Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
30. dec 2009

ale fakt som nic nepila 😀 ,pisem jake bludariny,neeéé???šalena vychodnarka 😀

mukky
autor
30. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20669
moja oblubená komunisticka cokoládka 😀
a mam doma aj gaštanové pyre,hurá,dezert na zajtra bude pyré,slahacka,zmrzlina orechova a čokoladový toping 😀 ale som ja gazdináá,čo? 😀

mukky
autor
30. dec 2009

vešelo mi vešeloooo...hej,a puklice idu na dračku 😎

mukky
autor
30. dec 2009

astala vista,bejby 😝
odchadzam,uz som to zobrala osobne a odchadzam navzdy....neplačte a nesmutte za mnou 🙄

apna
30. dec 2009

halo este ste tu?
idem docitat

apna
30. dec 2009

mukky radsej pri hrncoch ako sex 😀 😀 😀 v poslednej dobe 😀sa mi nechce nijak raz 😀 😀 😀
co robis?
co si nakupila?gastany coko lubila som aj ja,uz som sto rokov nejedla..dobra gazdina,vsetko hotove 😀 😀 😀

mukky
autor
30. dec 2009

to kto je apna?????mepoznám.. 😕

mama.wolfka
31. dec 2009

mukky 😀
som sa bola dať ocecať 😀 už treba z oboch strán, keď sa pomaly míňa 😀
vyletňuješ sa v zime a potom sa divíš zimnici? ty šiši a s mokrou hlavou 😕 to radšej už nerob
jaaaj také hriato by som si dala, raz také urobím, ale len s troškou alkoholu, aby som toho mohla veľa vypiť 😀

apna
31. dec 2009

😀 😀 😀 😀

mukky
autor
31. dec 2009

to kto je mama wolfka? 😕

mukky
autor
31. dec 2009

Prečo ženy plačú?

Malý chlapec sa spýtal mamy:
"Prečo plačeš? "
"Pretože som žena, " povedala mu.
"Nerozumiem! " povedal syn.
Jeho mama ho len objala a povedala:
"A nikdy ani neporozumieš."
Neskôr sa chlapec opýtal svojho otca:
"Prečo sa mi zdá, že mama plače bez dôvodu? "
"Všetky ženy plačú bez dôvodu, " bolo všetko, čo mohol otec
odpovedať.

Malý chlapec vyrástol a stal sa mužom, avšak stále nerozumejúc,
prečo ženy plačú.
Nakoniec zavolal Bohu a keď sa dovolal, spýtal sa:
"Bože, prečo sa ženy rozplačú tak ľahko? ? "
Boh odpovedal:
"Keď som urobil ženu, musela byt výnimočná.
Urobil som jej PLECIA dosť silné na to, aby uniesla váhu sveta,
ale natoľko jemné, aby poskytovali pohodlie.
Dal som jej vnútornú SILU, aby vydržala pôrod dieťaťa a
odmietnutie,
ktoré veľa ráz okúsi od svojich detí.
Dal som jej TVRDOSŤ, ktorá jej pomôže stále pokračovať,
keď sa všetci ostatní vzdávajú a starať sa o svoju rodinu napriek
chorobám a únave, bez sťažovania sa.
Dal som jej CIT milovať svoje deti za všetkých okolností, dokonca aj
vtedy,
ak ju jej dieťa hlboko ranilo.
Dal som jej SILU prijať svojho manžela napriek jeho chybám
a sformoval som ju z jeho rebra, aby chránila jeho srdce.
Dal som jej MÚDROSŤ, aby vedela, že dobrý manžel nikdy neraní
svoju ženu,
ale niekedy skúša jej silu a rozhodnosť stáť vedľa neho bez
výhrad.
A nakoniec som jej dal SLZU, ktorú vyroní, ktorá je výlučne jej,
aby ju použila kedykoľvek ju bude potrebovať, aby to zvládla.

Na tú slzu má naozaj právo, nik nevydrží bez slova toľko ako
žena!

Krása ženy nie je v šatách, ktoré nosí, v postave, ktorú má, ani
v spôsobe akým si češe vlasy.
Krása ženy musí byť v jej očiach, pretože tie sú bránou k jej
srdcu, miestu, kde sídli láska.
Prosím, pošli toto všetkým krásnym ženám, ktoré poznáš.
Všetky si zaslúžia našu lásku, za ich trpezlivosť, silu,
múdrosť, cit, a vytrvalosť.
Prosím, pošli toto všetkým mužom, ktorí ešte nevedia, prečo
ženy plačú.
Možno je to práve kvôli nim!

apna
31. dec 2009

mukky tak co zajtra varis?si nasla daco?tie sttrapate rezne vyzeraju ok..

mama.wolfka
31. dec 2009

mukky dnes ti ide 😀

Salko mám už uvarené, len sa nejak neviem dopracovať k tým šuhajdám už pár dní 😒
ale možno zajtra ... 😀
chcem urobiť salkovo-mandľové

apna
31. dec 2009

pekne to je...

mama.wolfka
31. dec 2009

😀 😀 😀

apna
31. dec 2009

ja som dneska dajaka salena,som revala pri filme 30 cez noc,ci ako sa to vola?p nechapal normalne

mama.wolfka
31. dec 2009

vyhodňárky majú dnes asi šalený deň, či ? 😀 😀 😀

apna
31. dec 2009

a akurat pozeram,ake mam strasne ruky a zas sa mi chce revat 😒

normalne od porodu mam daco odramien normalne vyhodene,take drsne ich mam,vacsinou po sprche take az cervene su tievyrazky ci co to je..niekedy na vytlacenie su,ale nie su to riadne biele vyrazky ako ked na tvarii

apna
31. dec 2009

..od ramien dole

mukky
autor
31. dec 2009

s Vami sa neééhráám,bébebeébe 😝

STRAVUJTE SA AKO DVOJROČNÉ DIEŤA a zaručene schudnete !
Dlhé roky je známe, že skoro všetky dvojročné deti sú štíhle. Z toho vyplýva nasledujúca lacná a rôznorodá diéta. Pred jej vyskúšaním sa radšej poraďte s lekárom (inak by ste za ním asi museli zájsť behom jej aplikácie).
---------
Prvý deň:
Raňajky: Praženica a hrianka s džemom. Zjedzte dve sústa praženice (použite prsty), zvyšok hoďte na zem. Jedenkrát si odhryznite z hrianky a zvyšok džemu rozmažte po tvári a šatách.
Obed: štyri pastelky (na farbe nezáleží), hrsť rozdrvených zemiakových lupienkov a pohár mlieka (trikrát si usrknite a zvyšok rozlejte).
Večera: Čokoládová tyčinka, dva kusy eurocentíky, jeden päťdesiatcentík a 4 dúšky zvetraného piva.
Zákusok pred spaním: Opečte si hrianku a hoďte ju v kuchyni na zem.
----------
Druhý deň:
Raňajky: Zodvihnite suchú hrianku zo zeme v kuchyni a zjedzte ju. Zapite polovicou fľaše vanilkovej príchuti alebo flaštičkou stolného oleja.
Obed: Polovica fialového rúžu a cigareta (zjesť - nie vyfajčiť). Podľa chuti kocka ľadu.
Olovrant: Oblížte lízatko - až bude lepkavé - a pustite ho vonku do prachu. Zdvihnite ho a olížte do čista. Vráťte sa s ním domov a pustite ho na koberec.
Večera: Kamienok alebo fazuľa (strčiť do nosa). Vylejte kolu do zemiakovej kaše a jedzte lyžičkou.
----------
Tretí deň:
Raňajky: Dva lievance s veľa sirupom. Jedzte prstami a tie si utierajte o vlasy. Fľaša mlieka - polovicu vypite, do druhej napchajte lievance. Po raňajkách odlepte z koberca lízatko, olížte ho a hoďte na gauč s najkrajšími vankúšmi.
Obed: Tri zápalky, pomazánka z arašidov a chlieb s lekvárom. Niekoľko súst vypľujte na podlahu. Pohár mlieka vylejte na stôl a vylížte.
Večera: Miska zmrzliny, hrsť lupienkov, trocha vína a káva.
--------------
Záverečný deň:
Raňajky: štvrť tuby zubnej pasty (ľubovoľný druh), kúsok mydla a oliva. Misku vločiek zalejte mliekom a posypte práškovým cukrom. Keď su vločky nasiaknuté, vypite mlieko a vločkami nakŕmte psa.
Obed: Vylížte lupienky z podlahy v kuchyni a z koberca v obývačke. Nájdite to lízatko a dojedzte ho.
Večera: Pohár špagiet s čokoládovým mliekom. Rozžuvané mäso nechajte na tanieri. Ako zákusok si dajte opaľovací krém

apna
31. dec 2009

😀 to si kde nabrala

mukky
autor
31. dec 2009

tha by ši chcela znac néééé? 😀

dobre,už sa s vami hrám a požiciam vam aj hracky do piesku 😎

mama.wolfka
31. dec 2009

apna aj mne sa robia také vyrážky od ramien dolu, je to hrozné, keď nejakú nájdem musím vytláčať, lebo ma to irituje 😠
ale myslím, že by na to mohol pomôcť dobrý píling + dobre natierať, len som sa k tomu ešte nedostala 😠

mukky
autor
31. dec 2009

zajtra nevaríííííííííííííííííím,mm robi 12-tku a berie si varené do prace..od mojho otca nejaky fazulový guláš či co...ani som to nevidela co mu nabalil..a na obed mal cestoviny aj na veceru...a ja budem len ovocie a jogurtiky do vecera papať a vecer paru chlebicky a az pozajtra si navarime,uz bude doma...
a to gastanove pzré urobim 😀
aa piť ja nebudem,len dzus alebo colu,mm si sice kupil sampanske ale asi ani nebude vravel..a este ma 4 pivá 19% alkoholu 😕 ...ine nic nemáme..

mukky
autor
31. dec 2009

juj a este mame iskru na zle travenie a mm má kofolu..

apna a co si dala miesto marina keksov do rolady???kokosovej?

mukky
autor
31. dec 2009

ja mam ruky ako lad... 😕 a stale mi je zima..ani pisat neviem..asi budem chora 😝

a ja stale si umyvam vlasy pred odchodom z domu a nesusim uz od puberty 😝 ,radsej sa namalujem a nemam cas na zbytocnosti 😝 a potom mam skoro cencule na hlave 😀 ,dufam že mamka moja to nečíta 😕 ,mukky=mami,nesmiruješ?nečítaš? 😕

apna
31. dec 2009

mukky take susienky ako bebe,len tu anglicke nejake
my budeme navstevu zajtra,ja si dam vinko-nejak mi zachutilo cervene 😲 ,sa tesim,pokecame...dufam,ze mala bude dobre spinkat...teraz velmi place,asi sa jej nieco snivalo ☹

wolfi aj tebe to zacalo po porode?mne piling nepomaha...ja tiez mam strasne nervy z toho,az sa bojim leta 😠

mukky
autor
31. dec 2009

wolfka a ako fazulka sa ma a fazuliacik velky???a stara fazula???? 😀 😀 😀 🤐
mna drobec kopol uz v 16-tom tyzdni 😵 😵 ,mám to zaznačene a presne si ten vecer pamatam..som lezala uz na spanok..

mukky
autor
31. dec 2009

mne sa inac tiez zhorsila plet po porode.. ☹
ap koho budete mat na navsteve?rodinku?
daj si vinčiska poriadne,čo trosku 😀 a p nech rano vstava k laurinke...juj krasavica moja 😀