Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
16. júl 2009

idem este na stacionar,pozriet gilmorove a donutit sa ist spat 😔 😔 ,cmuk cmuk

lumistri
17. júl 2009

hmm, mukky ty si nezmar 😀 😀

sunny_face
17. júl 2009

Ahoj Lumi-tiez mam z toho hisaky, ked zbadam mamičku chudučku ako pierko a vždy sa snažim odhadnuť koľko asi má to malé - väčšinou to odhadnem na 3-4 roky a poviem si, že dovtedy aj taka budem.Ale viem že nebudem, lebo ja som bola odjakživa bacuľka a aj bacuľkovou zostanem-ja sa už len môžem udržiavať aby som neboľa len guľka. 😀
Ahoj Mukky- mi máme tu elektrickú chladničku do auta-má kabel na pripojenie do auta a aj káblik na zapojenie v domácnosti.Je to dobrá vec takto keď je leto.Ale nečakaj od toho veľké zimy, chladí to tak akurát aby sa ti nič nepokazilo a aby sa dala piť aj minerálka.
Tak príjemné prežitie tepla....

sunny_face
17. júl 2009

Takže dnes bude obed len taky dietny - sójové kocky s cuketou a zemiačiky. Lucka a ja to mame radi a netrvá to dlho.

lumistri
17. júl 2009

ja som dnes na sladko.. sme mali dukatove buchticky 😝
a karfiolovu polievku som urobila.. 🙂

pancake
17. júl 2009

caute. tak ja na skok.

zajtra su elke vypredaje v nexte tak pojdem kuknut. som zvedava. robia okolo toho tajnosti ani na nete to nepisu. iba na dverach malymi pismenkami. 😝

a idem si kukat na nete nejake domy. tak strasne po nom tuzim, ze si musim spon stranky obzerat obcas. 😢 😢

lumistri
17. júl 2009

noo dnes tu budem asik sama.. mukky na nakupoch, pride asik neskoro, pan takto vecer nechodi, a sunny ma dnes romantiku 😀
tak kuk neskor ci sa niekto nahodou neobjavil.. 😵

sunny_face
17. júl 2009

Ahoj Lumi-romantika bude až okolo 22.00, teraz som stihla akurat uspat malu, pripraviť nočné flašky a hodit spršec-už len čakam na tátu a spestrujem si čakanie pokecom s tebou.

lumistri
17. júl 2009

som vedela, ze ti ma prist.. som nemyslela ze budes mat cas 🙂
aky ste mali den? mne maly strasne mrncal.. zase bolo neznesitelne teplo, tak neviem ci to bolo tym, alebo mi chcel dat taky pekny darcek 😒

sunny_face
17. júl 2009

asi to bolo teplom,ja som bola s malou vonku asi okolo 5 a zozaciatku v pohode ale domov som ju uz musela niest, co nevladal.Aj spat mi isla skor, to sa mi už dávno netsalo, že by ma ona tahala do postele.Nechala som ju chvilu doma len v tricku nech nieje sparena a ci sa mi neposr.la. Tak som ju musela nakomplet ospršiť a ešte aj prať a umývať sedačku. našťastie len tu jej gumennu.

sunny_face
17. júl 2009

A ty dnes oslavuješ niečo? Včera si naškrtla, že tatino sa musi posnažiť a pozvať ťa na kavčo, teraz píšeš o darčeku a viem, že sa volaš Lucia, takže meniny to nie su.Takže narodky?

lumistri
17. júl 2009

😀 noo pekne ti narobila roboty..
moj pekne slusne do nocnika polozil vsetky potreby.. v poslednom case uz aj menej cika do plienky.. zato nocnik byva plny, este keby sa pytal, by bolo super 😅
a chodit sa mu tiez nejako nechce.. len za ruky, a ked ho pustim stoji ako zamrznuty a boji sa pohnut, hned si klukne, alebo pozera coho by sa chytil..

lumistri
17. júl 2009

hej mam narodky.. ocinko mi doniesol merci (ako by som nemala dost kil) 😀 to kafco bude zajtra dufam.. 😕

sunny_face
17. júl 2009

Tak všetko najlepsie - skoda ze je tu slaby výber smilikov poslala by som ti aspon smilikovú tortičku.

lumistri
17. júl 2009

dakujem 😵
jak ti zavidim ze ti muz pride uz o desiatej.. aj ja by som chcela 😉

sunny_face
17. júl 2009

a ber to tak (aspon ja to tak beriem), že tatino na tebe lubi každe miesto, tak chce aby ich bolo čo najviac - to je k tým kilečkám 😉

sunny_face
17. júl 2009

Joj chudatko tebe až neskoro v noci, ale o to radšej ho uvidíš. 😀
aj planuješ nejake oslavy alebo len tak jemne v kruhu rodiny.
Ja som neni moc typ na oslavy, aj moja 30,-ka bola len o kvetinkach a pizze

sunny_face
17. júl 2009

Tento system vybiehania z temy a zase naspäť, aby som zistila či sa niekto ozval je hrozny. Skodaze to nieje urobene ako chat-hned vsetko vidiet

lumistri
17. júl 2009

nie som na oslavy.. dokonca sa citim trapne, ked som stredobodom pozornosti.. na svadbe to bolo hrozne, kazdy po mne cumel.. pre mna strasne neprijemne 😖
aj mne to lezie na nervy.. sa naklikam ako kaca.. 😒

sunny_face
17. júl 2009

Našla som celkom zaujmavy članok.Minule sme sa navzajom posťažovali, že mucovia sa nevedia zahrať sami, tak ma celkom uputal
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/981/pre...

sunny_face
17. júl 2009

Tak ja som svadbu vyriešila v tichosti a behom mesiaca. Rodicom som len povedala nech si nerobia starosti a nech pridu vtedy a vtedy na mestský úrad. Hostina bola o 10 ludoch zacala o 4 a skončila o 6hodine. Boli sme všetci spokojny, lebo neboli žiadne stresy.
Obdivujem tých čo mávajú velke svadby, lebo ked som sa pýtala kamošiek tak čo hovoria na svoj veľky den tak všetky povedali, že si ho vobec neužili,stale museli robiť čo bolo naplanovane a nemohli sa venovat tolko kolko chceli ludom, ked chceli všetkých stihnúť.

lumistri
17. júl 2009

noo paradny clanok.. akoby som videla mojho maleho, ked sa mi mota pod nohami ked varim 😀
ale je to pravda, ked vesiam pradlo, vzdy mi ho roztahuje po zemi, a ked mu necham potom lavor tak sa s nim bavi sam este hodinu. a dnes som varila, som sa ho chcela zbavit, tak som mu dala varechu.. no prosim ta, hral sa s nou az kym sme nesli von okolo stvrtej.. takze ked mi akoze s niecim pomaha, tak sa strasne bavi 😀
aj po kupani mu dovolim zhasnut svetlo, no to je uz nas ritual, sa vzdy na to strasne tesi 🙂

lumistri
17. júl 2009

ja som mala na svadbe 40 ludi, som zrusila fotografa a kameramana.. lebo sa nerada fotim a keby ma niekto nakrucal by som bola ako zamrznuta.. neznasam take pretvarky.. tak mam len par fotiek co sme si robili sami.. dam nejaku do albumu aby ste videli aka som bola kocka 😀 😀
no a mamca mi povedala: nerob si ziadne starosti a len sa bav.. tak som sa toho drzala, ale este mi povedala aby som nepila, bo ma zabije 😀 no a vsetko dopadlo faaajn.. ale radsej by som sa sla zabavit niekomu inemu na svadbu 🙂
idem tam bacnut daku tu foticu..

sunny_face
17. júl 2009

Uz si sa tam bacla? Možem kuknuť?

Mne mala tiež "pomaha" ked idem robiť čajik, tak jej musim dat stolicku ku kuchynskej linke a kuka co robim a potom to opakuje.Je to sranda, len keby som nemusela byť stale v strehu, ci nahodou nepadne

sunny_face
17. júl 2009

Kukla som a neni si tam zatial.Kedd vidim tvojho maleho, tak mi hrozne pripomina Lucku-to ta hlavička makovička bezvlasková. 😀
Kuknem zajtra teraz už počujem kluče.Idem sa venovat tatuldovi. Ahojky

lumistri
17. júl 2009

noo uz 😀

lumistri
17. júl 2009

hmm, tak som to teda nestihla.. tak si uzivaj romantiku 😝 😀

mukky
autor
17. júl 2009

ahojte,som mrtvo mrtva,docvalam tu asi za 20 minut,neviem ci este niekoho stihnem...

lumistri
17. júl 2009

caf, no co nakupili ste?

mukky
autor
17. júl 2009

lumi,nakupili a dost,ako vzdy..idem vas docitat...spala som hodinu uz a vstala som nedavno..do rana spat by bol hriech 😀