Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

jankando
3. dec 2009

Mukky..
tak take akcie heeej..to bych brala.. 😉
ja keby som aspon ideu mala , ze komu co, tak by sa lahsie nakupovalo a tak..? neviem komu co, ked su taki rozmaznani, ze maju vsetko,.cim ich potesit?
Mata (moja svagrina) uz ma mamcu darek...Mamca lubi od Naomi Cambell vonavku tu staru, hnedu...tak tu jej zadovazila a ja ziadna idea.. 😠

mukky
autor
3. dec 2009

aj minule sme si s mm povedali ze nic ze mame saviera a nic nam netreba 😀 a ja som mu tajne objednala kozmetiku a on mi kupil bundu a tricko 😀 😝
ale teraz som mu fakt zakazala tak dufam ze ma nesklame 😕

apna
3. dec 2009

hej,da mu dajake vianocne oblecko 🙂
hej ja iez nelubim take situacie,mne je srasne smiesno
vam napisem 😀 😀 😀
jak sme kupili auto nove a aj svokor aj svagor ta svokra zavolala farara ich posvatit,si nas predstavte n dvore,vsetky auta odparkovane,cela familiu ,sme sa tam museli modlit,farar svatil,no aja som myslela,ze siknem tam a svokrusa taka stastna bola,ona poboznica najvacsia

jankando
3. dec 2009

My si tak kazdy rok vraveli, ze nic a potom zrazu jak sa davali darecky pod stromcek, rychlo sa este chodilo dokupovat. ahha

jankando
3. dec 2009

Vidis...
si jej mala objednat plastove ruzence farebne 5 chodia zadara z ameriky..

Ja Petika na veceru oblieciem do kosele a kravaty....bud tu D&G, co mal u vas na narodky , ak mu este bude,alebo taku mam doma pasikavu...cierno bielu ...😉ale kravatu ma namakanu, tak sa mi lubi, dovidenia.. 😝

mukky
autor
3. dec 2009

uz mam aj neterke pokupene na vianoce aj na mikulasa,uz len potraviny nakupit,vino uz mam a j vody,listkove cesta...a take ako prasok a cukre...

jankando
3. dec 2009

Apna.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja by sa pycla smiechom..ja nie som na take situation.... 😀 😀

apna
3. dec 2009

hej ked ste videli menovky ze pre koho nie? 😀 😀

mukky fajne ste nakupili,ja iez rada take uzitocne veci alebo take coviem,zepotesi,sa vyuzije a tak..a tak napr.babam kupujem len poukazky do takej drogerky,kde su aj parfemy,vseljaka kozmetka, a tak..viem,ze si kupia hocico za o,co potrebuju

apna
3. dec 2009

mukky ty sa normalne zasobujes hej 😀 😀 ale tak je najlepsie dopredu,nie potom stresovat,vsetko naraz a kopec prachov naraz vysolit

mukky a neterke co mas?

jankando
3. dec 2009

Apna..
presne tak..ked sme videli pre koho..hahah
clovece ,normalne pamatam, prve vianoce, ty ma nepamatas..jak vtedy bol krasne stromcek polozeny a vy ste cosi velke nakupili slavovi i petovi.. 😉

A este..hlavne..aka som tam kocka bola... ☹

mukky
autor
3. dec 2009

lucim sa idem pozriet este bez servitky bo o 4 hodky mam zivy budicek

apna
3. dec 2009

ja by som aj kupila p dajakumalickost,ale viem,ze on sa nepotesi nejakej malickosti,ze kozmetika a take,zao mu nenavidim daco kupovat,on by len play staiony chcel atelefony a take hovadiny,co ja neznasam

jankando
3. dec 2009

Mukky ma prefeknte vsetko dopredu vysporiadane...az ti zavidim..fakt..lebo ja si teraz hlavu lamat budem, komu co....

Ok..uz je cas pokrocily..

Idem este carodejnice docitat, uz iba par stran....
POzistuj od segry, ci uz ma precitanu tu nasledujucu, ale pochybujem.. 😠

ok

nite nite, girls.
have a sweet dreams...(and even sweat). :---)

apna
3. dec 2009

ok,caf mukky i ja zaraz idem,lebo mi konci baterka a som v posteli s pc 😀 😀 😀 keby ma videl p ,by ho porazilo normalne 😀 😀
hej to viem,take lampy,co boli vedy in,take jak prutiky a po nich take svietacie..a to vtedy si tu bola?napamatam vobec

apna
3. dec 2009

ok,idem i ja,cafte

pancake
3. dec 2009

apna presne aj ja tak robim francuzke ako ty. 😉 baby akosi vela pisete a ja nestiham. hlavne ze zase po nociach. 😠 😠 😠 😠

aj ja nakupujem v primarku. ale 26.12. idem na tie vypredaje do nextu. tak sa tesim ako male decko. to budu zase krasne vianoce. vzdy tam necham 200libier na maleho. 😀 ale uz mam nakupene oblecko do 5 rokov. neviem co bydem teraz kupovat. ☹ a z riveru mam jedny rifle ale nie su elasticke. vsetci si ho chvalia a ja za boha tam neviem najst nic pre mna. len ked mne sa ta vaha tak kolise. mala som velkost 8, po porode mi zostala 10. no a teraz ked chcem byt tehotna, tak neviem aku velkost si mam kupit. co ked po porode pojdem zase o jednu velkost hore? mam si kupit 10 alebo 12 velkost. som z toho na nervy preto si nekupujem nic.
a bola som si vcera kuknut sveter v new looku a topanky u daichmana.tie take cizmy chlpate. su tam za 12.5libry. myslim ze aj ty ich apna nosis. 😉

dnes nevarim nic. mam pre maleho porkovu polievku a robila som to tak, ze som dala oprazit porik a nakrajala jeden zemiak na kocky.dala som tam trosku organic bujonky a ked to bolo uvarene tak som to rozmixovala. vyzera a chuti to ako by som tam dala aj smotanu, ale nie je tam. maly mi zjedol celu misku. myslela som ze si aj zamrazim ale nezostalo mi. este mam dva poryv chladnicke, tak zamrazim tie. malemu to chuti do jedla. 😉

pancake
3. dec 2009

janka ano ten olivovy ide iba na studeno do salatov. ani mne nechuti ale maly ho basti v pohode. 😀

pod stromcek som od vas obkukala z argosu tu play matrac co sa nan pise vodou. je super. vdaka baby. a na mikulasa som mu vcera kupila v libraci striekaciu pistol do vane. to mu staci. 🙂

pancake
3. dec 2009

a na vianoce budem piect linecke a vanilkove rozky. vanilkove budu mat premieru 😎

mukky tie ceruzky som nekupila lebo su od 3 rokov. a maly by ich aj tak skor zjedol ako by s nimi pisal a bolo by to pre neho nebepecne. idem ti najst to co som mu kupila namiesto toho. 😖

pancake
3. dec 2009

http://direct.tesco.com/q/R.206-0000.aspx

toto je to. len sa to vymaze a pises dalej. je to super. maly si sadne na sedacku a kresli o 106. 😵 😵 😵

pancake
3. dec 2009

mukky dobre parocky, nie? 😉 😀

pancake
3. dec 2009

tak pekne. teraz tu nie ste. mile damy....
laskavo nepiste po nociach. po nociach sa ma spat a sexovat. potom si cez den nemam s kym pisat. ano? laskavo ma berte na vedomie ze som za debila ked si vypisujem sama..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

mukky
autor
3. dec 2009

pan debil nie si 😀 ,ale idem hajíííí,sla som spat o 5.30 🤐 ja blbá a uz o 7 bol budícek tak si idem zdriemnut k malemu a vecer napísem viac 😀

pancake
3. dec 2009

vecer tu zase nebudem. 😢 😢 😢 ale ved sa hadam stretneme 😀

jankando
3. dec 2009

Caute baby..

Pan, i ja toto na kreslenie Petikovi kupim az na vianoce a na nikolajka dostane nejake sladkosti zrejme...do mesta uz nestiham zajst....tiez by som najskor nieco z libraca kupila.. 😀
A nejak mi nepasuju hracky na nikolajka...neboli sme zvyknuti.. 🙂
Ale ved nova doba...musime sa prisposobovat..haha

Moj malicky teraz vstal..chodi vsade s rurou od vysavaca... 😠 😠
Spinkal krasne 3 hodiny

Dnes papal este odvcera som mala cer. soso, vajko a zemiak, ale nechcel velmi..vymysla pri jedeni..pluce, smeje sa, a vsetko vypadava z ust..vodu do seba dzga a pak vypluva.. 😠 😠 😠 nezbeda...

A ja za pomoci APny, mamci sem tam, som navarila masove gule v paradajkovej omacke, zemiaky
ALe nie je to take chutne ako ked varila APna.. 😠
NO nic..len staci viac praxe a bude too....nesklanam hlavu..hahha

jankando
3. dec 2009

A uz ked tak spominate tie vanilkove rozky, tak i ja chcem
tak sup sup s receptom tuna.... 😉

Este skusknem ci nahodou nie je na ekucharke, lepsie pre mna, ked to vidim jak to robi..hahha a opakovala by som si to dokolecka.hahhaha 😀 😀

adulik144
3. dec 2009

Ahojte
my sme dnes mali v plane robit lazane, ale mm zistil, že je na 11 objednany k zubarovi, tak sa to presunulo na zajtra.A musim sa pochvalit s Terezkou, lebo som to využila a zobrala som ju k tomu zubarovi tiež a nasiel jej maly kaz, tak jej ho aj hned opravil. Ked povedal, ze ho tam ma, tak ma zalial pot, ze sa potom bude zubara bat, ale asi ten kaz bol este len v zaciatkoch a nebolelo ju to, len sem tam zaukala ale to skor z toho neprijemneho zvuku a ked jej tam tlacil plombu.Hned ako sme vysli von tak sa chvalila vsetkym, ze mala kaz a že ju to nebolelo.Som velmi rada, lebo zuby drhneme pravidelne a k zubarovi budeme chodit na preventivky najmenej 2xdo roka,aspon nebudu stresy.
Vianoce uz mam skoro vybavene-Terezka je uz oblbnuta reklamami, tak ona presne vedela, co chce-Barbie so psikmi.Lucka je zase nasa hudobnicka, jej sme kupili xylofon, tak si bude tukat palickami po nom.A samozrejme blbosticky puzzle a ešte hadam nejake knižky. To sa ešte nechame prekvapit, co nam brnkne do nosa.

pancake
3. dec 2009

tie rozky su vo vianocnych kolacoch. ked to najdem, tak ti to sem hodim.teraz som busy... robim domacu pizzu mam 3 plechy a mnam rozvoniava po celom dome. tak si idem zobnut a kuknut dvd.
😉

janka ja som myslea ze ty uz si kupovala to kreslenie. a ze maly sa s tym uz hral. a videla si tu tabulu za 5 libier v tesco? aj ta je super. maly si na nu carbe a zabuda ze ma aj mamu. 😀

mukky
autor
3. dec 2009

pan tak som ta asi nestihla 😒 my sme sa boli trosku poflákať po nákupoch,nedávno sme došli...

mukky
autor
3. dec 2009

adulík moj mm k zubarovi chodí rad 🙄 ,lebo vobec sa mu nekazia zuby a to ho do umyvania aj vecer nahanam jak malé decko 😀 ,ale uz sa polepsil..ma to asi dedicne ,dufam ze drobec bude mať zuby po nom
bol minule u kamosky zubarky a tá normal zavolala jednu lekarku nech mu pozrie zuby/jak kokoni 😀 /že od mala nema vobec kazy
ja som na umyvanie zubov chora,ja si ich umyvam po kazdom jedle aj po kave,takze denne aj 5 krat ale nepomaha mi to ☹ mm vrabí ze pretop ze si ich tak casto umyvam a mam si ich len raz denne ako niekedy on 😀 ,to by som umrela 😀
terezka je teda odvážna 😵 mmy máme prísť s malým na druhý rok,umývam mu zubky s gelom ktorý aj ked prehltne este prave napomože traveniu

apna
3. dec 2009

cafte,
pustili sme si dvd,neskor nakuknem 🙂