Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

pancake
14. aug 2009

ja ani cokoladu nedavam. a ine matky ano. neviem od kedy mozem zacat, ale asi ked bude uz jest normalnu stravu. teraz je to zbytocne pchat do neho take hovadiny.

mukky
autor
14. aug 2009

lumi neni za co..

ja sa so sladkostami vobec nebudem ponahlat,mozno ich ani nebude mat rad,co by bolo super 😵 ak skoro nespozna ich chut...
som pisala teraz svokre mail..vcera som jej poslala linky o strave a pekne vysvetlila ze preco som taka a nedavam to a to...nech si precita ak bude chciet..a milo ma prekvapila,mi odpisala ze je dobre ze mame taketo informacie...lebo aj na chate stale ze to a to nedam..a vyzeram potom asi cudne

lumistri
14. aug 2009

to by som mala aj ja svokre poslat take veci 😀
aj ja nechcem davat cokoladu, dufam ze sa mi to podari aspon do troch rokov 🙂

mukky
autor
14. aug 2009

som sa bala ze sa jej nejak dotknem,som jej napisala co citim...ze super vychovala svoje deti ale ze dnesna doba je plna alergii a taaaak a ze su nove poznatky atd

malemu som akurat dovarila,vychladne to a podavam do nadobiek a aj zamrazim,je toho vela..

idem si urobit kavej

pancake
14. aug 2009

no to sa ti lumistri nepodari ale aj tak ti budem drzat palce. 😉 myslim ze sa isto najde niekto kto tym nasim detom podstrci cokolady. a pisu niektore matky ze budu davat iba tu co obsahuju minimalne 70% kakaa. ale z toho mam strach, lebo by sa mi nevykakal. co sa teda mojemu este nikdy nestalo, ze by sa mu nedalo vykakat. aj ked caju pije velmi malo, tlacim do neho ovocie, mlieko, a zeleninu. to tvori 90% jeho stravy.

pancake
14. aug 2009

ja sa k tejto teme nebudem ani vyjadrovat. 😝 😝 😝 😝 😝 myslim tym ze co davaju nase mamy jest nasim detom. 😝 😝 😝

mukky
autor
14. aug 2009

ja som citala ze je dobre davat aj 5 krat denne ovocie,davam vacsinou len raz,ale teraz ked zacal mrncat ked jeme aj my,tak mu stale nakrajam ovocie ci dam bananik,minule papriku 😀

mukky
autor
14. aug 2009

moja mama ma prisne zakazy,boji sa ma,viem byt riadne zla 😀

mukky
autor
14. aug 2009

mne akurat raz prislo luto ze neje to co my,ked mal narodeniny a boli to jeho torty 😢 ,som mu nedala ani ochutnat 😔

pancake
14. aug 2009

lumi som kukla tvoj album a moj maly ma presne tu istu hrkalku macka ale nie modreho ale cerveneho, a ten isty dudel a tu istu mikinku z tesca ale v cerveno modrej. nie zelnej ako ty. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tie nase mamky nechapu, ze ked sa snazis ho dobre stravovat a ona potom do neho napcha pecene maso tak mu len uskodi. bude ho boliet zaludok a bude plackat. 😔 😔 😔

dnes som bola na navsteve a bola tam jedna baba a ta ma svojho syna 5 rocneho v polsku. ona je tu bez neho iba s muzom a jej dieta jej strazi mama. a tak rozpravala ze ako jej chyba ten syncek..... no a prisli sme k nim na navstevu a ona sa na neho usmievala a umievala... a maly pustil hned taky rev, ze sme museli po piatich minutach odist z navstevy. asi sa jej tak pacil maly, ze maly to citil a uriekla ho, alebo co. este som take nic nezazila. snazila som sa ho aj upokojit isli sme kukat von oknom a hned prestal. otocila som sa s nim spat do miestnosti, on kukol na nu a zase hystericky plac. a bolo po navsteve. ☹

lumistri
14. aug 2009

moja svokra si este nedovolila dat mu nieco.. asik sa ma boji 😀 😀
a moja mamca sa ma spyta ci moze, ale inac myslim ze ona ma dost triezvy usudok.. ale na tu cokoladu som ju upozornila, ze ee..
a ovocie mu davam tiez minimalne raz denne, najradsej ma bananik a hrusky..
s kakanim tiez nemame problemy, dokonca uz nejake tri tyzdne mi kaka zasadne do nocnika.. chvalabohu.. bo odkedy papa normalnu stravu, a nie len mliecko, tak je to bleeee, a smradu na celu izbu 😕 🙄 😀 😀

pancake
14. aug 2009

tak mukky to ti nemalo byt co luto. ved v tych tortach boli orechy, margariny,kakao...same zle veci. on ma isto vacsiu radost z bananika. neboj. 😉 😉 😉

pancake
14. aug 2009

lumi to si ako dokazala???? aj ja ho chcem naucit na nocnik. len za boha neviem ako. ja aj ked ho krmim, tak mu este nedavam pred neho tanier. lebo by bol hned na zemi. stale ho krmim ja. 😔

pancake
14. aug 2009

u nas to tiez rovoniava po celom dome. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lumistri
14. aug 2009

ja ho davam uz velmi dlho, asi odkedy zacal sediet.. som ho vzdy dala pred kupanim posediet, a potom som zvysovala "davky" 😀 a teraz vysedava po spani rano aj poobede a vecer pred kupanim, vacsinou sa vycika.. a ked chce kakat tak mi to tak naznaci, ze zamrnci ako ked tlaci a ja viem co chce 😀 tak s nim bezim a volam na neho pockaj, vydrz, hned.. a on pocka a nalozi vsetko do nocnika 😀 😀
a s tym krmnenim sme na tom tak isto, kebyze dam tanierik pred neho v momente tam ma ruku ☹ a lyzicu mu tiez nedavam.. maximalne mu dovolim podrzat v ruckach jogurt, ale ked s nim moc mixuje tak mu ho radsej zoberiem.. 😵

mukky
autor
14. aug 2009

pan ved ja viem,viem..ale chapes ako to myslim...

lumi tak to je super ked ti takto do nocnika..ja zacinam po dovolenke s nocnikom...on je mudry,viem ze to pochopi,ked mu poviem hopi,tak si sadka,ale na 10 sekund a beha prec 😀 ,zo zeme ..

pancake
14. aug 2009

moj si mysli ze ten nocnik je hracka a hadze si do neho kocky a auticka.potom zase vytiahne a zase nahadze.... stale dokola.... ale prevdu povediac ja som to este neskusala ho tam posadit, lebo on mi ani nevie sediet. vydrzi asi dve sekundy. on len stoji a beha. 😨

pancake
14. aug 2009

dve veci su na ktore sa netesim.::::
ucit ho curat a kakat
a ucit ho jest sameho.

on doteraz si nevie flasu chytit. nie nevie, ale lepsie povedane ja mu ju drzim a on ma rucky nad hlavou. tak si to mlieko vychutnava. ked potrebujem odskocit, tak si ju chyti sam, ale to si tak nevychutnava. tak mu ju drzim ja a pozeram sa ako mu to krasne ide. vyziam sa v tom ked sa mozem na neho pozerat.

mukky
autor
14. aug 2009

sticker a kde si??
musim ist nakuknut do temy MJ

pancake
14. aug 2009

co je mj>???????

lumistri
14. aug 2009

ja som malemu kupila taku flasu s dierou v strede a vie si ju pekne chytit, a vecer ked mu davam kasu, mu urobim redsiu a dam do flase sklenenej, tu si tiez vie drzat, a este si ju aj nozickami pridrza.. ale sedim pri nom a davam na neho pozor a on na mna vyvaluje tie svoje okaaale 🙂 😵 moja laska 😵
aj vase deti su ako z gumy? ja sa dakedy cudujem ako sa on dokaze poskrucat 😀
a tiez si myslite ze vase deticky su tie najrajsie na celom svete?

lumistri
14. aug 2009

a este jednu vec som ho ucila, vcera po kupani som ho ucila smrkat, lebo mal plny nos a mi to lezie na nervy mu to vytahovat, lebo sa hneva.. tak som ho ucila fukat.. sme boli ako dvaja jezkovia v kupelni 😀 😀 a asi sa mu to pacilo, lebo dnes zase fukal, aj ked nemusel a smial sa pri tom..

mukky
autor
14. aug 2009

pan 😀 ,ty asi spatne nas necitavas 😀 ,kto...michael jackson

baby pomaly idem,neskor este nakuknem,uz tu nebudete..idem este pobalit darceky nejak dokopy trom deturencom

lumistri
14. aug 2009

idem aj ja, uz ide moj drahy 😝
tak mukky stastnu cestu a uzi si dovolenku 😵
dobru noc 😔

pancake
14. aug 2009

mukky uz mi to doslo... nakukla som tam a kukla linky......

krrasnu dovolenku prajem. 😉

lumi ano aj ja si myslim ze neexistuje krajsie dieta na svete. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mukky
autor
14. aug 2009

dievcata dakujem,majte sa pekne 😵

sticker
15. aug 2009

Mukky tak som ťa nestihla ☹ Ale aspoň na diaľku šťastnú cestu a príjemnú dovolenku. Veď aj to pomáha, keď na teba niekto myslí 🙂
Pan tí šéfovci 😀 😀 😀 . Hneď z rána sa tu rehocem. 😀
Lumi prosím ťa, ako si ho naučila fúkať? Ja si nepamätám ako sme to staršiu naučili, ale vedela to. No mladšiu ani za nič. Stále ústami. Nepomáha ani keď vidí ako staršia fúka, nič 🙄

lumistri
15. aug 2009

som mu to ukazovala a len ma napodobnoval, ale este nevie fuknut tak silno aby to z neho vyslo vsetko, ale aspon to nema tak hlboko 😀

t_i_n_a
15. aug 2009

ahojte
nemate skusenosti ako pripravit pseno pre 9 mesacne dieta?

pancake
15. aug 2009

tina opisala som ti v prikrmoch. 🙂