Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

lumistri
7. júl 2009

hmm, to len ja som tu taj na slovenske mena.. 😒 😝

mukky
autor
7. júl 2009

ale volala som ho Eliska 😀 😀 ,je to ceske meno a paci sa mi velmi,je take mile..a este sa mi paci Barunka

lumi ved jojo je zlate 🙂

lumistri
7. júl 2009

koho si volala eliska? syna? 😕

mukky
autor
7. júl 2009

no a vsetci do mna ze to co za meno a bla bla bla 😝 😝 😝 ,ale ja som si stala za svojim 😀 😎

mukky
autor
7. júl 2009

lumi hej,ja automaticky ked som boloa tehotna ze to dievca je,a ze asi aj bude,tak ze eliska som vravela niekedy,ze je tam 😀 😀

mukky
autor
7. júl 2009

v brusku ked este bol,nie ked sa narodil 😀

lumistri
7. júl 2009

ale inac co tu maju dievcata dookola, tak sledujem ze su v mode mena: sofia, sara a zina..

lumistri
7. júl 2009

ti nepovedali co to bude? ci si nechcela vediet?
apna ty si vedel?

mukky
autor
7. júl 2009

moja sestra ma o 12 dni mladsiu dcerku od mojho a vola sa Tamara Serafina.Po svokre sestrinej serafina,zomrela asi tyzden pred svadbou,a 4 mesiace pred jej narodenim

lumistri
7. júl 2009

vedela tam malo byt 😀 😀
ja som vedela, ale nikto iny, bo manzel nechcel vediet, tak som to ani nikomu inemu nepovedala, iba mojej mamke 😵

lumistri
7. júl 2009

fuuuha, serafina, tak to som este nepocula.. zaujimave..
ja kebyze mam dievca volalo by sa anna, po mojej starej mame 🙂

apna
7. júl 2009

ja som este ani nebola tehu a som bola presvedcena,ze bude dievcatko,ja neviem,som tak vzdy vedela,ak,tak aj druhu by som chcela dievcatko aj tretie 😀
ja si tak bola,ze keby bol chlapcek,tak ja neviem.no jaka ja som dzigi tak neviem jak by som sa spravala keby bol chlapcek.hlavne nech su zdrave..
no a furt som si ju tak volala Luela,mne sa strasne to paci ,ale nedala by som a som chcela aj lianu alebo lauru,ale p nechcel lianu.nad chlapcenskymi som ani nahodou nerozmyslala

mukky
autor
7. júl 2009

no vedela som v piatom mesiaci,potom som ho uz jasne ze eliska nevravela,aj pred tym len niekedy 😀 ,ale aj saimon som mu..az neskor to uz bolo definitivne..
my chceme druhe babo o rok,a do roboty nechcem ist ani nahodou 😀

mukky
autor
7. júl 2009

mne sa velmi paci hanah,a NEMOZEM za to ze zo serialu providenc ci tak nejak 😀 😀

apna
7. júl 2009

ja som este ked bola malinka zvykla ju volat kacicka.a ked bola zla ta kacka 😀

lumistri
7. júl 2009

no ja viem ze aj druhe bude chlapec, ale meno sme sa este nedohodli.. nejako sa nevieme zhodnut..
a tretie bude dievca (ak sa odhodlam) 😝 😀

apna luela je celkom fajn.. lepsie ako liana..

mukky
autor
7. júl 2009

apna laura je pekne 🙂
a ako sa volate vy? 😕 😕 😵

lumistri
7. júl 2009

aj mne sa hanah paci.. ale chcem dodrzat tradiciu co porusila moja segra 😀 ona ma dceru a vola sa klara, a teraz caka druhe (jej tvrdim ze to bude zase dievca, aj ked strasne tuzi po synovi a bola teraz na ultrazvuku a nechcelo sa otocit) a zrejme sa bude volat zoja.. no tak ja chcem zachovat meno anna v rodine 😀

apna
7. júl 2009

mne sa paci laura.
ja som zdenka 😀 😀 😀 otras,po ocovi.a neznasam,ked ma volaju tak makko,nemam makcene

lumistri
7. júl 2009

ja sa volam ako babo sunny face 😀 😀 uz vidim ako listujete dozadu 😉

apna
7. júl 2009

lumi 😀 😀 😀ale paamatam,ze lucka

lumistri
7. júl 2009

😀 😀
a mukky ako?

apna
7. júl 2009

a svoje nicky ako ste vymysleli?

lumistri
7. júl 2009

zdenka tesi ma 😀

moj nick je zlatanina mena a priezviska 🙂

mukky
autor
7. júl 2009

Petra,tesi ma 🙂

ja som moju mamu volala v puberte a aj teraz obcas volam muky,tak to ma napadlo 😀 😀

apna
7. júl 2009

lucka aj mna 😀 😀 😀 hahaha

mukky
autor
7. júl 2009

apna a tvoj ocko sa vola zdenka? 😕 😕
😀 😀

mukky
autor
7. júl 2009

lucia,zdena,tesi ma 😀

apna
7. júl 2009

inak debilny tu je system pisania,nie?neviem ako to povedat,ze to neide na "sklo"?chapete,ze neukazuje hned prispevky,ale musim vychadzt z temy a tak.

mukky
autor
7. júl 2009

ved hej,to je debilita,aj mne to vadi..aj ked fotoalbumy pozeram 😠