Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mama.wolfka
13. dec 2009

dobrúúú
aj ja už idem, na striedačku do postele s mm 😀

bronia13
13. dec 2009

http://www.plusjedenden.sk/varime-pecieme/archi...

toto som nasla je tu plno fajnych receptov.

mukky
autor
13. dec 2009

bronia dík,poštudujem 😉

mne este drobec spí,nadranom trosku buntosil tak asi dospava,idem aspon kuk telenovelu,to nepoznam cez den pozerať tv 😀 ,uz o 7 som vstala 🙄 a nie a nie zaspať 😝 ,reku nakuknem tu 😀

mukky
autor
13. dec 2009

pancake dufam ze si ok 😔

mama.wolfka
13. dec 2009

dnes nejak ticho 😕

budem fičať, takže aj sledovať tu 😉 😀

mukky dnes som si kúpila bryndzu, tak ak sa mi zajtra bude chcieť urobím si polievočku 😀

mukky
autor
13. dec 2009

ahoj,tak prídem na polievočku 😉

mama.wolfka
13. dec 2009

😀 pošlem ti
no dúfam, že sa mi bude chcieť 😀
dnes som si ťapa zasa dala na obed z guláša a bolo mi trochu ťažko, ale večer som skúsila dať zbytky von a už je zasa lepšie, dnes som si urobila zásoby iskry 😀
práve si dávam cottage so šunkou a chlebíkom, aj keď je mi ťažko od žalúdka, tak cítim hlad, toto snáď bude bezpečné 😀
to je ale telepatia, často sa mi stane, že akurát nakuknem a ti napíšeš 😀

mukky
autor
13. dec 2009

ale nech sa z teba nestane bulimička 😨 😕 😀
aj ja som hladna ☹ na veceru som mala mango 😒 a teraz pijeme s mm kávu

apna
13. dec 2009

cafte zienky?hladne ste?pridte na"holubky" 😀 😀 😀

mama.wolfka
13. dec 2009

to nehrozí 😀 ja sa rada napapám, keď mi chutí, len teraz mi niekedy nechutí, alebo je zle, tak je to blbé, aj by som pojedla, ale neviem čo, no taká som divná
tak snáď budem mať zajtra chuť na tú polievočku, aj uvariť aj zjesť, nech dám do bruška aj niečo poriadne

slabá večera teda 😀

ako doma? dúfam, že držíte 😉

mama.wolfka
13. dec 2009

všimla som si tu tému, že šuhajdy
ja teda pekárka nie som, ale takéto by som mohla urobiť, aj by mi chutilo 😀
robievaš také ?

mama.wolfka
13. dec 2009

čo sú holubky ? 😕
som nechápavec 😀

mukky
autor
13. dec 2009

ap ahoj

wolfka držíme 😀
šuhajdy robieva moja mama,kja som este nerobila,.je to fajne,dost sladke 😀

apna
13. dec 2009

wwolfka tha ty nevies,co holubky? 😀 😀 😉 plnena kapusta 😀

apna
13. dec 2009

inak dnes mi kamoska vravela ,ze robieva akoze ferrero rocher-pomrvi asi 4-5coko tatraniek,prida asi dve lyzice nutely podla potreby viac,do toho trochu nasekanych liesk.orechov.urobi gulky,dnu mozes dat lieskovy orech,ona nedava,namoci do roztopenej cokolady a obali v posekanych lies.orechoch...vyskusam? 😀

mama.wolfka
13. dec 2009

😉 tak už som zasa múdrejšia 😀

to tiež vyzerá dobre, a hlavne jednoducho, také možno aj ja vyskúšam 😀

mukky
autor
13. dec 2009

moj pred chvilou dopil kavu a za 5 minut uz chrapal 😀

mukky
autor
13. dec 2009

co ste dnes varili?
ja som doobedu robila pre babku rezance s makom,aj nám ostalo,teda mm mal 2 krát a mne nič 😀 a drobcovi som robila kukuricnu kašu s banánom,obed este mal od vcera
zajtra na desiatu asi bude mat chlebík s jogurtovou nátierkou,potom bude hajííí,a poobede asi pojdeme konecne do mesta na trhy..dnes dost fukalo 😒 a mm bol cvičiť tak uz sa mi nechcelo ist ani na nakupy potom..

mama.wolfka
13. dec 2009

ale mu je dobre 😀

ten pudingový ma moc nenadchol, keksíkový má 2. miesto, a vyhráva nepečený krémeš 😀
tiež nie si na pečenie ?

mama.wolfka
13. dec 2009

my sme mali ten slávny guláš 😀
ale nie, fajný bol, len mm dal olej (a dosť) pod cibuľu, ja by som dala masť, dnes som mu to hovorila, a on, že hej, veď tam mala ísť masť 😀 on si dal dnes 2 taniere a aj jemu bolo ťažko 😀 😀 😀

krpec mal na obec cestovinu, oranžovú tekvicu a vajko do toho, ale moc mu to nešlo 😠
tak blbo je v poslednej dobe, že až 😝

držím palce, nech vám vyjde výlet 😀
my sme dnes boli s krpcom navečer aspoň v obchode, tak sme sa chvíľku vyvetrali vonku, začalo snežiť, tak chytal vločky 😀

mukky
autor
13. dec 2009

pridala som nejake foto..
zlaty musel byt ked chytal snežík 😀

praveze stale vacsinou peciem,tak taku zmenu ze nepecene niečo..

mama.wolfka
13. dec 2009

chutný 😀
aj my máme takú stoličku do vane, ale bielu, už len zavadzia v kúpeľni

ahá, ja že niekto taký ľavý na pečenie ako ja konečne 😀
nejak ma to nebaví, ale snáď keď deti podrastú im aj niečo napečiem 😀

mama.wolfka
13. dec 2009

na jednej s tých stránok som zbadala recept na orechovo-žĺtkové rezy, také orechové so žĺtkovou polevou, mňam, to robievala babka, mňamy mňam

mukky
autor
14. dec 2009

tu polevu ja zboznujem,pamatam si kolacik taky tiez,ked sme chodili k rodine ako deti na dedinu,ale tusim robili makovy..ale orechovy som tiez jedla taky na svadbe,mnam,mnam 😀
pana beka taka som lačná 🙄 🙄 🙄

a apna kde zase isla?? 🙄 sexuje stale tota zena 🙄 😀

mukky
autor
14. dec 2009

to dnes som ho fotila v kuyhyni ked som varila a čmajzol ju tiez z kupelky 😀 ,uz asi mesiac nepouzivame konecne to sedatko...
no ale on len beha a lieta tak to ja tak neviem robit a som sa ponahlala...ale cvakla som ho 😉

mama.wolfka
14. dec 2009

no aspoň niekto si užíva 😀

ja Samka už dlho sprchujem, len občas mu napustím trošku vody a posedí si a počlapká 😀 a to už bez tej stoličky, len ja dávam pozor, ruku mám pripravenú za jeho chrbtom, a inak sedí na takej protišmykovej podložke, čo má aj pri sprchovaní
sprcha je taká fajn rýchlovka vždy

inak v poslednej dobe má nový zvyk, keď ho dosprchujem a vypnem vodu, tak si čupne a čúra, minule pozerám, že čo robí, myslela som, že ide skúmať odtok (aj to 😀 ) a on dokonca aj tlačil a potom pozeral ako čúra 😀

mukky
autor
14. dec 2009

wolfka tak to je super ked to robi,daj mu vtedy hned nočníček...

mukky
autor
14. dec 2009

wolfka ja sa lucim pomaly,idem kuk mojsejovu v promi noninach 😀 a kuknut si este nejake relacie...asi je maly hore a chce didu tvoju.. 😀

mukky
autor
14. dec 2009

este nakuknem za pol hodku...rano bude budicek asi o 7 ak nie skor,maly pekne hajííí celu noc..