Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

apna
6. sep 2009

to svokra uzzavara leco take s fazulou,sem tam frflr,ked sa mala budi a stava ku nej a ked robi rano.ale vacsinou kuka tv alebo hra hru.
a co tvoj?ten nefrfle co? 😉 keby mala spala dobre,ale satak budi zo spanku,terba ku nej behat a tak.a nejak si zvykla,ze sa prebudi kolo piatej siestej a fnuka,musim ju dat ku nam na postel,vypije mlieko a tak zaspi a ked ju prelozim do postielky tak sa budi.no a ja som taka dolamana furt z toho,bo na boku spim,chcem aby mala priestor ona,ked sa otaca a takl.

apna
6. sep 2009

a doma mi spala celu noc,nepila mlieko, a tu sa budi nad ranom,vcera po tej oslaveo jednej sla spat,vypila mlieko,som myslela,ze bude spat fajne do rana,ale sa budila a o piatej len fnukala a fnukala az kym nevypila m,liecko az tak zaspala

mukky
autor
6. sep 2009

apna tha a ty aku dietu drzis,jak sa vola?Naberem ci polefku? 😀

mukky
autor
6. sep 2009

moj chodi dost skoro spat stale a ked ja som na nete on si aspon moze pozerat v tv take akcne filmy co ja nemusim 😝 ,ale vcera sme pozerali spolu film aj minule..nejak take blbosti davaju poslednu dobu no a aj dnes sme kukali spolu a potom siel spat,ma rannu
ale vie ze plllno veci viem z netu od stravy az po ja neviem no...co do chorvatska kupit,ze to sedatko do vane existuje,autosedacku sme podla konika a odporuceni kupili no a spustu toho tak to chape ..i ked som uz asi zavisla obcas,pred tym som do noci citavala casopisy a kukala tv

apna
6. sep 2009

mukky ip

apna
6. sep 2009

hej net je ok.mna zas nebavi pozerat take veci ako ty pises,ja len cheknem mejly,kona a konec.
ja celkovo filmy nepozeram,ale mam rada komedie romanticke alebo take.tak to mozem a este relacie hej,ale filmy nie,thrilery akcne a take nemusim vobec,sa bojim take pozerat.a moj je maniak na filmy a ma rad SCIFI.chapes to?ja to nemozem pochopit za svateho.blazon

apna
6. sep 2009

aj ja mam rada casaky,doma emu,evu,som zistila ze ema je lepsia viac zaujimavejsieho citania a tu tiez si kupujem kazdy ntyzden hlavne pre veci,ze co v ktorom obchode maju,jak boli poobliekane celebrity 😀 a tak

apna
6. sep 2009

a este mam rada situacne komedie 😉

mukky
autor
6. sep 2009

ja mam rada stare ceske a slovenske filmy,30,40,50 te roky a thak dalej..moj stale trpel ked som to kukala 😀 ,milujem odviate vetrom z roku 1939,tv insenacie,serialy ako alzbetin dvor aa podobne..straaasne vela som ja citavala ked este len bola sitivi 1 a sitivi 2 😀 a potom boom,same programy a knihy sli bokom 🙄

medisonke mosty sa mi strasne paci ale v cestine tusim..Kolja,pelisky a podobne
sci fi neznasam a take tie podobne tomu snad na par vynimiek
komedie mam rada ale fakt dobre,neznasam tie sextisticke tipu prci prci prcicky a podobne
mam velmi rada s michaelom daglesom ci jak sa pise film HRA,inac ho velmi nemusim no a telenovely niektore 😀 😀 😀

mukky
autor
6. sep 2009

aj stare americke filmy sa mi pacia.a dallas serial a co este boze?

apna
6. sep 2009

aj ja zboznujem knihy,take z davnych cias,ked grofky a tak.teraz idem citat,som si poobjednavala od zagorky gricsku carodejku,sedem dielov ma.to je suprova kniha.
a lubim aj take teraz od tani kelovej take zo slov.zivota,aj tie sa mi pacili od evity urbanikovej,taka zmena trochu.
cachticka pani bola super kniha,ale kralovnin nahrdelnik a take z tych davnych dob.sakra neviem sa vykoktat,vies jake myslim,ne? 😀

apna
6. sep 2009

dallasaj ja zboznujem.a super bola este kniha krstny otec-mafianska, od maria puzza,film o nicom,ale kniha nenormalna,som ju snad precitala aj 5krat.nesrandujem.
a ked som bola pubertacka ta som zila na medzi nami dievcatami 😀 😀 😀a annu zo zeleneho domu som lubila,boze,vsetky osem casti a jake hrube boli som citala.a cez prazdniny som do kniznice kazdy druhy den chodila

mukky
autor
6. sep 2009

gricsku mam precitanu uz asi na zakladke a aj krasnu katarinu 😀

mukky
autor
6. sep 2009

juj annu zo zeleneho domu zboznujem knihy aj serial 😀 😀 aj pippi pancuchu knihu a juj ine..medzi nami mi nejak nic nehovori..

apna
6. sep 2009

gricsku som aj ja uz davno citala,ale uz nepamatam iba viem,ze je super,tak som si teraz objednala vsetky casti,lebo predtym,asi iba dva.
nevies medzi nami dievcatami?alison,sabrina,randy a katie?zeby to bolo tym,ze si starsia generation 😝 ?to take nove bolo vtedy,take ruzove obaly,tenke knihy

apna
6. sep 2009

ok,idem aj ja spat uz,p robi zas rano ,tak ja vstavam.navsteva sleduje janosika 😀 😀

mukky
autor
6. sep 2009

ja ti dam ze starsia generacia ty opica jedna 😠 😀 😀 ja som asi uz vtedy randila alebo co 😀 neviem fakt...ja vstavam asi 6.40 😝 a este sa asi do tretej zdrzim

sunny_face
7. sep 2009

Jej na Krasnej Katarine, Gričskej čarodejnici a aj Anne zo zeleneho domu som vyrastla. Pamatam si, že jedno leto som precitala zavreta doma-vsetci boli opaleni len ja biela ako stena, ale čo už ako 12.tka som sa vedela vžiť do knihy, teraz už nemam čas. Naposleday som čitala Harryho Pottera- nesmejte sa ja som na škriatkov, príšery a víly. 😀 Ale len knihy, filmy mi väčšinou zničia moje predstavy.

sunny_face
7. sep 2009

Co sa tyka setrenia,mam vyhodu, že neni doma tata. Nemusim varit vo velkom, len take prkotiny a semtam kuracie masko. Bravčovina je až cez vikend.A samozrejme vyhoda, že rodičia byvaju na rodinnom dome, takže aj o zeleninku a ovovcie mam postarane.A do obchodu si väčšinou zoberiem napr.10eur a už si musim davat bacha aby som kupila len to najnutnejšie a ratam a ratam, aby som sa nemula pri pokladni hanbit, že mi chyba 50 centíkov.No a dnes som nakupila 5kg papriky a 5kg rajčin a hijoooo robiť lečo na zimu.Už aby mala spala.
Apnus pridavam sa k Mukky aj ja si davam toastovy chleba do mraznicky a vzdy rano vytiahnem asi 4-5 kuskov a ranajky su vybavene.

apna
7. sep 2009

mornin ladies 🙂
my dnes mame slnecny den,nemozem tomu verit,zachvilu sa pojdem s malou len tu tak prejst,treba to vyuzit a este potom poobede pojdeme.sa tesim,dufam,ze sa to nezmeni 😠
dneska mam veget,navarene mam od vcera,nerobim nic,iba povysavat treba.
joj tak kukam na malu,som jej dala dajake misky,hrnce male a kupili sme jej take gilicky,asi 5o ich bolo,take farebne a to sme jej dali do postielky prenosnej,tu mame v obyvacke.ta nevie co ma robit normalne,tak sa tesi z nich.a teraz na zemi,dava ich do hrncov,presypuje a sa usmieva,moja kacka mala.
dajak nefajne mi spi poslednu dobu,dnes zas,len sa prehadzuje a prehadzuje a nijak raz zaspat,ked sa v noci prebudi.musim jej dat mlieko a aj tak,az ovela neskor zaspi.dnes bola hore asi hodku a pol,od 3;45.

mukky
autor
7. sep 2009

ahojte,mne je cely den nejak blbo a boli ma hlava,idem dat malemu papat a asi si s nim lahnut,nechcela som brat ibuprofen tak som si dala magne 2 ks tak snad to prejde nejak do vecera..uz skoro tyzden mam pocit ze nieco na mna lezie..klby ma pobolievaju a dnes mi je nejak aj na bleeee,viete co tym myslim.. 😝

na otazky tipu ci nie som tehotna odpovedam rovno nie 😀

dnes sme sami cely den sa nam to vlecie 😝 ,zajtra ideme ku dvom lekarom s malym mm si berie paragraf a potom ma este 3 dni volne super 🙂 ,nieco vymyslime,samej ma von nebavi chodit pomedzi bloky 😝

tak pa vecer

mukky
autor
7. sep 2009

. 😕

pancake
7. sep 2009

boze kym vas docitam tak mi aj ujdete. 😝

sunny_face
7. sep 2009

Ahojky
Mukky nepotesim ta ale asi je vo vyduchu nejaka brusna chripka, lebo aj moj drahy tento vikend kuvikal a viac bol na zachode ako pri mne. Tak som sa len modlila nech to nezasiahne aj nas.Neviem si predstavit akoby som fungovala pri malej.Takže miesto tutuli som cely vikend behala okolo tatulda-unavne.
Apna moja mala to mala tiež, že sa jej nechcelo spavat a o 4-5hod kuvikala,ale na odporucania skusenejsich som nezasvecovala ani som ju nebrala z postele, aby si na to ponocovanie nezvykla.Proste som len pri nej lezala a aj ju som sa snazila uspat-hrozne casy ešteže trvali asi len tyžden

pancake
7. sep 2009

tak som sa od nervov dozrala a ked som vas teraz ciatala tak si tam mukky tie mandlove nanuky splietala a aj ja ich mam. len neviem ci chcem, alebo nie.
no nervy mam ako hovado zase:

volali mojmu P. ze ma ist sa trenovat do novej prace.povedal ze dobre. tak si nahlasil dovolenku, a samozrejme ze aj ja lebo nema kto byt s malym. no a oni mu teraz o osmej vecer volali ze to na zajtra zrusili a davaju to az na stvrtok. no nej...o by vas? mna skoro ano. pretoze ked si vezmeme s p. dovolenku, tak stracame 3 000sk. v prepocte na nase. no a zajtra teda mame dovolenku a sedime doma na riti. 😠

pancake
7. sep 2009

sunny moj maly to mal ked mal 9 mesiacov, ze mi plakaval v noci z nicoho nic. ale ja som ho nosila na rukach v spalni a on bol prestastny. potom ho to sameho po case preslo. ja som to nedokazala si ho nezobrat na ruky ked bol taky uplakany. nevedela som ci place lebo sa mu nieco sniva, alebo ho nieco boli, ale asi to bolo preto lebo sa mu nechcelo spat. ☹

sunny_face
7. sep 2009

Ajajajaj pan nejako sa na teba lepi smola 😨

sunny_face
7. sep 2009

A tak dufajme ze uz to mame za sebou a v noci uz nebudu buntošiť. Teraz sa tešme na obdobie vzdoru čitala som na koniku všelijake situacie a odporucania a stoja mi vlasy dupkom.Moja mala kúše jak čert a čo ešte potom.

pancake
7. sep 2009

ake situacie? budu nejake???? 😕 😕 😕

sunny_face
7. sep 2009

Skusim najst tie linky ale hadzanice o zem, jedy, kusanie, odporovanie ževraj hroza 😲