Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
12. sep 2009

za 30 minut sa vratim ci tu niekto este bude...

nadhera
14. sep 2009

mukky, uz preslo 30minut 😀 😀 😀

nadhera
14. sep 2009

dnes nevarime,nediskutujeme ???? 😝
jedno v skolke,druhe haji,ja trosku veget,dojeme zo vcerajska a vecer urobim lievance 🙂 tie moje svistye lubkaju,jednoduche s jablckom a dzemom.

edita33
14. sep 2009

cauko,no ja som prave dovarila a uz papkam,robila som kurcata na zemiakoch a kyslej kapuste,,
(zemiaky na kolecka.nato kapusta,a na vrch kurca,)...keby daco,,, 😀

nadhera
14. sep 2009

mnam,to je dobre 😀 ja setrim kapustu na zajtra - idem robit segedin

duska1122
14. sep 2009

ahojte teda chodim sem kazdy den teda na modry konik ale na recepty som nesla, aj som rozmyslala ze taku temu zalozim a cuduj sa svete ona tu je. ja som momentalne na diete, takze mozem len citat, ale velmi rada 😀

nadhera
14. sep 2009

duska citaj a rob si chutky 😀

penny13
14. sep 2009

Poznáte ktosi recept na Talianské špagety?

duska1122
14. sep 2009

budem sa snazit len citat. 😀

mukky
autor
14. sep 2009

ahojte baby ..a moje baby skalne kde ste?
penny vecer sa ti na to pozriem ale uz asi bude neskoro,ci? 😕 ja osobne recept tento nepoznam..

som zabudla prepacte vitam dusku a editu

ja obedujem skor ranajkujem chlieb so sunkou

som chora a aj maly este stale boli sme u doki,veelmi kasle ,vecer pridem okolo 21 alebo nakuknem skor,idem si lahnut k malemu a aj mm spi,chudak teraz si lahol po nocnej dvanastke spal hodku a mna nechal spat lebo mi bolo fakt chujovo a kupila som mu rum z lasky tak nech si vecer da..

mama mi bola rano asi 30 minut s malym od 7,lebo som sla na krv na endokrinologiu a chudak mama teraz jej volam a ona ze je chora ,na odpadnutie ide skor z roboty...asi od nas to chytila a ona ma este astmu k tomu a v piatok mame cestovat ..super 😒 ☹

tak paaaaa

mukky
autor
14. sep 2009

😕 😔

nadhera
14. sep 2009

mukky,u vas je teda veselo 😲
hlavne sa dajte vsetci dokopy
moj mensi este o 01.30 pozeral so mnou telku a nie a nie spat,zasran. rano som bola dolamana.ale koho to zaujima.navar,poprataj,postaraj sa o vsetko ...

mukky
autor
14. sep 2009

nadhera dik..maly bil tak dlho hore? 😕 😀
moj uz spinka,boze len nech nekasle a vyspi sa chudacik..dnes to bo perny den.Poobede ked vstal zacal kricat v postielke ke si sadol,az vrieskat doslova v kuse som sla zobudit mm ze preboha co mu je..a potom sa to opakovalo v obyvke ked nemal cop chcel..a celkovo v kuse je nespokojny uz asi tyzden,place,mrvi sa,vyzaduje si svoje,no tazke to je...zabera na neho na par minut len korka od chleba alebo pesnicky na notebooku ako michael jackson 😀 mandarinka darinka,macko usko a podobne...ale na to ho nechcem naucit..on stale vsetko vzdy zjedol a ten tyzden len bucha do lyzicky a nechce len ak mu pustim nieco a nesustredi sa na jedlo.. 😖

isto tie zubky alebo chorobou to je.. ☹
pozeram tv a taka som hladna mame kuraciu pecienku na cibulke a od vcera ani ju nechcem vidiet,este som ju nemala.. 😝 ani neviem co by som zjedla..dnes som mala 2 jogurty a 1 chlieb so sunkou a hlava mi tresti..

juj nemam naladu 🙄 😠

lumistri
14. sep 2009

😕
mukky nasla si tie lievance, ci dam este raz?

apna
14. sep 2009

ahojte baby,
mukky tak je mi luto,chudak maly,vacsinou to tak je aj u nas,ze jeden od druheho sa nakazime vsetci.rychlo sa uzdravte,ved dospely ma co robit so sebou,ked je chory,nie to dietatko.a co dala doki malemu?

lumi lievance su na strane 15,minule som ich robila 😉

ako sa mate baby?my sme mali trochu rusno,navsteva sa uz odstahovala,tak uz sme sami,aj som si zvykla uz,ze nas je viac.ja nejak som cez vikend ani nic nevarila,leniva som,normalne chodim spat s malou,aj cez den,co ja som nikdy nechodila.rozmyslam,ze teraz urobim narychlo p.,je na poobednajsej,o desiatej konci.mam tam aj maso vybrane a zemiaky ocistene,bo som mala vcera vplane,ze prazene zemiaky a rezne v zemiak.cesticku,ale tak sa mi nechcelo,nakoniec sme sli ku segre na madarsky.tak asi uvarim zemiaky,maso len nakorenim opeciem,dam na to syr a narezem mu cibulu k tomu a uz 😀
i

lumistri
14. sep 2009

my sme dnes mali hus a kapustu s knedlou a samozrejme lokse, mnam mnam 😝 😀
joj ja by lokse od rana do vecera jedla.. u nas sme to nemali, ale tu na dolniakoch je to bezne 😵
idem si dat vanu.. a potom si pojdem asik lahnut, bo som veeelmi skoro stavala a sla som na vypravu do lidla, takze sun diky 😉 uz mam hrnce na mieste a zverinec je v detskej izbe 😀 😀
papa 😔

mukky
autor
14. sep 2009

caute,mne sa ani pisat nechce nic..
apna ahoj,doki som povedala co malemu je a co mu davam,ze hedelix od kaslu,trifed sirup od pocitu plneho nosa a k odpuchnutia sliznice a fenistili to je tiez n odpuch sliznice a ze aj dithiaden som dala ked velmi kaslal a mal teploty,odsavame obcas a aj mame zvlhcovac vzduchu
povedala ze mam takto pokracovat dalej....jaka doktorka som mohla byt,neeee? 😀 ale som sla pre istotu nech ho pozrie ci to nue su priedusky..a ma to bud zo zubkov alebo je trochu nachladeny ale to nie je,to mame od poradne,asi tam bol niekto chory

lumi uz nehladaj recept..
ja som este kupila cez kilo masa dnes a dala som si ho pomliet a tiez taka som leniva ze az zajtra ho podelim do sackov a pomrazim..

lumi ako bolo u svokry? 😀 🤐

mukky
autor
14. sep 2009

lumi a ty si robila kacku a lokse?
ja by som z toho snad len tie lokse a mozno trochu kacky,ja nesom ani na knedlo ,zelo...ale loksicky s maslom mnam,mnam

hasleerka
14. sep 2009

duska duska a ty čo tu porábaš, ty máš tiež chudnúť 😀 😀 😀

mukky ja by som ani nevedela že baby majú laringytídu, len mali teploty, boli zachrípnuté, tak sme šli k dokyni, no práve včas, že nás rovno šupla do nemocnice ... možno byť doma dlhšie, tak sa budú dusiť, to som našťastie nezažila .. a malý už teda lepšie? ... a neboj ja tiež pomaličky chudnem, žiadna sláva

mukky
autor
14. sep 2009

haslerka ahoj no uz je lepsie malemu dik,len ten nocny kasel ma umara jeho ze neviem mu pomoct.. ☹
haslerka ved pomaly dalej zajdes 😉

duska1122
15. sep 2009

ahoj hasleerka. aj ty sem chodis 🙂 ja len citam ked uz jest nemozem,

mukky
autor
15. sep 2009

ahojte baby kde steeeee?? ☹
moji spia tak mam cas a nikde nokoho....idem sa naranajkovat 😝 2 jogurty som si vytiahla z chladnicky,a dat si kavu..od v cera som az teraz vstala az na par chvil ked maly plakal som vstala ..nechcem k nemu velmi chodit a tak by som si ho uz chcela vystiskat a vybozkavat..
vraj na dospelych funguje telo na telo liecba..uz ste skusali? 😕 😀 musim skusit 😀 ,lebo caj na mna nejak nezabera ani tie blbosti co do seba pcham 😝 😀 isto lumi poradiiii 😀

nieco pre oci,mnaaaam,som hladna 😀

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=829

http://mimisvet.sk/recept.php?id=17586

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=54568

http://www.mimisvet.sk/recept.php?id=17257

mukky
autor
15. sep 2009
sunny_face
15. sep 2009

Ahojky dievata skalne aj nove
Dala som si trosku volno od netu a stala som sa na chvilku TV maniak.Vsak tento vikend boli celkom gut filmy + superstar-no nekukaj.
Mukky vidim, že si naplno vhupla do chudnutia, tak ti drzim palce,dufam, že nam ukažeš silnu volu.Vieš ked sa ti bude darit, tak to naštartuje aj mna. A zevraj pri chorobe naozaj pomaha telo na telo a medzi tie tela cesnak-over to a daj vediet.Na overene rady ja dam. 😀
Videla som, že ste pisali o nejakom slize-co to je?Neznasam vsetko slizke-slimaky, hady a napodobne.To by ma musel niekto velmi dlho presviedcat,aby som to kupila.Ale nikdy nehovor nikdy.

mukky
autor
15. sep 2009

sunny ahoj 😎
ma to blby nazov ze sliz no..ja to nejak zmenim az si to urobim 😀 ,to sa robi,nie kupuje..ved kukni linky,,

no dietujem tak pomalsie ale mm isiel teraz k mojej babke po holubkov a asi aj palacinky a neviem co este a ze cestou domov nam kupi hamburger a langose 😠 kedze sa mi nechcelo robit fasirky 😝 😀

sunny_face
15. sep 2009

Mas to tazke, vyvaras same dobroty, ktore by som si urcite neodpustila aspon ochutnat.A ked uz chuti tak si treba aj poriadne naložiť. 😀 Tento sviatok bol o mlsani-urobili sme lokše a ja som si ich naplnila bolonskym maskom a hutala a hutala až som nemohla dychat.Zas si teraz hovorim "Od zajtra chudnem"
Co ste dnes porabali vy babenky? Ja som dnes s Luckou nahanala macky.Zda sa ze mala bude po mne a bude ich milovat.Kde sme zbadali maku tam sme csckali a mnaukali musel byt na nas dobry pohlad.Nastastie sa nas bali, tak som nemusela,zakazovat hladkat ich.

mukky
autor
15. sep 2009

sunny takze si si tie lokse konecne dopriala? 😀 ved si mala na ne taaku chut nie?to bolonske masko prosim opisat podrobnejsie 😀 .Ja som lokse zatial vzdy iba ciste jedla s masielkom len a tak mi to chuti,len na trhoch vianocnych par krat s pecienkou plnenou som skusila,no jedne trhy som potom mala hnac.. 😀 a na druhy rok ich uz ani s pecienkou nerobili 😀 .Aj na sladko som ochutnala ale mne tak na slano a maslo chutia naj..
no a zemiakove placky lubim s kyslou smotanou a mliekom ci acidofilne moze byt..ale aj tak ich neurobim take fajnee jak moja mama 🙄 a mm ich nemusi tak ja sebe stale len tak par kuskov robim

moj mm teraz skonstatoval ci ma to vobec s prepacenim neserie ze ja sedim a on zehli,a ja ze ne 😀 😀 😀 🤐

teraz sme trochu pratali ja nervacim ze stale sa prata a stale je bordel 🙄 a vsetky hracky poputovali do detskej=bordelovnika a v obyvke ostane len prenosna postielka a stolicka a basta..som zvedava dokedy 🙄
sa smejem ze od kedy je maly tak stale je bordel a ja dovtedy stale tak pekne mala a cistucko aj ovladac bol na svojom mieste a nikde nic nebolo polozene a asi ze musime maleho vratit 😀 ale nie,bobacik moj malinky,juj jak nervaci uz par dni k nevydrzaniu 😕 😒 😀 ale beriem to tak ze prechadza asi obdobim svojim nejakym,co uz..

tak idem dokukat ordinaciu a potom nakuknem

mukky
autor
15. sep 2009

som smutna ze zomrel patrik ☹ mama hriesny tanec zboznuje ale ja nemusim,raz som ho videla tusim ale ten film duch je pekny dnes ho opat davaju...no skoda ho,bol sympaticky clovek a aj v sukromi bol taky skromny .. ☹

mukky
autor
15. sep 2009

s tymi svetlymi vlasmi mu to pristalo 😔

http://humor.beecy.net/celebrities/lost-picture...

hasleerka
15. sep 2009

duska mňa sem dotiahla mukky ... raz chudneme ... a zrazu šup sem, lievance robiť 😀 ... už si chcem ísť aj tú panvicu kúpiť