Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
7. nov 2009

dobre ranko,teraz som vstala 😀 🤐

apna
7. nov 2009

mukkymas dost,mozes ficat do rana 😀
ja som vysla z vane akurat

mukky
autor
7. nov 2009

😀 ne velmi,mm rano bude spat takze od 7 zarezavam 😀

mukky
autor
7. nov 2009

idem kuk tvoje nove foto ,zahliadla som na uvodnej stranke ze laurinka a to ty 😀 a potom vas docitat

mukky
autor
7. nov 2009

laura jaka zlata,uz riadne podrasta.sa zmenila v tvaricke,cela mama/pri tej chladnicke,ci skor v chladnicke/ 😀

mukky
autor
7. nov 2009

aj ja som dnes fotila maleho ale take rozmazane su asi a nejak inak sa nahravaju fotky v tomto programe co teraz mame tak mozno potom skusim,len ci sa mi podari

mukky
autor
7. nov 2009

aha takze nemam co docitat len teba 😒

apna mi sme nastastie problemy so spankom nejake vazne nemali,savik je asi spachtos po mame 😀 ,ja ked som bola tehu,mi nerobilo problem prespat cely den 😎

sa ma mm spytal ci nepojdem zajtra s nim do baumaxu 😝 ja len cez zuby ze hej 😝

inak som chcela dopisat ze maleho by som sa bala dat uz ku komukolvek aj mame 😝 ,ma sklamala ale povedala ze uz to neurobi tak jej verim 😀 ohladom jedla,no a svokor povedal ze malemu ze prides k nam,ale bez mamy 😀 😝 ,lebo som mu syr vytrhla z ruky ked mu dala svokra bez mojho opytania a este ho nejeme,neviem ci si neuvedomuju vsetci ze nadzgat decko vselijakymi sprostostami nie je pre neho dobre,skor mu len skodia,jak trafeni si vsetci niektori 🤐 este ze mm sa ma boji 😀
mama mu dala biely jogurt a dole bol sirup sladky a ze nechc to nema kysle tak mu dala zo 2 lyzicky sladkeho 😝 hej som divna 😀 ale nepopustim zo svojich zasad este 🙄 no a som ju sprdla a ze sa hnevam tak hze uz to neurobi 😀

apna
7. nov 2009

manzel ma nocnu?a ako?
fakt na mna,dnes mama povedala,ze na p. 😝
inak uz druhy krat som dala malej olej do kupela a fajnu pokozku,aj sebe som teraz dala 😀 :- 😀
a ty tvaricku nekremujes okrem toho co si pisala,ze ked idete vonku,tak ten vietor a zimu davas?

mukky
autor
7. nov 2009

tha zase si isla do vane ci co?
ja som skoro od 17 tej spala,s prestavkou na maleho vecerne mliecko co som musela vstat a urobit mu a prebalit ho 🤐

mukky
autor
7. nov 2009

hej nocnu
necvhapem druhej vete 😕
ja viem,aj ja malemu kradnem olej ked sa sprchujem si davam na zinku a aj do kupela 😀 ,no vidis,dobre je to,nie?aky si kupila?ja si dam tak aj na ruky,a potom na to trosku vody a ked sedi tak mu s tym pretieram telicko aj tvaricku
nekremujem,len ten winter nivea davam

apna
7. nov 2009

hej no ty vies 😀 ale prehanas 😀 😀 😀 😀 😀moja mama by davala,asi to co by som jejnabalila nakazala,ale svokra by jej uz dala urcite vsetko pojest 😝

mukky a preco ides nim,kedcez zuby?uz sa to nejak pozitivne vyvija? 😀 😀

apna
7. nov 2009

no vidis,len ja sa nudim,tak vypisujem,a to som toho dneska stihla dost,ale co mam robit teraz,stary tv,mala haja,a ja surfujem 😀

apna
7. nov 2009

mukky a maly spal odpiatej s tebou?

apna
7. nov 2009

pocuj uz si niekedy piekla tortu?vazne rozmyslam,ze malej upeciem nieco na rok 😀 😀 😀 no neviem,neviem,bo ja len take hrncekove recepty lubim 😝

mukky
autor
7. nov 2009

aj mama do teraz davala vsetko len co ja som povedala ale asi mala zatemnenie nejake ci co 😀 😝 ,apna raz povolim,druhy krat,treti a potom to uz bude na prd a maly bude jest chciet vsetko za radom a to eee,nemoze

nechapem druhej vete 😝
apna • 1d • Včera o 23:58

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš manzel ma nocnu?a ako?
fakt na mna,dnes mama povedala,ze na p.
inak uz druhy krat som dala malej olej do kupela a fajnu pokozku,aj sebe som teraz dala :-
a ty tvaricku nekremujes okrem toho co si pisala,ze ked idete vonku,tak ten vietor a zimu davas?

ty co si opita ci co?ku komu chodim cez zuby??nic take som nepisala 😀 nejak sa ti pletu pismenka,co si pila? 😀 sampanske vo vani? 😀

mukky
autor
7. nov 2009

torty sa bojim 😀 moja mama pecie fantasticke,naj torty som jedla najlepsie len u nej,u mm sesterky,jej babka robi suprove a raz bratranec mal svadbu a sme neboli a doniesol nam z popradu a ta bola uzasna,inac vela ich stoji aj z cukrarni za 😝

no tak urob len piskotu a ovocie,zelatina,pripadne do nej nejaky krem,ci trasenu tortu
ale ked si trufas na normalnu, tak drzim,skus si urobit na skusku jednu

mukky
autor
7. nov 2009

maleho som dala pred 17 tou spinkat,spal skoro do 19 tej,som mu hodila hracky nech sa hra v postielke 😀 ,som nevladala normal vstat a podriemkavala som ale pekne sa hral a o pred 20 tou prebalila,dala mliecko a o 20.09 uz spal 😀 a ja tiez

mukky
autor
7. nov 2009

mama mi dnes poslala fazulovu polievki na kyslo,holubkov,plno sisiek,hladna som 🤐
no a ovocie pre maleho,zlata mama

mukky
autor
7. nov 2009

tak drzim palce tam malo byt 😀

mukky
autor
7. nov 2009

skus nahliadnut tu,ale nekukaj dlho,az ked dopiseme 😀

idem si urobit kavicku,mam chut

apna
7. nov 2009

mukky sak co nechape?
ze ako s manzelom?
a ze fakt sa na mna podoba,ze mama povedala dnes ze na stareho.
a ze preco s nim ides,ak sa s nim bavis cez zuby?
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ty sak ty mas ukazkove dieta 🙂 ta kde by moja sa hrala hodinu v postielke a keby spala od piatej do siedmej,tak by spat sla asi o dvanastej 😝

mnam fazulova,aj holubky

apna
7. nov 2009

velmi vtipne 😀 😀 😀

apna
7. nov 2009

pak lepsie pokukam,zatial len vsetko marcipanom potiahnute a to nechcem take,ta kde 😀

mukky
autor
7. nov 2009

este raz mi preloz tu vetu ty koza 😀
ahaaa,uz chapem 😀 😀 na teba lebo je stale v chladnicke ako ty 😀 😀 😀 😀 ,ukaz mi fotku p a potom ti poviem ze na koho 😀 😀
lebo nechcem trcat doma 😀 😀 a iste aj na nakup nejaky pojdeme ci pokukat obchody a taaaaaak 😀

hej,je ukazkovy 😀 len ten krik a nervacenie 😢 😔 uz som pocula o tom obdobi vzdoru len musim este raz nastudovat,ale neva,mne je len luto ze ho hlasivky mozu boliet a hlava,ved ja ked kricim ta hlava ma potom jak boli 😀 ale ne na maleho kricim,na velkeho 😀

mukky
autor
7. nov 2009

ta do bre 😀 tha co ti je vtipne ta? 😀

apna
7. nov 2009

dobre,uz daj pokoj 😀 uz chapem aj ja 😀 😀

a uz komunikujete?

a co zajtra varis?ja idem pohladat,co upeciem zajtra

apna
7. nov 2009

boze,sak nas zivot len o detoch,vareni,peceni...

mukky
autor
7. nov 2009

😀 😀 😀 😀 veru 😀 len o tom 😀
ale obdivujem ta aj ine baby v takom veku ze su maminami,ja som mala vtedy ine zaujmy 😝 a neviem ci by som bola pripravena na tykyto zivot
vam ssa laurinka postastila? 😀 ci ste chceli?
tu je jedna mamina ma tusim 25 ak nie menej a ma hadam 4 deti 😕 ,obdivujem

mukky
autor
7. nov 2009

ap pozeravas ty bez servitky cez markizu archiv?
nevrav mi kto vyhra este poslednu cast nemam kuknutu ale dajak mi to stale blbne aj antik 🙄