Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

pancake
26. júl 2009

su zlatucke. ja by som tie detske oblecenia vykupila vsetky. ☹

pancake
26. júl 2009

moj to mal ako hracku tak som ho musela chovat. lebo je v tvare korytnacky, zeleny a pancier hnedy.to je kryt. no a tam si schovaval kocky. 😀

mukky
autor
26. júl 2009

topanky ma 19 a sandalky 20 ale oba su mu este vacisie trosku a hlavne sandalky..no a nenosi ich pravezedoma...obcas,som citala ze radsej na boso nech su kwd uz chodia tak ja fakt neviem..musim este postudovat..on nespickuje,ale sestrina ano lebo mala chodak a aj ked som poslala link nech ho nekupuje tak aj tak kupili a mala sa stavia ako baletka a este nechodi

mukky
autor
26. júl 2009

ja som presne na rok mu ostrihala ofinu lebo mal je dlhu a nosil copik 😀
ale ostatne nebudem strihat,nechavam mu dlhe..

mukky
autor
26. júl 2009

moj ma hraci nocnik ale este nemal tu cest mu zahrat 😀 vcera som ho naucila ako robi vlacik ale miesto sss,s makcanom...robi taky smiesny vyraz a aj pusu tak spuli 😀

pancake
26. júl 2009

ja som mu dnes strihala ofinku ale len centimeter. viac som sa bala.teraz pri kupani. ale asi ho ostriham vo stvrtok.
a aky je to nocnicek co hra? taky som nevidela. 😕

pancake
26. júl 2009

mojmu su 19ky uz male a 20ky este velke. tak som z toho jelen. ale nevadi. a po dome ho nechavas boseho? nezda sa ti ze mu je zima? teda asi na sk je teplo, ale tu v uk zima ako v psinci. co mam robit? davat tie sandale alebo nie. 😨

pancake
26. júl 2009

moj sa naucil ako sa mas? len tak vselijak, krutit s rucickou, a ako robi havko a macicka. je zlaty. a uz sme mali aj prvy uraz buchol sa na brade a tiekla mu krv aj z pusy. 2 dni do zadu a dnes uz tam nemal nic. straaasne rychlo sa hoja rany. to som rada. ani moc neplakal.

mukky
autor
26. júl 2009

ja som mu strihala na sucho...som ja ale krava 😀 😀 😀 😀 ,co som sprosta ci cio ze ma nenapadlo mu na mokro ostrihat?? 😀 😀 a schody ma super 😀 😀

a dost som mu cvakla asi 5 cm ak nie viac...on je taky harac 😀

normal nocnik vsade ho predavaju,,,,ked sa vypisa zahra melodiu...a asi aj ked sa vykaka..ja som tam len skusila naliat vodu ci mala som skusit sa tam aj vykakat??? 😕 😀 😀 😀 😀

mukky
autor
26. júl 2009

pan ked je teplo ma bose alebo ponozky...ale casto este nechodi,skor stvornozkuje...vacsinou sa hra v prenosnej postielke

hej citala som o tom uraze aj co robi,zlaty je..a moj stale hovori kde je,ale skor take deje ci tak nejak 😀

pancake
26. júl 2009

mohla si tam hodit bobek. aspon taky maly 😀 😀 😀

aj ja som ho strihala na sucho. ale len centak tak to nieje vidiet. idem ti pohladat fotky krpca.inak sa mi zda ze vyzera ako tvoj. aj farba vlaskov aj postava. akurat moj ma kudrny. 😀 😀 😀

mukky
autor
26. júl 2009

aj moj ma kucierky,ale asi to nevidno na fotkach dobre...ja som kucerava,ak chcem,ak nechcem mam rovne,ci skor vlnite...

no mohla som skusit hodit bobek 😀

mukky
autor
26. júl 2009

pan ja neviem ako stiahnut film z netiua kde to mam hladat..toto nie je moja oblast..som rada ze viem aspon pisat a nieco porobit na pc 😀

mukky
autor
26. júl 2009

som samouk...takze vela toho neviem

pancake
26. júl 2009

ja som tiez kudrnacka ale zehlim si. aby boli rovne. no niekedy sa mi nechce a necham si kudrny a potom sa vsetci cuduju ze mam nove vlasy. a mne sa len nechcelo zehlit. 😀 😝

pancake
26. júl 2009

to si dobra aj tak. ja neviem dat ani fotky do pc. a ten film si stiahni tam v tej teme. mal by tam byt link na to. idem ti to kuknut.

pancake
26. júl 2009

kukni maleho.

mukky
autor
26. júl 2009

ja si nezehlim,nechcem si ich znicit...ale ak chcem kucerave na mokre dam gel a podobne veci a ak rovne tak ucesem ale aj tak su vlnite..ale volakedy som mala 2 krat hustejsie a krasne kucery,ach jaj ☹

pancake
26. júl 2009

ja ich nemam znicene. mam ich super. aj kadernicka hovorila. ale tiez nie su take huste ako kedysi. pouzivam dobru zehlicku.teflonovu. mam ten link. kukni a pohrab sa tam. aj sa zaregistruj. potom ti pojde stiahnut cokolvek.
http://www.pozeraj.eu/index.php?page=movie&name...

mukky
autor
26. júl 2009

pan mojmu sa tocia vlasy vzadu,a po bokoch asi preto to nevidno...a mne vselijak,ale najviac v zadu..na roznych fotkach mam inak vlasy 🙄

maly je zlatunky,krasavcek 😀 😀 😀

hej potom sa mrknem tam na ten link lepsie

a zajtra robis poobede ci volno mas?

pancake
26. júl 2009

mukky idem doumyvat ten riad lebo za 5 minut pride P.
tak zatial pa. a dobru noc.

mukky
autor
26. júl 2009

inac chyby mam neskutocne v textoch jak sa ponahlam 😀 😀 😝

mukky
autor
26. júl 2009

papapa..a neboj sa ho nevykrici Ta za neumyty riad,ci??

mukky
autor
28. júl 2009

Ahojte baby,verim ze sa mate fajn 😵

Ja prave dopekam nieco,co je viacero asi receptov dohromady 😀
Robim zapekany baklazan s tekvicou,zemiakmi,mletym maskom s mrkvou,a syrom.Ochutene je to aj cesnacikom ,olivovym olejom a vseliciim moznym 😀 ,vonia to super,idem to odkyt a dat navrch este syr..fasa,teraz ked sa mi pohla vaha smerom dole,take vypekam 😀 ,dam si len trosku,skor som to nestihla urobit,takze do 18 tej sa uz nestihnem naveceriat ☹

pancake
28. júl 2009

som tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mam volno

pancake
28. júl 2009

a nemam s kym pisat. tak som sa tesila, cely den som robila pomalicky aby som nemusela teraz vecer, ze posedim a nemam s kym. idem si cosi pohladat. ak tu budete, napiste mi ip.

pancake
28. júl 2009

nie mukky on mi nevykrici za nic. ved on je rad ze ma ma. 😀 😀 😀 😀

mukky
autor
28. júl 2009

ja som tu,ale dlho nebudem

pancake
28. júl 2009

no a preco? co mas nove?
ja som dnes postihala co som potrebovala pri malom, tak mam veget. aj som si vlasy umyla, aj desiatu na zajtra spravila, aj kuchynu dala do poriadku. 🙂