Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

sunny_face
9. aug 2009

Bože Pan a v pohode sa dohodnes, ked ideš k doktorovi? Ja by som mala z toho hrozu, keby mala horučky trebars 39 a že porad si sám.
A ked spominaš to bozkavanie-inač fuj, to si nedovoli nikto z blizkej rodiny-len ja a tatino a aj to len na líčka a čielko (predsa len ja mávam herpesy a tatino, ked sa neoholí, tak škrábe a tak dalej-nebudem to rozoberat).
Ale ja neznašam ked sa male deti šteklia, ale to bude tým , že my sme mali susedu, ktorá nás šteklievala a tak že to až bolelo. Ked som videla ako dviha prst a ide ma poštekliť tak som utekalaaaaaa.

pancake
9. aug 2009

sunny a to ho nebozkavaju rodinny prislusnici. kamoska s muzom mi ho olizuju ako lizatko. 😝 😝 😝

dufam ze maly nedostane teploty.to by som bola z toho na prasky.tu je to tak, ze hned ako mas zvysenu teplotu, mas sivnsku chripku. nosim si aj do roboty taky gel 99,9% zabbija bakterie. a natieram sa s tym viac krat denne.

sunny_face
9. aug 2009

Mukky ty si bola taka velka fanušička Miška? Som celkom prekvapená.
Kiahni sa bojim aj ja, lebo ako zadržim malu aby sa neškrábala-bože len nech nás to obíde. Ale ked pojde do školky, tak asi tažko.

mukky
autor
9. aug 2009

ja nesom velmi za polotovary,ale ta strudla tam ,v lidli tvarohova je fantastcka,jablkovu mam doma este a nanuky tie co ich je 6 kusov s mandlami su fajne,uplne ako magnum,este na nich je lepsia cokolada a su lacnejsie,m si tam kupuje salaty s jogurtom,ja obcas slahacku bez cholesterolu,cestoviny farfale

sunny_face
9. aug 2009

"Sranda" mne sa nezda, že by tu na Slovensku z toho robili až takú vedu. Viem, že ju tu pár nakazených, ale všetko to boli ludia, čo cestovali lietadlom (aspoň tak sa mi zdá).

mukky
autor
9. aug 2009

sunny v puberte ano,potom som nejak na neho po sledne roky zabudla ☹ ☹ ,teraz po smrti opat...sa mi sniva s nim casto,malemu tancujem ako on o on dostava zo mna zachvaty smiechu 🙄 🙄 😀

mukky
autor
9. aug 2009

a davate ryby krpcekom?ja som vsade citala o tom pangasiusovi aale som citala clanok o nom a m je rybar a mi to vysvetlil co je to za rybu tak eeee

sunny_face
9. aug 2009

Ja mam tiež vždy zážitok ked tatino začne vrtieť nožkami a robiť vlnky ako Miky 😀 ešte štastie, že ked ideme von tak ho to nenapadne, asi by som sa schovala keby tak zacal drtiť na parkete.

pancake
9. aug 2009

sunny ale tu v uk je ich uz veeelmi vela. naozaj. asi najviac zo vsetkych krajin.

ani ja som nevedela ze si na jacksna. ale podla mna su to bludy. len nechajme to tak, lebo co clovek to nazor. 😉

mukky
autor
9. aug 2009

sunny 😀 a tebe ci jemu sa pacil "majkl"?
ja si pustam pesnicky jeho na pc a malemu potom musim normal vytocit obrazovku,co tak chce vidiet a tancovat 😀

pancake
9. aug 2009

moj maly sa hadze o zem, ked mu nafukujem mikrotenovy sacok. 😀

mukky
autor
9. aug 2009

som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙄

pancake
9. aug 2009

mukky a tvoj maly vie tancovat? mojho ani telka nezaujima. iba gombiky. ani rozpravky, ani pesnicky, nic.

sunny_face
9. aug 2009

Dávam ale klasiku-file alebo minule som robila hoky. Pangasius mi nechuti-zda sa mi mazglavý a tiež som počula, že je to dosť eee ryba, že má v sebe vela škodlivín. Tak neviem ale inac ryby máme veľmi radi, ale ako vždy tatuldovi vysmažím a nám podusím, sem-tam upečiem

pancake
9. aug 2009

boze baby ja si pamatam ako moja mama mi zakazovala jest po 18.00hod.
ked som prisla o 18.00hod domov, tak uz som sa nesmela chladnicky ani dotknut. mohla som byt hladna ako pes. a mala som 50kilov. teraz ma 60 a hladna som ako pes stale. no na nieco to bolo dobre.
😝

mukky
autor
9. aug 2009

pan a ako sa hadze o zem?ze sa smeje? 😀

pancake
9. aug 2009

ja z ryb lubiim len tresku v majoneze. 😀 😀 😀

sunny_face
9. aug 2009

Mukky asi ta sklamem my ho nepočuvame, len tatuldovi sa na parketách dobre šmýka v papučiach, tak sem tam začne drtiť a to vždy bežím po kameru, ale led ju zbada koniec-neurobí mi radosť.
My sme začali s telkou až teraz-doteraz nemala záujem malá o nič až teraz zabralo to Neberte nám princeznu a aj to len tak na 20 minút-čo musím prešťukavať pesničky.

mukky
autor
9. aug 2009

pan maleho zaujima hudba,a potom si tancuje 😀 ,ma to asi po mne....ja ciganska krv a chodila som na spolocenske tance,ako mala,ludovky..

ak sme v obyvke tak sa snazim aby telku nepozeral ale 10 minut rano pozera rozpravku,ked prepinam a vidi ludi tak nereaguje a ak prepnem na rozpravkovy kanal tak sa na mna otoci a usmeje..ja neviem po kom je ten moj maly genius 😀

pancake
9. aug 2009

ano rehoce sa.on sa nevie smiat ako babatka. on vresti od radosti. nie tak ako v tych videach na you tube. normalne vresti ako zmyslov zbaveny a lezi na zemi na chrbte.
to on sa tak smeje.
a este ked ja sa s nim nechcem hrat a on ma chut sa smiat, tak sa vystvera na sedacku /gauc/ postavi sa na operadlo celom k stene a hodi do zadu na sedacku. a to sa tiez rehoce ako divy.

mukky
autor
9. aug 2009

pan tak to moj tiez...aj svagrine berieme do chorvatska,lubi..ja nie,nelubim salaty..asi ze som ako ucnica videla ako ich robia 😝 😀

sunny nesklamala si ma 😀

pancake
9. aug 2009

ja mam na dvdckach aj krtkove dobrodruzstva aj macko pu aj ine rozpravky a moj maly ich krasne ignoruje. telka je zapnuta u nas od rana do vecera ale zvuk stiseny a preto asi nejavi zaujem lebo to nieje nic vynimocne.

sunny_face
9. aug 2009

Tak ja som mala opačný problém do mňa mam stale niečo hádzala. Stále mala pocit, že som hladná a ja som len chodila a tlačila a tlačila a priberala a priberala. Potom asi v 13 som si to začala uvedomovať a začalo sa moje dietové obdobie-mám za sebou už všetky diety ake len môžu byť. Teraz mam 30 a začínam sa zmierovať so svojou postavou.

mukky
autor
9. aug 2009

pan natoc to nejak,to musi být sranda 😀 😀

hodim vam link o tom pangasuosovi,viem ze vela mamiciek ich dava detom..ved si nazor utvorte same...

sunn ty uz si davala rybku?

mukky
autor
9. aug 2009

juj az teraz som precitala ta sunny hore..

pancake
9. aug 2009

lenze ja som bola ako mlada strasne prieberciva v jedle. nic som nezjedla a po tridsiatke som sa otocila o 180 stupnov a zjem uplne vsetko okrem zabijacky.

sunny_face
9. aug 2009

Bože som stale pozadu-ja kecam o jedle a vy o deťoch.
Mne mala reaguje na hudbu-postahovala som si z youtube pesnicky (hviezdicku, darinku-mandarinku, bobi atd....) a to u nas frči. zo začiatku pozerala aj videa ale teraz len počuva hudbu a semtam hodi očkom, či je niečo nového.

pancake
9. aug 2009

drzala som dietu raz v zivote aj to tu na konikovi asi pred troma mesiacmi a vydrzala som 3 dni. potom som sa na to vykaslala. a schudla som za 3 dni 3 kila a potom som ich hned nabrala a plus 2. takze to bolo prvy a posledny raz.
ono staci ked vecer nejjes.
ved som kukla tvoju fotku ved si stihlejsia ako ja.sunny.... 😔

sunny_face
9. aug 2009

No a zas vy o jedle a ja o detoch 😵