Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

lumistri
14. aug 2009

ja tiez pamatam pedro, zlto-biele VB, tatranky, granko, bb puding.. a červene trenky a baby mali modre gatky, biele tricko a cvicky 😀
ktovie odkial nabrali tie fotky.. pochybujem ze si niekto vtedy odfotil papierik z pedra pre pamiatku, ci? 😕 😀

mukky
autor
14. aug 2009

ahojte..som tu ale pridem tak za 30 minut....

komunistky 😀

ake si sunn tie lasagne z lidla,fajneee?

dnes odchadzam,budete mi chybat

sunny_face
14. aug 2009

Mozno niekto našiel? Ja som napriklad zbierala obaly zo sladkosti ked som bola mala. A naše maminy kopu veci odkladajú-"však sa ešte zídu". Mama ked takto niečo vytiahne, tak len pretočím oči a poviem "to jej nemožem obliect, vysmiali by ma, ale tu po dvore ti to znosí" Tym sme spokojne obidve ja že to nemusim brať domov a ona, že sa to bude nosiť aj ked len po dvore.

sunny_face
14. aug 2009

Mukky su velmi dobre. Nezavisle od seba mi ich odporucili 2 zienky, že si to mam kupiť ako tichu rezervu, keby niečo.Aj pizzu a ine dobroty mi odtial odporučili, ale zatial som mala len tieto lassagne

lumistri
14. aug 2009

zeny, tak si predstavte ze svokra pride na obed 🙄

pancake
14. aug 2009

damy ahojte. tak som tu. je tu ktosi???

lumistri
14. aug 2009

mukky aj ty nam budes chyybaaaat 😢 😢

sunny no to musim vyskusat, ja lidl moc nemusim, ale skusim, bo mam rada lassagne.. 🙂

pancake
14. aug 2009

to nemam novu fotku. asi rok staru. inu som nemala. taku kde som len ja. 😖

som hladna. neviem co si mam otvorit. chipsy???????? 😕 😕 😕

sunny_face
14. aug 2009

Ajajaj prisla hlavna pokušitelka že pan minule si tu vyjedala tresku, teraz zase čipsy. Čo mi chudatka, väčne chudnuce, možeme len slintat.
Lumi lidl moc neoblubujem ani ja, ale niektoré veci mam vyhliadnute a idem len po nich-cottage, toastový chleba a lassagne.Porpitom ovocie zelenina.

sunny_face
14. aug 2009

joj Lumi tak rychlo spracuj Mukky na nejaky fajny receptik, aby svokra hmkala a pytala si od teba recpet. 😀

pancake
14. aug 2009

zatial som zjedla iba jablko a jogurt.

naposledy co som robila celkom fain recept tak bol ten ,,rafaello,,
je to hrncekovy, ale bol naozaj super. a velmi lahky. alebo hrncekovu babovku. s tym nepokazis nic. 😎 😎 😎

mukky
autor
14. aug 2009

ja papam teraz zapeceny chlebik....na chlebiku je maslo,sunka,ryby v oleji,kukurica a platkovy syr,do truby s tym na 10 minut a mnamka je hotova 😀

jem tak neskoro vynimocne,som balila a balila 😝 ,nic som dnes okrem bananu a jogurtu nezjedla,o tretek vyrazame,spat uz nejdem,nie?ci si mam ist lahnut?
este sa mi treba sprsit,prevetrat ziletku,umyt vlasy,dat tuzidlo,vyfenovat,namalovat sa 😝 ,urobit chlieb vo vajicku na cestu a este nieco pobalit

dat si lentilky a pozriet serialy,spat nestiham 😀

pancake
14. aug 2009

a nic som ine ,,lepsie,, nenasla tak som si otvorila ananasovy kompot. 😝 😝 😝

pancake
14. aug 2009

ja vzdy ked cestujem robim do cesty rozky s maslom,debrecinkou a udenym syrom. to mam taku tradiciu asi 7 rokov.
ale keby som mala viac casu, co mam malokedy, tak rezne medzi chlieb. to je pre mna vrchol blaha. 😵 😵 😵 😵

sunny_face
14. aug 2009

Mukky ešteže stihaš konika 😀 😀 Máš toho ešte dosť, ale to zvládaš však si šikulka

mukky
autor
14. aug 2009

taky rychly obed a fajny,co ja mam napriklad rada

uz som to tu asi pisala,ci nie?

urobit velke placky ako palacinky,na jednu polku dat kuraciu pecienku na cibulke,alebo kuraciu pecienku a kuracie prsia na pasiky,moze sa pridat aj kukurica..prelozit,navrch nastruhat syr,k tomu tatarska,mnam..je to syte,jeme to bez zemiakov

alebo lanch meat 😀 nakrajat,obalit do muky,cesticka..vyprazit,k tomu kasu a salat uhorkovy,mnam 😀

pancake
14. aug 2009

baby mali sme vcera v robote den kedy si mozete obliect cokolvek. a nasi sefovci nam spravili show. najdem link a ddam vam ho sem. je to aj trosku smiesne. som tam aj ja ale nenasli by ste ma. v tom dave medzi ludmi myslim.

sunny_face
14. aug 2009

ja na cestu vzdy nakrajam kopu jablcok a hrozno a všetko možne ovocie a samozrejme robim aj bagetu-maslo sunka syr. A cukriky musia byť.

pancake
14. aug 2009

ja mam zase slaby signal tak mi to nejde pustit. ☹

sunny_face
14. aug 2009

Tak to je sila. 😀 To vam urobili peknu srandu na zaver. To boli taky srandisti aj pred tym, alebo až teraz prekvapili?

mukky
autor
14. aug 2009

ja som jedla teraz,uz v aute nebudem..ale mam doma este 3 vajicka a iste nebudu dobre ked prideme,takze setrim,nevyhadzujem a urobim rozky vo vajicku,alebo chlieb

m spi,aj krpcek..som zvedava ci bude spat v aute dalej..

moja famili isla o 19 tej do chorvatska,dufam ze sa tam nestretneme 😀 😀 😀 🤐

srandujem,ale budu daleko od nas..

juj,este idem uvarit malemu cuketu a masko s ryzou,2 davky

mukky
autor
14. aug 2009

pan aspon ste mali srandu 😵

pancake
14. aug 2009

to mame 2 krat za rok a vola sa to: den bez uniformy. mozes si obliect co chces. no a oni si k tomu vymysleli aj tancek. 😠

pancake
14. aug 2009

a fotky sa posielaju do hlavneho centra tesco a najlepsie masky vyhravaju ceny. mobily,telky,ipody,flase.....

mukky
autor
14. aug 2009

sunn a to su chladene alebo mrazene lasagne?

v lidli si ale urcite kupte tvarohovu strudlu..lepsiu som skoro nejedla..a co ja tvaroh na sladko nemusim...

baby a viete co?minule som objavila lentilky tesco,maju gramaz 150,takx filajovy sacok...a chutia ako normalne lentilky...stoja 25 sk,a normalne ta ista gramaz stoja 50 sk 😝 ,CO MI TO UROBILI??? 🙄 ,teraz ich budem musiet kupovat 🙄 😀

sunny_face
14. aug 2009

Pekne im skakalo to bruško hlavne tomu jednemu 😀 😀

pancake
14. aug 2009

tu tvarohovu strudlu aj ja kupujem v lidli. je dobra. stoji 1 euro a len supnes do truby a mas hotovo.bez roboy. ale je malicka. ja zjem na posedenie polovicu a P. druhu polovicu 😔 😔 😔

mukky
autor
14. aug 2009

a aj tie nanuky..6 ks,na cokolade su mandle,su totozne s magnumom,ale lacnejsie...uz som pisala...aj toustak graham tam obcas kupim,salaty m s jpgurtom,mavali mandlovu pastetu tam v crievku fajnu,ale dlho som ju nevidela...urcite sladkosti tie drahsie su tam mnam,tie farfalle motyliky cestoviny,a plienky segra mi kupila akciu,50 ks 200 sk,mame ich persi raz