Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
17. nov 2009

ap uz ta nestiham tak vecer ,hej? 😀 alebo poobede 😀

jankando
17. nov 2009

Cau Baby

APna, mne sa vobec nevidi, zeby mala mala daco s ockom...neviem, sice s nou nie som dennodenne (teraz uz) ale nidky som si nevsimla...
No a ako novorodeniatkam utekaju snad kazdemu ocka..ale to je normalne..

Mozno si len namyslate..😉
Bola som na maly nakup v morrisone, dochadzaju plienky..kupila som asi za 8-9 libier ale len 68plienok.. 😠

Boli sme i na ockovani, vraj ked nema teplotu, tak v pohode zaockuju, keby mal tak nie..
Dostal dve nove tak som zvedava, ako sa s nimi popasujeme..
A konecne finito na dlhsie..az v 4.rokoch.. 🙂
Maly meria 82 a nieco cm, a vazi 11.20kg....schudol 25 g ksakru, ale ona ho ospovevovala, ze to v pohode, ze je i tak big boy..Bracho bol so mnou na ockovani.. 🙂
a ksakru, ja nestastna, ze schudol a jak som ho obliekala ta P ho drzal a vravi mi, ze schudol Petik a ja ze ne...a ksakru pravdu ma... 😠 😠

mukky
autor
17. nov 2009

apna kamaratka ma syna ročneho a ked rodila cisarskym tak nechtiac so skalpelom mu urobili šram po tvaricke ☹ ,vidiš človek ani na take nemysli že i take veci sa možu stať a vajko jedno mu nezostupilo tak musia na operaciu 😢

mne mama poslala navarene ale ja nejak nemam uz 3 dni velmi chut jest len tak nasilu 😝
dnes sa dojedlo kura na smotane s haluškami,este mam kuraciu polievku s maskom a rezancami a ani som sa jej este nedotkla už 3 dni 😝 a este mm poslali aj kapustnicu
pre maleho ako vzdy ovocie a jogurty ked ine este nemože 😀

celkom pekne sa hraje 😀 beha a lieta a so starym mojim notebookom sa hra len ci to nie je nejak nebezpecne..ale neni hlupucky,sa hneva prečo jemu nejde obraz ako mamke 😀 ta skače po nom 😝 😀

mukky
autor
17. nov 2009

len my dvojka sme doma,tato isiel zarabať ťažke prachy 😀
asi si pojdem urobit kavicku

mukky
autor
17. nov 2009

drobec spal dnes doobedu opať 4 hodky 😀 ako male babatko,a my vsetci s nim 😀
neviem ako mau mam dohovoriť 😀 že vstavať rano o 6 hod.je pre mamku velmi skoro 😝 aj pre tata 😝

lumistri
17. nov 2009

cafte
som necitala vsetko bo sa mi nejako nechce..
ale som zazrela ze mukky pisala jak malemu stahovali predkozku z pipika.. no ma to tak vydesilo ze som skoro plakala.. nasmu este nic, teda my mame takeho krepeho doktora, ze si asi ani nevsimol ze ma maly pipika.. ani vajka mu nekontroloval ze ci mu zisli.. flakac ☹
no ale s tymto pipikom som myslela ze sa to riesi az okolo 3. roku.. ja mu sem tam trosku s nim pocvicim ked sa kupe, ale nechcem moc bo sa bojim.. ale ak mu budu take nieco robit ako si pisala, tak asik skolabujem..

mukky
autor
17. nov 2009

ahoooooooooooooooooooooooooooooj,neverím vlastným očiam 😵

mukky
autor
17. nov 2009

lumi ani my ten den nespominaj ☹ ten vyraz v jeho ociach od bolesti a strach a.. ☹ ,nikdy viac .. ☹

mukky
autor
17. nov 2009

ap ta ty co si zacala robit po nociach??? 😀 😀 😀

nakuknem tak po polnoci nasho casu 😀

pancake
17. nov 2009

ja som sa v poslednej dobe uplne prezierala. langose, placky..... no a najskor som bola iba zduta ako koza a potom to na mna prislo. 😔 😔 😔 😔

mukky ty si mi nenapisala ako ste to mali s tym pipikom. uz som ti pisala aj do ip aby si mi to podrobne opisala. a ty nic. je to aj tu na konovi? ak ano napis stranku a ja precitam. som veeeelmi zvedava.
p. mal dnes volno tak sme shoppingovali a aj vcera sme boli v meste ale nic moc tam nebolo, kupila som iba malemu deku vlacik thomas za 6 libier pod stromcek. uz mam tych dek asi 6, ale co uz. jedna hore dole, nie?????
zajtra presne o 12.00 som tu. 😉

apna
18. nov 2009

cafte,
konecne som zasadla a aj zalahnem o chvilku 😀 😀 😀 bola som v meste,daco som nakupila,dosli sme domov a soom zacala robit poriadky-chladnicku,kuchynu koplet,prach vsade,kupelnu jednu,druhu som nerobila,aby som nerusila malu,so satami poriadky ,s hrackami a vymenila postelne a taaaak.mam dost normalne...
som chcela zajtra urobit span.vtacky,ale neni pekne maso na nich,tak som napacovala na madarsky a knedlu urobim a kuracie urobim take do lokse.....sice pridu az vecer,tak sa to urcite nepoje,ale pre istotu...
stres mam trochu 😀 😀 😀 ale sa i tesim.

boze,nemozem verit,ze uz rok presiel,,co som sa tak trapila v nemocke a ze uz ma rok kacicka moja.dneska si chodila po celom byte sama,sem tam sa zadrzala steny a isla.ale p chodil za nou pre istotu...
ale ked spadne na zadok,nevie sa postavit...

jana a co maly,ok?nemal teploty alebo nieco?tonic,ze schudol,fajny je aj tak...mozno menej papkal a viac behal.
uz som ho sto rokov nevidela,som zvedava,co budu robit,ked sa uvidia s laurou,to bude radosti 😀 😀 😀

mukky tak fajne ti spi maly,zavidim 😀 😀 ozaj a pipik uz ok?a ten sram,ked bola mensia,tak plakala,tak jej bolo vidno a teraz sa mi zda,ze uz nie...mnam dala by som si kapustnicu,urobim,svokra donesie klobasku 😝 co robis?

mukky
autor
18. nov 2009

pancake ja som asik sisi alebo som to nedocitala alebo co....je to asi 2 ci 3 strany dozadu...ale nic ho uz neboli,asi len jeden den a pol to trvalo
prepac asi som to prehliadla....a iste si to poslala?ved neva no...

ty taky cas chodis ked ja s malym chodim vacsinou spat 😒
mozno ta stihnem alebo ip klasika 😀

mukky
autor
18. nov 2009

apna co si sa tak pustila do roboty,ani raz si nespominala take fukoty 😀 tolko pratať 😀 😀 ,bojis sa svokry,čoooo? 😀 😀 😀 😀 😀
pipik uz dobre ale ja mu to stahovat nebudem ☹ sa bojim 😒

apna
18. nov 2009

😀 😀 😀
hej inak vsetko priebezne si robim,no ale vies ako to,jej oku nic neunikne 😀 😀 😝
co nespis?o ktorej chodis teraz spavat?

mukky
autor
18. nov 2009

😀 😀
to by najprv moja svokra musela mat doma poriadny poriadok 😝 ja mam lepsi 😀 😀 a o vela 😀

snazim sa okolo 2,ale dnes to vidim trosku neskor 🤐
idem este pozriet 2 casti bez servitky a som fit,som si poobede zdriemla a aj tak sa psychicky pripravujem ze opat vstane ranol o 6 😝
som mu ale slohla dudu a ked rano sa pomrvi hned mu ju sturim do pusky 😀 ,minule zabralo a spal do 7.40 ako za starych cias 😀

mukky
autor
18. nov 2009

lebo to strasny cas je 6 hodin 😒 ,vsade tma,spapane mliecko ma za 5 minut a co vcul...tak rano skoro sa hrat,ci? 😀 ale aj on je unaveny a ziva ale kdezeeeeeby si lahol 😝 😀
vy kedy chodite spat a kedy vstavate a kolko spi ti cez den a kedy ju davas

mukky
autor
18. nov 2009

A VSETKO NAJ,NAJ,NAJ,K ROCIKU,POSIELAME PUSKY

mukky
autor
18. nov 2009

POCKAJ TERAZ ESTE TO LEN BUDES MAT VESELE 😀
a ked ti bude lietat jak moj v kuse,amen cma 😀

mukky
autor
18. nov 2009

PANCAKE ze ja som to asi prehliadla alebo co tu ip...

mukky
autor
18. nov 2009

som dostala mrchu ta neni mi 2 krat dobre 😝 ,ale lepsie jak pred porodom

apna
18. nov 2009

och mna by porazilo o siestej vstavat 😝 co keby si ho dala neskor spat?ale on sa naspi cez den,tak mozno aj preto.
lauta chodi tak o pol deviatej,teraz vacsinou spi raz okolo jednej na dva hodky maximum,ale ked ide skor,tak este poobede okolo piatej spi hodku,ale pootmuz ide neskor spat.kedy ako,nemame dobry system.
dakujeme 🙂 🙂 🙂
hej,no uz sa tesim,to budem len lietat za nou,aspon trochu pohybu ,mozno konecne trochu schudnem 😀 😀 😀
no to by som sa ani ja nesrala,ale moja svokra to az prehana,lebo neposedi a furt daco robi a najradsej ma,ked si sama urobi,lebo nikto tak neurobi ako ona 😀 😀 😀

mukky
autor
18. nov 2009

a rano ti kedy vstava?
mm povedal ze ked bude uz maly hore tak zostane s nim kym sa naje,on pride rano po nocnej 😀

minule siel spat o 21.30 lebo sme boli von a sme nejak nestihli skor a aj tak vstal o 6 tej
my mame taky system ze tak medzi 20 az 20.45 ide spat,podla toho ze ked spi poobede a kedy vstane

ked teraz spi 4 hodky a vstane napr o 15.45 tak uz ho nedavam spat

a prdlajs schudnes 😀 nebudes stihat jest cez den a vecer sa dotlaciš 😀 😀 ale prajem ti schudnut ak ti treba co podla mna neviem z kade 😝
preco si dala prec teba s mj?

apna
18. nov 2009

good morning...
vonku leje,zas uzasny den bude...uz to je na nervy s tym pocasim...
mala sa tiez pred siestou budila,kecala,hadzala a ja som tak chcela spat,som jej urobila mliecko a to ju musim brat so sebou a nemozem ani polozit na zen,lebo reve a tak jej ho robim,taka tazka,som myslela,ze ju neudrzim 😀

som ju prebalovala a som jej rozpravala somarinky a ona sa tak rehlila normalne,co i ja som sa smiala 😎 a po mlieku zaspali sme.este spinka teraz.

mukky to mas pravdu,to by som musela chodis s nou s spat,aby som nezrala v noci 😝 a ty co?zdychas a muz je s malym,hej?mas to super zariadene 😉

idem varit asi,aby som mala veget cim skor 😝

meriana
18. nov 2009

super podrobny recept na sushi aj s obrazkami......... podla tohoto som to skusala a uplne v pohode........

http://recepty.pozri.sk/recept-sushi-maki-191

troska problem s tymi surovinami, ale v hypermarketoch uz sa to da......... 😉

mukky
autor
18. nov 2009

meriana díi za recept

mukky
autor
18. nov 2009

apna ani v sne som ta tu takto rano necakala 😀 😀 😀

co si?nespím....drobcek vstal o 7.15 😀 takže super 😀 ,som sla spať po pol štvrtej ale som sa na seba hnevala lebo musim chodit skor,chcem byť dlho pekná a mladá 😀 😀

mm siel skor spať ako sme my vstali,ani by som nechcela aby po nocnej zostaval s malým,ma dost v robote na 12-stke,cez jednu smemu stale schudne 1 kg jak aj daco jak sa nezastaví..a nemaju ludí a podla toho co sa stale pýtam čo robí ho obdivujem že tam robí už tolko rokov 🙄 ,v zime je tam zima,aj von musí robiť a v lete v horucavach by som tam zdochla prvu hodinu..musi mat tricko,monterky,dlhu koselu s rukavom,nejake dlhe protipoziarne rukavice,bagandze,dlhe nohavice a prilbu 😝 😝 😝 a to este robi aj dnu kde maju aj 50 stupnov ak nie vaic aj von kde je hic 😝
mne je stale teplo aj v zime,ja len tricko a bunda,silonky som nosila len ako tehotna som bola v zime,no obcas sveter 😝 ,teraz nosim este stale len tricko a kozenku 😀

mukky
autor
18. nov 2009

krpcek sa hraje v postielke pekne tak pijem káveju 😀

mukky
autor
18. nov 2009

apna a čo si vcera zdrhla bez rozlucky 😒

pancake
18. nov 2009

no caute. mne prcek spal o hodinu a pol dlhsie az do deviatej, tak cez obed mi spat nebude. to budu fofry bez prestavky. takze sa asi neukazem. nemozem mat zapnuty net, lebo chce stale videa pustat. a to sa mi nechce. 😝

mukky
autor
18. nov 2009

pan si si ista zeby ti nezaspal? 😀 iste hej...ved mozno bude spinkat,napisala som ti hore,ale ty asi necitas spatne ☹
moj akurat zaspava,idem sa najest