Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

apna
5. júl 2009

lumi ja uz nekojim,som kojila do styroch plne a potom zrazu nechcela,tak som dala flasu.velmi lutujem,ze som to vzdala,ze sme to neprekonali.pekne mi priberala,sak bodaj by nie,ked som sa napchavala jak krava

aj ja by som cestobvala v noci,lebo to by spala a nie je teplo
my tiez teraz,p ide domov autom a ja letecky,som nechcela malu trapit v aute tak dlho

aj ja by somvelmi chcela ist niekde,ale s malou este nechcem,aj ked pisu,ze v pohode.ale ja lubim sa prazit na slnko,co uz asi nebude nikdy mozne 😀asi pribalime aj babku.my sme uz boli sami 2krat.

mukky fajne si vydrzala 15min.,a pressne to,ze kolko sa seres a tak malo kal.spalenych,ze ty sa trapis pol hodky a potom das ako vravis napr.jpogurt al.syr,to je jedno a uz je to tam spat.ja ked som cvicila,tak tak,y dobry pocit som mala potom zo seba.keby sa mi chcelo zas

apna
5. júl 2009

mukky ja siknem aj si chcem zafarbit vlasy dnes,zeby som uz mla na zajtra aj nafarbene aj ostrihane ale s mi nechce 😀 😀 😀
ajj ja len sampon uzivam,loreal slivka 😀 😀

mukky
autor
5. júl 2009

ja este kojim a rada by som aspon do 2 rokov,ale neviem ci to pojde..
ja som musela davat um od maleho 1. ukonceneho mesiaca lebo mi nepriberal z mojho ☹ no a je zazrak ze aj moje chce este ked z flasky ide lepsie...aj ked cucka nie dlho,ale aj to staci..a potom davam um,vtedy som este nemala net,dnes by som to robila inak..ale moja super 😝 doki nakazala um 😠

apna
5. júl 2009

mukky sakjasne,sak on este nerozumie,a hlavne,ze si s nim nie?ja som tiez vela nenaku[povala,ked sa narodila,lebo som vedela,ze podostava.a potom som dokupila co bolo treba

mukky
autor
5. júl 2009

apna hej se..s sa s tym cvicenim dlho,das si daco fajne a je to v prdeli 😀 😀
s tou farbou si ma navnadila ty vcera 😀 uz mam ten sampon asi pol roka doma..ja mam biely melir,teda sem tam trosku zltsi ale blond,len nie biely tak chcem polarne striebro si dat na nedelu nech som sumna a potom v auguste doplnit melir

apna
5. júl 2009

ja keby som mala net jak sme boli doma,tak isto tolko nezeriem ,citam ,ze baby aj koja aj dietky maju.a ja som pocuvala svokru a tak vyzeram 😝

mukky
autor
5. júl 2009

mna by asi do lietadla niekto dostal len v podnapitom stave 😀

mukky
autor
5. júl 2009

apna len dobre ti chcela 😀 😝 🤐

lumistri
5. júl 2009

mukky nic nekupuj.. ja som myslela ze budem svina ked nic nekupim ale dostal vsetko co by si mohol zelat a este aj viac.. sme sa z muzom dohodli ze mu nejdeme kupovat hracky, lebo babka je maniacka a furt mu nieco kupuje.. tak mu zariadime izbu.. 🙂 ideme mu kupit normalnu postel a v jeseni ho chcem zacat ucit na nej spat, bo segra caka druhe mimi a musime jej vratit postielku niekedy koncom novembra.. a este mu kupime nejaky nabytok.. bo zatial je tam len koberec a milion jeho hraciek..
od mojej segri tiez dostal odrazadlo, od mojich rodicov dostal taku velku tatrovku a od svokry dake blbosti - auticka a ine hracky..

apna ja kojim doteraz, ale uz len v noci.. uz by som ho aj odstavila, ale moj muz by bol asi najradsej keby som kojila do deviatich rokov 😕

apna
5. júl 2009

tak si blond,hej?boze ja som si raz chcela dat taky pieskovy melir na svoje svoje hnede a to bola katastrofa,som mala oranzove ci ake,take hrdzave.no ale postupne sa mi to zacalo pacit.ja rozmyslam,ze ked si dam tu ofinu,ze si tam dam par pramienkov,iba do ofiny,,ale neviem aku farbu

apna
5. júl 2009

lumi,sak to je super,uz ma rok,a casto sa ti budi?
bab y co je odrazadlo? 😕 😕

mukky
autor
5. júl 2009

lumi si ma ukludnila... 😵 ja mu stale kupim dajaku hracku ked ideme do madarska na nakupy,nechci vediet kolkoich ma 😝 😀 ,len minule nie,lebo fakt ich ma plno a manzel zakazal 😀 😀

lumistri
5. júl 2009

odrazadlo je ako bicykel len bez pedalov, decko sadne a odraza sa nozkami..

budi sa tak mozno dvakrat za noc, ale to chce aby som ho zobrala k nam, trochu si cicne a potom sa mi otoci chrbtom a hned zaspi.. tak ho zase prehodim do postielky 😀

apna
5. júl 2009

ja som si vycitala,ze som prestala,ale sa mi zda,ze som nemala asi nejak velmi mlieko,lebo par dni dozadu pred tym ako sme prestali,to bolo vselijake,ja som myslela ze ma malo,ze jej nestaci,som skusila flasu,niekedy vypila.doki ma presviedcala,ze jej staci,priberala necele kilo mesacne,ze keby bola hladna tak by nespala ale vecer ked uz chcela spinkat sa mi niekedy nespustilo mlieko a ja hod.sme sa trapili kym zaspala,tahala,kricala a tak dookola,posledne dni som bola na nervy z toho,mozno aj preto som pomaly stratila.ako som prestala,tak som nemala nijaky problem s prsnikmi,som nemala naliate ani nic ☹ ☹ .ale som si povedala ako mam stresovat seba aj malu,tak radsej dam um.
ale furt mi je luto,ze som to vzdala
ale som sa rozpisala 😀

apna
5. júl 2009

lumi 😀 😀 zlaty

mukky
autor
5. júl 2009

lumi a preco chce manza aby si tak dlho kojila? 😀
mne sa v noci nebudieva,uz asi 3 mesiace..neviem,na jedlo nie..len obcas zaplace zo sna,ci sa da na kolienka,ci sa postavi a nevie asi co sa deje..

lumistri
5. júl 2009

mukky ked ti mam pravdu povedat ja som mu kupila s muzom jedno jedine hryzatko na meniny.. ale tie hracky v tej izbe akoby sa kotili.. tot sme dosli od mami a ma dalsie nove bo mu doniesla bratrancova frajerka a daco mi nastrkala moja segra bo sa tiez chce zbavit.. neter ma desat-krat tolko hraciek ako nas maly.. bo ked oni idu do dracika vzdy mala odtial vyjde s blazenym usmevom a novou hrackou v hrsti 😒

lumistri
5. júl 2009

preco chce aby som tak dlho kojila? nooo, maly este nebol chory (chvalabohu) a on to pripisuje materskemu mlieku.. tak preto hovori, ze cim dlhsie tym lepsie..

mukky
autor
5. júl 2009

lumi ale ked taka som stastna ked mu nieco kupim 😵 😵
ale nechcem ho rozmaznat..ked bude starsi nekupim mu stale hocico co bude chciet,ci?? 😕 😀

apna nic si nevycitaj

apna
5. júl 2009

mukky to tak vravime,ja furt,ze budem prisna atak 😀 😀 a teraz ked fnuka,natahuje rucky,tak hned ju beriem a ake reci,ze nebude po rukach 😀 😀 a tak.ale ja aj kricim na nu,ja sa viem velmi vytocit a potom tu vsetko lieta ☹

mukky
autor
5. júl 2009

ja som este nekricala a ani nechcem...viem co to je a nechcem aby to maly zazil ☹ ☹ ,to co ja..

ale aj ja ho beriem a nechcem aby plackal 😀

lumistri
5. júl 2009

ja tiez kricim.. chudak mi ho je luto, ked tak do neho navrieskam ☹ ale dakedy sa to fakt neda.. a hlavne teraz uz prelezie hocikde a hocikde sa postavy, zacne mi otvarat vsetky dvierka na linke alebo vytahovat snuru spoza chladnicky a to je pre mna dost.. a potom sa skoro dorevem ze aka som na neho zla..
a strasne sa mazna, on pride ku mne po stvornozky, postavy sa natiahne ruky a ked ho zoberiem hned si hlavu polozi na moje plece a tak sa mojka.. alebo teraz najnovsie pride ku zrkadlu, zacne sa na seba skerit a oblizovat svoj obraz v zrkadle.. strasny narcis 😀

mukky
autor
5. júl 2009

to ale manzel schyta teda riadne moj,ked mam nervy 😀

lumistri
5. júl 2009

aj moj.. a najviac ma vie rozculit, ked mi povie "zase si nervozna?"
to vtedy chytam amok.. a obleciem mu maleho a poslem ho s nim von, nech mam klud a mozem si dat kavu a ukludnit sa 😀

mukky
autor
5. júl 2009

lumi to je zlate 🙂 🙂

a ako kricite ..normal?Ja len tak zdvihnem hlas ze nono alebo ba..a ani manzel nekrici,len ze nesmies a taaak,sa ma boji 😀

mukky
autor
5. júl 2009

lumi 😀 ved mu len priprav veci a nech maleho oblecie sam 😝 😀 a ako ste spolu dlho?A pri com je hlohovec? 😀

apna
5. júl 2009

lumi aky zlaty,aj ja chcem aby uz tak ma objala,ja somstasna,ked je kludna na rukach a tak si da hlavku na plece,sa rozplyvam.
i ja sa strasne viem nastvat,ked fnuka alebo necchce spat a tak.tak to vrieskam o zivot.a potom mi je luto 😝
ale ked sa raz za rok p nastve,tak na neho mam nevy,ze dviha hlas,ale ja mozem 😀

ja budem nervacit,ked bude starsia,viem,aj po zadku dam,ale aj mazkat ju budem velmi 😲

lumistri
5. júl 2009

ja zdvihnem hlas a tak prisnejsie mu poviem "jojo!" a ked nepocuvne tak "jojo nono!" a to vacsinou zabere.. a ked nie, musim ist k nemu a odniest ho na druhy koniec miestnosti, vacsinou sa nevrati na to iste miesto, lebo cestou najde nieco zaujimavesie.. alebo mu podstrcim nieco s cim sa moze hrat.. napriklad ked mu dam varechu, to je pre neho nieco veeeelmi zaujimave, lebo dokaze sediet na jednom mieste hodinu a hrat sa s nou 😀

apna
5. júl 2009

no ja by som sa nedozila,zeby p siel s nou vonku
mukky ja normalne vrieskam az dakedy,jak so starou zenou s nou rozpravam jakeby mi chudinka rozumela a dakedy aj ona krici a sa smeje 😀