😀

mukky
autor
14. júl 2009

pan a ake slovo to malo byt..
inac tvoj maly je teda sikovnik ked toto vsetko vie...

stale sa hrate s detmi ked ste doma,ci ich aj nechate samyh sa hrat a pozerate si trebars film ci net...alebo si citate..

lumi necitila som 😢 😢 😀 ..inac zeny sa o sexe bavia ovela viac ako muzi 😀 😀

mukky
autor
14. júl 2009

pozeram toto,ale asi to neukaze..

http://iptv.antik.sk/tvarchiv#

mukky
autor
14. júl 2009

no nedalo to co pozeram..asi s to neda.. tie chyby moje hore..juj

pan aspo nejaka robota..no nie?

uz idem,papapappapa cmuk

pancake
14. júl 2009

to sa mi nezda ze by sa zeny viac bavili o sexe. ja sa najradsej bavim o jedle 😵 😵 😵

lumi dakujeme. aj vy ste 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mukky ved v kazdom tretom slove mi chyba pismenko, kukni.. ☹

ano mukky stale sa hram s malym. nic ine nerobim. hra sa aj sam, ale lezim pri nom, a kukam telku, ale to maximalne pol hodku vydrzi.jemu telku nepustam, lebo ho nezaujima este. mam aj krtkove dobrodruzstva aj macko pu, ale kasle mi na to. dolezite su iba kolesa na autach... 😀 😀 😀 😀 😀
a citat mi nehrozi vobec. vsetko mi potrha. ako som uz pisala, ja nemozem ani sediet za stolom. musim lezat na zemi. takze ked si chcem kuknut letak z tesca, tak to musi byt bleskom, lebo ked sa na mna hodi, tak za minutu su z neho franforce. 😠

pancake
14. júl 2009

tak ok, za 15 min.pride aj P. tak pockam na neho.
majte sa krasne. zajtra kuknem.dufam ze mi pojde net, lebo ma slahne. 😎

dobruuu

lumistri
15. júl 2009

ja sa tiez s nim nehram stale.. ked varim musi si vystacit sam 😀
ale ked pri nom leziim je ticho a hra sa, ja mozem citat (ale tiez mi v nestrazenej chvilke vytrhol dve strany) alebo pozeram telku.. ale nerada pozeram, lebo ked idu reklalmy maly cumi a ani nezmurkne 😒 maniak 😵

sunny_face
15. júl 2009

Ahojte dievčata, človek trošku zaspi a hned ma čo čítať.Včera som bola s malou u rodičov a cely den sme boli na dvore (okrem obednajšieho spánku), takže večer som padla do postele a ani obraz ani zvuk. Robili sme bolonske lazane a nevedela som sa ich dojesť.

Ja patrim tiež k tym neupraveným mamičkam, ktoré v rýchlosti na seba navlečú kraťasy na gumu a tričko najradšej bavlnene, vlasy do copu a šup venovať sa malej.Neviem si predstaviť akoby som s gelovymi nechtami a v nejakom značkovom oblečení umývala riad a ostatné domáce práce.Ked idemem von tak sa namalujem-aspon mihalnice a dam si samozrejme niečo čo lahodi oku,ale rifle sú to určite neni.Celkovo nemám rada rifle-v zime chladia, v lete sú moc teple.Však uvážte beháme z preliezok na preliezky, sem-tam piesok a ked sa ide domov, tak drobca zoberiem na ruky, lebo jej sa neche ist.Ked su deti idu niektoré veci bokom ako sukňa, šaty a napodobne (aspoň u nňa).

Ja malu dam určite do školky, ked pride jej čas. Kontakt s cudzimi deťmi je veľmi doležity, aby sa naučila rozdeliť sa, požičať, ale aj ubrániť hračky. A určite budu aj soplíky a choroby-aj to je potrebné na posilnenie imunity.
Teraz sa s ňou hrávam dosť často, ale snažím sa aj stratiť z jej dohladu (doma), aby sa naučila hrať sama. Ona je v izbe a ja jej spievam z kuchyne, alebo sem tam jej niečo zakričím a ona buď za mnou príde alebo keď je ticho tak tam idem ja, lebo viem že niečo vyviedla. 😉

mukky
autor
15. júl 2009

ahojte 😎 ,no ja sa licim komplet,make =up,puder,licka..atd asi preto ze som skareda 😀 😀 😀 ,mna to aj bavi..uz asi od 14 tich rokov..

no a my chodime zvacsa von do mesta na hlavnu,do nakupnych centier,a taaak,takze sa snazim nejak vyzerat 😀 ,moj manzel vravi ze zeny starnu a priberaju,a muzi menia image 😀 😀

na ihrisko s malym nechodim,az ked bude chodit,chodime na chatu obcas a k nasim,tam sa hraju s mojou neterkou,bude mat za 5 dni rok 😵

ja neviem..no ako to vysvetlit,ale nemam nejak chut sa zoznamovat s hufou mamiciek co hodiny a hodiny kecaju 😀 ,takto tu mi to vyhovuje,i ked rada by som Vas osobne spoznala.. 😉

mam kamaratky ale od porodu sme zvacsa len na telefone ci cez mail komunikujeme,..este som ani raz nebola von si sadnut a ani mi to nechyba..sestra je mladsia o 5 rokov a ona chodi aj na disku obcas,aj si sadnut,mozno je to vo veku,neviem..ja som sa vyburila od 12 tich tusim a to doslova az skoro do 28 rokov 😀 😀 😀

mukky
autor
15. júl 2009

V sobotu mame opat oslavu 😝 😀 ,tesim sa ale zase jedlo 😀 ,mala bude mat rok sestrina..bude asi opekacka opat,alebo obed...

zajtra si budeme robit bryndzove halusky na obed ked manzel vstane,ale som povedala ze nechcem so slaninkou,aj tak ju ja vyjedam vzdy aj manzelovi 😀 ..takze bude s poprazenou cibulou a koprom.

V piatok ideme do madarska na nakupy,na cely den..pocitam ze pojdeme okolo 9 a prideme okolo 22 hodky vecer,zase budeme mrtvi..ale milujem tieto vylety,sme spolu,ideme sa naobedovat,nakupujeme jak divi,ale uz to neni ono cenovo,zvysilo sa im dph..no neva,stale lacnejsie ako u nas,aj tovar ini,a hlavne znackove veci su ovela lacnejsie..

sunny_face
15. júl 2009

Ahoj Mukky tieto vylety ale robite bez malého,že? Alebo aj s ním 😲 ? Ja hrozne nerada nakupujem s malou v kočári nechce sedieť a v košíku ju to bavi prvých 10 minút-potom ju len naháňam po obchode a v rýchlosti beriem základné veci. Ak idete sami tak si to romanticky užite!!!