Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

lumistri
13. aug 2009

sticker a ty sa ako volas? ak mozme.. 😝
a neverim ze by tu ostala aj cez noc.. ma tak stve, ked pride sa tu idem potrhat, by som jej aj posledne dala a ona si neda ani len kavu, ma to s..e 🙄 by sa mohla trochu premoct a aj nasilu vypit, ked ju uz tolko nukam 😀

sunny_face
13. aug 2009

Joj maly sa asi dobre popalil. To ja som mala nervy vcera-boli sme na preliezkach a velke decka sa tam zacali hadzat kamienkami, tak som zacala robit poriadky a zatial sa mi mala vystverala na schodiky na smykalku a padla mi odtial-joj ale som si buchala hlavu, že som nedavala pozor. Nastastie sa nic nestalo-ešteže už mame reflexy- stihla vystrieť ruky a stlmiť ten pád.

mukky
autor
13. aug 2009

pan vsetko naj..

sticker a ty si janka?

pan 😢 ,chudacik malinky...ja som dnes ucila savierka ako robi michael jackson?ze vyska bez makcena

sticker
13. aug 2009

lumistri asi sa bojí, že ju chceš otráviť 😀 😲

sticker
13. aug 2009

Hej, som Jana 🙂

sticker
13. aug 2009

Sunny to treba byť stále "v pohotovosti", hrôza! Naozaj stačí, že sa iba na chvíľu človek otočí a už je nešťastie na svete... Ja som najviac unavená práve z toho, že musím striehnuť na obe. A málokedy idú na rovnakú preliezku 😀

mukky
autor
13. aug 2009

lumi a co to je za uputavku,daco som postrehla na markize,ked je to pre mna ,takze to bude o chlapoch a sexe,ci????

mukky
autor
13. aug 2009

sticker na 10 dni..

sunny_face
13. aug 2009

Fiha tu sa spominaju chlapi a sex.Aj ma prešiel spanok 😀

sticker
13. aug 2009

Ach! Tak tichúčko závidím a neboj naozaj to zvládnete 🙂 Aj si odpočinieš 🙂
A malý pochopil ako treba správni robiť MJ?

lumistri
13. aug 2009

to by som sa nestahovala a poriesila by som to pred par rokmi 😀 😀 ale nieee.. ja nic take proti nej 😎

aj my sme mali uz prvy uraz.. akurat zacal chodit, najskor urobil 2 kroky, potom 4 a potom asi osem, nabral rychlost a padol na skrinku a rozbil si pusu.. ale neviem riadne kde, lebo to mal vo vnutri a nechcel mi ukazat, len plakal a plul krv.. som bola tazko zlaknuta, ani neviem ci som ukludnovala ja jeho alebo on mna 😅
to trvalo mozno 3 minutky potom sa ukludnil a ako keby nic sa hral dalej.. 😵
ale hrozne to bolo pre mna

mukky
autor
13. aug 2009

sunny 😀

smial sa,ako vzdy 😀 ,ale ked pustim jeho pesnicky je cely happy a vyslka ako sa tesi 😀 ,ale on ma rad hudbu a rytmus,ma to po mne,,ja so sebou stale narabam,ked ju pocujem,neviem len tak sediet,myka so mnou 😀

sticker
13. aug 2009

Lumi Julka padala vždy na pusku a ona má tie predné zúbky trochu ako zajko a vždy mala prekusnutú peru... Už som si zvykla na pohľad pľuvajúcej krvičky 😅 😝
No ja idem do postele, ráno bude zase budíček o šiestej 🙄 . Tak príjemnú debatu o chlapoch a sexe 😀

mukky
autor
13. aug 2009

lumi 😢

sticker
13. aug 2009

A malý sa ti smeje mukky však? Si to písala minule.... Môže byť zlatý ako sa tak detsky rehoce 😀 😵

lumistri
13. aug 2009

co je mj?

mukky to je nejaky kanal kde budu davat samu romantiku a ine sladkane.. takze by tam mohol byt tvoj oblubeny.. jak sa vola.. okundo? sekundo? ci ako? nooo ten blondak, takze chlap.. 😝 😀

mukky
autor
13. aug 2009

ideme zajtra v noci,asi o tretej rano..to akoze mam pred tym spat,jak sa prinutim?ale ja neviem ako to poriesit s malym....asi ho obleciem do toho v com bude cestovat ci ako..aby sa velm i nezobudil a len by sme ho preniesli do auta...rano sa stavime u svagriny v chorvatsku,a potom odtial pojdeme do ciela cesty

ja som taky strachopudko,myslite na mna...sa bojim tych blaznov na cestach

mukky
autor
13. aug 2009

kto je 😀
spevak ktoreho vy velmi nemusite..my so sticker naopak..v teme o nom sme sa spoznali

mukky
autor
13. aug 2009

lumi,si mi neodpovedala ci to je o sexe a chlapoch ta relacia..

ci o vareni??? 😀

lumistri
13. aug 2009

ahaaaaa 😀

mukky
autor
13. aug 2009

sticker tak dobruuuuuu 😔 😔

lumistri
13. aug 2009

to je cely kanal, jak mas markizu, jojku, stv... tak budem mat dalsi kanal "doma"
a som citala ze by tam mali ist len telenovely a romanticke filmy a tak.. 🙂

mukky
autor
13. aug 2009

jeeej,tak to je nieco pre mna 😵 😵 😵

lumistri
13. aug 2009

a uz mas vsetko pobalene? aj papu nachystanu, ci to este zajtra pochystas?

mukky
autor
13. aug 2009

😀 lumi ty si teda 😵

lumistri
13. aug 2009

jaaaaj facundo, som si nemohla spomenut 😀 😀

pancake
13. aug 2009

mukky tak si to uzi. 😵 😵 😵

mne uz maly padol vo vani a to hned dva krat za jedno kupanie. modrina pod okom a narazenu peru o zub. tiez krv z pusky. ale maly neplakal. on je zvyknuty, ze ked padne, tak si ho nikto nevsima. tak sa postavil, pokrivil pusinku a o minutu bolo vsetko ok. len tak ojkal.
za to dnes pekne reval na celu ulicu.

tak uz varim zemiaky na zajtra. mam ikea gulicky
a este musim nasit gumu malemu do teplakov, lebo sa mu roztrhla. 😝
a potom uz pojdem spat lebo rano sup sup do roboty.

mukky
autor
13. aug 2009

pan ides robit tie ikea gulicky?

lumistri
13. aug 2009

ani u nas sa nehiika ked maly padne.. ale toto bolo vazne.. 😒