Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
28. aug 2009

baby opila som si muzicka,je jak med,co si mam pytat,aky darcek? 😀

mukky
autor
28. aug 2009
nadhera
28. aug 2009

xixixi, teraz ti isto slubi aj modre z neba.

nadhera
28. aug 2009

pekny bag 🙂

takze nebud skromna , len aby si to drahy pamatal. 😀

mukky
autor
28. aug 2009

zapamata 😀 😀

ale som skromna,tak mi postaci aj jedna....ale asi az ked pojdeme do miskolca

celu dovolenku sa neopil a dnes som mu nanutila rakiju 😀 😀

baby este ideme na dovolenku v septembri,ale len do Blavy 😀 asi na 4 dni...pojdeme aj do rakuska na nakupy a do ikea,sa vytesujem 😀 ,to je moja zabava na materskej,nakupne strediska,aj ked nic nekupim,mam rada ten zivot a maly tiez 😀

stale najprv drobcekovi nieco a potom az nam,mm je skromny,on nechce takmer nic....ja som skoro rok nic si nekupila ale teraz tak po troske stale nejaku malickost pre radost...hlavne bizu a "malovatka" 😀

mukky
autor
28. aug 2009

budem tu o 20 minut..ale tu uz asi nikto nebude... ☹

mukky
autor
28. aug 2009

no dnes uz tie recepty nedam...idem kukat serialy ked tu nikoho..

nadhera
28. aug 2009

som tiez bola odbehnuta 😉

mukky, odkial vlastne si? vychod slovenska? ked idete do miskolca.

a co sa tyka ikea - srdce by mi trhalo, ze nemozem nakupit,tak tam radsej nejdem. ale mame odtial stolik+stolicky mamut serie pre deticky. dokonca aj podsedaky - krabikov a este mi napadlo, ze podbradniky ale obliekacie - aj s rukavmi - suprova vec. ja som si vsetky veci vyhliadla na nete a potom mi kupila bud znama, alebo krsna...kedy ako.

nadhera
28. aug 2009

tak idem aj ja na tv.

mukky
autor
28. aug 2009
nadhera
28. aug 2009

najlepsie su komentare k tomu 😀

mukky
autor
28. aug 2009
https://www.youtube.com/watch?v=xWWtVO7dtTM


chcem tie casy detstva a komunizmu spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😀

mukky
autor
28. aug 2009

TA ja z vychodu,ta neeeeee 😀 ,ta ty michalovcanka? 😀 ja ke

nadhera
28. aug 2009

nie!!!! ja som kosicanka, len tu zijem. 😀

mukky
autor
28. aug 2009

pancake kde si?este varis? 😀 mna caka este povesat pradlo,alebo to necham na mm 😀

apna,lumi,sticker,sunny kde ste? ☹

mukky
autor
28. aug 2009

womenne kde si?

nadhera
28. aug 2009

prave rozmyslam, ci pancake hrachovku uz dorobila... 😀

mukky
autor
28. aug 2009

hej? si z ke?kolko mas rokov ak mozem vediet?

mukky
autor
28. aug 2009

jazero?

mukky
autor
28. aug 2009

a coze nespis?

mukky
autor
28. aug 2009

moj m odpadol 😀 siel si lahnut,chudacik 😔 ,rano vstava,nema pit 😀

nadhera
29. aug 2009

mukky, som zo zeleznikov a uz stara korytnacka - ale da sa este... 😀

co pekne ti mm slubil ako darcek? xixi , ja som bola mimo z dvoch poharikoch ooza v bulharsku ...par rokov dozadu,ale uz ani vidiet 😀 😀 😀 oozo

nadhera
29. aug 2009

ouzo /nie oozo/ uz ani na meno tomu neviem prist.

mukky
autor
29. aug 2009

ahojte,chlapi mi spia,malemu varim obed,kuracie masko,kalerab,mrkvu a zemiaky,asi mu potom z toho urobim pyre..neviem si este stale predstavit zeby mal jest to co my 😕 ,neda sa...

my mame na obed este kasu zo vcera a dnes dovyprazam druhu polku tekvice v cesticku..len musim mojho poslat po asi 5 krabic mlieka,lebo uz mam akurat tak do kavy,ktoru si idem prave dat.Este som dnes neranajkovala,tak teraz si daM 2 nizkotucne jogurtiky

nadhera aka stara korytnacka si? 😀 😀 😀 ja som nieco medzi starou korytnackou a starou korculou 🙄 😀

vsatala som asi pred hodkou,mm mi doniesol synacika o 10 hodke,zaspinkal,este hodku som s nim spala a potom som vstala...mojmu je ted asi riadne zle,nic doma nie je popratane...spi uz asi 2 hodky a to ide na nocnu poobede,dufam ze bude fit,ale isto bude,sa naje a bude dobre

nepytala som si nic,viem ze mi kupi vzdy co chcem 😀 ,ale ani neviem co chcem,teda viem,druhe babo 😵 😵 ,ale asi tak az za rok,jej ty mas dvoch chlapcov ja ze mix..zlate deticky,a tiez maly rozdiel medzi nimi,ake to je,ako si to zvladala,kolko mal maly ked sa narodil este mensi?sa mi nechce ratat 😀

mukky
autor
29. aug 2009

toto mi trha srdiecko,jak sa mi to lubi 😔 ,vzdy ked to pocuvam..

viem ze tu michaela mam rada jedina,teda takmer,a sticker jasnacka 😵

https://www.youtube.com/watch?v=WKRqIYDSBO0
akzuzs
29. aug 2009

Mňe malý tiež spinká, varím teda dorábam obed a pozerám koníka. Nareceptoch som ešte nebola a tak pridávam jeden veľmy chutný ale prpľavý recept ktorý mi môj malý veľmy ľúbi :

uvarím si karfiól v sl. vode. Keď je chladný popučím, dve vajcia, trocha krupice, strúhanku, soľ podľa chuti a asi jeden už vopred uvarený a popučený zemiak.
Na igelitový sáčok si dáme jednú veľku porciu karfiólovej hmoty a rozotrieme (cesto musí byť asi tak tuhé ako na faširky) dáme naň plátok sýra a plátok šunky a zvynieme. Opatrne obalím v stúhanke a opražím. Je to fantastické.

Moja rada:
keď sa Ti to nebude dariť vybrať také mäkké zo stúhanky, keď sa to bude obalovať, tak si ju daj na podlhovastú a placatú varešku.

nadhera
29. aug 2009

mukky - som neco medzi starou korytnackou a vyzobanou slnecnicou /ten vyraz sa mi paaaaci/ 😀

kedze som sama doma, dala som trochu chyzku dokopy a sla do kaufland - dieta mi ide do skolky,tak nieco treba kupit. a popritom este do domacnosti, proste loviek nikdy dost.

medzi chrustami je rozdiel 14mesiacov /jasne,uz ratas -9mesiacov/ vsak pohoda. vsetky kamosky , zname maju tu rodinu , ja nikoho, takze porad si sam. ale prisla som pred par dnami na to, ze hoci som s detickami stale ja, mam pocit, ze som si ich neuzila. neviem preco. ked som videla to male krasne chrumkave babo zo zapadslovenska,co ho odlozili ku kostolu - uz ho ma nejaka rodina v opatere - som plakala,zimomriavky po tele. jednak mi ho bolo luto a asi som zisitla, ze som si tych svojch svistov neuzila. ale co povedia maminy,ktore dali deti od polroka do jasli? straaaaaaaaaasne to zbehlo.

akzusz - recept je gut, zas az tak piplavy nie je, uz som robila aj ine horory 😝

nadhera
29. aug 2009

mukky - prezrad, si z jazera?

nadhera
29. aug 2009

pancake, idem urobit spenatpolievku - ak sa nepodari podla tvojho recept - pridem na veceru k vam 😀