Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

apna
3. dec 2009

ja osobne tiez neznasam olivovy, a hlavne do salatov,potom uz mi nechutia 😝 a malej davam ,raz oliv.raz slnec.ale nie czdy si spomeniem

si sa nepochvalila s poharom...ja som si vcera vecer normalne pivo dala,nechapem 😀 😝

jankando
3. dec 2009

Zdeni..
hej male lepsie, tak raz dam a pak tam mi stoji v chladnicke i po zaruke, alebo uplne nan zabudnem..hej...
musis mi next time ukazat, ze co to a kde to.. 😉

Ja uz nepamatam , ci zuzka tak robila, ale segrin byvaly tak robil...s vajkom na tvrdo a pre kompromis pre nas, to i zalial, a jeho boli take fajnucke , take nie suche, ale take ako to nazvat...'vodnate' haha..ta som tomu dala.. 😀

jankando
3. dec 2009

hej, minule dosiel, no sak jak prides, ta oskusas...
Somariny stale chodia....
len teraz som uz prestala..nie je cas..teraz nejak fb riesim..viac..nez sa patri.. 😠 😝

mukky
autor
3. dec 2009

olivovy je aj na teplu aj na studenu kuchynu,treba na to pri kupe pozerat
ja som kupila minule olivovy taky lacnejsi stale nejak 120 sk a teraz ten drahsi asi okolo 200 sk a ten mi az tak nechuti,mozno preto ze je extra panensky,no ale je velmi zdravy tak co uz..

apna
3. dec 2009

jana -stavnate? 😀 😀 😀
mukky ta finom,mas darcek pre babku na vianoce..

jankando
3. dec 2009

Mne bars ale vemi bars smrdi olivoy, zvlast ten virgin... 😖
no , ale 100 ludi, 100 chuti...
My sme pouzivali klasicky doma, ale odkedy som zacala petkovi varit a pridavat olej , tak sme presli uz iba na slnecnicovy..

mukky
autor
3. dec 2009

ona uz dostala predcasne,to bude mat ako bonus len tak 😀 ,je velmi pobozna

jankando
3. dec 2009

Zdeni..heeeej..stavnate..ja valim dnes..hahahhaha...to tou unavou..
som pisala po rokoch s bratrankom a to keby ste citali, tak sa on divil, ci neficim na niecom..a ja ze hej, na unave.. 😅

apna
3. dec 2009

aj ja mam teraz extra panensky,ale mne celkovo nehcuti..
inak tym darcekom,som dnes vravela,musim aj povedatkazdemu,ze aby sme si nekupovali darceky 😝 tak,len detom a uz..ako myslim,ze segre a oni nam alebo svagrovi aoni nam a tak,nemame teraz nejak nazvys a teraz mal kazdy z nas narodeniny,tak kazdy dostal...a uz ani neviem,co kupovat

jankando
3. dec 2009

Ksakru..

Este ze ste mi pripomenuli MIkulasa, haha, bo ja som zila ze dnes tak 26.11 je..hahahh 😀
Este ze si ma Apna vyviedla z omylu..

NO ja neviem,ale u nas zvyk davat do ciziem vylucne len sladkosti a ovocie..v tom dobrom priprade.. 😉
takze ziadne hracky, ale dostane nejake sladkosti , a ovocie...ktore i tak i tak ja zjem, a nie on..hlavne tie sladkosti.. 😀 😀

apna
3. dec 2009

mukky a co ste kupili babke?

jankando
3. dec 2009

Ja nemam darecky este pre nikoho, ale aspon petkovi mam ideu , ze co cca..
ostatnym nic...nechapem, nejak ma neberu tohto roku vianoce..a to som zabudla dodat, ze dnes ma tety v slovenskom shope pytali,aby som dosla na vianocnu klobasu a ze kolecie a salonky maju...a si myslim, no..to uz obehlo rokov, kedy mi sme kupovali kolecie a salonky.. 🙂

apna
3. dec 2009

jana ta sebe nakupis hej 😀 😀 aj my sme dostavali ovocie a sladke,ale kedze sladke sa neje,tak neviem co.a misovi dam cibulu 😀 😀

jankando
3. dec 2009

Klamem..mam..
Pre Johna cdecko a este mam jednu damsku vonaku (ktoru som nejak vyhrala ani neviem ako) tak sa rozhodnem , ktorym smerom pojde..
Inak som sa ti asi zabudla pochvalit, ze ani neviem jak ale kamoska co ma kluce od nasej schranky doma mi vravela ze som odniekial dostala (cize nejake vyhra) 30 actimelov.. 😉

apna
3. dec 2009

hej,doma jak sa to davalo na stromcek,tu uz nic take...a len sme vyberali cukriky a papiere nechavali na stromceku 😀
ani ja zatial este nie som chytena,len rozmyslam,co upeciem a ci budeme sami,ci jak vlastne..
a co mas pre peka?

mukky a ty manzelovi co?a malemu?

jankando
3. dec 2009

Joj, ja uz vidim, jak Slavo (brat) ked si spomenie, ze mikulasa je, tak nakupi malemu milion kindreok..zakazdym ked tu dojde maly dostane po vajci.. 😉 😀
preco nejdem spat? ☹ 🙂

mukky
autor
3. dec 2009

masážnu vanu na nohy,uz sme ju jej dali minule

jankando
3. dec 2009

Tak petkovi som chcela to na kreslenie, co vy mate doma a dalej neviem..ale isto veci uz nie,lebo tych dostal po milu jarmilu a ani nesthame vyobliekat, vsetko visi este s visackami..ksakru..takze len nejake hracky a blbostky

Hej, my sme tiez tak doma robili, ze sme vyberali sladkosti a zabalovali naspat, akoze vyzerali plne..hah.. aja zvlast brala zo zadu kolecie..mne najviac chutila (i ked vsetky rovnake) ale asi sa mi najviac pacili gule....akoze kolecie.. 😝

apna
3. dec 2009

jana dobra otazka 😀
mukky tak to babku potesilo,nie?aj my me kupovali davno svokre,jej vzdy puchnu nohy a take veci...

jankando
3. dec 2009

Zdeni , a vy este neviete, kde budete vecerat?

ja som tiez uz uvazovala nad pecenim tych suchych, cajovych, ale neviem ci este nie je skoro..lebo som bola zaspata 😝 ..ze uz v celk ucas..

mukky
autor
3. dec 2009

pre maleho mam vysavač,žirafu na kolieskach čo svieti aj hra,2 darceky este od leta co dostal od rodiny v ba a bol este maly na to,nejake auto aj so srubovakom ci co to je a nejaka hra ale uz neviem co presne,nejake postavicky su tam no musim kuknut..neviem co este mame v skrini som zabudla 😀
a na mikulasa ma hracky do vody a ceruzky pre male deti....od segry bude mat pohariky skladacie a nejake auticko a od nasich a teta babky a svokry este neviem co,takze vela nekupujem

jankando
3. dec 2009

Ja netusim, co mamci kupit..
a slavovi a mati by som najradsej viete co?
gift karty..hahahhaa zabalit do krabiciek.. 😀

mukky
autor
3. dec 2009

ap potesilo ...no a nasim som ti uz pisala ze co
my sme si dospelaci povedali ze si nebudeme nic kupovat ale aj tak sme babke a nasim lebo si zasluzia
ja nechcem nic mam vsetko a ani mm nechce nic...mozno po vianociach nabehneme na vypredaje do madarska ale fakt mam vsetkeho dost..

jankando
3. dec 2009

Mukky,
ty si riadne zasobena...fu....pre teba malina teraz riesenie dareckov.. 😉

tiez som si planovala, ze nejak nebudem nakupovat na poslednu chvilu, ale no..nevyslo.. 😀

apna
3. dec 2009

hej uz by trebalo pomaly zacat,ja isto budem robit vanilkove rozky a take rafaelo gulky nepecene a este take z pudingu nepecene....
nie,doma budeme,ale neviem ci jana nepridu tu aj mam alebo jak,...aj sami v pohode,sak sme neboli sami nepamatam,ale to si neviem velmi predstavit,ze budeme za stolom my dvaja 😀 😀 😀 a ked pridu oni,tak s michalom si tiez neviem predstavit haha,ked sa mam budeme modlit a on taky ateista 😀 😀

jankando
3. dec 2009

Hahah..
no asi tak to bude ,jak ked Peto robil krizik JOhnovi na celo s medom a ten len vyhukany drzal..ze co to za haluze oni prevadzaju.. 😀 😀
Tie vanilkove rozky, das recept..😉
ja by chcela potom tesne pred srnci chrbat, ale nieto plechu, tamten poputoval do kosa... 😖
Ja sa tesim, lebo uz tentro rok Petika dame do stolicky, musim vyhrabat v storage tie podstavce ci ako to nazvat pod jeho stolicku a bude pekne s nami papat... 😉

apna
3. dec 2009

mukky,vraj nekupujem vela a kolko toho mas 😀 😀 dobre mas to vyriesene,malej len nejake hracky,nie vela,ona tie\z najradsej take pohariky a take varesky a hrnce co moze bucghat 😀 😀
a p som tiez vravela,ze si nekupujeme,ale my si povieme a ja nikdy nekupim on ano,no,ale netrapi ma to 😀

jankando
3. dec 2009

Snad mi mamca ukaze (ked bude casu) ako robi tie jej super makovniky.. 😝

mukky
autor
3. dec 2009

pred dvoma rokmi som uz mala darceky v septembri nakupene 😀 v lidli mali nenormalne akcie,napr ze vaha digitalna osobna z 1000 sk na 100 sk,tak som to dala svagrine a svokre a mali spolocny dar a ze odstavnovac z 100 sk aj nieco za nejakych 200 sk no a strasne veal veci a to sme tam boli cisto nahodou skoro rano to som tusim sla potvrdit tehu tak sme vela veci kupili a potom davali pocas roka ako darceky a ludia tam besneli vtedy a rucali do kosa co prislo 😀

jankando
3. dec 2009

Apna.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mna by trapilo...