Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
31. dec 2009

som mala dnes taky krasny plan ze posutazim si,kuknem postu pre teba a zrelaxujem.. a pojdem skor spať..a ste mi naburali plany 😀

apna
31. dec 2009

no ten urcite ,vcera spal do dvanastej,dnes tusim po jednej vstal...chapem,ze nemaka,ze che pospat,my sme tak spali,ked sme nemali malu,ale ma dnes nasral,lebo aj ja som chcela drichmat a nevstal 😠
ale inak vstava,ked robi poobednajsiu,tak sa striedame,ale ja aj tk vacsinou vstanem

bude segra so svojim,jana s malym a kamarat so zenou-janin brat...sa tesim,posedime,poklebetime a tak

apna
31. dec 2009

ja som tera zkupovala nejake veciciky pre kamosku,caka v marci v baby,tak pomaly nakupujem,aj som povyberalka laurine veci a tak som si spominala,boze,jake to zlate mini baby,take vonave
a tu mam pripravene tie veci,ze poslem a furt na chodim cumiet 😀
aj by som chcela,ale iba lauru aby bola taka malicka este 😀 😀 neviem si este predstavit dve deticky

mukky
autor
31. dec 2009

juj ap hodim sem kabelku co mam EH co som ti minule pisala 😀 do albumu a vymazem,,,

apna
31. dec 2009

ok a p teraz dostal od segry tricko take,ona to niekde na trhu kupuje po 5 eur 😀 ale jemu sa nelubi velmi to 🤐
a jak ehodinky nam pokupila emporio armani jemu,ja mam calvin klein 😀

apna
31. dec 2009

juj az teraz som videla tu ofinku 😀 kedy si dala foto?krasny je savik..a vzadu mu nestrihas?
a daj do albumu fotku z pasu,nech sa lepsie na teba pozriem 😀 😀 😀 dobre tam vyzeras

apna
31. dec 2009

dobry ma mop 😀 😀 laura ma to zo stareho vysavaca polameneho 😀 😀

apna
31. dec 2009

tha coo? 🙄 cakam 😀

mukky
autor
31. dec 2009

juj ta nervy mam lebo mam 3 telefony a ne uz na kartach ale jaj ja sa ani nevyznam jak to mam poukladane 😝 ale nasla som konecne 😝
tie nie su az take divoke,nie?? 😀

apna
31. dec 2009

tie ze nie su tak az divoke? 😀 😀 pekne su,to su originaly?drahe boli?
cierna sa mi paci viac,ja radsej velke kabely,ty vole,ja neviem ci by som toto vedela nosit a ta lebka.

mukky
autor
31. dec 2009

hej serblik ma na hlavke,ved vcera som pisala ze mam nove foto 😀

apna
31. dec 2009

som asi prehliadla

apna
31. dec 2009

wolfka kde si sa vyparila?pracujes ci suhajdy robis? 😀

mukky
autor
31. dec 2009

ved nie su praveze 😝 😝 ,tá cervená je z chotvatska a tá druha u nas kupena...a ja prave chcem original ked pojdeme do madarska...to vyzeraju krajsie omnoho...ta cierna je inac krasne farebna,ona je vysita goralkami,len nevidno..

apna
31. dec 2009

aha ,vidno ze je pekne farebna..aj vojmu m sa pacia EH veci?

mukky
autor
31. dec 2009

som dala nove foto ale sa nesmej 😀

apna
31. dec 2009

ok mukky pojdem ja,rano musim vstavat,pojdeme este do obchodu na potraviny nejake,lebo som nekupila vsetko...
a ty zas nove katalogy objednaj,nech ti tanga pridu 😀

apna
31. dec 2009

jeej jaka pekna nevesta 🙂 ste mali normal svadbu,hej?a daj tu fotku do albumu z pasu

apna
31. dec 2009

kolko rokov dozadu?

mukky
autor
31. dec 2009

mm sa chcel zenit...v roku 2005 juj ty s tou fotkou 🙄 idem dat 🙄

apna
31. dec 2009

hej?aj moj chcee a ja nechcem...to co za chlapov mame,vacsinou sa zeny chcu vydavat 😀

mama.wolfka
31. dec 2009

mukky ty píšeš jak drak 😕 nestííííham 😀

apna tuším už aj predtým som to mala, ale je to des, keď toho zrazu pribudne, bleee

fazulka dúfam ok, nevyzerá, žeby nie 😀
fazuliak je čertisko, ale jemu je evidentne super 😀
no a stará fazula kedy ako, relatívne ok, celkom pohoda 😉
aj očakávam kopanie už tak nejak skôr, som zvedavá aké to bude tentokrát, aj na ten ultrazvuk 7.1. či je všetko ok

apna
31. dec 2009

kocka si,co sa ty stazujes 😉pekna fotka...aj ja som si niekedy tak vyrazne oci mlovala,teraz uz nie.len sem tam...
pamatam,ze raz p nechcel ist so mnou von,kym to nedam dole 😀 mne sa paci tak,aj segra si vyrazne maluje...a hlavne linka tekuta hore sa mi strasne paci a este tak predlzena..ale nie kazdemu to ide

mukky
autor
31. dec 2009

nevydavaj sa 😀
apna to tam tie kila su zamaskovane inak je to des 😝 😝
no malujem sa ked mam cas tak smoky eyes...a vytienujem si rozne..

apna
31. dec 2009

mukky a ked vravis,ze mas tie kila naviac,ale v tvari vobec nevyzeras a to je super...ja by som hlavne v tvari chcela vyzerat chudsie,lebo taku mam okruhlu hlavu velku fuj

mama.wolfka
31. dec 2009

kokos 😕 píšete riadne

jaká nevestinka 😀
a k tomu taká kabelka EH 😀
ja by som takú tiež nevedela nosiť, nevyzerá to zle, ale seba si s takou neviem predstaviť

juj práca, práca 😝
šuhajdičky čakajú 😀

mukky
autor
31. dec 2009

v tvari sa cudujem ze ani asi velmi nie...ale inde som rozlozena strasne 😝 a najstrasnejsie je ze mam take pohodove a krasne obdobie ze sa mi nechce chudnut ked ten moj muz ma aj taku miluje a aj moj syncek a vsetci..ale treba mi naozaj,,uz doktorka pohrozila tiez 😔 😔 😔

mukky
autor
31. dec 2009

wolfka este nechod koli vam som dnes ja nic nestihla 😀

apna
31. dec 2009

pomaly schudnes...aj ja uz dufam,ze sa dokopem..
ok,ja uz vazne idem 😀 zajtra nakuknem 🙂 `

apna
31. dec 2009

nestihla si objednat eroticke tangace 😀