Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
26. sep 2009

ahoj pan,nie ,este nemame narodky 😀 boli sme na mensej dovolenke v Ba u mojej rodiny a aj manzelovej,ja tam maminu sesru a mm maminho brata,plus sestrernice a bratrancov...a darceky sme si aj nakupili v rakusku a ikei,tu my nemame ☹ a aj sme podostavali tak to preto 😀 od nas je to 460 km.

pancake
26. sep 2009

som tu na chvilku. 🙂

pancake
26. sep 2009

dala som si nanuk z lidlu ten mandlovy a teda idem spat ked tu nie ste. ☹ ☹ ☹

mukky
autor
26. sep 2009

juj pan som sa pozabudla a uz som ta nestihla ☹
idem pozerat sex v meste ked este chodi a divokeho anjela,som tam vobec nepozerala telku tak mi vsetko uslo,ani jedne spravy som nevidela...potom nakuknem,mozno este apna dojde 😕

mukky
autor
26. sep 2009

taka som hladnaaaaaaaaaaaaaa,toto by som si dala,mnaaam
http://lesk.cas.sk/clanok/80539/video-plneny-ku...
http://lesk.cas.sk/clanok/79853/video-bryndzove...
http://lesk.cas.sk/clanok/79855/video-canneloni...

idem sa napit vody jaka som hladna 🙄snad ma to zasyti 😀 a kuracie prsia naporcovat a pomrazit,celkom som na to zabudla ze to mam vecer urobit...sa mi nechceeeee 😝

mukky
autor
26. sep 2009

nadhera ahoj,zatial nekrochkam 😀
to je super ze ste zdravi,drzte sa..si mi dnes narobila chute s tymi haluskami 😉 a co mate najradsej,ake jedla?co varievas?Hod do eteru aspon 5 najoblubenejsich jedal 😎

ja zajtra nevarim,boli sme u mojej babky a nabalila nam holubkov,tak si zajtra dam,mnam
budem varit len malemu ruzickovy kel na nejaky sposob

sme boli este vecer na nakupch 🤐 😝 😀 ale uz od zajtra setrim opat...v dm som mala 10 percent zlavu a len do septembra tak som ju vyuzila 🤐 😀 a sa tesim lebo som si kupila aj nivea lesk na vlasy a teraz som to skusila si nastirekat a ozaj su krasne leskleee
no a mm si chcel kupit na zimu vestu ,ma plno mikin a ze bude takto to nosit a nikde nekupil na dovolenke no a nahodou natrafil na novo otvorenu predajnu kym na mna cakal lebo ja v drogerii pri malovatkach som dlho 😀 na predajnu alpine pro tak si kupil vestu a ja som mu este nanutila 2 tricka lebo maju zlavu na vsetko 5 dni-30 percent a sme v minuse 😀 😀 😝

mukky
autor
26. sep 2009

idem pit kavicku ked tu nikoho nieto ☹

sunny_face
27. sep 2009

Ahoj dievčata
už sa zacinam vracat medzi živých, takže večer dobehnem pokukat co a jako ale moc ste tomu pisaniu nedali.

Pancake teraz som zmätená-vracias sa na Slovensko a zostavas?Alebo idete len na dovolenku na Slovensko a v Anglicku zostavas s malym doma a opatrovatelka ide prec?Ta si to tam potom moc dlho neužila.
Mukky vecer ta tju cakam a bola by som rada keby ste tu prisli aj ostatne babenky,lebo som uz dlho nekecala. Cavky

apna
27. sep 2009

caute 🙂
konecne ste sa vsetky ozvali.....aj ja si vecer s vami davam rande 😀 😀 😀
teraz som prisla z prace,pijem kavej ,jema chleba a rozmyslam ci varit,ci ist ku mame na obed...mala spi...ale nechce sa mi...
tak ja uz mam pred sebou vikend 😀 😀 fajne tak dva dni porobit,rychlo zbehne,aspon pokecam s niekym a celkom dobre baby tam su,tak sa aj zasmejeme...
mukky napis vsetko co ste nakupili,ne?nebud sukromnicka 😀
sunny tak fajn,ze si uz zdrava,mala nic moc,asi zajtra pojdeme k doki,aby ju popocuvali....
lumi aj ty si snad uz ok..
pan,tak v marci nadobro balite kufre?a dovtedy budes doma s malym?ja ta inak obdivujem,ze to tak s m zvladate na striedacku.a ako m,ma pracu a ty kde mas novy job?niekedy ked maly zaspinka,aj m nech ti da volno 😀 na desat min.a napis co a ako,ok?

tak vecer 😀 😉

sunny_face
27. sep 2009

Nazdar kočky predbezne zistujem situaciu ci ste tu-Apna nesklamala 😉
Uspim malu a dobehnem,dufam, ze mi nebude robit naschval a zaspi sup sup.

mukky
autor
27. sep 2009

ahojte,ja dokvitnem okolo 21 hodky,idem maleho prezliect a dat mu papat a ulozit ho,a to sme nedavno vstali,ale isto zaspi..teraz pred sebou laci nocnik,radsej keby si na neho sadol 😀 od vcera ho uz davam na nocnik cez den ale nechce tam velmi sediet a este neurobil nic.. ☹ baby este raz mi prosim napiste ako ste ich vy ucili a co im hovorite pri tom,ci daco tam urobia a ci chceli a chcu tam sediet..dakujem....sunny davala linky ale neviem ci som si ich ulozila alebo nie..a aj temy su tu o tom tak postudujem dnes,zatial paa

lumistri
27. sep 2009

cafte..
ja som tu len na chvilu.. ja zrejme o 21 odkvitnem 😀 😀
babeny ja som mimo.. som par dni ani pc nezapla, co sa mi nic nechcelo, bolelo ma hrdlo, hlava, vlastne cely clovek.. cele dni sa nahanam za malym a som straaasne unavena, nenormalne by som si priala aspon na par hodin si oddychnut, aby mi ho niekto zobral na vylet a ja by som si urobila totalne leharo..
dnes som chlapcov strihala, tak su fesaci 😎
tak ja idem do sprchy a zrejme pojdem do perin.. hmm.. mnam 😝 😀
pekny vecer a paaaa

mukky
autor
27. sep 2009

lumi vyliec sa rychlo...no a manzel ti cez vikend robi ci nie?ved aspon na 3 hodky nech ti ho zoberie von aby si si pospala ci zrelaxovala..alebo nemozu ist na navstevu niekde k rodicom alebo inde k rodine?

sunny_face
27. sep 2009

Cavec babenky
Mala spi, tata spi a to slubil otvorit vinko a urobit si romantiku.Vsak chvilu s vami popisem a pojdem ho zobudit-nech sa mi pekne krasne venuje, ked tu už nebude cely tyzden.
Mukky s tym nocnikom je to o bohovej trpezlivosti.Vzdy ked som prebalovala malu tak som ju posadila nachvilku a zobrala knihu a citali sme a spievali sme snazila som sa ju tam podrzat aj ked len chvilku a vzdy som povedala, že robime ciiišššš.Ta chvilka sa postupne predlzovala a ak sa nahodou podarilo, tak sme tlieskali a jejkali a hladkali po hlavicke.A ako som už pisala využila som leto-bolo teplo, tak sa zobrali 2 kratasky a striehla som, ked som videla, že sa chyta za pukanku už sedela na nočníku, ale približne raz za hodinku som ju dala len tak pre istotu.Ak jej ušlo tak sme fujkali a chvilu som jej to nechala, nech zisti, že je to neprijemne byt pocikana.A teraz uz v pohode krici ciiiišššš a bezime na nocnik.Trpezlivost.

mukky
autor
27. sep 2009

sunny tak si to uzite 😀 ja som mojho poslala nech po robote ide s kamaratom na pivo si sadnut,za tie utrapy co so mnou chodil tolko po nakupoch 😀 😀 este nie je doma a maly akoby citil ze dnes este nebol s ockom,lebo sa nestava ze mrnci a nechce spinkat a uz asi hodku nevie zaspat..lezali sme teraz spolu na posteli a aj tak nespinkal,prelozila som ho do postielky a zatial je tichucko...
idem ja pokukat posty pre teba na cechoch a slovakoch..apna asi pride neskor ak vobec..

sunny tak dik za podrobny vyklad 😀 mala je teda sikovnica 🙂 🙂

sunny_face
27. sep 2009

Tak si dala tatinovi volno, to sa ti asi vrati dost neskoro,aspon moj to tak robi.Vzdy povie len na chvilku asi okolo 8 odide a vrati sa mi o 1hodine v noci mierne pripitučky a povie mi vsetky klepy z okolia.Casto sa velmi dobre pobavim, lebo chlapi su väcsie drbny ako zenske.

mukky
autor
27. sep 2009

mam taku chut zajtra si dat zemiaky zapekane s mletym masom a omackou,kupujem tie maggi napady na to a je to super,ale chcem setrit a varit iba z toho co mame a mam len 4 zemiaky asi 🙄 a s cestovinou som to este nerobila,ale tu sme mali pred vcerom s kuracim maskom a omackou...no tak nic,asi budu bryndzove halusky...ak mam slaninu,bryndzu mam isto...a budem musiet dat aj trochu praskovych halusiek plus zemiaky,ale ja mam najradsej len zo zemiakov...ale a masko nejake by bodlo.. 😀 vidno ze som hladna,na veceru som mala len jablko 😝 ,na ranajky po sto rokoch "kakavko" a vianocku s maslom,na obed trosku plnenej kapusty no a trosku cokoladovych praliniek a aj inych sladkosti co som kupila v rakuskej bille od kinder a u nas to nepredavaju ☹ a mozno uz aj hej,duplo

mukky
autor
27. sep 2009

sunny to mas pravdu,kecaju a ohovaraju viac ako my 😀 😀 no zajtra ide do nocnej poobee tak si nemoze dovolit velmi sa opit,i ked skor bude viac unaveny..po 12 stke mne by sa uz nechcelo ist nikde...ale s tym kamosom sa striedaju na smenach a malokedy sa mozu stretnut,dnes robili spolu nahodou
vravel ze tak na 2 hodky pojde ale za 2 hodky sa neda vsetko prebrat,to viem podla seba 😀

mukky
autor
27. sep 2009

co si varila cez vikend dobreho?viem ze cez tyzdden velmi nevaris..

sunny_face
27. sep 2009

Dnes sme mali sme rezniky so zemiakmi a vcera si tatino objednal bryndzove halusky.Tak sme mali trosku nedietny vikend, ale vsak cez tyzden to napravim.No ale ty ked sa rozpises o tych vsetkych moznych dobrotach, tak mam uslintane myslienky.
Duplo som tu videla, ale neviem kde, lebo medzi sladkosti som si zakazala chodit.Sleduješ niekedy na prime tu relaciu o chudnuti Jste to o jite ja si ju sem tam pozriem a taka som z toho navnadena hudnut zdravo, že pomoc.

sunny_face
27. sep 2009

a to "c" mi fakt nefunguje tak si ho tam podoplnaj

apna
27. sep 2009

halo,je tu niekto?
tak sme boli u mamy,mala kasu a brav.tak na prirodno,fajne bolo,len trochu som si dala.maju macku,tak mala sa vytesovala a mama nestihala s nou behat 😀sme ju ulozili,ale to je des,normalne som sa znervoznila,lebo viac jak pol hodky som tam s nou lezala a pritom ,viem,ze chce spat,aj oci zavrete a po par sek.zas otvori a s dudou sa hraje,no nemala som nervy normalne....a pritom nespala od tretej...musel tam ist tato ku nej 😀ale uz haja...

sunny_face
27. sep 2009

Jaj to poznam, cim viacej chcem aby mala spala, tym je to horsie.Najhorsie je, ze uz mi zaspava a zrazu si spomenie na babiku, zacne ju pytat a ja viem, ze ked jej ju dam, tak sa rozohra a ked jej ju nedam, tak bude revat dalsiu polhodinu,ze ju chce-proste nervy.Ale to mi robieva len na obed, ked je svetlo, vecer v tme ju to nenapadne.

apna
27. sep 2009

tu ste...
joj nehovorte o chudnuti,bo take mam nervy na seba,ze som neschopna uz zacat konecne s dajakou dietkou...
leniva som..
to o tych chlapoch svata pravda,vidim ,ked sa stretnu p,jeho brat a segrin p,fakt horsi jak baby

apna
27. sep 2009

ale je to tak,ze ked je aj dopelak strasne unaveny,tak od tej unavy nemoze ani zaspat...aj ja to tak mam niekedy..
baby vy soferujete?

sunny_face
27. sep 2009

a najlepsie na tych chlepoch je, ze kopu drbov je "overenych" a malokedy mi to potom sedi, ked sa to prevali na verejnost. 😀

mukky
autor
27. sep 2009

sunny ja som tu relaciu zboznovala,velmi sa mi pacila,a na internete marne hladala ☹ nikde nie je ☹ a my primu nemame uz 3 roky,pred tym sme ju mali..

apna
27. sep 2009

ja asi rok mam vodicak,ale som robila s bruskom a potom som nechcela riskovat,tak som nechodila a teraz sa bojim...a nervy mam,bo sa mi zislo teraz aj do roboty ist a mam stres z toho.terz ako sme isli od mamy,tak som isl a ja,ale to uz niet aut a tak,p mi pomahal vytacat 😀 nejak to neviem s volantom 😀 😝
no tak zazitok mam...ale sama by som netyrufla ist...

sunny_face
27. sep 2009

Ja mam soferak ale nesoferujem.Uz ma ten moj do toho aj nachvilku natlacil,ale pre mna to bola hroza.Stale som mala strach, ze niekto do mna tukne a ja dieta vzadu a co budem robit a spravila som si z toho horor.Kazdy mi hovori, ze to chce len jazdit a dostat rutinu,ale ja na to nemam zaludok.

apna
27. sep 2009

sunny ja sa zase stresujem,ze nevyberiem zakrutu a ze sa nevymeram medzi auta.mozno by som sa skor odhodlala,keby sme mali male auto.
sunny a ako to vtedy vlastne dopadlo,co si chodila na tie konkurzy?ja ani neviem...
mukky maly zaspinkal?