Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
26. aug 2009

doma mame bordel ako v tanku,ale dnes aspom moj povysaval a uvaril bryndzove halusky..este vela veci neni vybalenych a zajtra dam prat postupne

sunny mala pravdu s oblecenim..oblecko sme nosilo minimalne,hlavne maly,takmer stale bol v plienke..tristvrte jeho veci som nemala brat,jedna velka taskabola zbytocna...a my sme mali malo veci,aj to som z nich minimum nosila,a ani som sa nemalovala 😕 😕 ,asi len raz a potom ked sme sli domov..a citila som sa ako clovek konecne 😀

pancake
26. aug 2009

kukam tvoju temu s MJacksnom. za chvilku uz pojdem,lebo P.pride z prace.

mukky
autor
26. aug 2009

vies co,ja teraz ked zomrel,som sa do neho zamilovala 😔 😔 ,pred tym som ho milovala v puberte 😀

pancake
26. aug 2009

ja sa tiez nemalujem. iba rano do prace a to len tak pre pokoj duse. nie je to ani vidiet.
ale ked sa prismrncnem ked kamsi idem, tak sa citim ako sexica. 😀 😀 😀

mukky
autor
26. aug 2009

a ja si konecne pozriem m oje serialy 😵 😵 ,hlavne gilmorove..ale chcem sa naucit chodievat skor spavat..aspon o 1.30 😕 ,no ale mam pred sebou velky hrncek prave uvarenej kavy..uuupss 😝 😀

mukky
autor
26. aug 2009

ja sa malujem ,inac som potom este viac skareda ked sa nenalicim 😀 a mna to aj bavi..len moj dlho caka potom na mna,a tam to bola rychlovka,necakal 😀

pancake
26. aug 2009

no tak to ja sa nerada licim. a este neradsej odlicujem. 😔 😔 😔 😔 nech si zvyka... 😀 😀 😀 😀

pancake
26. aug 2009

mukky idem uz hore, umyt sa a dat sa do pyzama. rano vstavam. papa zajtra dobehnem. nemam nic na praci.navarene je od vcera, tak mam veget. 😉

mukky
autor
26. aug 2009

tak pa a dobru nocku 😔

mukky
autor
27. aug 2009

ahojte,co robkate,kde ste vsetky?idem vas konecne docitat,dopit kavu,maly nechce zaspinkat ale hadam sa mu to podari.....musi sa nastavit na predosly rezim,potom sa pustim do pratania ,ale sa mi vobec nechce,je teplo,co tam sme sa nepotili ani raz a boli horucavy...
maly mal dnes raz tuhsiu stolicu a 2 krat redsiu,dufam ze su to len zubky a nic viac..

poobede chcem ist na maly nakup pre drobca,jogurty a ovocie,zeleninu a pologovat nakupne stediska aspon 2,mojmu sa nechce,ale prinutim ho nejak,viem ze pojde..a ak velmi nebude chciet ist,neva..nepojdeme

mukky
autor
27. aug 2009

uz zaspinkal 😵 ,taky je peknucky moj chlapcek 😵 😵

moj isiel do poistovni,nech nam preplatia ten lekarsky ukon co sme boli s malym v chorvatsku u lekara a na kavu s kamosom cez jeho obednajsiu pracovnu pauzu

som uz popratala kozmetiku,sa tak vytesujem,som si nakupila v budapesti 2 masky na vlasy,dove s olejom,tesim sa na sprchu 😀 ,sprej,balzamy a sampony, a taaak 😀 ,do zasoby,mam rada take vecicky...tam som si davala kazdy vecer masku na vlasy od garnier fructis,je fantasticka,za minutu mate super vyzivene vlasy.teraz som si kupila este jednu a este jednu novinku,masku fructis co sa oplachuje hned,poobede vyskusam a asi aj vanu a penu bielu cokoladu do kupela si dam 😀

som pozerala ze celkovo vo vela temach je nejak prazdno 😕 a aj malo popisane co som tu nebola...ale v teme netabulkove mamicky je toho hodne,aspon mam co citat

tak sa majte pekne.

zatial

apna
27. aug 2009

cafte zeeeeny
ako sa mate?ja sa hlasim uz z uk.tak sa mi tu nechcelo,dobre bolo doma.tu je des pocasie,prsi stale,len dnes je celkom ok.
ale ste toho popisali,potom ked sa budem nudit,pocitam.
a vy ako sa mate?dovolenkujete?mam navstevu,tak neskor sa ozvem.zatial caf

lumistri
27. aug 2009

aaaapnaa ahooooj, uz som sa bala ze si na nas zabudla..
no rozpravaj a prehanaj ako bolo doma??

teraz som docitala mukky.. fuu tak to vam zavidim ako ste sa fajne mali 🙂
ja som dnes na prasky z maleho, po obede mi spal len necelu hodinu.. a mna bolela hlava.. ach jo, aspon ze mi zaspal o osmej a mam uz kluuuud 😀

pancake
27. aug 2009

caute. aj ja som uz tu. 😉
apna tak porozpravaj ako bolo? aa ty nejdes do prace???

ja varim vajicka na tunikovu natierku a dala som namocit hrach na polievku na zajtra. dam aj malemu. nech si poprdkava. 😀 😀 😀

mukky
autor
27. aug 2009

ahojte

apna ahoooooooooooooooooooooooooj 😵

pancake
27. aug 2009

no uz mam vsetko hotovo, aj desiatu na zajtra do prace, robila som tu natierku tak uz len oddychujem. 🙂 🙂 🙂

mukky
autor
27. aug 2009

ja pozeram s mm tv,takze nakuknem az neskor,ale tu asi nikto nebude...pozerame nov v archive,to su take komunisticke programy,sa na tom rehlime,dnes je o kupaliskach..

pancake
27. aug 2009

tak ja koncim.papapa. 😉

lumistri
27. aug 2009

tak aj ja idem, dobru noc 😵 😔

nadhera
28. aug 2009

cukeťák na plech :
3-4 hrnceky nastruhanej cukety
1hr detska krupica
3/4 hr nastruhanej cibule
1/4 hr olej
3/4 hr nastruhany syr
1hr salama /davam na kocky humensky narez/
1,5 lyzicky prasok do peciva
2lyzicky petrzlen nakrajany
1lyzicka sol
peper cesnak - aj zo 5 mesiacikov
4-5vajec

vsetko vymiesat a dat na plech vyspypany struhankou. piect pri 180, z 30-40minut

mnamotka hlavne za studena, mam to osdkusane, ked prisli kamosi s mojim drahym z piva a rozmyslala som,cim ich ponuknut , nakrajala som cuketak,otvorila pivko a na druhy den ich zeny pytali recept, lebo chlapi si to doma chvalili. 😀

a kedze je cas aj tekvic, dam dalsi recept na kuraciu polievku:
pripravite si zeleninu ako na kuraciu polievku a z tekvice /ak je velka , tak staci z polovice/ vydlabete vnutro,ktore date do polievky. cize
ja nechavam zovriet vodu v hrnci a ked uz cche vriet, dam zeleninu+vnutro z tekvice,aj s kostkami
neskor sol,peper, za hodinu mate polievku, ze vasa polovicka nepride na to, ze je to z tekvice. garantujem.
chutovo na nerozoznanie, pekna zlta. chutna.

apna
28. aug 2009

cafte,nikde nikto?
dnes tu je zase otras,prsi,slnko svieti,fuka,vsetko dokopy.
mala ma prvy zub,katastrofa,kolko hnackuje,seginka,az na chrbte je stale spinava,a nic nechcela vobec papat,len mlieko pil,aj to malo.a v lietadle sa tak pokakala,ze az ja som bola spinava.pre nu som mala veci na prezlecenie,jasne,ze pre seba nie,no som smrdela urcite jak... 😀 😝
a co porabate?ja som dovarila nedavno,som robila cestoviny a kuracie so zeleninou na smotane taka omacka,aj syr som tam dala.aj hovadzi vyvar.a vy?
idem kuk fota,ci ste nepridali daco

apna
28. aug 2009

jooj,krasne deticky mame,hlavne zdrave...
aj sunny uz ma foto,samko jake ma super vlasky.mukky a z dovolenku nebudu fota?lumi kedy si sa vydavala?ci ako?nechapem? 😀 😀 😀
idem aj ja daco hodit 😉

apna
28. aug 2009

vsetky mam celke,musim potom pozmensovat,sa mi nechce s tym teraz babrat.
mala nm beha v chodaku,vsetko z kosa vybera furt a furt chodi ku zrkadlu a sa olizuje.a furt nevie po styroch,uz davno mala behat tak,ze?co uz,furt sa len plazi,leniva je...

mukky
autor
28. aug 2009

nadhera,dobre receptiky,podam dalej 😵

apna ahoj,no konecne,tak dllllho si bola prec 😕 ,kolko vlastne?Ako bolo?

Fotky snad dnes pridam,taka som leniva nejaka,ani ma nejak net nelaka 😕 😀 ,som si odvykla 😝 😀 ,ale na vas sa vzdy tesim 😵
ja som dnes robila vyprazanu tekvicu v cesticku,mnam mnam,lubim a kasu,mnam,mnam,lubim 😀 mm mi ju vyslahal mixerom ako vzdy,vela mlieka a masla,taku ZBOZNUJEM 😵 a nalozila som si riade zo vsetkehoˇ,plus dupla a za tym strudlu jablkovu z Lidla,len tak predychavam 😀 😀 a k tomu tatarsku este samozrejme 🤐
od pondelka idem opat tak dietkovat a zdravsie papkat po dovolenke,tak si este doprajem

manzel spinka,ja som vstala az o 12 tej 🤐 ,drobceka som dala do postielky,idem ho kuknut,je tisko nejak,uz asi zaspinkal,o chvilu pridem

mukky
autor
28. aug 2009

uz spinka moj anjelik,trvalo mu to kratucko kym zaspal,dnes doobeda spal len hodinu,oproti svojim trom co je zvyknuty,uz mal take unavene ocka tak som ho dala do postielky,ja som si lahla na postel,mame hned pri sebe spanicko,a ja mam plno malych vankusikov,ja maly vankusik od detstva volam "PAMPUCH" 😀 ,no a lahla som si na pampuchov a on si jedneho chcel zobrat,tak som mu ho dala,sa pohral,sla tu a o si na neho dal hlavku a takto spi 😔 ,inac mu este vobec vankus nedavam,minimalne do 2 rokov sa nema davat,ale su tie deti vnimave,vedia co je na co 😵

mukky
autor
28. aug 2009

pojdem si asi aj ja lahnut...najest sa do prasknutia a potom si lahnut je teda riedne VRAZEDNA KONBINACIA 😀

pancake
28. aug 2009

no a moj anjelik ani za svet spat len vykrikuje mama tata mama tata!!!!!!!!!!!
pa vecer.

mukky
autor
28. aug 2009

pan ahoj 😀

mukky
autor
28. aug 2009

ahojte,pridem tu az ked skonci film na markize,takze okolo 22 hodky,najdem u este niekoho?obcas nakuknem

apropo,kde ste cely den,co robite,co ste varili?Ja som nedavno vstala,stale sa mi chce spat...tam vobec som nemala chut cez den spat,no toto 😕 ..

nadhera
28. aug 2009

mukky,aj by stale spala, ale mam smolu 😀 a vobec, nieco este aj pre teba mam...ale ak neprides, nevadi, napisem, zide sa vsetkym babenkam, ale ty si spominala,ze si robila tekvicu v cesticku - zehlim, takze som na skok