Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

sunny_face
9. sep 2009

Mnam take slinky mi tecu, že pomoc a to som si zatial pozrela len tie lokše. Tie milujem. Z roboty sme mavalimakciu raz do roka -Husacie hody, tam som sa ich vzdy prejedla, ale neomrzeli ma. 😅

mukky
autor
9. sep 2009

sunny tak tam vyslem asi dnes mojho,v kike to stoji okolo 150 sk.
sunny aj ja lubim lokse,mnaaam ale este som nerobila no neni to tazke,ty si uz robila?
Sunny kde si pred tym robila ako mozem vediet?Super praca ked ste mavali taketo akcie 😀

Drobcek ma 38,5 teplotu ☹ urcite zubky,takze nejdeme ku babke na borsc ,len asi po neho mm pojde,no nic to a som taka hladna tak idem si dat jogurt.Dnes som zatial zjedla 2 jogurty.teraz som ho ulozila tak hadam pospinka,doobedu spal vynimocne len hodku asi uz ho trapili zubky a mrncal ☹

mukky
autor
9. sep 2009

tak teda neviem ci zubky,v noci dva krat tak sucho zakaslal a teraz opat ☹ ,uz spinka....ci na poradni jak sme boli nieco nechytil,bolo tam dost deti? ☹

sunny_face
9. sep 2009

Ahojky Mukky chlapa nikam neposielaj, tato akcia je až od 14.9.od pondelka, jedine ak na neho mrknes, ze chces aj tu zmrzlinu, co mas tak rada. 😀 Robila som asistentku (po starom sekretarku) v malej stavebnej firme a raz za cas si šefovci povedali, že treba minut socialny fond a ukazat sa.Tak sme isli na hody.Skodaze to bolo len raz do roka.
Malemu idu asi zubky, ved uz minuly tyzden si spominala, že je umrnčany (dufam, že to nepletiem). Toto je aspon ta lepšia možnosť, horšie by bolo keby bol chory (pri tom ochladeni, by som sa ani necudovala).

mukky
autor
9. sep 2009

Ahojte,maly mal 39,4 prisla aj moja mama tak teraz su trosku spolu ale maly je culy,teplota skace hore dole.
sunny dik,este kuknem ten letak a zmrzlinu mi mm uz dnes doniesol do pohara talianku po 10 kopcekov,uz sa chladi v mrazaku na vecer 😀

lumistri
9. sep 2009

joooj mukky dufam ze vam to rychlo prejde..

sun diky v pondelok doobedu letim do lidla.. asik 😀

mukky
autor
9. sep 2009

dik,uz mu klesla,o 2 hodky ho pozriem opat.Chudacik moj maly take smutne ocka mal ale aj tak mal 39,4 a chcel chodit,hlupacik moj maly.Ideme az teraz vecerat,to neva no a nejaky film idem pozriet ci nejde...nech sa odreagujem

pancake
9. sep 2009

ahojte.som tu. 😀

pancake
9. sep 2009

http://www.sme.sk/c/5009444/rodicovsky-prispevo...

dnes nikto???????
v ramci nudy peciem kolac s cernicami zo zahrady a este si asi zobnem trosku. a vy? 😔 😕

mukky
autor
9. sep 2009

ahoj pan

lumistri
9. sep 2009

idem kuknut kosti a do hajan..
sa dnes lucim, aj tak vas niet 🙂
mnaaam cernice 😝
dobru noc 😔

mukky
autor
9. sep 2009

juj len aby ste nepodostavali cukrovku ked kazdy den pecies kolace 😕

maly spinka,ma teplotu ale nejdem ho budit asi ma len zvysenu a nesko mu dat sirup

pancake
9. sep 2009

nebudme mat cukrovku. ved som nepiekla ani nepamatam. to sa ti len zda. no hadam na posledy 2-3 tyzdne dozadu. nam ten plech vydrzi tyzden v chladnicke. 😉

a ty co?
citam ze drobec je chorucky. kde ochorel?
a sirup od teplotky sa dava az pri vyssich teplotach. nie pri 37-38.

pancake
9. sep 2009

neda sa mi otvorit you tube pijeme kolu
skus to , ze vraj je to super. ak ti to pojde hod mi link. 😉

mukky
autor
9. sep 2009

pan ja viem to s tym sirupom,mal dnes 39,4 tak som mu dala a ak nahodou v noci mu vyskoci opat tak mu dam.Ale my mame teplotu podla vsetkeho zo zubkov,takze telo nebojuje proti virusom no a nech sa mu ulavi hlavne od bolesti..teraz pocitam ze ma asi tak 37,5 a naposledy dostal sirup asi pred 6 hodinami pri uz horucke.
teraz som bola pri nom,poplackaval ☹

Sme ho aj osprchovali a dali taky zabal mensi taaak plakal,ja pamatam dobre na to,take chorlave dieta som bola,no a anginy neskutocne som mala az do tehotenstva.

mukky
autor
9. sep 2009

idem to mrknut

mukky
autor
9. sep 2009

pan je tam toho vela pijeme kolu aj colu tak neviem ktore...nemyslis tym superstar co spieval teraz ten cigan?

pancake
9. sep 2009

tak dufam ze su to len zubky. drobatko malinke..... 😢 😢 😢 😢

nevies co je lepsie?
ci ked su deti tak stare ako my mame chore, alebo ked nie su vobec?
niekto tvrdi ze ked nie je chore tak sa mu nevytvara imunita ci co..... rozumies tomu??? 😕 😕

pancake
9. sep 2009

no co nasla si? cakam..

mukky
autor
9. sep 2009

pan sa hovori ze clovek je chory 3O rokov aby bol potom 50 rokov zdravy 😝
a ano,je lepsie ked su deti chore skor,ja som bola prieduskarka a chodila po lieceniach a potom od puberty nic,len tie anginy,to mam chronicke,nesmiem pit bublinky

pan ja neviem ktore myslis,je tam toho vela..

mukky
autor
9. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=4xdnUip3RZg


no ta cola zo supertar mi nejde otvorit 😝

mukky
autor
9. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=VoZlmEcACCc

ale aspon jednu krasnu pesnicku si popocuvam

maly ma 38,5 ☹

pancake
9. sep 2009

cesko slovenska superstar a trva to 2 minuty 2 sekundy.
kukni to lebo mne to vyhadzuje ze sa to neda pustit.
je to tak na spodu

mukky
autor
9. sep 2009

ani mne to nejde tha nic no

mukky
autor
9. sep 2009

a toto som uz nepocula tisic rokov a viem ze sa mi to pacilo v puberte,je to pravdivy pribeh ich kamaratky

https://www.youtube.com/watch?v=vZJUgoL0YBg
pancake
9. sep 2009

skoda je to ze vraj pecka. no uvidime mozno zajtra to niekde nahrabem.

mukky
autor
9. sep 2009

a kto ti to vravela ohladom superstar myslia ci ako?

pancake
9. sep 2009

mam to na facebooku a vsetci to tam zeru. len mi to nejde otvorit. ano je to zo superstar.

mukky
autor
9. sep 2009

to som videla v tv a ty?

pancake
9. sep 2009

nie. my nemame slovensku telku. preto som si to chcela kuknut.