Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

lumistri
8. sep 2009

no yo.. 😝

mukky
autor
8. sep 2009

som nemal predstavu jaka bude 😀
aj ja chcem crevnu chripku 😀 😝
musim este kuknut ten tvoj link o chudnuti..

mm ide rano s mojim otcom na huby vstava o 5.30 blaaazon 😝 😀

sunny_face
8. sep 2009

Tak tomuto sportu som neprišla na chut-stavat o 5-6hod a behat po lese a vytesovat sa z 1 hribika.Mozno vekom

mukky
autor
8. sep 2009

teraz papam jablcko fajne stavnate a este si dam..DUFAM ZE APNA DNES NEPRIDE lebo koli nej potom mam chut na sladkosti v noci 😠

mukky
autor
8. sep 2009

ani ja som tomu neprisla na chut 😝 par krat som len bola s mojim ale len na chate a nie tak skoro 😝 moja mama chodi vcelku rada aj teta a aj babka ked este vladala a aj dedko

lumistri
8. sep 2009

ja to zboznujem.. ked som bola mladsia tak sa mi nechcelo.. az potom ma to chytilo.. a najviac ma stvalo ze ma nechceli brat ked som bola tehotna.. a teraz sme zase daleko tak sa mi neda chodit.. ale minule som bola aspon na dve hodky a mm sa staral o maleho 😀

mukky
autor
8. sep 2009

na hubach a s kym si bola?mm urobi potom kapustnicu mame aj nasusene este dubaciky a lubim prazenicu ale az ked moj zje prvy 😀

sunny_face
8. sep 2009

Tak to si nebola na hubach, ale oddychnut si. 😅
Musim ist zalahnut ta hlava neda pokoja-hodim do seba ibika a nech uz je zajtra. Dobru

mukky
autor
8. sep 2009

paaaaaaaaa ☹

lumistri
8. sep 2009

bola som s mamkou mojou.. no je pravda ze si clovek v hore oddychne.. 😝
dobru sunny

apna
8. sep 2009

ta mukkyta ty tak o mne hej?no dobre 😀
lumi a to ty si vysila hej?ty vole,super.a vy dve naco uz myslite? 😀 😀 😀
a jak inak?

mukky
autor
8. sep 2009

apna 😀

apna
8. sep 2009

akurat vo volnej citam,ze chodidla po porode.ze maju vacsiu nohu .a ze ja som divna,som neverila,ze to mam tehu pripisat.ta som rada.riadne potrebujem o cislo vacsie topanky ko predtym

lumistri
8. sep 2009

caf apna
este som nevysila.. este na tom pracujem.. 😀

mne sa noha nezmenila.. chvalabohu.. nemam si co obliect, kebyze si nemam co obut tak si to asik hodim 😒

apna
8. sep 2009

hej na nervy,lebo kopa topanok a vsetko ma tlaci.inak ja furt mam komplexy zo svojej nohy,bo mam druhy prst dlhsi ako palec velky 😀 a jak som bola pubertak,ta som za svateho na nohy nedala slapky.teraz nato trochu kaslem,ale strasne sa mi pacia boty vpredu otvorene a nemozem,lebo ten prst mi visi z topanky 😀
a sok som mala jak som bola doma na pedikuru a tam citam ponuku a ze korektor na klobucikove prsty.a sa pytam,ze ake to su.a ona mi kuka na nohu a vravi,ze si mam kupovat topanky velkost podla toho prsta,lebo neskor to bude aj moj problem,ze to ked su 😝 😝 tak ohnute prsty

lumi sikovna si,svokrusa musi mat z teba radost 😉

mukky
autor
8. sep 2009

juj by som si dala take placky mnam mnam..a take velke plneke kuracim maskom a pecienkou,sytom k to mu hranolky a tatarska ,mnaaaaaaaaaaaaaam

http://www.videorecepty.sk/pag/videorecepty/zem...

lumistri
8. sep 2009

nooo, len dava to akosi divne najavo 😀 😀

apna
8. sep 2009

lumi 😀 😀 😀 😀
mukky a vraj ja ti chute robim.

apna
8. sep 2009

baby a zajtra co varite?dajte dajaky typ,ne?bo uz ma hlava boli z rozmyslania 😠

mukky
autor
8. sep 2009

lumi preco? 😀

ja neviem este co budem varit lebo neviem kedy ten moj pride domov a rada spolu s nim jem ak je to mozne ked je doma...takze on bude mat este segedin a ja asi si urobim zemiakove placky,alebo zemiaky s maslom,solou a mliekom,mnaam,davno som nemala..

apna
8. sep 2009

no prazene zemiaky mnam,len to maso mi dajak nevonia k tomu.a co ine by som mohla?mukky este nahod daco,ne?

lumistri
8. sep 2009

ja urobim rascovu polievku.. aj tak este nech mi nazenie trochu mlieka, aj ked uz len v noci a rano kojim.. a druhe neviem.. mam tam tvaroh, tak mozno z neho nieco, ale neviem co.. mam v chladnicke len jedno vajce, tak musim vymysliet nieco kde nejdu vajcia.. alebo vybehnut rano do obchodu (uz vidim ako sa mi chce) 😕

mukky
autor
8. sep 2009
lumistri
8. sep 2009

joooj preco.. dnes jedla ten obed ako by sa bala ze ju idem otravit, a zase ani kavej nechcela.. ale sak ked nechce ako chce.. sa jej nebudem prosit.. 😎 uz si nerobim vrasky.. testujem na sebe drasticku metodu zmeny osobnosti.. sak som sa prestala rozculovat a ani na maleho nekricim.. ved som spominala..