Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

lumistri
17. júl 2009

idem dat sprchu.. este tu nakuknem..

mukky
autor
17. júl 2009

ty sa mi vyhybas ci co? 🙄 😠

mukky
autor
17. júl 2009

😀 😀

lumistri
17. júl 2009

nieee..
ale asik idem spat 😀 😀

mukky
autor
17. júl 2009

ja som vas este ani neprecitala..

lumistri
17. júl 2009

sak sme az tolko toho nepopisali, ci?

mukky
autor
17. júl 2009

neviem..kuknem... 😎

lumistri
17. júl 2009

akurat nam prichadza ocinko.. tak ja bezkam do hajan.. cez vikend asik nebudem mat tolko casu, musim sa venovat mojmu milencovi, manzelovi a otcovi mojho dietata v jednej osobe 😀
tak caf asik az v nedelu.. a dobru noc 😔

mukky
autor
17. júl 2009

asi uz buvas..alebo romantika? 😀 😀 🤐 ,ja som n esmierne unavena,v noci som nec nenaspala,asi 3 hodky,som taka unavena bola snad pp porode tie dni..

mukky
autor
17. júl 2009

tak neviem ,neviem ci ten manzel a milenec je jedna a ta ista osoba ked tak romantikujes?? 😕 😀 😀 😀 😀 ,ok..aj my ideme zajtra na oslavu,sa mi neeeechce do tej pekoty na grilovacku,ale mam nove tristvrtaky,uz vyprate sa susia,tak sa musim ukazat 😀 😀

mukky
autor
17. júl 2009

jeeej lumi,aka si tam krasna 😵 a taka stihlunka...

mukky
autor
17. júl 2009

sunny kupili sme obycajnu autochladnicku na koniec..postaci..

sunny nebojis sa davat malej papat soju?

ja som postrach stravy 😀 ,aale nie..len nedam malemu vela veci do 2 rokov... ja sama som alergicka na spustu veci,takze sa snazim aby sa vyhybalt alergenom... a obidvaja s manzelom mame ochorenie stitnej zlazy ☹ ,a nabeh na nadvahu,tak som prisna v tom co papa,aj budem,aj ked ma asi ludia odsudzuju za to..a preco nedas toto a hento?ale ja nikoho neodsudzujem...ani nechcem

niektore by ma tu skoro ak by som zila v stredoveku upalili 😀 😀 😀

ten clanok sa mi nechce ukazat ☹ ☹

mukky
autor
17. júl 2009

dnes bolo super,az na to nenormalne teplo,keby som vedela ze tak bude,ani nejdem a manzelovi bolo zle a vracal ☹ ☹ ,takze to bolo ku koncu take hekticke a uponahlane,ale kupila som spustu veci za super ceny...

lumistri
18. júl 2009

takze ste stravili zaujimavy den.. a co manzel dostal upal? tak si uzite opekacku, niekde v tieni.. 🙂
mna caka dnes tiez kolotoc, ideme akurat na nakup do kauflandu.. a potom varit.. upratovat..
a vecer ta romantiiiiika 😝 😀 😀 😀
mukky nic si z toho nerob.. aj mne hovoria, ze ked som bola mala ty si to uz jedla toto a hento.. a ja mu to nedavam, a bla bla.. kaslem na nich, dam mu ked to uznam za vhodne ja 😉
vecer nakuknem, papa 😵

mukky
autor
18. júl 2009

ahojte..lumi neviem co mu je,rano zjedol natierkove maslo a mu bolo zle,aj na desiatu tam si s nim urobil desiatu a zjedol to a bolo mu zle..ze ai bola pokazena..ja natierkove nemam rada tak som ja nejedla..v noci mal zimnicu ale nemal teplotu..aj vtedy ked sme boli na piizzi tak asi 20 minut mu bolo zle,a soplil a o chvilu akoby utal..nic a ok..asi ma nejaky virus v sebe ci ky chmaru..oslava je o 15 hod,ale asi nas tam len odvezie..aj nňma nas..l riadne,nemam na neho naladu.teraz spi,aj maly zaspal a idem aj ja si lahnut,kaslem na pratanie,plno veci maleho mi treba poodkladat ale nemam na to naladu..mozno neskor 😝

sunny_face
18. júl 2009

Ahojte kočky. Lumy tak klobuk dole bola si pekna nevesta.Naozaj.
Mukky - Ja malej pomaly pridavam a ked vidim, že neni problem tak pokračujem.U nas neni nikto na nič alergicky, takže by som asi aj bola v šoku, keby mala reakciu.Ale priznam sa mam doma v lekarničke fenistilové kvapky pre istotu, ešte nepoužité. Ale nebolo všetko take lahke-boli aj boje s babkou-mojou mamou, svokra je v tomto ohladuplnejšia. Moja mama by jej najradšej od 6. mesiacov davala pomaly všetko,tak som bola ako snoriaci pes, vždy som pozrela čo a a ko vari a potom až to mohlo ist malej.Teraz je to už volnejšie, keď vidím, že nemá problémy povolim.

mukky
autor
18. júl 2009

ahojte,nikde nikto? 😕

lumistri
18. júl 2009

cafte, no my sme si dali vinko, vypila som jeden pohar (ani nie 2dcl) a som opita 😀
pozreli sme si sladky romanticky film, a teraz ide daky triler, tak ideme asik este pozriet..
zajtra sa uvidime..
tak sa majte a neponocujte tolko 😀 😔

mukky
autor
18. júl 2009

lumi,to sa teda niekto ale maaa 😀 😀 😎

ja si idem popozerat 2 posty pre teba,alfa a priatelov... 😀 ,jedna laska mi spi v jednej izbe,a druha DNES PROTIVNA laska 😀 v druhej izbe...pred chvilou zacala burka..ja by som si tak rada pozrela nejaky pekny film..mam pocit ze stale len davaju akcne bludy 😠 ,a potom len tvrdnem na nete 😝 😀

mukky
autor
18. júl 2009

Co varite fajne na zajtrajsi obed,mozem dojst? 😀 Nemam rada nedele ked m nie je doma,ja si sama nenavarim skoro nikdy,ak tak tak parky 😝 a ani soboty take nemam rada...to vtedy si dam chlebik,ci tie parky,obcas lanc=po slovensky napisane..no uvidim ci nebude len taky dietny jedalnicek,kupula som si obrovsky melon a hrozno,jogurty,
Dnes som na grilovacke zjedla slaninu prerastanu trosku,jeden chlebik maly,3 kuracie kridielka,sopsky salat a 2 kusy fantastickej torty od maminy mojej..bolo horuco,deti boli v bazeniku ..

dietujem nadalej,len tieto 4 oslavy za 3 tyzdne mi to pokafrali,a inokedy nic sa nedeje cely rok pomaly...

lumistri
19. júl 2009

noo vam poviem strasna romantika vcera 😠 🙄
mm si dal na to vino gumove medvediky a cely vecer ho potom bolelo brucho.. ach jaj.. pažroško moj..
ale sa dozvedel vcera, ze nejde do roboty,v pondelok, tak mozme byt zase vecer dlhsie hore a dufam ze mi to vynahradi 😉
na obed idem urobit bravcovinu s dakou omackou a hadam ryzu k tomu.. polievku este neviem.. mozno mrkvovu 🙂
inac mukky som robila tie parky co si mi tu minule pisala, hmm to bola neskutocna fajnotka 😀 😀

mukky
autor
19. júl 2009

lumi tak to som rada ze ti chutilo,co si tam dala? 😵
tak super,ked nejde do prace 😀
Hmm,fajny obedik a mrkvovu polievku mam rada,ak je to ta do ktorej sa dava mrkva na kruzka,aj nastruhana a do toho smotana kysla..inac polievky velmi nemusim niektore,a manzel vobec nema rad 🙄 ,tak ja nevarievam vobec takmer

lumistri
19. júl 2009

si uhadla, som nastruhala a aj par koliesok mrkvy som dala.. dobra bola 🙂
tie parky boli super.. dala som parku na polovicku, na vrch sunku, vajco a nastruhany syr.. nechcelo sa mi robit srdiecka tak som len take kvazi kruzky urobila 😀
a to ze nejde do prace ho moc netesi.. sa moze stat ze im daju nahradu v sobotu.. a to sme uz chceli byt u babky na dovolenke.. tak som zvedava co bude.. 😒
a ty ako? uz ste sa s muzom udobrili? 😉

mukky
autor
19. júl 2009

lumi asi je to ta polievka..na masti a ide tam este cibula,nie?dakde mam recept,je to taka osviezujuca,s tou kyslou smotanou...aj som na nu zabudla..ale urobim si

hej udobrili,teda nepohadali sme sa len nervy som mala,a ma vytaca, 😀 😀 ,uz mi volal,sa pchal do ri.i 😀 😀

lumistri
19. júl 2009

nedavala som cibulu.. len som nastruhala + par koliesok mrkvy a jeden zemiak, sol, vegeru, povarila.. dala zaprazku a polievka na svete 😀
noo keby sa pachal aspon niekam inam, nie?! 😉 😀

ktovie ako sa ma apna.. kedy sa ma vlastne vratit?

mukky
autor
19. júl 2009

aha,tak to je ina asi polievka...

apna ti chyba a aj pancake...asi na 2 tyzdne isla,ci 3 😕

hej,hej, 😀 😀 😀 😀

idem rychlo uvarit malemu obedik,papal nedavno jogurt s bananom a jablkom lebo sme spali,tak obed bude mat neskor 😀 😀

ja som dnes zjedla 4 bobule hrozna a 2 jogurty 😝

tak aky obedik si nakoniec urobila?A ste ma nepozvala ani jedna,ste sa zlakli ze dojdem,co?? 😀 😀 😀

lumistri
19. júl 2009

joj, sak dojdi.. ked citam co ty jes, tak vela skody by si nam nenarobila.. sak to moj maly zje viac 😝
tak okrem tej polievky som masko s kecupom a cesnakom.. myslim ze som ti to tu uz niekde spominala.. si moj drahy rozkazal, tak ja ako dobra manzelka som posluchla a vyhovela mu 😅 a 😀
malemu som dala z polievky a potom este trochu ryze so stavou a bol taky unaveny ze zaspal na mne posediacky.. dufam ze bude spat aspon do tretej - pol stvrtej 🙂

sunny_face
19. júl 2009

Ahojte tu sa vari o stošesto.My sme mali zas ako vždy cuketku ale muselo byt aj masko pre tatu, takže bolo aj kuriatko. Len mala ma hneva vobec nechce jesť. Včera mi zjedla len hrozno a 2 kolieska šunky a dnes je to o tom istom. Robím už všetky jej oblubene dobroty a nezaberaju.
Včera tu bola inac ina smršť-však ste videli čo sa stalo na pohode, ešte, že nepatrim k tym čo maju tento fest radi-davam prednosť menším podujatiam

sunny_face
19. júl 2009

Mukky ešte raz ti posielam tu stranku - Prečo sa dieťa nevie hrať samo. Mne to išlo otvoriť, ale pre istotu ešte raz:
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/981/pre...