Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

apna
3. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
jana tu su vanilkove rozky od kissky budem robit,aj tie pudingove gulky,ale dnu dam orech,a na druhej strane su rafaelo,tiez budem robit.

pan,ze dnes nic nevarim a nakoniec tri plechy pizze? 😀 moju malu to na kreslenie moc nebavi 🙄 ,ale s ceruzou po papieri,to ano...
pan to si ani neviem predstavit kolko ludi tam musi byt toho 26.?a tovo vsetkych obchodoch?
my sme dnes boli malej kupit vetrovku,nikde nic nemaju,tak som si povedala,ze kupim hoc z mothercare alebo z nextu,hoc drahsie,ale uz treba jej poriadnu.v nexte mali krasnucervenu ale nie jej velkost a lacna 15libier stala,nakoniec sme zobrali inu,nie velmi sa mi paci,ale hlavne ze je teplucka.aj taku sadu-sal,ciapku a rukavice..sa vytesujem z toho...a plienky sme nakupili..

nejak ma neberie film 😀 ja som dnes robila sosov.polievku a neskor som chcela urobit francuzke,ale som sa nato vysr....p jedol v robote a potom si kupil burger a teraz otravuje,ze mu mam urobit krupicu..zeby som si dala aj ja? 😀 😀 😀

apna
3. dec 2009

ja mam tiez ok zuby,nikdy ma nebolel zub,mala par zacinajucich kazov,tak som si dala urobit..dve plomby mam,ale jena mi vypadla,tak by mi to trebalo urobit...
adulik mala jaka hrdinka 🙂
jak vam super,ze uz mate darceky poriesene.....

mukky
autor
3. dec 2009

my sme kupili drobcovi vetrovku adidasku teraz jak sme boli v rakusku na nákupoch,ešte ,má jednu tenšiu z minuleho roku co mu bola este velká a este ma asi 3 overaly a jednu supravu..bunda nohavice,mám v tom chaos ani neviem čo má 😝 ,kedze som podostávala aj strasne vela z chorvátska od svagriny,asi 70% mám vsetko od nej oblečenie,tam je textilk a a super kvalitne veci robia a má dvoch chllapcov ,niektore vecicky nosili,ale plno mi dava stale nových co ani nestihli vynosit este s vysackami..

zajtra ideme dať mikulaska neterke,takze ideme poobede na navstevu k segre

mukky
autor
3. dec 2009

a v sobotu ideme na mikulaša z mm roboty 😉 ,dnes som si kupila zo srandy tau celenku soba 😀 a mm som kupila mikulassku čiapku 😀

apna som vcera nestihla odpovedat a sla som spat okolo 6 rano 🤐
neterke som kupila na mikulasa chrumky nesolene kukuricne,ceruzky,nálepky na okno take peknucke s mikulasom,a dnes este drevené puzzle

apna
3. dec 2009

ja som iez bola v sportovych ,ale nemali absolutne nic,iba tenke...
overaly mala minul.roky tiez tri,teraz nema,ale chcela som,ale tiez neviem ci vobec ponosi...
akurat som vyhadzovala z komody jej veci,take co uz nenosi alebo zababrane su viac a nejdu vyprat a tak..ani nemam kde to skladovat,tu mam uz 3spacebagy pod postelou a este v ciernych mechoch jej veci male a doma este 3 spacebagy,to je nehorazne uz...nekupujem nic,nech sa vynosi..take tricka napr.co nove a nedavam jej po doma a zas tak casto nechodime niekam...boze kopec veci...
ale mi luto,bo segra jej kupila take mencestr.na traky zelene ,krasne a male su...aj mama jej cizmicky krasne a male uz...mala raz na sebe asi a uz jej nedam...

a chcem novy kociar,ten nas mi ide naa nervy,sa hanbim za neho normalne...ale neviem aky a hlavne nie velmi drahy 😀 😀

apna
3. dec 2009

mukky pekne si jej kupila a kolko ma mala?aj ja chcem puzzle take penove pre malu na zem...
ta budes caja 😀 😀
aj y sme mohli z p prace na vianocnu party a p nechce ist,ja by som isla 😀 😀

mukky co zajtra varis malemu?

jankando
3. dec 2009

Apna

diky za link
odkaz P, ze ked nechce ist, ze ho zaskocim..... 😀 😉 😀 kedy ze to mate?
alebo vlastne nieee..sak tam bude cely fb.. 😀 😀

K bundickam....
mama mi dnes volala, ze je v meste a kuka malemu bundy som sa normalne rozculila, sak to nehorazne, maly ma 2 rhube budny a ta rocawear mu je i vacsia, ta naco mu nove? i tak malo kde chodime a o chvilu z toho vyrastie.nevidim point kupovat milion ich.... 😠 😠

Pan
ja som nekupila, ale prva som objavila v argose, pak ma Apna nasledovala...ja som si to nechala na vianoce..

Apna..
to penove je dobre, ale bordelu zbytocne...a zvlast teraz jak uz vedia kde co a jak vytahovat, ta vsetky pisnema budu vytahovat, nase uz v kosi je...asi omylom vyhodene...hah...Petko maly bol a vytiahol tie pismena, a zuval... 😠 😠
ale ako inak dobre, jak som ho nechcela dakedy nechavat na zemi sediet, ze studeno, tak na toto som ho davala , predsa len koberec a este i toto... 😉

jankando
3. dec 2009

Pan ,
som kuk linka na tesco..
fajne toto
ja som malemu len tak z libraca na narodky kupila, ale vies, nie take ale take len hocjake, a pero uz davno stratene, a vobec nebolo priputane, jak toto je...ale dobra idea, na darcek pre neho..skoda, ze vobec do tesca nechodim...
Ale Apna chodi..ta jej dam kupit, ked pojde..😉
ne?

jankando
3. dec 2009

Este k Nextu
ja len raz bola na tom vypredaji, ale sak to masaker bol....a uz nikdy..ahhah..
pacia sa mi veci v nexte na deti, ale bars drahe tam..sa mi vidi...
ale jaka som trapka, v mothercare som vsetko nakupovala dakedy a teraz sa stazujem na next.haha..
minuly rok mali namakane veci na chlapcekov...az take super modne kozenky..som sikala... 😀 😀 😀

mukky
autor
3. dec 2009

má o 12 dní menej ako savierko 😵
hej budem čaja 😀 aj mm 😀 a este tam su aj rolničky na tej celenke 😀

ešte nevim presne,niečo s maskom
tie puzzle uz mame skoro rok,ale su odlozene,teraz by to len rozkladal asi a ked zacal svornozkovať tak to vyberal to vnutro z tohotak nekup s malymi castami ako ja,ma vtedy netrklo 🙄

preco sa hanbis za kocik? 😀 my pouzivame 2 kociare tiež len teraz asi 3 tyzdne co sme aj golfky vytiahli som to mala zabalene ze predam ale necham pre druhe ked bude

jankando
3. dec 2009

Pridavam sa ku hamebniu sa za kociare....ksakru..
mame s Apnou skoro rovnake, tak vieme o co go... 😠 😠 😠 😠
I ja mam naladu na novy, len tiez by som chcela lacny...to uz bude nas treti a prvy taky predrazeny mi ukradli..tak mi luto zase investovat...

apna
3. dec 2009

hej kupim,aj malej kupim 🙂
no ale daco treba,ta bordel len nahadzem do prenosnej 😀 😀 😀
nema vyznam fakt tolko veci,sa to nevynosi,mne tak luto peknych veciciek a mala na sebe dva krat a uz nic z toho...
jana a co budes piect? 😀 😀
pan a ty jak do 5 rokov kupujes veci?zeby si mala potom?ci len ked nejake akcie,ci ako?
a neviem ci som pisala,ale ked pises,ze maly ti hryzie ceruzky,tak to pero z argosu aj mala to cucala len a to voda jej z toho isla 😝
a kde si kupila to penove?

apna
3. dec 2009

mukky strasny je moj kocik ja neviem,od narodenia mam ten,to v podstate sportak...
ale eraz ked sedi,mi pride ze tak malo miesto na sedenie ma, a ta opierka sa neda az tak poriadne dvihnut,aby peknbe sedela,ale taky kus vyssi polosed 😀 😀 a ten fusak z neho taky boze je,neda sa poriadne priputat a jak sedi,furt sa to vsetko smyka,no des normalne...ale som sa nasrala a kupime novy 😠 ale neviem aky,jeden sa mi pacil,ale travel system a to nam netreba vajko a vanicku a drahy....ale fajny bol ,pohodlny,taky makkucky...
a ine na en styl nebolo nic...

apna
3. dec 2009

ke dlen lezala bol ok,aj v lete ok,ale eraz,ked ten fusak na nom,tak o nervy o je,furt vytahovat to

mukky
autor
3. dec 2009

penové puzzle sme kupili v madarsku,boli za dobru cenu u nas su predrazene 😝
mne treba vyprat na tom nasom sverlom vsetko ale bojim sa to dat do pracky a je tam aj taká tvrdsia cast na sedenie a je v tom asi zasita tak neviem ako to vyperiem
ja by som tiez nikdy nekupovala tak vela veci pre deti co sa tyka oblecenia ved aj svagrina plno nevynosili a aj mne sa stalo ze som zabudla teraz v lete na maleho take pekn adidasky slapky a uz su mu male aj na doma ☹

jankando
3. dec 2009

Apna

penove maju v argose za 9.90 tusim.. 😉
ja som tam kupovala

Ja napeciem zatial len tie cajove, linecke..a tie rohlicky by som chcela, a cosi potom s mamcou vyskusame..
(inak, budete mat teraz vy dve dololenky, ja mamu tu, jana bez zavazkov, ta sme boli zopakovat action..ne??) 😀

I ja sa nasieram uz, ze este chcem pozriet ebay, ci tam nebudu mat ten moj stary.. 😉

mukky
autor
3. dec 2009

ap idem sa venovať manzelovi 😀 tak pa zajtra

mukky
autor
4. dec 2009

chlop uz spí tak erdžím 😀

lumistri
4. dec 2009

ahooj
sorry baby ze som uz len taky obcasnik, ale teraz som dva dni nezapla ani pc.. 😒
mame sa celkom fajn, prave nam doniesli nabytok malemu do izby, a cez vikend ideme k svokre ☹ zase.. ja viem stale sa len stazujem, ale co uz som mnou 😝
inac maly je zbojnik ako vysity, vsade beha, vylieza, minule spadol z postele, nic sa mu nestalo len si odral trosku celo a teraz vyzera ako princ s hviezdickou na cele, maznacik maly..
ak by ste chceli vediet co mam nove.. tak mam novu zaclonu do obyvacky 😀 😀
mikulasa este nemam, asi skocim dnes poobede do obchodu, malemu kupim nejakeho brumika, a grahamove tycinky a bananik a jabko.. to ma rad.. a hlavne pojdem kupit nieco mojmu staremu bo on je vacsi maskrtnik 😀
vianoce su tiez po biede, mam len pre svokru a moju neter.. no co uz, este mam chvilu cas 😉
ok bezim daco robit bo maly je dve hodiny hore a vyzera to tu ako po tretej svetovej, idem na to! 😖
paaaa tak zase nakuknem ked zapnem pocitadlo..

mukky si sa v noci venovala manzelovi? vari bolo tutu mutu a coro moro, coro moro? 😀 😀

mukky
autor
4. dec 2009

jéj ahoj lumi,mám chvilu cas,akurat si chlipkám kávičku a co to nevidím? 😀
ved príd castejsie večer,alebo mm zakázal ☹ ?ved sa mu venuješ,nie? 😀
aj náš je zbojníček riadny 😀 ale už si neviem predstaviť zit tak ako pred tym,tolko pohody,lenošenia 😀 ,uz ani nepamatám aké to bolo 😀 ,ale nikdy som nebola taká stastná a vyrovnaná od kedy sa narodil 😀
keby som mala o pár kg menej 🙄 ,uz by som chcela byt opat tehu 😵

ja uz mám mikulasa aj vianocne darceky vsetky,snad este dokupim aj malemu tie drevene puzzle,take peknucke su a som nezobrala ani neviem preco 😒 ,tak mozno vecer este pojdeme do tesca,po navsteve u segry
dobre lumi ze sa mu nic nestalo,daj mu za mna pusu 😉 ,malému myslim,nie mm 😀

na tutu mutu no comment 😀 😀 😀 😀

a co robievas vecer,preco necvalas trosku na konovi?este vysivas?

mukky
autor
4. dec 2009

sunny face vobec neviem kde je ☹ ☹ ☹ uz som jej aj ip písala a nič ☹

pancake
4. dec 2009

caute. tak jeden plech je prec. vcera som zobala aj s p. no a este chvala bohu ze mi na dnes 2 zostali.

apna a janka ja mam tie penove puzzle z argosu. dvoje su za 15. a mam ich cez celu obyvacku. teda skoro. okolo stien nemam. lebo mame plavajucu. a mam ich uz asi rok. su super. len to prejdem dettolom raz za dva tyzdne a handrickoua maly sa tam hrava cele dni.

lumi ahoj. 😵

aj ja idem tie od kissky robit. mam ich uz aj niekde napisane ale za boha neviem kde. myslim tie vanilkove rozky. 😵 budem ich robit prvy krat. 😎 😎 😎

apna ja chodim na tie vypredaje v nexte. a nie je tam vela ludi. ale ja chodim rano o piatej. chodim o polhodku skor pred otvorenim a cakam v rade. a uz je 150 bab predomnou. ale my mame take veke nexty ze sa tam naraz zmesti aj 500 ludi. a vsetko je za 70% dole. nakupujem co sa mi paci a je to do 5 rokov. teraz idem zase. len si chcem asi kupit aj rifle. musim si ist dopredu vyskusat. lebo kobinky su zatvorene v ten den.

a nakupujem oblecko aj v sainsburys. lebo som tam 2 tyzdne robila a je to velkosklad oblecka. tak raz za dva tyzdne tam mozem prist a zobrat si 50litrove vrece /sacok do kosa/ a naplnit si ho cim chcem. akym chcem oblecenim. tak je to super. ale uz zajtra posledny krat. potom uz nebude otvorene cez sviatky.

pancake
4. dec 2009

apna hod link na ten tvoj kocik. chcem ho vidiet. 😎 😎

pancake
4. dec 2009

ja som so svojim vrcholne spokojna aj ked bol drahy. jedine co mi vadi je ze je trosku tazsi ked ho davame do auta. ale zase je vrcholne pohodlny pre maleho a necham si ten isty aj pre druhe. iba asi dokupim ten nastavec co sa starsie dieta nan postavi a ides s dvoma detmi. 🙂

apna chod na carboot sale su tam super kociky a v dobrom stave. ja som myslela ze by som si tam kupila kocik pre dvojicky tak co su za sebou. ale p. povedal ze nie. 😠

adulik144
4. dec 2009

Ja som mala jeden a ten isty hlboky kocar pri obidvoch babach, len golface som vymenila, lebo Terezka bola tazka a znicila ich.
Akuratminulý týžden som bole prekvapena a prvykrat som to videla kocarik a k tomu pripojena sedacka na kolieskach. Naozaj dobre to vyzeralo (pre predstavu-asi tak ako kedysi boli tie vojnove motorky "snipky": motorka a prisediaci). Vozi sa babo aj starsi surodenec.

mukky
autor
4. dec 2009

sunny sa ozvala,má sa dobre 😵 😵 😵
ja som akurat dovarila malemu polievku s petrzlenom,redkvickou,kuracím maskom,pohánkovými vločkami a petrž.vnatkou,idem sa naranajkovať,jogurt,lebo segra volala nech nejeme doma 😒 😀 ,tak len tak dietne musím 😀
bobáčika už nepočujem,i už zaspinkal a pridám sa k nemu za chvilu 😔

pancake
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pancake
4. dec 2009

to som cela ja. ☹ ☹ ☹ sa ospravedlnujem. uz sa na tom pracuje aby to vyeralo ako ma. 😖

adulik144
4. dec 2009

Pan videla som to aj tu starsie dieta stoji na tom, len mam pocit ze som to videla len pri tých trojkolesových kočárikoch