Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
8. nov 2009

co ja dnes nepojdem spat?som total vyspata

mukky
autor
8. nov 2009

mnam 😀 ovocne mam rada a hlavne ked je kyslaste ovocie
nervy mam na tie fotky 😝

mukky
autor
8. nov 2009

fuuu uz som to pridasla ale komplikovane 😀 😀 a vela je rozmyzanych 😢 tak nic z toho

mukky
autor
8. nov 2009

APNa a aky olej si dala ,dufam ze nie slnecnicovy ci olejovy? 😕 😀 😀 aky si kupila?

mukky
autor
8. nov 2009

do kupela myyslim 😀

mukky
autor
8. nov 2009

mne sa uz ani neoplati ist spat a ani sa mi nechce 😝 sakra tu som sa dzubkala s tymi az TROMA fotkami 😒 ,maly o 2 hodky vstava

mukky
autor
8. nov 2009

apna fajne receptiky si dala 😉

mukky
autor
8. nov 2009

womenne dakujem,tiez som pocula o tom obdobi vzdoru ,len som to hlbsie neskumala,vtedy nebolo preco,ale uz nastal ten cas 😝 😀 😀

mukky
autor
8. nov 2009

DNES mame presne 16 mesiacikov 😵
drobcek sa pekne hraje,idem si vytiahnut chlieb z mrazaku,a potom ma caka pratanie mojho nocneho stolika

lumistri
8. nov 2009

mukky ty si netopier.. 😕

mukky
autor
8. nov 2009

😀 😀 upiiiiiir 😀

lumistri
8. nov 2009

ty si taky modifikovany upir, ktory ma rad cesnak.. 😉
ale pozor na denne svetlo.. 😀

apna
8. nov 2009

cafte,
mukky ta si fungovala do rana hej,sak co by nie,si sa vyspala 😀
ja uz navarene,knedle sa paria uz iba a kolac sa chladi.som robila segedinsky a hov.vyvar a ten kolac s pudingom.
mala spi,zahcvilu je hore,v noci sa zas zobudila a sa len staviala,a ked zaspala tak az do rana sa len hadzala a s rukami narabala,tlieskala a akoze luskala si zo spani.mi smiesno bolo,aj som myslela,ze ma slahne uz.cumlik vyberala si a davala do pusya rano sa zobudila a normalne surovo sa na mna vrhla a vlasy mi trhala,a ked som povedala,ze nesmie,som zajkricala potom,este nato.a taku facku mi dala.som ju nechala tam samu revat a z kym ju p nevzal.a hned sa isla ku mne maznat.joj bo su vybite tote deti.

co robite?sa tesim do kina 🙂 som zvedava velmi 😀

mukky
autor
8. nov 2009

lumi 😀 a ako sa mas ?chybas tu

apna od vcera az do teraz,vobec som nespala,neda sa mi,mm ma uz posiela k lekarovi ale asi ma pravdu lebo je to divne..nedavno sme prisli,mm mi urobil veceru,prave papam spagety

😀 a kupil mi kabelku ed hardy 😀 krasnu ciernu s kamienkami,dostali len 2 kusy na skusku a on mi ju ukazal no a hned mi padla do oci 😀 no a uz som bez nej nechcela odist 😀

ako v kine?mala je teda cislo,ako moj

lumistri
8. nov 2009

ale dik za opytanie, mam sa v ramci moznosti 😀

apna
8. nov 2009

cafte,
mukky super to bolo,jake to bolo namakane,perfektne efekty,jak sa o vsetko zaujimal,perfektne tancoval,a este lepsie spieval,niekedy sa mi nechcelo verit,ze to nie je playback,nadherne spieval,aky ma silny hlas ☹ skoda ho,
nechce sa mi verit,ze bol taky,ako sa vravelo,ako verim,ze bol na liekoch,ale fakt tancoval,uzasne spieval,ale strasne bol tu chudy,sice on bol vzdy,ale teraz az velmi.inak sme sa zasmiali niekedy z toho co mal na sebe.ako nie,tym svojim stylom bol jasne,ale raz mal take"ceplaky"velke a vetrovku velku ,taka jak bomberka,vies.a mokasiny.
a ti tanecnici boli super........prepracovane to bolo.......joj,segin,az ho zabili...

potom sme isli na rychlo na drink a domov.fajne bolo tak po sto rokoch si ist dakde s kamoskami,sa kus odreagovat 😉 aj na disco by som sla 😀

zajtra pojdem s malou ku dr,im tam vytm,avim vsetko,podla mna jej vobec nie je lepsie,furt sopli,kasle tak isto,chrapci.

mukky ta co uz,rodinna idylka? 😉 co ste este pokupili.

dajaka som unavena,pojdem za chvilu si lahnut.malu som ulozila,ale hned o min.kricala,isiel p ku nej.fajne zajtra nevari,mame vsetko,mam veget,keby sme tak m ohli ist vonku...

mukky
autor
9. nov 2009

ahojte,
apna tak super,s kym si bola?precitaj si diskusiu MJ tam o tom pisu,ze aj po titulkoch nieco slo tak dufam ze si ostala 😀
vraj niekedey akokeby tam mal dvojnika
apna ja ti to poviem asi tak,mal artritidu v driekovej oblasti a uz aj na rukach a prstoch,pozri si o com to je,mal velke bolesti,moj otec ma nieco podobne,robil cely zivot so zbijackou,a ma opotrebovane klby ako 80 rocny dedo uz par rokov,takze je na dochodku uz asi 5 rokov koli bolestaim,robil v zeleziarnach,uss a ma velke bolesti a casto musi na obstreky,ci brat lieky a chodit na infuzie

michael mal aj tuto chorobu ☹ tak sa necudujem ze chcel utisit bolest a robit koncerty a byt fit

http://primar.sme.sk/c/4117187/reumatoidna-artr...

tak super ze si si oddychla a zrelaxovala si 😵

mukky
autor
9. nov 2009

boli sme len na potraviny a este na nieco ale to tu nemozem napisat,len do ip 😀
ideme o chvilu do dracika,som vcera nekupila malemu fischer price hracky do vody a teraz ma to mrzi tak po to ideme 😀 a este do potravin nieco dokupit,mm ma akciu z roboty dnes poobede a zajtra ideme na ockovanie tak nech vyuzijem este auto,potom opat robi a ja nemam vodicak 😒 ,bojim sa si urobit,stary mi povedal ze aj auto by mi kupil ale aj tak sa bojim 😀

pancake
9. nov 2009

mukky ani ja nemam vodicak. 😝
zacala som si robit ale som dostala strach, tak som z toho vycuvala.
nemam na to nervy. 😔 😔 😔 😖 😖

pancake
9. nov 2009

apna to sme varili skoro rovnako. ja slepaci vyvar a jahodovu bublaninu s pudingom a poliate cokoladou. 😀

apna
9. nov 2009

cafte,
mala zaspinkala,p siel do roboty,ja som si urobila kavej a vegetim 😉 som popratala,pradlo vyvesene...
len vonku je krasne ,slniecko a my nemozeme ist von?ale som jej otvorila balkonove dvere,dala mikinku a tam si sedela a sa vytesovala.mam nervy na seba,bo som nas neobjednala ku dr,budik mi zazvonil a ja som zaspala 😠
a tu ked sa neobjednas rano,rak uzta nevezmu.dnes viac kasle,dost aj sopli .maporazi,uz zajtra budem mat z domu
sinupret?alebo tak nejak na hlieny a kasel,tak dufam,ze jej zaberie.

pan aj ja som dala namiesto broskyn do cesta jahody 😀 ,len navrch som dala slahacku s kys.smot. 😀

vodicak ja mam,ale za volant nesadnem ani za svateho 😒 sa tiez bojim,to je ine,ked mas jazdy a tak,vies,ze aj instruktor ma brzdu a v kritickej situaci zasiahne 😀 ja ked som mala jazdy,tak v pohode som chodila,ale podla mna vodicak je zaklad,proste sa musis do toho dostat.a ja sa uz bojim,lebpo furt na krizovatkach,kruhakoch kukam kto ma prednost a vzdy vravim,ze kym ja zmapujem situaciu,tak na mna budu trubit z kazdej strany.
ale minule som isla domov od mamy,to je dost dalej od nas,no dosla som,ale stres desny.
a p mi vzdy vravi,nech idem,ale nechcem.keby sme mali male a starsie auto by som sla,ale je velke a sa bojim.

aj nam treba ist na nakup,neviem kedy sa dostanem,aj malej na rocik nieco kupit a este p krstnatku
a svagrovi,lebo vsetci traja maju narodky tri dni za sebou.vobec neviem,co im kupime.oslavu budeme mat spolocnu,do restiky pojdeme,pridu aj svokrovci.

mukky noze napis do ip,co ste to kupili,ked nesmies verejne 😀riadne som zvedava

mukky
autor
9. nov 2009

ahojte,
ja som nedavno prisla od mamy,boli sme tam s malym asi od 12 tej ked sme isli s nakupu,opat mu nieco kupila aj nam a bola tam aj sestra s malou tak co budem doma a mm siel na akciu z roboty,len sa vela nepohrali,ked sme prisli,spala mala a jed vstala skoro hned na to isiel spat maly,spal 3 hodky a ked vstal hned sla spat neterka,lebo uz bola mrzuta a zaspi len v postielke a v tej spal maly 😀
sestra ma odniesla domov autom,je to asi 5 minut a peso 10 len som nemala kociar
maly uz spi,sa kupkal a sa tesil tym hrackam co sme mu dnes kupili a ja tiez 😀
neskor pridam fotky ak nebudu rozmazane co som ich spolu odfotila

apna
9. nov 2009

cawte,
mala spi asi 45min.,spala len raz asi hodinu a tristvrte dnes,vstala o pol tretej a somju na trikrat davala spat od pol osmej a n ic,az o 8.15.zaspala.och som mala tllak asi 200na 300.to tak ma vievytocit jak nic ine,ked oci zatvara a furt sa dakde trepe,az vrie vo mne normalne.

p maka,musim mu napisat co nech nakupi,pojde do tesca.

mukky ,tak ste mali pekny den,ty mas zlateho spachtosa,ti zavidim normalne,ale v dobrom 😉
a ty chodis s malym vonku na prechadzky?

si spala dnes daco?vazne chod ku dr,mozno ti dajaku nejake lieky

mukky
autor
9. nov 2009

apna ahoj
dones nam lauru nech sa uci ako sa spi 😀 ,vies,si predstav dieta ktore postavis na zem,ono zacne chodit po izbe v kuse,od jedneho konca k druhemu,krizom krazom,hore na gauc,dole,neda sa ho zobrat na ruky,ak ano tak len na par sekund a zase chce behat,v kuse a v kuse chodi,beha,...ak ho tak necham 3 hodiny,tak 3 hodiny,takze preto tolko spinka,ved ja by som uz bola grogy po 15 minutach

mukky
autor
9. nov 2009

hej a chodim aj ja aj spolu s mm na prechadzky,preco?len ja sama ked som jeden den ked mm ma dennu tak vtedy si porobim svoje a vtedy vacsinou nejdeme von

apna
9. nov 2009

mukky len tak sa pytam,lebo nejak nespominala si ci chodite tak vonku v kociari kazdy den

laura si tiez neposedi,ako nieza v kuse lozi,ale proste nesedi na mieste a hraje sa.cosi...nic ju nezaujima dlhsie jak pol minutky,furt daco ine,furt dakde ide,beha v chodaku hore dole,proste urcite nie ze si sedi a sa hra s cim jej das.
a neviem co tak nechce spat,boj normalne.ale som citala,ze to ie je tak,ze si myslime,ze dieta dlho bolo hore,tak bude sobre spinkat,ze to naopak,ze spi nekludne a nechce zaspat,ze prekona tu unavu.by som chcela,aby spala dvakrat,kedze nespi dlho,lenze ked neskor vstane,tak nezaspi doobeda.alebo nech spi raz,ale keby aspon dva a pol hodky.vstane o stvrtej napr.tak moze ist o osmej spat.keby skoro vstavala,tak by bolo ok,ale ked spi do pol desiatej a tak,tak do jednej je v pohode hore a uz ju nechcem davat spa o pol siestej,sakkedy by sla potom spat?
zas som sa rozpisala 😝
co pozeras?
ani v telke nic neide..

mukky
autor
9. nov 2009

no ked ideme do obchodu tak vacsinou pred tym aj na prechadzke sme ci v meste ked sme na nakupe tak tam tiez sa prechadzame a podobne...
nepozeram nic,som pridavala fotky s malou a malym ale rozmazane su ☹
neterka chodi okolo pol siedmej hajat
no kazde dieta je ine...vidis mne maly poobede vstane niekedy o 19 tej a o hodku a pol spi az do rana.ale ked bol malinky zaspal len von,doma par minutiek 5,15,max 30 minut asi ani tolko nie,ked bol von,spal 4 hodiny,ale to sme boli tak unaveni ze sme nevladali niekedy ist ani von,alebo na str
iedacku sme chodili,ale zvacsa mm a mna nechal spat

mukky
autor
9. nov 2009

ap skus urobit tuto jednoduchu tortu a nejak ju ozdob,ak ju nepoznas,ja ju milujem,len som ju este nerobila 😀 ,len mama ci teta

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1322

mukky
autor
9. nov 2009

ale tusim mama tam nedava puding ale zlaty klas...

mukky
autor
9. nov 2009

a ty co pozeras?