Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
12. nov 2009

az teraz som ta nasla ☹
aj mne maly este spinka aj tato

pancake
12. nov 2009

tato je v robote u nas.
tak si pisem recepty co budem piect na vianoce. ved len 2 druhy. 😉

mukky
autor
12. nov 2009

ake?
poznas tu kokosovu roladu nepecenu co som tu davala?ja budem toto robit a nieco z listkoveho

pancake
12. nov 2009

nie nepoznam. ale chcem klasiku. nech mi dom prevona po vianociach. 🙂

pancake
12. nov 2009
mukky
autor
12. nov 2009
mukky
autor
12. nov 2009

pekne topanocky 😎

si citala,aj my sme mali s pipikom ☹

pancake
12. nov 2009

nie, co? a co robis, ..napis rychlo vsetko lebo sa mi maly zobudi

pancake
12. nov 2009

ja nezehlim. iba periem ked musim. 😀 😀 😀 kazde rano. 😝 😝 😝

pancake
12. nov 2009

mukky rychlo pis,lebo ked sa mi maly zobudi to je za 15 minut tak musim laptop vypnut. on by chcel potom iba pri pesnickach vysedavat. a to stale dookola. 😝 😝 tak ho mame pusteny iba ked spi 😔

mukky
autor
12. nov 2009

pan uz idem mlay vstal

pancake
12. nov 2009

ok.napises neskor.
zabudla som ti povedat ze som maleho ostrihala strojcekom.
je z neho ine dieta. uz vypada ako by mal ist do skolky. 😢 😢 😢 😢 😢

apna
12. nov 2009

cafte,
mala mi robi poriadky v kuchyni tak som nakukla 🙂
vsetky hrnce uz vonku,dava si sacky na hlavu,to je jej mania,vsetko si dava na hlavku alebo okolo lrku-utieky,saty,vsetko co sa da...najradsej ma,ked vesam pradlo,furt mi daco ukradne,zavesi na krk a uteka.
predchvilou zametala asi 10min.po dlhejdobe ju zaujala vec na dlhsie 😀

spala od jednej do tretej,som varila,som robila spagy a omacku z mleteho...

pan caf ako sa mate?

pocasie des,ja uz chcem s nou chodit vonku,sa bojim,ze teraz sme furt doma a ze jak vyjde von ta bude chora hned 😝 myslite,ze mozeme ist,ked kasle?teploty nema.ci?

ja budem robit vanil.rozky,tie gulky z bbpudinku co vo vianoc.receptoch pisala kisska,potom skusi to rafaelo,tiez tam je a roladu kokosovu od mukky.a nejaky zakusok,ci kolac

apna
12. nov 2009

a sa laura naucila davat pusu,ale s otvorenymi ustami, 😀 ta len nas pusinkuje,sa vytesujem,aj trochu zaslinta,ale neva 😀
inak vobec sa nechce nic mi naucit nove,to preco?a ani to co vie,nechce velmi zopakovat,len sem tam.

mukky
autor
12. nov 2009

ahoj,maly mi spinka tak mam cas,idem ta docitat

mukky
autor
12. nov 2009

ja som najedena ako davno nie 😝 a to som si vytiahla este tu skvelu tortu ale po kratkom uvazeni som ju dasla spat 😝 ,mozno neskor 😀
maly mi vstal dnes 5.40,asi ho musim davat spinkat neskor,takze do 21 hodky alebo neviem...lebo je evidentne rano unaveny ked skoro vstava,nelieta tak,sucha si ocka,zyva
bol zvyknuty zaspavat okolo 20.45 ale som to trosku chcela posunut a spinkal uz teraz o 20 tej,poobede som ho uz nedavala

mukky
autor
12. nov 2009

z malej bude zienka domaca 😀

mukky
autor
12. nov 2009

PANCAKE uz ste sa definitivne rozhodli ze chcete druhe babo? 😎
vela stastia ,nech sa Vam to podari a hlavne netreba tlacit na pilu ale nemysliet na to a pride to skoro 😀

mukky
autor
12. nov 2009

boze,ziva 😀 😀 ,nie zyva 😀

mukky
autor
12. nov 2009

tento kolac som uz davno nerobila a bol jeden z mala co som si zobla pred tehu 😀 kedze vtedy som kolace eee 😀 ,ale je mnam a asi ho poznate

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2159

mukky
autor
12. nov 2009

tu je aj obrazok,vyzera ako ten moj 😀 len ja mavam tensie cesto

http://madeinsk.sk/index.php/recepty/sladke-rec...

apna
12. nov 2009

mukky ja ten robievam casto,ale davam iba polohrubu muku,nemiesam a puding z litra mlieka 😝 mnam dala by som si
mala zaspala nedavno,aspon kuknem ordinaciu.hladna som,ale nechcem uz jest,vcera som vydrzala,tak dufam,ze aj dnes.asi si idem urobit liter caju 😀

mukky
autor
12. nov 2009

ahojte,
idem este popratak kuchynu a kupelku a o 10 min som tu

mukky
autor
12. nov 2009

som tu

apna nevies co je s dievcatami nasimi dvoma? ☹

apna
12. nov 2009

neviem kde su baby,lumi vysiva 😀 😀 a sunny mozno nieco s netom? 😕
mala presne hodku spi a uz je hore,musim ju zas uspat,dat postielky a sa casto pritom zobudi,tak uz ju davam na postel,lahnem ku nej a necham ju tam,oblozim vankusami,paplonom...a dnes som asi 5krat chcela odist a hned sa dvihla a vesala na mna,tota dzivka moja 😀
keby aspon v kuse spala.
cez vikend uz robim,si neviem predstavit ako vstanem rano o piatej...

mukky
autor
12. nov 2009

zlata je 😀
a ked si v robote tak je tvoj s nou?to na cely den chodis ci ako?uz presne nepamatam
kedy ju davas spinkat vecer,o ktorej ti zaspi do ktorej rano ?este papa v noci mliecko?

mukky
autor
12. nov 2009

lumistri asi vysiva psa teraz 😀

mukky
autor
12. nov 2009

ap nechcem byt svina ale idem si po tortu 😀 😀 🤐

mukky
autor
12. nov 2009

ap mala je hore?

apna
12. nov 2009

robim od siestej do druhej,p s nou je hej.
mala chodi spat kedy ako,sa snazim tak o pol deviatej ,plus minus,ale niekedy aj neskor,podla toho ako spi cez den.
a mlieko kedy ako,viem,ze nepotrebuje,ale niekedy tak jak teraz co sa budi a nevie zaspat,tak jej dam,lebo skor zaspi,sa skludni na flaske.nemame dobry system 😒
no mukky ty mi robis chute,som poslala starehona tvaroh,aj tak musi ist malej na mlieko,lebo doslo,urobim kolkac brachovi,ma 19zajtra 😀