Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
31. dec 2009

hej nestihla 😀
aj ja pojdem pomaly,za 5 minut

mukky
autor
31. dec 2009

baby idem,dobruuuu,cmuk

mama.wolfka
31. dec 2009

stále fičím, len nakúkam občas 😀

spachtošky 😀 tak dobrúúú 😀

pancake
31. dec 2009

caute. konecne mi dieta zaspalo,lebo vstaval rano o 9.30 prosim pekne 🙄 🙄 tak som sa bala ze uz nezaspi dnes. ale pol hodku bude spat a vratim sa zase k hrncom. 😎

mukky
autor
31. dec 2009

ahojte 😎
wolfka že spachtosky 😀 😝 ,zaspala som okolo pol piatej 😝

mne drobec hajííí,pojdem ja k nemu,necxh mu neni smutno 😀 ,dufam ze take 4 hodky pospí...
pan v noci buntosil krpcek?pol hodku?fu,tak to by som teda chodievala spavat asi o 20 tej vecer 😀

mukky
autor
31. dec 2009

ja som akurat uvarila vajicka na chlebíky....mm pride hladny z roboty tak sa naje normalne jedlo,a chlebiky urobim az vecer...aj to len par,nemame na nic chut 😀
v januari mam narodeniny,ja nechcééém,neoslavujem....som stara korytnačka 🙄

pancake
31. dec 2009

mukky ved si kocka. co sa ti nepaci?? to ja asi taka nikdy nebudem a asi sa ani nikdy nevydam. 😀 😀 😀
akasi som do toho leniva. vzdy je nieco ine na praci ako debata o svadbe. 😖 😀

muz sa musi pysit aku ma sexicu za zenu, co? 😵

pancake
31. dec 2009

tu nikto?
tak vam babule prajem stastny novy rok ,nech je lepsi ako ten stary. 😉 😉 😉

mukky
autor
31. dec 2009

pancake dobre som sa pobavila xixixixi 😀

mukky
autor
31. dec 2009

Vinčujem vám žeby sce še mali v novým roku lepši, koláčkoch po pulnej tepši, veľo šlifkoch na palenku, na Malorke dovolenku a furt pulnú peňaženku.

mukky
autor
1. jan 2010

ahojteéééééééééé 😎

mukky
autor
1. jan 2010

tak nič...idem kuk film,pa,potom nakuknem....

mukky
autor
1. jan 2010

apna ešte ležíš pod stolom či ako?? 😀
wolfka kojí 😀
pancake už dávno hajííí 😀
sunnny face je uťahaná z prace 😀
lumistri vyšíva mačku alebo sexuje 😀
a ostatné netuším 😀 😝

apna
2. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀

caw,zapnuty je pc,lebo p daco stahoval cez noc,tak som nakukla..och,5:20-to je zabijak pre mna normalne,najradsej by ssom isla zalahnut ku spat a ja do prace musim ☹
rozbita som normalne,smesli spat opiatej rano a vstavali o deviatej,cez den hodinku s malou a vcera som sedela na telke do dvanastej,som kuk tu rozpravku,potom film a uz som chcela ist ,ale na jednotke islo kone na betone,tak so dopozerala....och jak sa mi nehce do tej zimy...

inak,aj Vam prajem stastny novy rok vsetkym.......

pancake
2. jan 2010

apna a co tam robis v tej robote? narobis sa, ci tam chodis oddychovat. 😀 😀

mukky
autor
2. jan 2010

čo robkate?mne maly a veľký spí,hodinu zaspaval bez dudy a nie a nie zaspať...a chceme ist poobede do reštiky tak som mu dala dudu ,nech zase sa z domu nevytrepeme o 18 tej ale ak bude spat svoje 3 hodky,kym sa napapa a tááák,opat pojdeme von op 17 tej ..a este chceme sa ist prejst von a do nakupneho centra..k babke na chvilu....
musím ist o chvilu do sprchy...a urobit si make up,lebo mamke to trvá vzdy najdlhsie ,ale spala by soooom ,to počasie ma ubíja,len by som spala a nič sa mi nechce ,človek ani energiu nemá...ale zase v lete neznasam horučavy ...len pri mori mi je super...ideme si opat objednat teraz o tyzden dovolenku do chorvatska a pojdeme aj k svagrine do chorvatska na 2,3 dni...cestou spať
mm chce ist do Tatier ale mne sa tááák nechce,bude sklamaný,ale ja nechcem ist... ,len koli vzduchu by som sla,koli malemu...ale inak by som sa tam nudila...

mukky
autor
2. jan 2010

večer nakuknem...

apna no pekne,ale napisat si mohla niečo,nie len romantiku robiť so svojim 😀 a čo?opila si sa?? 😀 😀
my sme si pripili džusom o polnoci a mm siel hned spať 😀 ,ja som bola hore do 4 rano...v telke program bol OTRASNY 😠 ,kukala som staré silvestre zo 70-tych rokov 😀 a suťažila... a písala si s kamaratom, ktory ma spoznal na fotke z detstva,akurat na silvestra.....žije na floride a sme sa nevideli cez 20 rokov 😕 a on ma spoznal..ze to dievcatko si pamata 😀 ,kto by si na mna,taku papulu nespomenul 😀 a ja na neho si spominam..len je starši o 8 rokov..tak sa vraciame do spomienok a detstva uz pár dní 😀

drobec spal cez silvestra pekne,celu noc prespal a to boli riadne buchoty 😝 ,susedia od vecera do rana pocuvali pesnicky na pecky,celý byt dunel az do rana 😝 ...no a vstal 8.30,takze paráda..

mukky
autor
2. jan 2010

ahojte..nikto?nakuknem po 23 hodke...nášho casu.. 😀

nikollette
2. jan 2010

Mukky, kde si zdrhla z netabulkových 😅

apna
2. jan 2010

hallou,
mukky nieco sme popili,ale s mierou,dobre bolo,sranda bola...aj mne mala pekne spala,cudo velike..
a kam chcete ist do chorvatska,do ktorej casti...aj svorovci chcu ist,aby sme isli vsetci spolu,zobrali tam nejaky apartman,ze oni platia...ale mne sa tam velmi nechce..a uz vobec nie autom...uz sme tak raz isli na dovolenku a bola to katastrofa...mala nie velmi rada v aute sa dlho vozi..

kde mas tu fotku z detstva,ze ta spoznal?nakupili ste dnes nieco?aj my sme boli v tescu vecer,kupila som malej nejake veci,aj kamoske pre babatko..

apna
2. jan 2010

pan jasne ze makam 😉 maly je zlaty a ako ti pomahal 😉

pancake
2. jan 2010

ap...ja viem ze makas. ale kde? a viem ze kde, ale presne co? pis do IP. cakam. napisem ti moju adress a tam mas videa mojho smudla maleho. 😉

mukky ty to vies tiez.

a kde je janka???? mam tiez zle spravy... 😝 😝

mukky
autor
2. jan 2010

pan tha more ty co tu 😀 😀

mukky
autor
2. jan 2010

nikoll tu som,ja som na vsetky svetové strany 😀
keby ste vedeli kolko mam toho na lište 😀 😀 😀 a este aj s mm kecám

mukky
autor
2. jan 2010

ake mas zle spravy pan?? 😕
apna čáááááááááááááááááááááw,netrep... až teraz si vyšla z pod stola 🙄

mukky
autor
2. jan 2010

kde ste 😕 😕

apna ved prezrad..kolko zarobis za tie 4 dni v mesiaci..nech si to porovnam s sk 😀 😝
a to si musela nastupit uz ci ako?alebo to takla moznost sa naskytla?ja by som to brala....raz za tyzden ist do prace..

pancake
2. jan 2010

mukky my keby sme nerobili nemame ani na slanu vodu. 😝 😝 😝 😝

mukky
autor
2. jan 2010

my je kto...ved ty nerobiš,či ako to mam chapať...
a ako je mozne ze si tu o takomto čase?
normalne ma strašíš dievča..

mukky
autor
3. jan 2010

pancake maly je zlaty 😀 ved vieš... 😀
a co vsetko vie hovoriť a robiť?viem ze on je na to odborník 😀

mukky
autor
3. jan 2010

apna aspon si si oddychla s priatelmi..sice si malo spala 😒 ..
takze ste sa mali dobre..a laurinka spala,to je hlavne..