Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

hasleerka
15. sep 2009

no mukky super recepty si tam hodila, to veru vyskúšam ... ja som na nedelu piekla kurča s takou šťavou, ale klasické opečené kurča mi viac chutí ... ale tie prsíčka čo si tam poslala vyzerajú dobre

joj si mi narobila chute s jogurtom, kukám odsúdené tak si idem dať

apna
15. sep 2009

ahojte baby,
ja som ani dnes nevarila,uz stvrty den,ale zajtra to uz zmenim.
hejmukky fajne receptiky si hodila,tie v horcicovej omacke vyskusam,neviem si predstavit,ako to bude chutit horcica a smotana.
baby ta vy vsetkyt lokse vypekate,hej?mnam
cez vikend ma p narodky,tak bude mensia oslava a ja rozmyslam co pripravim 😕
mukky a malemu je lepsie uz?a tebe?
sunny ja nemusim macky,mam taky furt pocit,ked kolo nejakej idem a na mna kuka,ze mi skoci do ksichtu 😝
hladna som,zjedla by som daco a ani neviem co.

mukky
autor
15. sep 2009

haslerka 😀 to ako som ta dotiahla ze na nasilu? 😕 😀

apna dakujem,maly uz nekasle od kedy si lahol spinkat sa tesiim,no mna boli hrdlo a soplim 😝 ale to nic len ma stve ze v piatok ideme do tej blavy a maly aby to naspat nechytil ..vcera som prvu noc spala bez neho v noci by som ich rusila ☹ ale jak zakaslal skoro vzdy som dobehla k nemu do spalni..no mama je mama 😀 aj dnes nebudem pri nich nech spi kludne.. ☹

moj si prave nabral palacinky 😝 a ja som si dala sprej do hrdla 😀
aj mne sa ten recept pozdava s tou omackou ja som ho dala koli vam a tej cibuli 😀

apna
15. sep 2009

tak uz bude len lepsie a ty to vydrzis,hlavne nech sa maly uzdravi.mukky predtym pisala,ze odsavas sopliky a aku odsavacku pouz ivas?a som si dala teraz priniiest elekt.,lebo obyc.nic neslo.

somsi dala chleby so sunkou a zelen.cibulkou a redkvickou.no este by to neco chcelo 😀 😀 taka som nenazrata.uz dostanem m,tak to preto. 😝 aspon mam vyhovorku

mukky
autor
15. sep 2009

apna 😀 zapi to nejakym sampanom alebo vinkom 😀
mam odsavacku na vysavac

apna
15. sep 2009

no mukky aj by sa hodilo lebo mi je nejak zima, zababusena v hrubom zupane sedim
a si spokojna s nou?neviem si dost dobre predstavit jak sa to uziva ,akoze v noci musis zapnut vysavac,hej,ked nu chces odsat.a maly neplace,ked mu odsavas ?

mukky
autor
15. sep 2009

ja sedim v tricku a ponozkach 😀 no aj gaturky mam 😀

no presne taak,zapnem vysavac a susedia si myslia ze jaka ja asi poriadkumilovna aj v noci 😀

a place nooo,co uz...ale nie vysavaca sa boji,ten sa mu paci aj zvuk ale ze do nosteka to davam odsavacku ale to par sekund len...

mukky
autor
15. sep 2009

apna tak ja idem....papapapapa uz kedy popiseme viac?

duska1122
16. sep 2009

ahojte a nejake dietne recepty nemate ja robim stale to iste a uz ma to nebavi ani jest nejake tipy?

lumistri
16. sep 2009

cafte..
mukky som nerobila kacicu, sme boli u svokry a ona na nedelu objednala hus, lokse a aj mast z restiky..
inac kacicu moc nemusim, robila ju moja mamka asi dva-krat, ale dako mi to nebralo, mi pripadala mastna a tvrde maso, tak mne robi kuracie stehienko ked maju ostatni kacku 😝
my mame obycajnu odsavacku za 31,50 Sk.. ale uz sme z nej stratili kusok, ale sme ju aj tak pouzili len 3krat.. maly vobec nemava soplik, a ked ma tak mu vyberiem papierovou vreckovkou alebo vatovou tycinkou, fuuuj 🙄

vcera bolo volno tak som sa klasicky venovala muzickovi, sme sa rano nejako pochytili.. a tiez kvoli bordelu.. mam z toho nervy, a mm do mna nahucal, ze co chcem ked mame male dieta 😖 potom sme boli von, som sa ukludnila a ked maly spinkal sme popratali.. a ked sa zobudil a zacal behat o pol hodku to vyzeralo tak isto 😀 😀

a robila som paradajkovu polievku.. zase.. ma uz porazi z tych paradajok.. vsade ich davam a furt ich mam vela ☹ a robila som pangasia (viem ze ste pisali ze skodlivy.. ale raz za sto rokov..) a zemiaciky k tomu..
a dnes idem urobit rascovu polievku a idem skusit to kura podla kronera co ste tu hodili pred casom.. tak to idem hladat..
vecer mozno kuknem, ak bude cas a sila 😀 😀

duska1122
16. sep 2009

coze ako ze pangasius je skodlivy? som myslela ze ryby su zdrave. teda ja ich nelubim vobec ale drahy moj ich ma rad a hlavne pangasiusa

duska1122
16. sep 2009

http://ekucharka.net/lokse-s-makem/ tak toto keby som mohla ked uz kovorite o loksoch. jaj tazke to mam ☹

nadhera
16. sep 2009

som sa nedostala k PC - vcera sme u svokry robili kecup - sa mi o nom aj snivalo 😖 a vecer sme dosli dost neskoro,deti sa vysantili aspon skoro pospinkali. idem robit francuzske zemiacky,aj deti si daju. vecer isto pridem.pocitam,pokeckam. 😀

mukky
autor
16. sep 2009

ahojte..lumi len sa venuj kludne manzelovi raz za cas 😀 😉 no vidis aku dobru svokricku mas,takto vas pohostila 😀 ,a macku uz mas,ci? 😎

mna uz aj zuby a ucho zacalo boliet tak len kratko som tu a idem zalahnut...

moj maly sa tak zmenil,uz ste aj vy takym niecim presli?doteraz da sa povedat kludne dieta,sice hyperaktivne ale poplakal ak nieco sa mu nezdalo a podobne ale teraz vrieska doslova a krici juj a ten silny hlas ..aj teraz pri zaspavani kludne lezal a potom cumlik mi odbijal z ruky,aj ked som ho sla pohladit tak ruku prec mi daval a kricala krical az som ho nechala tak asi 10 minut,co ine mam robit?aj som tam sedela aj lezala a nic..tak bojoval asi 30 minut a teraz zaspal som mu zapla zvlhcovac sa zahladel na paru a ukludnil sa.. 😒 aj v noci taky krik asi 20 minut a mliecko som mu urobila co on v noci nezvykne jest tak trosku no ho to ukludnilo...ale ani na rukach a ni pri nom ,nijak..uff hadam to prejde..neviem ci to tou chorobou ci zubkami ci celkovo..? ☹
duska no moj manzel chodi na ryby a toho pangasiusa po precitani tohoto clanku mi povedal ze eeee,ze to je ako tolstolobik podobne...i ked isto ten "pangan"chuti dobre co citam

http://cejka.blog.sme.sk/c/160752/Nejedzte-Pang...

ja nevarim,mame od babky "holubkov a aj ja mam hamburger vcera som si nedala co mi mm kupil len langos 😝 😀 a aj palacinky mame este od babky a ja ani nemam chut jest,teraz si idem dat nasili ranajky 2 jogurty lebo musim zobrat ibuprofen na to ucho a zuby lebo sa zblaznim.. ☹ paaa

nadhera
16. sep 2009

mukky,citam ze zuby a ucho ta bolia ☹ ja som v bolestiach /ani tablety doma nemame,lebo ja neviem co je to bolest/ pretrpela 3dni potom som sla k lekarovi - zubarovi , dal ma na rontgen a aaaa neboli to zuby ale dutiny. takze ATB na tyzden a uz pohoda. MOja bolest bola taka, ze ked som zohla hlavu,tak som myslelea,ze mi ju roztrhne, usi ma boleli, pol tvare....desahroza. radsej by som sla rodit ako toto prezivat znova.

sunny_face
16. sep 2009

Ahojky nespominajte uši, kazdy rok si to odtrpim.Ked ma zacnu boliet, tak mi trha od bolesti okom a sem tam aj hlavou a kto ma vidi a nevie,čo mi je, tak si mysli, že mam tiky.Väčšinou to prehodim na srandu, že mi začina hrabať z roboty,domaceho života, alebo nejaky dovod sa najde.Ale fakt si to odtrpim. 😢
Tie lokše som mala v umysle jesť klasicky s lekvarom a makom, ale mama vytiahla pomlete mäso,orestovala ho a potom ho podusila+trochu leča,kečupu a samozrejme dochucovadla (sol, korenie) a zaexperimentovali sme a bolo to dobre.

sunny_face
16. sep 2009

duska1122 nasla som stranku s nejakymi dietnymi receptmi pokukaj aj aj to idem preluskat

http://www.chudnutie-ako.sk/recepty/

duska1122
16. sep 2009

jej diky zaujimave recepty napr tie cukinove lodicky s tuniakom na palube, a najlepsie je ze tam su rozpisane vsetky hodnoty kalorie atd dam si medzi oblubene a pojdem studovat diky moc

sunny_face
16. sep 2009

neni zač tiež ratam a preratavam KJ 😉

mukky
autor
16. sep 2009

ahojte baby,sa chcem nieco opytat lebo nemozem vediet vsetko 😀

keby som si chcela dat nahodou nieco do albumu napr.nejake hracky co sa mi pacia ..tak ako na to?to si musim najst nejaku stranku a dat si to do mojho pc do dokumentov alebo skopirovat nejake fota a dat do takto alebo ako?neviem ci chapete co myslim.. 🙄

mukky
autor
16. sep 2009

sunny juj tak to ti nezavidim chudatko ☹ mna uz to preslo chvala bohu..takze mamka robila lokse? 😀 juj jak dobre ze mame tie maminy,nie? 😀 ja sa furt este citim jak mala 😀 vidite tie smajliska?uz mi je lepsie 😀 a to som si ani nehrkla.. 😀

sunny super 😠 to az teraz si hodila taky link? 😠

mukky
autor
16. sep 2009

chlapi su von,uz len cakam kedy dojdu lebo maju doniest kyslu smotanu a som taaaka hladna..chcem si dat plnenu kapustu,som este len zjedla 2 jogurty a banan 😝

nadhera
16. sep 2009

nepisem,co vsetko stiham,ked mam chlapov vonku-oni by sa pytali,ci mam pomocnicu - ale uz su doma,mliecko,kolacik jablckovy domaci a uz snad idu spinkat,aby sa mamka mohla pustit do dalsej prace. 😀
a hlavne rozmyslam,co zajtra uvarit. neviem nazov toho ceskeho filmu,kde donutil ako vojak z povolania robil jedalnicek - ale teraz chapem,ze je to dobra vec. 😀 😀 😀

hasleerka
16. sep 2009

mukky čoby si ma na silu dotiahla, to ja som len taká držka ... ja mám taký jednoduchý slovník 😀 😀 😀

takže je to pravda o tých panganiusoch, ja som to kdesi čítala, že sú fuj, ale moc som tomu nechcela veriť ... a ja ich tak ľúbim, ☹

nadhera
16. sep 2009

co pisete o tych panganiusoch? ved ja len to kupujem. nema to kosti,sviste to lubia. kde najdem te strasidelny clanok ? 😲

nadhera
16. sep 2009

jedzte ryby,lebo su zdrave. obsahuju fosfor, ktory je jedovaty. 😠

nadhera
16. sep 2009

robim pivovy chlieb a tie rybyska mi nejdu z hlavy. vsak v mrazaku mam este zo kilo. 😠 koho mam otravit? 😠

sunny_face
16. sep 2009

Cavky
Nadhera ten članok je prilepeny aj v tejto teme-Mukky sa posnazila, len treba najst stranku pokukam a hodim ti ju.Kludne tie ryvky jedzte ked vam chutia, vsak ich nemate kazdy den.

nadhera
16. sep 2009

sunny, no nic moc 😢 a ryby lubkam

nadhera
16. sep 2009

len na vianoce vyprazane,inac mam take mnam recepty, uz len ci su fakt mnam . 😒 kocky,uz nic nevytahujte,alebo vam napisem, ako sa robi bryndza. 😖 aj napriek tomu ju jem,ale neviem,ci by ju jedli ini....