Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
16. sep 2009

sunny a ty co teraz obkas kde si??
a pancake a apna?

lumistri
16. sep 2009

k druhej starej mame.. na liptov, ale tentokrat sa tesim 🙂
dufam ze bude pekne pocasie aby sa dalo ist aj na huby.. aaach zeny, liptov je taky kraaasny 😎

mukky
autor
16. sep 2009

idem si ja o chvilu urobit kavicku veeelku nescu a asi si tam dam aj slahacku bez cholesterolu,nech 😀 tusim som kavu nemala 2 dni,ci 3?ani neviem..

nadhera
16. sep 2009

este halsia pekny cas,tak si to uzite a vela dubacikov vysuste do kapustnice. 😀

mukky
autor
16. sep 2009

lumi ku mamke ides hej?aj manzel sa tak tesi? 😀
verim ti ze tam je krasne.si z liptova?a uzi si to a aj na nas si spomen,hej?

mukky
autor
16. sep 2009

jojo sa tam isto dobre vyblazni 🙂 na dedinu idete?

mukky
autor
16. sep 2009

nadhera si mi neodpovedala..MAS PEKARNICKU? 😀

nadhera
16. sep 2009

http://www.windguru.cz/cz/index.php?sc=52


ak to nezmaze admin, tak si mrkni,co mate najblizsie a ver,ze to pocasie je na 90% pravda.

mukky
autor
16. sep 2009

preco by to mali mazat?inezmazu

mukky
autor
16. sep 2009

pridem o 20 minutes states of plavecky stvrtok

nadhera
16. sep 2009

mukky,na vianoce mi doniesol jezisko pekarnicku 😀
prepac,ale som si nevsimla,ze si sa pytala.

nadhera
16. sep 2009

na windguru je sice nastavena sirava, ale klobuk dolu pred tou predpovedou. necchem menovat rosniciakov a rosnicky,ale mam pocit,ze oni hlasia pre blavu a my na vychode si pozrieme net. 😀 😝

mukky
autor
16. sep 2009

nikde nikto?

apna
16. sep 2009

halou,
mukky presli bolesti ,lebo si zasexovala ,hej? 😉 😀 😀 😝 ty mas ale sikovneho muza 😉
a maly uz ok?
ja som dnes robila tie rezne v zemiak.cesticku,ale dajak mi to nechcelo na nich drzat a take jak tvrde sa mi zdali,ta neviem,ci som zle cesticko urobila ci co.a zajtra urobim tie kuracie v horc.omacke,to som zvedava

nadhera ,ty si z mi,hej,som tam chodila do skoly,spomienky mam.

apna
16. sep 2009

aj ja zvyknem malej davat mrkvu do ruky,nech si kuse.

lumi jak ti fajne,ides si povegetit hej?fakt dobre,ze mame tie babky,ked tu je nasa,ani neviem,ze mam dite 🙂

co zitra kuchtite,zeny?

mukky
autor
16. sep 2009

nie,zasexovala aby presli 😀

maly je uz zdravy 🙂 len je taky podrazdeny no ale ja som na srot 😠 tak sa to vlecie sakra cely rok som chora nebola ateraz toto 😠 ..ani neviem ci mame ist ci ma mm zrusit dovolenku..nerada by som vsetkych nakazila 🙄 su tam aj deti v rodine..
idem vesat pradlo a zajtra nevarim nist 😝 mm ma dennu a mne sa jest nechce len jogurtiky a ovocie..a hluposti

mukky
autor
16. sep 2009

ty tiez sko by si mohla chodit 🙄 co robis do tak neskora? 😕 😀 keks? 😀

dig more toten moj slovosled a slova ta ja vobec ze ne zos vychodu 😀 😀

mukky
autor
16. sep 2009

apna a obalila si rezne do muky a tak dala cesticko?

mukky
autor
16. sep 2009

co si dnes robila?aky mate rezim s malou a co zvyknete robit cez den?chodis s nou von kazdy den?

apna
16. sep 2009

dig more mukky ja tiez citala par stran dozadu,bo som hladala recept jeden a jak citam po sebe ,ta mam dost normalne. 😀 😀 😀
hej dala som ich aj do muky,tak neviem,kde bola chyba,dost huste som urobila cesto,tak asi trebalo redsie?
dnes sme boli so segrou v meste,som isla daco upit p k narodkam,tak nakoniec ako vzdy mikinu som mu kupila 😝
ale povedal,ze potrebuje nove,tak dufam,ze sa mu bude pacit.inak,nic som mu nechcela kupit,ale uz porazi 😀 😀
teraz dilema co navarit....na tie narodky....
a z mesta sme sli ku segre,prisli aj nasi,kazdy ma volno dnes,tak sme ostali tam,az po nas p prisiel po praci.

mukky
autor
16. sep 2009

kolko buddete mat ludi?ja som pre 12 tusim ci 15 ludi robila zemiakoy salat,pecene kuracie nozky,rezne "naopak"mrkvovo kapustovy salat so zalievkou a tusim aj som opiekla cukety na oil oleji.to vsetko je jednoducje a je toho vela

mukky
autor
16. sep 2009

co robis?vyjedas chladnicku? 🙄
ja som prave dopil kavu a kukam celebrity camp len neviem aky den ma zajtra caka le bo maly dnes spal len doobedu hodinu a vstal so straasnym krikom ☹ a poobede uz nespal..tak malo uz nespal niekolko mesiacov 😒

apna
16. sep 2009

joj j...e mojmu pc,jake mam nervy,sto roky nacitava,pisala som taky dlhy prispevok,ze aky mame rezim a mi neodoslalo,som ho restartovala,tak som zvedava

apna
16. sep 2009

a preco nnespinka,ked vravis,ze uz je ok,zeby zubky?mne teraz dlhsie pospi ako predtym,hodinku urcite doobedu aj poobede,predtym to bola presne polhodka

apna
16. sep 2009

no ale dnes som jej urobila cestoviny s cottage a maslo rozpustene a normalne nechcela,zjedla par lyziciek a potom vypluvala.ale som isla do mesta,tak som jej dala hippku nejaku s hovadzim,furt mam,keby trebalo narychlo a za tym sa len tak zaprasilo. 😠 potvora.

apna
16. sep 2009

aj nejak viac veci,co predtym papala,teraz niekedy nechce a niekedy ano.napr.najprv papala chleba s maslom,potom ho vyplava a teraz zase zje 😕 a minule som jej urobila cestoviny,na drobno psekala hovadzie a akoze svieckova omacka,mrkvu a petrz som rozmixovala s mlieckom,to bola ako omacka a nechcela,az ju napinalo a pritom vsetko z toho mi inak papa

mukky
autor
16. sep 2009

juj to je potvorecka krasna a nie potvora 😀 das nam ju za nevestu? 😀
no maly uz nema teploty a nekasle,len trolinku sopliky ma este a kasle ked veeela chodi ..ale uz verim ze zajtra celkom ok to bude..ale tyzden je co sa zmenil..place az krici doslova aj par minut v kuse 😢 ja neviem co to je no a zubky este nie su celkom von a uz mozno aj dalsie idu..neviem fakt,stale dufam ze rano vstane a zabudne na to ako krici cez den a zlosti sa..lebo mam zle svedomie ze dnes som uz len lezala a pozerala na neho jak asi 10 minut krici ☹ ☹ a place..ale aj som ho brala pred tym na ruky a nic,krical,aj som ho hladkala akrical aj dudku dala a krical tak som uz nevedela co a fakt len na neho pozerala ☹ ☹ ale uz to nespravim..bo mi to prislo vecer luto ze som este mala viac veci asi skusat len ma strasne aj to odradza ze soplim velmi a kaslem a nesom pri nom velmi blizko aby som na neho nedychala...aj dnes asi budem v obyvke spat nech v spalni nekaslem a nebudim ho..

apna
16. sep 2009

segra jej minule cokoladu dala cmulat,dnes sme zasli na kavu v meste a dali sme si cokolad.mufiny,malej som dala rozok do rucky,idem na wc,pridem a ona uz spinava od od mufiny 😠 p jej dava ochutnat zo slahacky,zmrzky,uz sa jej aj coly dat napit 😠
nerobim z toho vedu,lebo fakt len ochutnat,ale zeby uz ona zistila,ze su aj chutnejsie veci? 😕 doteraz papala zaradom.a strasne nervaci,ked nema ,co chce,normalne sa rozreve,krici,az jakeby skakala 😀 keby mohla sa hodi do zeme 😀 ale inak pohoda a ked sa s nou hrame,staci ze sme na zemi pri nej,tak si vzdy najde zabavku.

apna
16. sep 2009

mukky ale len tak z nicoho nic place a krici?moja iba ked nieco che a nema to,t.j.ovladace,telefony,laptop....atd.
inak nie a este ked sa prebalujeme,to je horor normalne,sa kazde prebalovanie pripravujem dopredu 😀

mukky
autor
16. sep 2009

som si nsadila sama liecbu antibiotika v spreji do nosa a hrdla davam to mi zvykli predpisat a nic nezabera a uz asi 5 dni sa takto s tym stvem..uz 3 dni som von nebola ale zajtra vecer ideme do carferu ked sa tato vrati z prace lebo nemame este darceky so blavy...a som trochu nastvana lebo mama mala ist s nami a som ju poprosila ci mi neostane asi 5 hodin s drobcom ked pojdeme do rakuska ze bol chory a tam su take male obchody a vela ich je a to stale s nim dnu a von by sme sli no a chora je ale nic nejak nepocujem na nej aj dnes bola do podvecera v robote ale ze sa velmi neciti dobre...a ja co mam povedat?a som s tym uz tak nejak pocitala a aj sa celkom tesila ze pojde s nami aj otec mal ist