Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
3. sep 2009
mukky
autor
3. sep 2009

nejak som posmutnela,ani neviem preco

https://www.youtube.com/watch?v=WKRqIYDSBO0

toto milujem,uz som to davala...

apna
3. sep 2009

som pridala fota malej 🙂
hej hormony urcite narobia svoje,ved ja ani terz neuzivam antikoncepciu,lebo sa obavam,ze aj z toho priberiem.

joj mukky nasi to je kapitola na dlho,zajtra napisem ip,sa mi nechce teraz este nad nimi zamyslat,lebo budem mat dost ☹ 😠

mne sa tam nepaci velmi,v tych videach co vcera si dala bol super,hlavne v tom aute ako tancoval 😉 nemyslim pekny,ale taky zlaty,dobry

apna
3. sep 2009

tu je pekny no,aky bol aj zlaty,ked bol maly 😉 mukky pridam foto z muzea,zachvilu kuk 😉

apna
4. sep 2009

uz 😉 nie je tam pekny,nema dobru poziciu,mohli ho inak urobit.
minule sme si pustili koncert z bukureste,videla si?

apna
4. sep 2009

inak,ten klobuk tam tak davali,zze kto chcel,ten strieborny a cierny

apna
4. sep 2009

mukky ta dze si se podzela?

mukky
autor
4. sep 2009

juj malinka je ale jaka krasna boze 😀 😀 😉 🙂 ,cela mama 🙂

kocica si tam pri MOJOM micaelovi,pekne foto 😔

zaujimavo si oblecena ,idem kuknut este tie boty ci co to tam mas

apna
4. sep 2009

ta ty si sukromnicka na neho hej?
ta ja tak som zvykla nosit daco dlhe a volne,zeby brucho nebolo vidno,alebo skor pre moj leppsi pocitpocuj a tie boty,tu sa take nosia,to su akoby vlnene,ale sranda je ja som ich kupila v primarku za osem eur a tam v znac.obuve presne to iste za 135e.to je sila co?

mukky
autor
4. sep 2009

nadhera

https://www.youtube.com/watch?v=ThObaKJPRlo

ten chalan ma velku buducnost

apna
4. sep 2009

aj ja tu zboznujem,a este mam rada dirty diana a klip beat it,sa mi paci ako tam tancuju a vlastne vsetky su pekne.luto mi ho je ☹

mukky
autor
4. sep 2009

no tie boty 😀 ,zvlastne ale paci sa mi cely ten tvoj look len ja by bez tej satky 😀 ,ale si tam pekna ,fakt..nechaj to foto si tam

a kde si ich kupila?v anglicku hej?

apna kolko mas rokov,som zabudla..

apna
4. sep 2009

mukky a ty kde chodis na tie linky?len tak surfujes po you tube??a potom davs do oblubenych?alebo?

mukky
autor
4. sep 2009

no mala je uzasna 😀

apna
4. sep 2009

ci to co za sitcom ide na markize?tak v noci?a cez den idu priatelia hura ,aj joey

mukky
autor
4. sep 2009

apna mojko zlate ja som sikovna jednoducho 😀

kuk aj sem 😎

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a presne ako si napisala

apna
4. sep 2009

v anglicku hej.
typni kolko mam 😉

mukky
autor
4. sep 2009

prave kukam ze co to ide,ale darma to neni... 😕

25,26,27,? 😀

mukky
autor
4. sep 2009

daj si tu fotku do pasu s michaelom,to je uzasne..

mukky
autor
4. sep 2009

apna lucim sa.,rano vstavam k malemu a este idem kuknut jednu cast moj oblubeny s.2 a pol chlapa

mukky
autor
4. sep 2009

a ja?? 😀 😀 😀 ale ty vies keci ja mam,nie? 😀

mukky
autor
4. sep 2009

keci to je kolko.. 😀 prekladam

apna
4. sep 2009

26 😀
dala som este jednu foto,a ten chlap tam je j.p.gaultier,ani som nevedela ale jak sme tam vosli a to bolo na zaciatku,vyzeral uplne jak zivy,normalne na mna kukal a az som zimomriavky mala a za svateho som nevedela ci je zivy,ci socha

apna
4. sep 2009

okolo 30 si vravela,nie?
ok,tak dobru,aj ja pojdem spat,sice sa mi nechce,ale mala sa nejak budi,poplakava,a p maka rannu,tak nech sa vyspi

mukky
autor
4. sep 2009

si pekna kocka apna 🙂 a mala je anjelik 🙂

mukky
autor
4. sep 2009

nejaka som unavena 😀 ,maly vstal nieco po 7.15 ani som mm nepocula ja k rano prisiel domov 😀 ale spi vedla v izbe,inac by som ho pocula keby prisiel do spalne.

mukky
autor
4. sep 2009

Maly uz spapal svoje kazdodenne ranajky,240 ml mliecka.
Co vy mavate na ranajky,tiez mliecko?my mavame mliecko rano a vecer pred spanim,skusim mu este dnes ponuknut didu,este mam mlieko ale nevidim to realne ☹ ,zase mi bude do nich trieskat a smiat sa ☹ 🙄 😀

ja idem zjest jogurt

a ako vam to ide s nocnikmi.ja som to odkladala,ale uz fakt som dnes zacala,posedkal tam s mojou pomocou som povedala savierko piski alebo kaki 😀 a on nic 😀 ved mi ani nerozumie co chcem 😀
napiste ako vy a noicnik,od kedy,kolko krat za den a ci...a ci tomu uz rozumeju a aj nieco urobia.
Odpovede povinne 😎

mukky
autor
4. sep 2009

sa hraje teraz a pozera na mna a veeelku radost mu robi stale dookola hovorit mamamamama 😀 a tak posledne hlasky smiesne povie vyznie to ako mammm,mm,mm a smeje sa tomu aj ja,po kom je taky vybity? 😀